Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vodafonosok! Hogy lehet kilépni a telefonon a GPRS-ből? Folyamatosan megy! fórum

Vodafonosok! Hogy lehet kilépni a telefonon a GPRS-ből? Folyamatosan megy! (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 3. 10:35
köszi a segítséget. Azt a részt megtaláltam, hol kell bekapcsolni, de kikapcsolni nem sikerül. Holnap megyünk be vodához...
2010. dec. 3. 10:25
Ha nem akarja a GPRS-t használni akkor az a legegyszerűbb ha felhívja az ügyfélszolgálatot és ott kikapcsoltatja a szolgáltatást.
2010. dec. 3. 10:24
nokia 1680 classic a telefon
5. moncsicsi83 (válaszként erre: 4. - 367d5fde7b)
2010. dec. 3. 10:23
Próbálkoztam már mindennel, de nem megy a kikapcsolás. Most kapta épp az sms-t, hogy 250 ft-ot megint levontak. Grrrrrrrrrrrrrrrr. A f...ért rakják olyan gombra azt a szar internet elérhetőséget, amit egy telefonhoz nem értő véletlen megnyomhat? Kész kibaszás
2010. dec. 3. 10:22
anyukámnak samsung telefonja van, és vodás.. neki azt mondták, h a a G betű az az internet elérhetőség miatt van.. és neki nem nagy a telefonszámlája, mert nem kapcsolódik a netre. de ha nem tudod, h kell kikapcsolni menj be a legközelebbi üzletbe v hívd fel a tudakozójukat
2010. dec. 3. 10:17
Jah, és nokia telefon.
2010. dec. 3. 10:17
Édesapám vett egy vodás telefont még jó pár hónapja. Most adta csak oda a telefont, hogy állandóan lefogy a pénze, nézzem már meg. A G betű fent van, megy a gps, az sms-eket kapja, hogy elérte a következő sávot, levonták a pénzt. Hogy lehet ezt kikapcsolni, nem találom. Nekem nem ilyen teló és szolgáltatás van.
2010. dec. 3. 10:15
Vodafonosok! Hogy lehet kilépni a telefonon a GPRS-ből? Folyamatosan megy!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook