Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most mit tegyek? fórum

Most mit tegyek? (beszélgetős fórum)


12. levendulatea (válaszként erre: 11. - 23c6efbd66)
2010. dec. 9. 20:27
úgy lesz holnap lejár az egy hét...
11. 23c6efbd66 (válaszként erre: 8. - Levendulatea)
2010. dec. 6. 17:27
Ismerős...nekem annyira béna szegény, h nekem is itthon jut eszembe néha, h jajj....:) Fel a fejjel :)
10. tashadow (válaszként erre: 9. - Levendulatea)
2010. dec. 5. 21:19

Ja, így más.

Az idő nem sokat számít, ha az ember vár egy konkrét időpontra, mert az egész magával a várakozással telik.

Ezért volt fura.

9. levendulatea (válaszként erre: 7. - Tashadow)
2010. dec. 5. 21:02

3 műszak van, és 1 hét múlva ütközik velem...

Ő számolja a napokat, vagy velem számoltatja.

8. levendulatea (válaszként erre: 6. - 23c6efbd66)
2010. dec. 5. 21:00

Így cselekedtem, mint te tanácsokat követve, csak azért sem akart történni semmi sem, vagy amikor ő próbálkozott, én meg későn kapcsoltam.

Ha egy hét múlva semmi, akkor úgy cselekszem.

Az enyém fiatalabb, és egy korban vagyunk.

7. tashadow (válaszként erre: 5. - Levendulatea)
2010. dec. 5. 20:46

És ezt így előre megmondja?

Számolni akarja a napokat?

Fura. :)

6. 23c6efbd66 (válaszként erre: 4. - Levendulatea)
2010. dec. 5. 20:31

Nekem sincs, nyugi :D Be vagyok parázva, hidd el :) Itt állok 20 éves fejjel, és nekem kell rávezetnem egy 30évest arra, hogy szedjen fel.. vicces :)

De szerencsére van egy ismerősöm, nekem ő adja az instrukciókat, hogy mit írjak neki.... Szerencsére eddig bejött a dolog.. :)

Ha kért egy hetet, akkor adj neki annyit. Ne többet, egy hét elteltével kérdezz rá, hogy most akkor mi legyen..? Ha veled akar lenni, akkor legalább egy picit emberelje meg magát, ha meg halogatni akarja még mindig a dolgokat...akkor fel is út, le is út...

5. levendulatea (válaszként erre: 3. - Tashadow)
2010. dec. 5. 20:21

Nekem kereken 1 hetet kért, erre várjak?

Én tudom, őt szeretném, és biztos szerettem volna lenni, hogy ez igaz az ő részéről is.

4. levendulatea (válaszként erre: 2. - 23c6efbd66)
2010. dec. 5. 20:19
Jól szervezed a dolgokat, nekem ebben annyira még nincs rutinom.
2010. dec. 5. 20:16

Ha az ember sodródik az eseményekkel. Nem tudja mit akar. (félénk pasik: na ebben a témában én illetékes vagyok)


Amúgy nem tudom mi lehet a baja.

2. 23c6efbd66 (válaszként erre: 1. - Levendulatea)
2010. dec. 5. 20:15

Szia!


Én most hasonló cipőben járok. Az illető 30 éves, és egy barátnője volt csak, az is 10 éve. Ergo totál tapasztalatlan, félénk ember. Viszont nekem tetszik. Nagyon is. Én megszerveztem egy "véletlen" találkozást...mivel egy utcában lakunk így könnyebb volt vele beszélgetni is... Szép lassan kezd megnyílni, de hidd el, bennem is ez van, hogy én nem szedek fel senkit.. Most viszont muszáj lesz :) Áthívtam őt filmezni :) Jövő héten jön is :) Elcsattan az első csók, és bátrabb lesz:D merem remélni :D Ez mind idő kérdése...

2010. dec. 5. 20:07

Sziasztok!


Remélem ad itt nekem vmi hasznos választ.

Van egy srác, munkahelyen, egy félénk, de kedves, segítőkész férfi.Jó pár hónappal korábban, észrevettem,hogy vmi. nem stimmel. Hogy esetleg tetszem neki, ezt a jelekből észre is vettem....hosszú történet. És hittem abban, hogy ebből lesz valami. De semmi, és tanácsra beszéltem vele. Én nem szedek fel senkit sem, ha ő nem teszi meg. Vhogy sikerült megértetnem vele, rájött, hogy mit szeretnék, erre egy bizonyos időt kért..(Több műszakban vagyunk, és akkor ütközöm vele)

volt egy kapcsolata ugyanitt vki. mással, akire féltékeny voltam, de ezt kimagyarázta, hogy nincs rá okom, holottébb igaz, mert bármelyik lánnyal szóba állhat. Ő is féltékeny volt ugyanitt bent másra, de felesleges meséket nem írnék.

Van-e itt valaki, aki már ílyenbe részesült? Félénk pasival mit lehet tenni, miért jók ezek az időkérések?


levendulatea

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook