Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdemes elmenni telelni a hegyekbe ha nem fogok sielni? fórum

Érdemes elmenni telelni a hegyekbe ha nem fogok sielni? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 29. 07:12
A Hegyre az menjen aki szereti a hegyeket! És ne divatból, mert a szomszédom, barátom is odajár.Sajnos ez egy új hobbi a új gazdagok a hegyre járnak, aztán úgy kell lehozni őket. Az ilyen ember nagyon sok kárt tesz a hegyen, rengeteget szemetel! Valakinek azt a sok szemetet le kell hozni, mert ott nem maradhat!!
2010. dec. 3. 12:03

Mindenképpen menj/etek!

Az a nyugalom,ami télen a hegyekben van nem pótolható semmivel.Persze akkor nem a hüttéket kell gyakran látogatni:)))))

A felvonók felvisznek síléc nélkül is(erre külön keress rá,hogy hol)és nem csak síelni lehet,lehet szánkózni,motoros szánnal menni vagy jó nagyokat sétálni.

Pl.:motoros szánnal felvisznek a hegy tetejére kb.20 perces az út.A szánkó fel van akasztva a szán hátuljára,kitesznek a hegy tetején és jöhetsz le egyedül vagy társasággal.Életem egyik legnagyobb téli programja volt.Persze a szánkó nem mindig arra megy amerre kell,de akkor is egy nagy élmény volt.15-20 euro volt egy menet.De hogy mennyi ideig jössz le az rajtad múlik.Lehet szánkózni a sípályák közelében is-hogy felvonó visz fel-,de erre külön kijelölt pályák vannak.

2010. dec. 3. 11:55

szia

minden képp , az a fontos hogy friss levegőn legyél, sétálj gyönyörködj a tájba...


fedezd fel a természetet.....


csak irigykedek....

2010. dec. 3. 11:49
Hogyne. Síelés helyett mondjuk vághatsz fát.:DDD
5. era06 (válaszként erre: 1. - C04eb82b7c)
2010. dec. 3. 10:58

Majd én megyek helyetted!

Lehet síelni nadrágféken is. :))

De jó is lenne!!

2010. dec. 3. 10:13
IGEN!!!
2010. dec. 3. 10:08

szerintem igen!:-)

kikapcsolódás:-)

2010. dec. 3. 10:07
szerintem igen. Én sem tudok síelni de nagy vágyam, hogy egyszer télen elmenjünk a hegyekbe, szánkózni, kakaózni, sétálni, melegedni egy kandalló elé, olyan romantikus tud szerintem lenni, szerintem ha megteheted mindenképp menj el
2010. dec. 3. 10:06
Érdemes elmenni telelni a hegyekbe ha nem fogok sielni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook