Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kineziológus vagy pszichológus? fórum

Kineziológus vagy pszichológus? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 1. 17:35
Kineziológus
2013. jan. 12. 14:25

Én pszichológusnál jártam, anorexia miatt, de nem segített semmit! Csak belém magyarázott dolgokat, amiknek semmi köze nem volt a bajomhoz.

Kineziólogusnál nem jártam még, de sok jót hallottam. :-)

2013. jan. 12. 14:03

Sziasztok! Tudna valaki ajánlani egy olyan kineziológust akinek pszichológus végzettsége is van és pozitív tapasztalta is van róla. Budapesten kellene.

köszönöm

2010. dec. 5. 23:26
Köszi szépen az eddigieket, várom mások véleményét is.:)
2010. dec. 5. 09:19

Szia Momo!


Én mindkettőnél jártam,hasonló problémák miatt,egyikben sem igazán hittem akkoriban,de sikerült kikecmeregnem a bajból,(anorexiás depim) Igaz ők csupán a mankók a bajban,ehhez kellünk mi is nagyon nagyon h kikecmeregjünk a különböző bajainkból.Én még pszichiátérnél is voltam akkoriban

6. Burkuska (válaszként erre: 5. - 4b6a2525df)
2010. dec. 5. 09:02

Egyet értek:)

Hol van ez a kineziológus?

5. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Momo65)
2010. dec. 5. 09:01

Én egy fantasztikus kineziológusnál, és agykontroll tandolyamot végeztem Domján lászlónál.

A kineziológusom azért fantasztikus, mert huszonéve ezt csinálja, és nála egy "ülés" 4 óra, vagy több, tehát nem az van, hogy "bocsi, lejárt az 1 óra, gyere vissza 3 hét múlva). Amig el nem tudod mondani, meg nem tudod beszélni a dolgokat (közben persze oldások is vannak) addig ott ülsz. Én első alkalommal 5 órát voltam (persze már 50 fölött voltam és ugye ilyenkorra már sok gondja összejön az embernek)

Az agykontrolt és egy lélekgyógyító csodának tartom, és efölött nem is akarok vitát nyitni. Ezt azoknak irom, akik esetleg engem fikáznának e miatt itt.

Mindenki másban hisz, én ebben a kettőben

4. Burkuska (válaszként erre: 2. - 3da688d0af)
2010. dec. 5. 09:00

Én nem csalódtam benne. Számodra miért volt az?

Engem kifejezetten feldobott,persze nem sokáig jártam,mert hanyag vagyok...

3. Burkuska (válaszként erre: 1. - Momo65)
2010. dec. 5. 08:59

sZIA!


Én kineziológusnál voltam,jó volt. DE szerintem érdemes a pszichológust is kipróbálni. Ha "mélyek" a gondok,szerintem érdemes pszichológusnál kezdeni.Én is készülök pszichológushoz Budapesten.De tudok ajánlani ha érdekel egy viszonylag "olcsó" pszichológust,Gödöllőn. Privit írja ha érdekel.

2010. dec. 5. 08:45

Szia!


Én kineziológusnál voltam, ami számomra csalódás volt. Inkább mennék pszichológushoz.

Persze van akinek bejön ez is.:)

2010. dec. 5. 08:43

Szép napot mindenkinek!

Lelki eredetű gondjaim vannak (erős szorongás, pánikrohamok, pszichoszomatikus eredetű hasi görcsök, stb.,stb.).

Ön (Te) kinél talált(ál) megoldást? Kire költsek inkább a kevésből?

Kérem csak az írjon, aki személyes tapasztalattal rendelkezik. Az önreklámozók kíméljenek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook