Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ízületi és ínszalag gyulladás fórum

Ízületi és ínszalag gyulladás (beszélgetős fórum)

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Dalya)
2012. júl. 31. 17:01

Nekem műtötték a pattanó ujjat, és ha hatott volna az érzéstelenítés, még aznap hazaengedtek volna. (Altatni kellett, így másnap jöhettem haza.)

A seb alig látszott, cslig két centis volt, és azonnal fájdalom nélkül tudtam használni a kezemet.

Ha Nálad a pattanó ujj volt először, akkor bizony meg kellett volna műttetni! Most is csak az ortopéd orvosban bízhatsz, ezt ki nem kezeled házilag.

2010. dec. 5. 15:16
Ízületi és ínszalag gyulladás, van most mát ötödik hónapja mind két csuklómban. Régen is volt a bal kezem hüvelyk újnál, be gipszelték és így elmúlt.De most nem gipszelik mert mind két ujjamon meg kénné műteni a pattanó porcnál mert kikopott és nem tudtam behajlítani.Most már azzal nincs baj tudom mozgatni, de mind két csuklómban jelen van még mindig az ízületi és ínszalag gyulladás.A helyzetet nehezíti hogy van egy örök mozgó tündéri 8 hónapos kicsi lányom és öt folyamatosan emelnem kell.Már mindent kipróbáltam de semmi sem segít. _Alig birok valamit csinálni annyira erős a fájdalom, ha nyújtózkodom még az is fáj, arról nem is beszélve, hogy az ujjaimmal már nem mindent tudok meg csinálni.Bizonyos tárgyak már kiesnek a kezemből. Nagyon várom az ötleteket hátha valaki tud segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook