Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barna folyás koraterhességben? Volt valakinek? fórum

Barna folyás koraterhességben? Volt valakinek? (beszélgetős fórum)


1 2
48. titokbaba (válaszként erre: 47. - Titokbaba)
2012. okt. 2. 22:48
húúú most látom, hogy ide már senki nem jár??!! :(
2012. okt. 2. 22:10

sziasztok, bocsánat ha kicsit hosszú leszek, de kíváncsi vagyok a véleményetekre ...

Nekem szeptember 6-án volt az utolsó mensim, a ciklusom 28 napos. A 14. napon voltunk együtt a férjemmel, tehát pontosan fél időben. Utána minden úgy alakult, ahogy a “nagykönyvben” le van írva. A 24. napon erős alhasi fájdalom egész nap (boldogság), ami másnapra elmúlt, de azóta barna (nyálkás) folyás ami hol kicsi, hol semennyi tehát változó. A reggeli széklet ürítéskor, ami nem megy könnyen élénk piros vérzés de ez is kevés és elmúlik. Most ismét csak egy kis barna, ez a 3. nap. A mellem is feszül, de ez sem egyformán, van mikor egyáltalán nem érzem.Ami különös, hogy reggelente 1-2 csepp "előtej" jön a mellemből. (nem szültem/szoptattam mostanában, utoljára 16 éve :o) ) A teszt még negatív… 2 nap múlva kellene (nem) megjönni ismét! Elképzelhető szerintetek, hogy lakik bent valaki?? Ha nem lenne ez a “barnázás”, én biztosra venném, de a 3 napot már hosszú időnek tartom, hogy a beágyazódásra fogjam! :( Mit gondoltok???

46. Lysettemanoka (válaszként erre: 44. - Nofi)
2011. febr. 22. 18:10

:)Eltüntem picit..egész héten csak feküdtem azt hittem megőrülök:))nem bírok egy helyben lenni ennyi ideig dehát muszáj volt,most úgy néz ki minden okés:)lekopogom:)

Hát én szívesen odaadom bárkinek ezt a szörnyű gyógyszert:))úgy éreztem magam mint akit nagyon csúnyán bedrogoztak:D

A hematoma elvileg jobb lett de most nem ulrahangoztunk majd jövöhéten aztán csak a 12 .héten a dawn kór miatt:)

de mivel fiatal vagyok az szinte teljesen kizárható szerencsére:)

És veletek mizujs mindenki jól van?:)

45. driennke83 (válaszként erre: 27. - Gera175)
2011. febr. 21. 11:46

Nekem is ugyanez volt. Az első vizsgálat után nem maradt abba a barnázás. azt mondták, hogy valszeg a méhszájseb, de azért kaptam gyógyszert a 16. hétig.

Inkább legyen vaklárma, minthogy elmenjen a baba.

44. Nofi (válaszként erre: 43. - Lysettemanoka)
2011. febr. 17. 09:07
Lysettemanoka, nagyon örülök,hogy minden rendben van veled! Én is hallottam már a hematoma jelenségről és az tényleg sokszor felszívódik és semmi bajt nem okoz. Azért tényleg pihenj, semmi takarítás meg hirtelen mozdulat! Az utrot nagyon sok lány isteníti, de ha a dokid azt mondta nem kell akkor ne szedd. Bár sokan mit meg nem tennének, hogy utrot írjanak fel nekik :))).
2011. febr. 16. 21:25

Nah sziasztok:)

Eltűntem picit...voltam dokinál..kiderült hogy egy kis hematoma(véraláfutás)van a méhembe,,elég valószínű hogy ez felszívódik feküdnöm kell:S

ezért veszélyeztetett terhes lettem..

Egész nap feküdnöm kell

Felirt a doki az ultrahangos javaslatára utrogestont..úgy kiütött hogy nem birtam mozogni..be is aludtam azonnal tőle..jó hogy nem estem össze..

Orvos azt mondta hogy hagyjam abba azonnal nem kell az nekem szedjem a b6 ot meg feküdjek:)

Hallottuk a szívhangját életjelenségek rendben vannak...hát szorítok magamnak hogy ne legyen semmi...

mert én is azt olvastam mindenhol hogy ez az első jel:S de azt csak észre vették volna..

Meg nem pirosodik sőt kevesebb van.

Nofi köszi a választ:)

2011. febr. 15. 14:42
Sziasztok! Bocs hogy így "közbeszólok", de hasonló gondokkal küzdök, hátha tud valaki segíteni. Ciklus közepén volt egy nagyon jó PCT tesztem, és akkor írtak fel duphastont 2*1-et. Szedem is rendesen. Az első héten nem volt gond. A második hét eleje óta hol nagyon erős barnázás, hol nagyon picit véres vagy rózsaszín folyásom van. Attól félek nem sikerült megint ez a dolog. Egyébként holnap kellene megjönni, és azt mondták csütörtökön teszteljek és ha + akkor szedjem tovább, ha nem akkor hagyjam abba és meg fog jönni. Szerintetek mi lehet a probléma? Köszi a válaszokat.
41. Nofi (válaszként erre: 36. - Lysettemanoka)
2011. febr. 15. 14:41
Sziasztok! Csak átnéztem egy másik fórumból. Itt is elmondom, hogy nekem a vetélésem decemberben barnázással kezdődött. Nem halvány volt hanem eleinte nagyon kevés de egyértelműen barna, akkor még nem tudtam hogy 3 nap után elkezdek rendesen vérezni is mint egy erős menzesz. Így lett vége a vetélésnek, ami barnázással együtt 7 napig tartott. Csak mondom ha barnáztok terhesen azonnal doki és adjon valamit! Nekem is rotascorbint adott (pontosan nem tudom hogy kell írni) de nem segített, lehet már késő volt.
2011. febr. 15. 14:35
nekem is volt eleinte pici halvány rózsaszín barnázás amikor megjött volna,emlékezett a szervezetem hogy olyankor az lett volna,de 2nap után nem volt semmi,ez eleinte normális.
39. Katkamamusz (válaszként erre: 28. - Gera175)
2011. febr. 15. 14:25
Sziasztok! Bocs, de ez tévedés! Az első trimeszterben kifejezetten ajánlott!!!
38. gabi11
2011. febr. 15. 14:14

sziasztok lányok, nekem menstruáció előtti 4-5 napban barnás folyásom van. Lett már valaki így terhes, hogy hasonló jelensége volt???? (elvileg a hormon vizsgálatommal minden rendben. )

kérlek, írjon, aki így is terhes lett!! köszönöm

2011. febr. 15. 13:47

Sziasztok!

Gondoltam hozzászólok én is a fórumhoz.

Nekem is volt barnázásom a 6. héten, hát én bepánikoltam nem tudtam mire vélni.Rögtön kocsiba ültünk és irány a kórház.Vérvétel... ultrahang és akkor hallottam először a picur szívdobogását.Nagyon rendes volt az ügyeletes doki alaposan megnézte mondta minden ok csak kíméljem magam.Na ekkor sem nyugodtam meg elmentem az orvosomhoz is szintén uh és ő javasolta a rutascorbint.Elmúlt tőle de ezután még 2x volt 10. héten és a 14.-en.Valószínű a mensimre emlékezett a szervezetem.

Szerintem jobb félni mint megijedni!!Lehet kicsit túlreagáltam de inkább mondják hogy nem vagyok százas mint hogy valami baj legyen.

Azóta hála az égnek minden rendben 35 hetes kismama:-))

2011. febr. 14. 12:25

Sziasztok.

Én 6 hetes vagyok ,és éjjel mindig görcsöl a hasam ,szerdán voltam orvosnál ott látták a petezsákot 8x5mm -es.Nem szóltak semmit hogy valami baj lenne.

Nagyon világos barna folyásom van de szinte nem is lehet látni milyen színű,szóval tényleg nagyon kicsi és nem egész nap csak néha picit.

Félnem kéne?Csütörtökön megyek orvoshoz megint.

Ha több lesz és sötétebb elmegyek hamarabb..vagy az ilyen nagyon világos barna is veszélyes?mit gondoltok??

Köszi:)

2011. jan. 2. 14:19

Sziasztok!


Nekem is volt 8 hetesen. Naponta 3x1 magne b6-t szedtem rá, 2 nap alatt elmúlt. :-) És egy hétig szinte csak feküdtem.

34. 0d717b184a (válaszként erre: 33. - 204b456479)
2010. dec. 2. 14:19

igen sajnos

ha végre megint sikerül teherbeesnem akkor a terhesség 12. hetéig kell majd szednem a duphastont

sajnos nekem csak addig sikerült eljutnom, hogy a bétahcg kimutatta de az uh már nem:(

2010. dec. 2. 14:05

A barna folyás vér, csak míg kiér a hüvelyből, addig megváltozik az állaga/színe. Tehát az hogy barna vagy piros mindegy, vér mindkettő...Én 2 babát veszítettem el, mert a doki vette komolytalanul a barna folyást, azt mondta előfordul...aha, a 11 és 12.héten már nem élt a pici, nem is kaptam pótlást. A harmadik babánál egyből kaptam, amint kiderült a terhesség és minden a legnagyobb rendben van.

Nem játék...

32. 0d717b184a (válaszként erre: 2. - Dcd312dca6)
2010. dec. 2. 14:04

mindenképen orvoshoz kell ezzel menni

ő majd megmondja mit szedj

addig pihenj, ne emelj nehezet és ne fürödj kádba, tusolj ha lehetséges

addig esetleg szedheted a magne b6-ot de orvoshoz kell menni mindenképp

31. Leona79 (válaszként erre: 18. - 56e930fc2a)
2010. dec. 2. 14:01
Rutascorbint szedtem én is az orvos javaslatára barnázás miatt.
2010. dec. 2. 14:00
Nem akarlak ijesztgetni, de nekem is volt barnás folyásom, rákerestem a neten és megnyugtattam magam, hogy sokaknak volt, mégsem lett semmi baj. Hát nekem sajnos lett, 10 hetesen elhalt a babám. Akkor sokáig magamat okoltam, miért nem mentem hamarabb orvoshoz, miért vártam meg, hogy vérezzek is. Lehet már akkor sem lehetett volna segíteni, de mi van ha igen?! Én a helyedben nem várnék, menj el egy másik dokihoz.
29. 204b456479 (válaszként erre: 28. - Gera175)
2010. dec. 2. 13:58
Palástfűt szabad, az méherősítő, cickafarkot nem szabad, az vérbőséget okoz.
28. gera175 (válaszként erre: 15. - Dcd312dca6)
2010. dec. 2. 13:57
Palástfű teát terhesség alatt nem szabad inni!!!
2010. dec. 2. 13:55

Sziasztok!

Én is ilyennel küzdöttem 1 hete,kiederült, hogy a méhszájsebem vérzik. Mindenképp doki, és ő megállapítja honnan jön.

26. pethoevi (válaszként erre: 9. - Dcd312dca6)
2010. dec. 2. 13:51

Ha a saját dokid nem fogad,menj ügyeletre,ott is felírják!Ez nem játék,nekem sajnos tegnap ment el így a babám...későn kaptam meg az erősítést.:-(

Drukkolok!

25. kevian
2010. dec. 2. 13:45
Rutascorbint kaptam rá a dokimtól és el is mulasztotta. Én nem foglalkoztam vele, a védőnőmnek mondtam csak előtte, ő pihit javasolt. A dokim meg majd le harapta a fejem, hogy lehet egy védőnő ilyen felelőtlen. Szerinte, amint jelentkezett rohannom kellett volna hozzá.
2010. dec. 2. 13:45
Köszi!
23. 56e930fc2a (válaszként erre: 20. - Dcd312dca6)
2010. dec. 2. 13:44

A rutascorbinra gondolsz?

Ezt lehet szedni. Én ezt szedem 3x2.

22. 204b456479 (válaszként erre: 19. - Dcd312dca6)
2010. dec. 2. 13:44
Az ami terhesség előtt jó az terhességkor nem biztos, hogy elég.
21. dcd312dca6 (válaszként erre: 20. - Dcd312dca6)
2010. dec. 2. 13:44
Vagyis a Rutascorbint? :D
20. dcd312dca6 (válaszként erre: 18. - 56e930fc2a)
2010. dec. 2. 13:43
Ezt lehet szedni koraterhességben???Annó a fiammal is szedtem de a 20. hétben mert akkor véreztem be.
19. dcd312dca6 (válaszként erre: 16. - 204b456479)
2010. dec. 2. 13:43
Múlt hónapban volt hormonvizsgálatom azon minden rendben volt.Azért nagyon köszi!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook