Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sütés főzés praktikák fortélyok fórum

Sütés főzés praktikák fortélyok (beszélgetős fórum)


175. win (válaszként erre: 172. - D@nu)
2007. dec. 24. 09:14

Mire gondoltatok? A csokireszelékre? ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


...mert én még így hallottam.

174. Szapi (válaszként erre: 168. - Gyopár)
2007. dec. 23. 22:43
Én a mézeskalácsba és mézeslapba szódaport teszek. A mézeskalács már aznap ehető, jó puha nem kell napokig várni az eredményre.
173. mongi (válaszként erre: 172. - D@nu)
2007. dec. 22. 13:13
:DDDDDDD Na,ja!
172. d@nu (válaszként erre: 171. - Mongi)
2007. dec. 22. 13:08
:DDD Azt hiszem, hasonlóan nem publikus szót szoktam én is használni rá... :DDD
171. mongi (válaszként erre: 166. - D@nu)
2007. dec. 22. 13:07
Köszi szépen d@nu!Így már rájöttem,hogy ismerem a tortadarát,de nem tudtam,hogy az a neve,mert mindig saját kifejezést használtam rá-ami nem publikus:)))
170. d@nu (válaszként erre: 168. - Gyopár)
2007. dec. 22. 10:24
Működésük között nincs különbség. Nyugodtan kiváltható az egyik a másikkal. A lényeg, hogy - nem vagyok kémikus, így most okoskodni fogok :D - a szódabikarbóna elvileg tiszta nátriumhidrogén-karbonát, a sütőpor pedig emellett még tartalmaz stabilizálószert és egyebeket. Tehát, ha szódabikarbónát használsz, abból kevesebb kell, helyettesítésekor érdemes lehet erre figyelni.
169. win (válaszként erre: 166. - D@nu)
2007. dec. 22. 09:14
Én szegfűborsot két esetben szoktam használni: húslevesbe (nagy adagba mondjuk 10 szemet), és 3-4 szemet a forralt borba (kb 1 l-be).
168. gyopár
2007. dec. 22. 08:52

Mi a különbség a szódabikarbóna és a sütőpor működése között?


Annyi mézes receptet olvastam szódabikarbónával, de nem tudom, az úgy milyen lesz. Végülis megcsináltam sütőporral.

167. d@nu (válaszként erre: 166. - D@nu)
2007. dec. 21. 22:59
Ehh, akartam kérdezni: mézeskalácsot fogsz sütni? :)
166. d@nu (válaszként erre: 165. - Mongi)
2007. dec. 21. 22:58

A szegfűbors egy fűszer, de nem a szegfűszeg. :) Soha nem használtam még, így tanácsot nem tudok vele kapcsolatban adni, de a neten utánaolvashatsz. Ezt a részletet a wikipédiából másolom, az utolsó mondata érdekes lehet, ha esetleg szeretnél ilyen fűszert használni, de éppen nincsen otthon vagy nem kapsz..


"Íze a borséra emlékeztet, illatában mintegy a szegfűszegé, a szerecsendióé és a fahéjé keveredik. Ráncos héja sötét- vagy vörösesbarna, illata aromás, íze gyengén égető. Illóolajat, gyantát, zsíros olajat tartalmaz.


Csak mérsékelten, más fűszerekkel együtt szabad használni, mert egyes fűszereket kiemel, másokat könnyen elnyomhat. Pácok, szószok, pástétomok, halételek, vagdalt húsok, saláták, sütemények kolbász- és húsáruk, gyógyteák, likőripari termékek illatosítására, ízesítésére. Fűszerkeverékek alkotórésze lehet.


Skandináviában és Németországban heringételekhez, Európa többi országában főleg édességek, befőttek, karácsonyi sütemények ízesítésére használjuk. A forralt borban a szegfűszeg alternatív fűszere. A chutney szószokba és egyes currykbe és a potpourri fűszerkeverékbe is teszik.


Szükség esetén helyettesíthetjük egy rész szerecsendió, 2 rész fahéj és 2 rész szegfűszeg keverékével."


A tortadarát díszítéshez használják, kb. 1 mm átmérőjű, 5-10 mm hosszú hengereket/rudacskákat képzelj magad elé. :DD Alap a Rokokó tortadara, ez csokis, ezáltal megadja az alaphangulatot, azaz nem mindegy, mit is díszítesz vele (mondjuk csokitortára éppen megfelel... :D). Én ehelyett sokszor színes szórócukrot használok.

165. mongi (válaszként erre: 164. - D@nu)
2007. dec. 21. 22:31

Köszi!


Lenne újabb kérdésem is:

Mi a szegfűbors és a tortadara?

164. d@nu (válaszként erre: 163. - Mongi)
2007. dec. 21. 06:37
Hát ez attól is függ, a kiskanál gyömbér milyen formában kell (szeletelve, reszelve, szárítva-őrölve..) és hát a gyömbér ugye nem kimondottan "egyenméretű". Szerintem úgy 1-2 cm-es darabka megfelelhet, de én javaslom, hogy igazítsd a szájízedhez az ételt, tehát mindenképpen kóstold meg. Akár többet, akár kevesebbet teszel bele, nem nagyon tudod elrontani.
163. mongi
2007. dec. 20. 23:10

Sziasztok!

1 kiskanál gyömbér kb. mekkora darab friss gyömbérnek felel meg?

162. gpetra (válaszként erre: 158. - Win)
2007. nov. 28. 12:20

Szió!


Én is szeretném a receptet. Lehet? :)

161. d@nu (válaszként erre: 160. - Win)
2007. nov. 28. 12:15
:DDD Akkor van remény...
160. win (válaszként erre: 159. - D@nu)
2007. nov. 28. 05:45
Jah, frissen , amíg szem előtt van, nálunk is mindenki rájár! Aztán az első adaggal kielégítik a nassolhatnékjukat, és a következőt már nagyrészt meg tudom menteni... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
159. d@nu (válaszként erre: 158. - Win)
2007. nov. 27. 21:15

Kösziiiiiiiiii! :DDDDDDDDDDDDDDD


Azt hiszem, nálunk nem lesz ilyen probléma, véremet adtam hétvégén, mire minden kotnyeleskedőt elkergettem a tálca mellől. :D

158. win (válaszként erre: 157. - D@nu)
2007. nov. 27. 21:13

OK, mén a recept! ;DDDDD


Én a tavaly karácsonyinak a végét most használtam el kb. 3 hete. Ha megdobáltam volna vele valakit, biztosan kék-zöld lett volna, de a diákkenyérben gyönyörűen visszapuhult. :DDDDD

157. d@nu (válaszként erre: 156. - Win)
2007. nov. 27. 21:10

Szió Kedveské(i)m! :D

Másnap üvegbe teszed????? Akkor mindegy a receptem, küldd a tiédet! :DDDDDDDDDDDDD Csinálok hétvégén egy új adagot... Ennek a felét már úgyis megettük. :DDDDDDDD

156. win (válaszként erre: 155. - D@nu)
2007. nov. 27. 21:06

Hi Darling!


Én szoktam!

Másnap már beteszem üvegbe, és nem is szokott összeragadni.

Mi volt a recept?

155. d@nu
2007. nov. 27. 21:00
Sziasztok Csajok! Szokott valaki narancshéjat kandírozni? Mindent a recept szerint csináltam (szombaton...), de még mindig ragad és nem nagyon akar megszáradni. Ez normális? :OO Vagy lehet tenni valamit az ügyért? Köszi!
154. mongi
2007. nov. 27. 19:18
Köszi.
153. d@nu (válaszként erre: 151. - Mongi)
2007. nov. 23. 21:28
Egyetértek Winnel. Én néha kiakadok a halszagú csirkéktől, nem tudom, mivel etetik őket... :( Már nem egyszer eszembe jutott, hogy inkább vega leszek... :D
152. win (válaszként erre: 151. - Mongi)
2007. nov. 23. 20:52

Szia!


Lehet "furcsa" szaga, de ettől még ne romlott.

Ha megromlik a hús, annak egyéb jelei is vannak, nem csak a szag: nyálkás-fehéres réteg keletkezik rajta, ami ragad; elváltozik a színe, már nem lesz olyan szép rózsaszín.


Én is találkoztam már ilyennel, hogy a hús jó volt, de nem a megszokott illata volt. Én mindig megmosom, majd leszárítom a húsokat elkészítés előtt.


Ha nem látsz rajta más gyanús jelet, akkor szerintem elkészítheted, a főzés során eltűnik ez a "tápos szag".

151. mongi
2007. nov. 23. 20:44
Sziasztok!Vettem ma elvileg friss,jól kinéző csirkemellet-redes hentesüzletben,de kicsit büdi(vagyis van valami szaga).Ez lehet a táptól,amit kapott,és főzés közben eltűnik majd?
150. mongi
2007. nov. 21. 20:32
Köszi lányok!
149. d@nu (válaszként erre: 147. - Mongi)
2007. nov. 19. 11:20

Szerintem egyszerűen csak rossz választás az a sütőpapír, amit használsz. (Megkockáztatom, hogy nem is sütőpapír, ma már mindent mindennek el mernek adni...) Próbálj ki egy jobb minőséget, amit én használok, azt pl. aprósütemények esetében többször is fel lehet használni, tehát igazából nem is olyan költséges.

Vajazni ne vajazd a sütőpapír alatt, maximum felette, de akkor meg már nincs is értelme a papírnak.

148. d3edebbda4 (válaszként erre: 147. - Mongi)
2007. nov. 18. 23:34
Én nem vajazom ki alatta. Nagyon szeretem használni.
147. mongi
2007. nov. 18. 23:30

Fogalmam sincs,milyen fajta,de biztos,hogy a legolcsóbb.Kekszek,pogácsák,sőt egyszer piskóta alá is raktam,de az is csak darabokban jött le a papírról:(

Legutóbb hercegnőburgonya alá raktam,s ki kellettt dobnom az egészet.

Esetleg ki kell vajazni a tepsit,s úgy mehet rá a sütőpapír?

146. gyopár (válaszként erre: 144. - Mongi)
2007. nov. 18. 21:34

Ez érdekes: én nagyon szeretm a sütőpapírt, mondjuk eddig csak jó tapasztalatom volt vele. Csak le kellett húzni a piskótáról, és tényleg nem kellett alá zsiradék. Pogácsa alá is teszek, hogy ne kelljen sokat mosogatni utána :)


Milyen fajtát használtál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook