Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te kés alá feküdnél ha kérhetnél bármit egy plasztikai sebésztől ingyen? fórum

Te kés alá feküdnél ha kérhetnél bármit egy plasztikai sebésztől ingyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. Anka71
2011. ápr. 16. 18:42
Igen, a D méretű mellemből B-set csináltatnék.
2011. ápr. 16. 18:40
Nem, max 1-2 szuris, lézeres (értágulat ill. végleges szőrtelenítés) dolgot intéznék el, de kés alá nem feküdnék; egész jó bőr vagyok, még mindig ;)
2011. ápr. 16. 18:38
Lehet, megkérném, hogy vágjon három centit a hajam végéből :)))
74. zevaro
2011. ápr. 16. 18:36
Én kérnék, csak nem magamnak, hanem olyannak, akinek sokkal nagyobb szüksége van rá....
2011. ápr. 16. 14:35
igen!!!!!!!!!!
72. Baby18
2011. jan. 3. 22:35
igeeen
71. jade70
2010. dec. 31. 21:32
naná!!!
70. @IviBaba@ (válaszként erre: 27. - 9f98008a3b)
2010. dec. 5. 19:31
? ő kicsoda? :P
69. -magnólia- (válaszként erre: 59. - Honey555)
2010. dec. 5. 13:35

Na erről annyit, hogy szerintem nincs rosszabb, mint a nagy mellek... amik LÓGNAK!!!! Hidd el, az a legrosszabb, ha valakinek van melle, de sz@r a formája. Nekem volt már nagy mellem, most meg kicsi. Egyszerűen pár év alatt összementek. Azért most se úgy nézek ki, mint egy fiú, de össze se lehet hasonlítani a mostani méretet a régivel. Egy problémám volt mindig, hogy sajnos a fazonja sose volt jó. Ez van, ilyen kötőszöveteket örökölte. Szóval nekem volt már nagy is, kicsi is és én bizony azt mondom: teszek rá mekkorák, csak álljanak már rendesen!!!

Tény, mikor elkezdtek összemenni, nagyon zavart, hogy "eltűntek", teljesen máshogy álltak rajtam a felsőim. Aztán megszoktam és megszerettem, hogy kisebb lett. Aztán mikor megszületett a fiam, eleinte ugye óriásiak voltak, na akkor már kifejezetten nem tetszett, hogy akkorák és akkor határoztam el, hogy nem akarok újra nagy melleket. CSAK LEGYEN VÉGRE NORMÁLIS A FORMÁJUK!!!!! :D

Tudom, ha felvarratom kicsit még kisebbek lesznek, mert bár a mirigyállományhoz nem nyúlnak, de ugye bőrt metszenek ki, ezáltal is ha kicsit is, de kisebb lesz. De ez engem hidegen hagy, annyira nem érdekel már mérete, csak az alakja. Látod, mindenkinek megvan a maga problémája. :)

2010. dec. 5. 10:35
Nem ,jó így,ahogy vagyok,jól érzem magam a bőrömben.Apró cicikkel is!☺
67. 83e25137af (válaszként erre: 66. - Giga455)
2010. dec. 5. 10:33
Hibátlan hozzáállás. :)
66. giga455 (válaszként erre: 53. - 83e25137af)
2010. dec. 5. 10:27

Velem is detto így volt.

Állandóan csúfoltak, egy fiúnak sem tetszettem. Az általános beceneveim: csonti, csontkollekció, csontleveske. Na nem azért mert én ilyen akarok lenni, elfogadnék úgy 10 kilót, de nem megy, ez van.

A mellem konkrétan 70 B-s, de legalább nem veri a köldököm, és a funkcióját is tökéletesen betöltötte, mert sokáig tudtam szoptatni. Van egy férjem, aki szerint szép vagyok, és egy szép gyerekem :D Szóval maradok mellbenövéssel csontsoványan (azért próbálok hízni), nem fordulnak meg utánam a pasik az utcán, de eddig sem tették, és nem is baj. Viszont akkor sem tudnám magam elfogadni, ha valami mű izé lenne bennem, mert az meg csak egy hazugság. Nem tudnék vele együtt élni, sem a sebhelyekkel. És rászánni sem tudnám magam, mégha fizetnének sem a tűfóbiám miatt.

2010. dec. 5. 09:53
Nekem sok mindent kicserélhetnének. De mégsem tenném. Engem így szeretnek, a szépség belülről fakad:-)
64. Anda39
2010. dec. 5. 09:49
Igen.
63. 83e25137af (válaszként erre: 59. - Honey555)
2010. dec. 5. 09:45

Ez mekkora hatttalmas baromság már megbocsáss!!!


Na te vagy a tipikus példa arra a nőre akiről beszéltem.. a fejben kell rendet rakni.


nekem is kicsi de tudod mit? én majd vígan feszítek 20-30 év múlva míg azok akik nem képesek elfogadni magukat és agyonszilikonozzák utána mit csinál? Folyamatos tortúra, cserélgetés minimum 10 évente.. nem egy műtétről van szó.. ezzel mindenki tisztában van gondolom.


A nagy nőies ha természetes!!!!! de teher is a nagy súly miatt nem kicsit..


Ami viszont a kis mell előnye: nekem az arcomat nézik legalább ha beszélgetek valakivel :P

2010. dec. 5. 09:10
tartsa magát távol tőlem!
61. Nirvi (válaszként erre: 59. - Honey555)
2010. dec. 5. 08:17

Nehogy azt hidd:)


Én pl. azt is tök utálom, hogy sokszor nem tudok megvenni olyan felsőt, amit szeretnék, mert mindenhol passzentos, tök jól áll(na) csak épp olyan szűk mellbe, hogy majd szét szakad:)

Vagy ha gombos, akkor majdnem lepattognak róla a gombok....

Nekem annak idején nagyon kicsi melleim voltak, állandóan nagyobbakat akartam....aztán ahogy felnőtté váltam:) megnőttek, meg aztán a terhesség alatt még egy kicsit, fogytam közben 20kg-ot, viszont a mellem nem sokkal lett kisebb, inkább csak más formájú:)

Nem mondom, hogy megint pici ciciket szeretnék, de mondjuk "egy számmal" kisebbet:)

Persze, ha így kell leélnem az életem, akkor sem halok bele, nem mondom, hogy annyira nagyon zavar....

De ha már ingyen megcsinálná egy plasztikai sebész:D


Amúgy sok pozitív visszajelzést kaptam/kapok férfiaktól....de ha engem zavar, akkor nem tudok mit csinálni.


Írta itt valaki, hogy lehet, hogy megcsináltatja valaki az orrát pl. neki tetszik, de honnan tudhatja, hogy másnak is tetszeni fog-e .....

Erről az a véleményem, hogy amíg egy nő(vagy akár férfi) nem tudja elfogadni saját magát úgy ahogy van, addig más sem fogja elfogadni.

Attól hogy egy férfinek tetszik a nagy mellem, én még nem érzem magam jól tőle és nekem annyira nem tetszik.

És szerintem nem is más véleménye a fontos, hanem hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben.

Sok dolgot saját magunk is korrigálhatunk, de vannak dolgok, amiket csak sebész hozhat helyre:)

Majd ha egyszer milliomos leszek, akkor meg fogom csináltatni a melleimet, de semmi mást nem csináltatnék meg magamon.

És mivel nem fenyeget ez a veszély, hogy hirtelen megnövekszik a vagyonom, ezért úgy néz ki, hogy így élem le az életem:)

De annyira nem vagyok kétségbe esve:)


Amúgy jó reggelt mindenkinek:)

2010. dec. 5. 07:44
Nem! Úgy vagyok jó ahogy vagyok, akinek meg nem tetszem ne nézzen!:)
59. honey555 (válaszként erre: 48. - Nirvi)
2010. dec. 5. 02:38
neked is ugyanazt tudom írni amit andee25nek.. felfoghatatlan,hogy nem örülsz a nagy melleknek:D én még akkor is örülnék ha leérne a köldökömig, csak legyen nagy.. azért mégiscsak nőiesebb a nagy cici,mint a lapos mellkas.. :)
58. honey555 (válaszként erre: 47. - Andee25)
2010. dec. 5. 02:34
Mit meg nem adnék érte,ha nekem ilyen problémáim lennének.. :(
57. Veronika27 (válaszként erre: 56. - 83e25137af)
2010. dec. 4. 23:44
Egyetértek:)
56. 83e25137af (válaszként erre: 54. - Veronika27)
2010. dec. 4. 23:41

Én értem hogy mire gondolsz. és korábban írtam is hogy ha az elengedhetetlen esztétikailag (és akkor itt hozzátenném hogy lelkileg is) akkor kell.



De néhány embernek CSAK a fejecskéjében kéne rendet rakni és nem összekaszaboltatni magát.. :)

55. martin3 (válaszként erre: 51. - Veronika27)
2010. dec. 4. 23:36
sajnos pontosan tudom, milyen lelki sérülést okoz egy "rosszul sikerült" testrész. A gyerekek baromi kegyetlenek tudnak lenni, engem pl az orrom miatt sokat gúnyoltak, emiatt teljesen rossz önkép alakult ki magamról, mikor pedig gimibe kerültem, nem tudtam felfogni, hogy egy csomó srác velem akar járni, azt hittem ez is csak poén, gúny, vagy ilyesmi. Aztán évekbe telt, mire felfogtam, hogy a pasik szerint semmi baj az orrommal, nem is értették, amikor rákérdeztem, (milyen az orrom), hogy miről beszélek.....de szerintem az is a baj, hogy egy gyerek arca még más, mint kamaszként, vagy felnőttként, és sokat "idomul" az arc felnőtt korra. Pl a kisgyerekek lapát fogai, nagykamasz korunkra teljesen normális méretűek lesznek, pedig nem a fog lesz kisebb, hanem az arc nő hozzá....és máris más az összkép:)
54. Veronika27 (válaszként erre: 53. - 83e25137af)
2010. dec. 4. 23:36

Nem, azt írtam, hogy ha nem tudja magát elfogadni és ez gondot okoz az életében, akkor tegye meg.


Egyébként én is csúnya voltam, de korrigáltam...Szinte mindent:) Most pedig így jól érzem magam.

53. 83e25137af (válaszként erre: 51. - Veronika27)
2010. dec. 4. 23:30

Ez igaz. De ne legyen kényszeres az a megfelelési vágy..


Garantálom hogy akik ide írtak egyiküktől sem jönne fel a szén a bányából


Ja és még valami.. én rém ronda gyerek voltam, állandó gúny tárgya.. frusztrációban nőttem fel.. most azonban mégsem akarnám megváltoztatni azokat a dolgokat. pedig ugyanúgy megvannak. Az enyémek és pont :)

52. 83e25137af (válaszként erre: 49. - Martin3)
2010. dec. 4. 23:28

nah. valaki egy véleményen van velem :)



szinte ugyanezt írtam én is. :))

51. Veronika27 (válaszként erre: 49. - Martin3)
2010. dec. 4. 23:24

Az ember előszöris saját magának szeretne megfelelni, engem nem érdekel más véleménye, a lényeg itt szerintem az "ingyen" szón van, ezért tennék meg sokan.


A másik dolog pedig az, hogy felnőttként jobban elfogadja magát az ember, de egy kisgyerek vagy tinédzser életében komoly lelki gondokat tud okozni az, ha valamije "más" (elálló fül, sasorr vagy ilyenek), ha ezt nem növi ki nagykorára, akkor szerintem indokolt a műtét.

50. martin3 (válaszként erre: 49. - Martin3)
2010. dec. 4. 23:19

annyiban korrigálnám magam: ha olyan mértékű az asz a hiba, akkor persze elfogadható, de csak azért mert kicsit nagy vagy kicsit pici a cicim, vagy az orrom kicsit görbe...

persze, ha valaki lefogyott 50kg-t és a melle a hasánál lóg, indokoltnak tartom én is, valószínű így lelkileg sem érzi jól magát az illető..

2010. dec. 4. 23:16

nem, mégha fizetnének érte sem!!!

tanuljuk meg elfogadni önmagunkat, és a párunk is fogadjon el olyannak, amilyenek vagyunk...senki nem tökéletes, lehet épp egy kicsit nagyobb orr, fül stb tesz minket egyedivel, épp ebbe szerethet bele valaki...mert az ÖVÉ, és nem átlagos, milyen lenne, ha mindenki ugyanúgy nézne ki? teszem azt, valakinek nem tetszik az orra magán, és megcsináltatja, mi a garancia, hogy másnak épp olyan formán tetszik?? Amúgy sok pasi a kis ciciket szereti...ezt a kismellű és emiatt kishitű nőknek mondanám........:)

48. Nirvi (válaszként erre: 46. - 83e25137af)
2010. dec. 4. 23:16

:)


Jaja...egyetértek veled:)

Én konkrétan kisebb ciciket szeretnék:)

Zsírleszívásra nem mennék, mert nem látom értelmét(szerintem fél évente járhatnék akkor:D:D), szerencsére sikerült plasztikai sebész nélkül is lefogynom(de még van mit).

Semmi mást nem szeretnék....ahogy most így végiggondolom...

Csak egy cseppet kisebb ciciket:D

De ha meg is tenném, akkor az nem most lenne, hanem a 3. gyerek után kb....


Na mindegy, egy biztos, meg kell tanulni elfogadni magunkat....épp ezen vagyok én is:D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook