Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Világosbarnától a jégszőkéig fórum

Világosbarnától a jégszőkéig (beszélgetős fórum)


25. Elsinore (válaszként erre: 22. - Sziszmoly)
2010. dec. 5. 21:19
Inkább leszek narancs,minthogy ne legyen egy szál hajam sem! :D Palettét fogok venni, ha kipróbáltam majd csinálok képet és felrakom. Bár az még jó 3 hét:)
24. Elsinore (válaszként erre: 23. - 23a2bf5860)
2010. dec. 5. 21:18
Nem barna a hajam már, hanem középszőke, bár nevezhetjük világosnak is. Arról azt hallottam ,hogy narancs lesz. Ezek szerint a fodrászok csak ijesztgettek! :D Nekem a jeges tetszik, ezért nem tudok dönteni :(
23. 23a2bf5860 (válaszként erre: 4. - Elsinore)
2010. dec. 5. 19:40

nekem sötétbarna a hajam..majd fekete..és én csak szőkítőt használok..és nagyon szép szőke vagyok..)

nem kell külön szőkíteni és festeni utána..nem vágja tönkre a hajam és a fejbőröm..amit a fodrász használt..attól sebes lett a fejbőröm..de ez jó..nekem legalábbis..de én nem jégszőkét használok...

2010. dec. 5. 18:57

Nem vagyok fodrász,de ha barnára festesz akkor az narancs lesz.Ezért kéne hidrogénnel leszívni,de ahhoz nem vk elég bátor.Palette volt ha jól emlékszem

Fodrász csajszi aki nőveremnek vágja,kezdő de kb annyiba kerülne a befestés,mint fiamnak 2 csomag megapack pelusa:S

21. Elsinore (válaszként erre: 18. - Sziszmoly)
2010. dec. 5. 18:53
Jah és melyik márka? :D
20. Elsinore (válaszként erre: 18. - Sziszmoly)
2010. dec. 5. 18:53
:D Én is olyan vagyok...voltam már mindenféle színű,de mégis a barna és a szőke vált be. Bár a barnától tényleg hullott a hajam:S Utánanézek a skandináv szőkének is. Anyukám is ezt emlegette szerintem, bár tudni kell,hogy ő világ életében vörösre festette,szóval nem tudtam,hogy elfogadjam-e a tanácsát :D A narancs árnyalat mitől jött ki? rossz festék?
19. Elsinore (válaszként erre: 17. - Fa8f3f5c02)
2010. dec. 5. 18:51
Persze, nem rögtön szeretném festeni, hanem egy hónap múlva. Csak még most szeretném gyűjteni az infókat,hiszen így kevésbé tudok mellélőni (igaz,benne van). A fodrászom mondta,hogy ezentúl itthon is világosíthatom a festékekkel a hajamat, a hamvas illetve a jeges, sarki árnyalatokkal. Csak azt szeretném megtudni,hogy kinek mi vált be. :)
18. Sziszmoly (válaszként erre: 15. - Elsinore)
2010. dec. 5. 18:50

Skandináv szőke,volt benne szőkítő por is:D

Most is szőke vk,csak vannak benne narancs árnyalatok.Jó régen vörös meg Lilla meg minden voltam,de közel 2 éve szőke.

17. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 16. - Elsinore)
2010. dec. 5. 18:50
Viszont sok világosítás sem tesz jót, kell egy kis pihi a hajnak.
16. Elsinore (válaszként erre: 14. - Fa8f3f5c02)
2010. dec. 5. 18:48
Azért szeretnék, mert kitapasztaltam,hogy vagy a nagyon sötét árnyalatok állnak jól, vagy a világosak. A sötéttel sok bajom volt hullott a hajam, egyszerre négy doboz hajfesték kellett rá, meg ilyenek. A szőke viszont jó volt ott csak a tövét kellett festeni, kezelni is tudtam, nem hullott, nem tört, nem volt száraz. Nos ez az oka!:)
15. Elsinore (válaszként erre: 13. - Sziszmoly)
2010. dec. 5. 18:47
:S Én is így jártam többször,hogy sárga lettem. Sötétszőke az eredeti hajszínem, az volt befestve sötétbarnára. De már bánom:( Viszont most igaz, lotyós szőkét szeretnék! :D ( nem mintha az lennék,de szerintem annyira szépek azok a hideg árnyalatok). Befestettem nagyon világos hamvasszőkével de ugyanolyan színű marad,t csak annyi különbséggel,hogy most nem vöröses. TE mivel világosítottad annyira ki a hajad? A jeges szerinted mehet rá? vagy mást használjak egyenlőre?
14. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 1. - Elsinore)
2010. dec. 5. 18:45

Én nem tudok ebben tanácsot adni, maximum annyit, hogy vannak olyan festékek, amelyek árnyalatokat világosítanak. Rá van írva a dobozára, hogy melyik világosít. A sima festéktől nem lesz világosabb.

Viszont érdekelne, hogy miért akarsz világos szőkét?

13. Sziszmoly (válaszként erre: 12. - Elsinore)
2010. dec. 5. 18:43
Festett a hajam,de barna az eredeti hajszínem.A fodrász anno elrontotta a hajamat,mert sárga lett nem capucino színű.Azóta magam csinálom...
12. Elsinore (válaszként erre: 11. - Sziszmoly)
2010. dec. 5. 18:41

Nem konkrétan lila, csak akkor ha sokáig hagyod rajta! :D gondolom láttál már idősebb hölgyeket lila meg kék fejjel rohangálni. Nos az ő hajuk ettől ilyen színű. Minél tovább hagyod rajta annál jobban hamvasít. Illetve nem szabad csak heti 1-2X használni. Nagyon szárítja a hajat, szóval utána pakolást ajánlok.


Én is azt szeretném kipróbálni,mert állítólag nagyon szépen kiszedi a színt fehéresre. Vedd meg a sampont, próbáld ki, hátha segít a narancson. Elvégre hamvasítja ezeket az árnyalatokat...bár nem is tudom...


szóval azt mondod,hogy a középszőke hajamra ne is kenjem ezt rá,mert narancs leszek?:D vagy most mi?:D

11. Sziszmoly (válaszként erre: 10. - Elsinore)
2010. dec. 5. 18:34

Na én már teljesen összezavarodtam:)

Lilla lesz a hajam?:)az szép lenne...nem én jég szőkére befestem,csak ahol már barna a hajam ott mindig narancs lesz:s

10. Elsinore (válaszként erre: 9. - Sziszmoly)
2010. dec. 5. 18:16
Vigyázz vele! Az én hajam, mint már említettem most középszőke, ha sokáig van rajta a sampon, akkor lila lesz! persze a sokáig az kb 5 percet jelent. Én mindig úgy szoktam,hogy rárakom, jól belemasszírozom utána rögtön mosom le. Persze, ha bejön a jégszőkés tervem, akkor szeretném egy picit lilásabbra:)
2010. dec. 5. 18:05

Értem,köszi szépen,hogy felvilágosítottatok:)

Én Nivea sampont és balzsamot használok festett hajra...de ezt a hamvasitot is ki próbálom

8. Elsinore (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2010. dec. 5. 18:02
Pontosan!:) Nekem bevállt. Már csak arra várok,hogy leteljen ez a pár hét és kipróbálhassam az XXL jégszőkét. Nagyon sok jót olvastam róla eddig, 10-ből 2 embernek nem jött be, ami igazán jó arány! :D
2010. dec. 5. 17:46

schauma hamvasító sampon


fodászkellékesnél lehet kapni hamvasító folyadékot is, úgy van kimérve, mint az oxigenta.

6. Elsinore (válaszként erre: 5. - Sziszmoly)
2010. dec. 5. 17:30
Most volt leszívatva a hajam, és közép és világos hamvasszőkével festve. Elkezdett durván sárgulni és vörösödni. Elkezdtem mosni hamvasító samponnal ( a márka nem jut eszembe, két őszhajú ember van rajta, lila a flakonja és a sampon is), olyan szépen eltüntette belőle azt a ronda narancsszínt,hogy az valami hihetetlen!:O Egyébként a szőke hajra és az őszre ajánlják. tényleg csodákra képes.
5. Sziszmoly (válaszként erre: 4. - Elsinore)
2010. dec. 5. 16:30

Hamvasitó?

Az miért képes csodákra?Látod azt nem ismerem

2010. dec. 5. 16:22
A sárgás szín nem zavar, máskor már voltam szőke, és csodákra képes a hamvasító. Azért gondoltam én is erre a színre, mive ahogy Whiteangel említette, nem kell alá szőkítő, tehát nem kell itthon kikeverni. Attól jobban tartok :S
2010. dec. 5. 16:09

Szia!

Hasonlóan jártam én is.Magam szőkítettem a hajamat,na annak az lett az eredménye,hogy befogta,de a tőnél sárgás lett:S

2. 23a2bf5860 (válaszként erre: 1. - Elsinore)
2010. dec. 5. 15:57

szia..)


az xxl jégszőke az szőkítő..nem???5-7 árnyalatot világosít ha jól emlékszem...

ha azt használod akkor az alá nem kell külön szőkítő..az kiszedi egymenetben...de ,hogy azt a színt kapd..ne várd elsőre..azt kell használni minden alkalommal és akkor tuti azt kapod..amit szeretnél..

2010. dec. 5. 15:52

Kedves mindenki! :)


Pár hete volt kiszívatva a hajam barnáról, középszőkére. Tegnap át kellett festenem, nagyon világos hamvasszőkével a hajam, de abszolút nem világosított semmit rajta. Szerintetek, hacsak mindent szőkítés nélkül rákenem legközelebb az xxl jégszőkét, akkor eredményes lesz? Légyszíves segítsetek!:) Már több embert megkérdeztem, de azt hiszem,hogy minél többet tanul az ember, annál jobb!:)


Köszönöm előre is!


Encsi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook