Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van az aktív dohányzás hirtelen abbahagyásának valamilyen drasztikus mellékhatása? fórum

Van az aktív dohányzás hirtelen abbahagyásának valamilyen drasztikus mellékhatása? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. nov. 6. 10:04
VAn, Apukámnak például helyreállt az addig magas vérnyomása! :)
48. mothertiger (válaszként erre: 10. - Smithy)
2008. nov. 5. 23:35

Ööö...Mi az a "permanens gyulladás"???`Én két hónapja hagytam abba a cigit, napi 1-1,5 doboz cigi volt a kapacitásom. Egy hét alatt, beosztásos módszerrel elfüstöltem utolsó doboz cigimet, azóta nem gyújtottam rá.

De sokkal jobban köhögök reggelente (ez napközben kissé enyhül), fáj a tüdöm (föleg bal oldalt, ami néha "lentebb megy" középre), és megfázásos tüneteim vannak, orrom reggelente k.o.... A hízásról meg ne is beszéljünk... Persze hogy nekem is feljött egy pár kiló!:SSS

47. rasza
2008. nov. 5. 22:43
Ja!Több energia,több levegő a tüdőbe!
2008. nov. 5. 22:23
igen, pozitív mellékhatásai :)
2008. nov. 5. 22:19
nálam volt hatása,de csak pozitív:-) 11 évig voltam dohányos, napi 1-1,5 dobozzal "fogyasztottam", majd egyik napról a másikra befejeztem. csuda jól vagyok, néha hiányzik, de szerencsére tényleg ritkán...a mai napig van egy doboz cigim, így megvan a szabadság, hogy bármikor rágyújthatnék, de nem teszem és kész. felnézek a bagósokra=bátrak, az egészségükkel játszanak.no hiszti, no hízás, és kismama is lettem:-)
2008. júl. 20. 20:29
A férjem kb. 100x szokott már le, talán most 101-szerre sikerül. Az volt a gond, hogy ha nem gyújtott rá, iszonyú feszült volt, ami ki is robbant belőle időnként, néha már azt kívántam, inkább gyújtana rá (persze nem mondtam). Azonkívül hízni is kezdett mindig, ami lement róla, amikor visszaszokott. Most Wellbutrin SR-t írtam neki, ez enyhíti a megvonási tüneteket, és kivédi a hízást. Lassan abbahagyhatja a szedést , remélem, minden rendben lesz.
2008. júl. 20. 19:12
Vannak, de azokat le kell küzdeni, nagyon nehéz.
42. 1e958693ca (válaszként erre: 40. - Cucus7)
2008. jún. 23. 17:05

Mágneses kezelés barátnőmnek meg a férjének is 2 napig hatott. Embere válogatja ugyan.

A kérdésre válaszolva: hát sosem voltam hisztis, de akkor........borzasztó..........

2008. jún. 18. 08:39
igen van. hisztisek leszünk :DDDDDDD a falon a szögbe belekötünk :DDDDDD
40. Cucus7
2008. jún. 18. 00:19
Megpróbáltam, gyerekkel nagyon összevesztem, pl. miért nézel? Menj arrébb! stb. nagy "problémák" miatt. De meg kell próbálni. Én is jót hallottam a mágneses kezelésről, nálunk 5 ezer fronccsi. Lehet kipróbálom. Hajrá neked is.
2008. jún. 5. 20:22

Persze a gyerekem elött/melett sose cigizek!!

És tényleg nem sokat szivok de attol is szeretnék már megszabadulni.Remélem mihamarabb sikerül.

2008. jún. 5. 20:18
Én mikor megcsináltam az elsö terhességi tesztem és pozitiv lett onanntol kezdve egy szálat se szivtam el.Igaz ettem sokat is megis hiztam rendesen terhesség alatt.Kézremegés is volt a cigi elhagyásával amugy.Szülés után Mivel nem volt tejcim és ez idegesitett is meg más "gondok" is voltak ezért vissza szoktam rá igaz sokkal kevesebbet szivok mint régen de ujra leszeretnék szokni csak nehéz mert most fogyozom is és a kettöt együtt egyenlöre elképzelhetetlennek tartom.Ugyanis ha letenném a cigit akkor valoszinü megint falnák mint akkor.Meg most nehezebb is letenni mert akkor pocakba volt a babám és az ösztönzött.
37. winny
2008. jún. 5. 16:53
Van.Kézremegés,idegesség és a pótcselekvés.Ami megnyílvánulhat evésben /hízás/ munkában /fáradtság/
36. 1366d1807f (válaszként erre: 19. - Rituka23)
2008. márc. 17. 08:36
Hol voltál mágneses kezelésen? Én is voltam, de nem használt. Szerintem nem egyformák a gépek, vagy nem jól csinálta a hölgyike.
35. leszoktam (válaszként erre: 19. - Rituka23)
2008. márc. 8. 16:13
Egyetértek, a mágneses kezelés után nem érzékeltem semmilyen elvonási tünetet, ez pont erre jó.
34. direne
2008. febr. 16. 13:25
Idegbaj, hiszti, látványos kiborulás.
2007. dec. 29. 11:18
Az tuti, hogy az embernek hiányérzete van... :-)
2007. dec. 29. 09:25

Idegesség. Türelmetlenség......

Ha el akarod kerülni, aktívan foglald le magad. Énkb két hétig sikáltam a lakást, mire minden ragyogott, addigra már nem is hiányzott a cigi. :)

Hízni szerencsére nem híztam, de nagyon odafigyeltem, hogy hiányállapotban csak gyümölcsöt rágcsáljak.

31. LoLiNa
2007. dec. 29. 06:09
hízással egyetértek, mivel ugye pótcselekménynek az ember eszik folyton.
30. 104bdd8c43 (válaszként erre: 29. - C190cb809a)
2007. dec. 29. 02:00

Ez igaz!! Én 2x próbáltam meg leszokni...cigi helyett ettem...így lettem 48kg-ből 56kg...

Már meg semp róbálok 3x-ra is...

2007. szept. 24. 14:56
igen drasztikusan meghizik az tuti!!
28. Eve20
2007. aug. 18. 09:00
Mellékhatásként nekem az időszakos remegés, és az idegbaj volt. De hamar túllettem rajta. Pedig én tényleg drasztikusan, egyik napról a másikra tettem le. Úgyhogy aki le akar szokni, hajrá! Ez is csak akarat kérdése.
27. Eve20
2007. aug. 18. 08:58

Sziasztok!

Csak közbevetném, hogy pont most olvastam a dohányzás utáni hízásról, és azzal is indokolták, hogy javul a szervezet tápanyag-felvevő képessége, tehát ha ugyanannyit eszik az ember, akkor is felfog egy keveset szedni. Azt már embere válogatja hogy mennyit.

Én is cigizek egyébként, nem túl régóta, amikor terhes lettem raktam le. Másfél évig bírtam, nem is érdekelt már egyáltalán, aztán mikor abbahagytam a szoptatást, elég lelkibeteg voltam (megviselt hogy nincs tejem) és a férjem aki akkor is cigizett megkínált...na azóta sem bírtam újra lerakni. Most annyit értem már el magamnál, hogy 10 szál a max egy nap, de lehetőség szerint kevesebb. Régebben a napi egy doboz megvolt. Persze mindezt sosem a gyerekem jelenlétében.

26. Fiqsz
2007. aug. 17. 23:49

Több mellékhatása volt mint gondoltam volna! Egy ideig köhögés, érdekess, hogy erősebb volt mint dohányzás közben.A szám ph, ja is meváltozott érezhetően, de nem a javára, soxor olyan érzésem van mintha 3 napja nem mostam volna fogat! A wc ritkábban lát de több ideig. Az anyagcserém lelassúlt. 75-ről 77-re híztam de csak a hasam lett 2x akkora. Hogy hogy szoktam le? Épp annyit dolgoztam ami elég arra, hogy a cigi-re már ne jusson pénz, illetve meggyőztem magam rólla, h nem jut rá, végszükségbe meg vettem vmit, h igazoljam magam :):):)! Máshogy sehogyse ment! De jobban jártam így!


Sok sikert akipróbálkozik!

2007. júl. 30. 22:08
A hízás, ha nem figyelsz oda.
2007. júl. 30. 18:09
Drasztikusan fogsz hízni mint egy malac,elmúlik a kohogésed,csodi lesz a leheleted,SOKKAL jobb lesz a kozérzeted.Ha dohányzol,szokjál le mielobb,nagyon-nagyon megéri.
2007. márc. 11. 06:20
Hat egy darabig eltart utana a kohoges, tisztitja magat a tudo. Masreszt par kilocska is felszaladhat.
22. dobos
2007. márc. 4. 18:50

Sziasztok.

Én drasztikusan szoktam le,de nem vettem észre magamon semmit sem,eldöntöttem és kész.

21. dogiz
2007. febr. 16. 12:56

VAN!

A maghaj az udvaron a fűben!!:))))))

A férjem 5 éve hagyta abba a dohányzást, s kb. 3 évig szotyizott. (potcselekvés). Na ne tudjátok meg mennyit vitatkoztunk. A frissen levágott fűben a maghaja, ja de rémísztő látvány. Nem dobálta ő össze vissza, próbált úgy magolni, hogy gyüjtögette, s aztán a kukába. De ami mégis mellé ment, jajjjjjj!

2007. jan. 13. 21:43
Drasztikus mellékhatás?: sokkal egészségesebb leszel!!:))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook