Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek II. fórum

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek II. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek II.

2010. dec. 30. 20:07
Szerintem is küldd el ezt a cikket. Én ha a másik nő helyében lennék, akkor azért átgondolnám,hogy lehet benne igazság, és rákérdeznék a páromnál. Ha tényleg nincs semmi baja, akkor úgyis fel vállalja a vizsgálatot,már csak azért is,hogy megnyugtassa a párját. Legalábbis nálunk ez így menne,ha kitudódna egy ilyen dolog. De ha mást nem,akkor egy próbát megér. Ha nem foglalkozik vele, akkor is legalább megpróbáltad.
2010. dec. 19. 17:49
de azért tovább kell lépni
2010. dec. 14. 11:49
szomorú trörténet
2010. dec. 11. 10:35
Ezeket találtam a HPV-vel kapcsolatban, szóval előre sajnálom az újabb áldozatokat...
2010. dec. 11. 10:34

HPV-vírussal a férfiak egy részének nemi szerve is fertőzött, de esetükben ez általában nem okoz látható tüneteket és nem alakít ki betegséget. A nőknél ugyanis a vírus behatol a méhnyak felszínét borító hámszövet legalsó sejtrétegébe, ami szükséges számára ahhoz, hogy hosszú távon is életben maradjon és szaporodjon.


A férfiak részéről fennáll a visszafertőzés veszélye, azaz egy vírushordozó férfi újra megfertőzheti a betegségéből kigyógyult partnerét – akár hüvelyi, akár orális szexről van szó.

2010. dec. 11. 10:32
"A humán papillomavírus (HPV vagy Human Papillomavirus) egy DNS-víruscsoport, mely a bőrön és a nyálkahártyákon okoz elváltozásokat. Több mint 100 különböző humán papillomavírus típust azonosítottak. Egyesek szemölcsöt, mások szubakut lefolyású fertőzést okoznak, mely daganatot megelőző állapotot is jelenthet. A vírus bőrdaganatokat, de főleg méhnyakrákot és egyéb genitális rákot okozhat." Wikipedia
2010. dec. 11. 10:31

Mutatsd meg a cikket az új szerzeménynek, aztán ha őt is lecserélik egy másikra, eszébe fogsz jutni. A HPV nála is jelentkezik majd??


De nem tudom, hogy van-e értelme...


Foglalkozz a gyógyulással, és magaddal: mert jobbat érdemelsz!!

9. e04ff68c27 (válaszként erre: 7. - Kneseva)
2010. dec. 10. 12:29
Üdvözöllek. Köszi a hozzászólást. Sajna a bőrrák már a töbszörösen visszafertőződött nemi betegség vége lett. mert nem gyógyult be rendesen a szemlcs helye amiket levettek. sajna a volt párom pasikkal is foglalkozott külön és nagy a valószinüsége, hogy rendszeresen fertőzőtt engem. Amugy igazad van hagyni kell a dolgokat. Remélem rendbejövök mindenféleképpen. Üdv: Petani
2010. dec. 8. 14:58
En viszont feljelentenem ahol ilyen esetben fel lehet,mert hiaba ertesited ezt a not utana jon a tobbi akiket tovabb fertoz...Inkabb a hapsit kene kivonni a forgalombol!!!!!!!
2010. dec. 6. 10:21

Nagyon fájdalmas a történeted. Mindíg megrázó, ha kihasználják valaki érzerlmeit. Az ilyen tipusú pasasok az úgy nevezet " nyerők ", hisz rendelkeznek mind azzal a tulajdonsággal, amivel behálózzák a másikat.Azt mondod nem tudod mit csinálj? Gondolj bele: Te elhittél volna bármi roszat is az emberedről, míg azt hitted viszonozza érzelmeidet? NEM ! Miből gondolod, hogy a másik elhiszi? Ez tipus kérdés. Jómagam soha nem tudom elfogadni a nagyon kedves, behízelgő, bú-bájos embereket semmilyen formában, se barátnak, se kollegának, se hivatali ügyintérőnek. Nem tartom őszinte embernek. Az élet , tapasztaltom alapján engem igazolt. Én mit tennék? Hagynám, had menjenek a dolgok a maguk útján, nem vennék újabb gondot a nyakamba ( esetleg kellemetlenséget )Azt írod bőr-rákod van. Ezt azért nem teljes egészében írnám egy rossz kapcsolat terhére. A rák nem fertőző betegség ! Nem kapható el semmilyen érintkezés útján. Még igazán az se nyert bizonyítást, hogy lelki problémák miatt legyengült immunrandszer könnyebben lehet beteg ( hajlamos vagyon ezt az utóbbi feltételezést magamévá tenni )

Most arccal a Te életed felé ! Küzdj és nyerj ! Sokkal inkább ezzel foglalkozz és ne a megmásíthatatlan kellemetelnséggel. Sok Sikert !

2010. dec. 6. 09:01

Éppen ezt szerettem volna én is javasolni... h küldjedel neki ezt a két cikket.

Gyógyulj!

2010. dec. 5. 14:43

Ez nagyon nehéz lehet! :(

Talán küldd el neki ezt a két cikket. Ha értelmes akkor tanul belőle. Ha nem akkor majd a saját kárán.

2010. dec. 5. 11:44
Szerintem mond el neki,ha tud reális lenni akkor elfogadja.(Az h azután ha esetleg nem hisznek neked,már nem a te felelősséged.)Ami a betegséget illeti próbáld meg azokat amit írtam,és lehetőleg ne menj kemóra.Az érzelmi fájdalmat is meg kell szüntetned,mert az tovább táplálja a betegséget,keress valakit aki segít feldolgozni,ne örlődj benne folyamatosan,azzal nem fogsz se másnak se magadnak segíteni.Legyél sokat a barátaiddal,mert az ő támogatásuk sokat számít.
2010. dec. 5. 10:52

Én is elmondanám neki. Jelezném. Amúgy ezt nem bűntetik? Hogy ha valaki fertőz, tudtában a betegségével?



És persze szerintem ott van benned emellett a bosszú vágy is, ahogy írtad, mert kihasználva érzed magad gondolom és zavar, hogy az élet megy tovább már nélküled. Ebből ki kellene jönnöd érzelmileg.


Mivel tudsz valamit, ami másnak is árthat, így ezzel kapcsolatban van felelősséged, hogy amit tudsz azt megtedd, de jó lenne, ha nem a hiúságod sértettsége vezérelne.

2010. dec. 5. 10:48
Én elmondanám neki,aztán ő eldönti,hogy elhiszi-e vagy nem.Adnék neki egy esélyt,ne járjon úgy,mint te.A cikk első részét is elolvastam,nagyon megrázó,és tanulságos.Nagyon nagyon sajnállak,nem érdemelted meg.Remélem sokan elolvassák és okulnak belőle..
2010. dec. 5. 10:08
Újból itt fekszem... Már harmadszorra! Itt vagyok, mert jönnöm kellett! Nem akarok semmire sem gondolni, csak történjék már meg. És mégis Ő jut az eszembe. De miért, miért? Jönne már a nagy fehér semmi... Lassan zuhanok és már nem érdekel semmi.

Ugrás a teljes írásra: Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek II.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook