Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Három a magyar igazság, negyedik a ráadás fórum

Három a magyar igazság, negyedik a ráadás (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Három a magyar igazság, negyedik a ráadás

1 2
43. Katinkaboszi (válaszként erre: 42. - 9bbaa658f2)
2010. dec. 26. 22:08

Akor ez jó mindenkinek :)


úgy gondolom, még jobb is, hogy így ünnep környékén érkezett, mivel jobban együtt a család, többet lehet egymással törődni és a beilleszkedése is könnyebben megy.

Azért az mégis más, hogy szeretünk valakit, vagy ott van minden percben velünk :D


dee, sok sikert mindenkinek, nem csak Neked, a Fiúknak is :D

42. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 41. - Katinkaboszi)
2010. dec. 26. 09:32
Köszönöm jól,látszott kicsit Dávidon idegen neki a helyzet azért.De minden jól alakult,egyre jobban itthon érzi magát azt látom rajta.Szép lassan beilleszkedik majd.:D))Már szed magának ételt ha éhes,nem kérdi meg ehet -e.Azt mondja szedett magára mióta itt van,én nem látom még,olyan vékony.
41. Katinkaboszi (válaszként erre: 40. - 9bbaa658f2)
2010. dec. 25. 21:20

Köszi, Nektek is, így utólag :)


hogy telt az első négyes karácsony?:)

2010. dec. 24. 21:47
Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek,családja és szerettei körében!
39. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 38. - Járminé Ritus)
2010. dec. 20. 12:43

Szia!

Köszönöm szépen!Én nem vagyok nevelőszülő.Én csak teszem amit kell.Amit az élet hozott.Köszönöm szépen a jó kívánságokat és viszont kívánom!

2010. dec. 20. 12:40

Szia!

Édesanyám nevelőszülő mind a mai napig,immáron 21 éve.Mivel hasonló körökben nőttem fel, csak csodálni tudlak.Minden tiszteletem a tied, mert láttam anyuék mennyit küszködnek a gyerkőcökkel.Nekünk meg minden természetes volt.Én már gimis koromban pelenkáztam és fürdettem a piciket.Volt aki 3 hetesen került hozzánk.Vannak akik már 19 éve nálunk-ill. anyuéknál vannak.Szakmát szereztek,munkahelyük van és hamarosan házuk is lesz.Ehhez rengeteg erő és kitartás kellett az én szüleimnek.Neked is hasonlókat kívánok.Boldog karácsonyt a családnak!!!Puszi Rita

2010. dec. 9. 16:28
Nem is tudom van-e ennél nemesebb cselekedet...Családot,otthont adni egy idegen gyermeknek.Tiszta szívből kívánom,hogy sok örömben és boldogságban éljétek az életeteket!!:)
36. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 35. - Vica009)
2010. dec. 8. 21:49
Köszönöm és viszont kívánom neked is,és a családodnak is!
2010. dec. 8. 21:09
Vigyázzatok egymásra! Boldog Karácsonyt a családodnak!
34. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 33. - Katinkaboszi)
2010. dec. 8. 20:36

Köszönöm szépen átadom neki!:D))

Kaptam is tőle egy naaaagy ölelést meg puszit!

33. Katinkaboszi (válaszként erre: 32. - 9bbaa658f2)
2010. dec. 8. 20:21

Gratulálok, boldog születésnapot kívánok,

nagyon sok ilyen szép eseménnyel még és sokáig :)


egy biztos, szerencséje van ennek a fiúnak Veletek :)

2010. dec. 8. 20:18
Ma ünnepeltük Dávid 18. születésnapját.Tortával és pezsgővel.Mától kapott igazán családot magának.Olyan jó érzés.Mától ő is a családunk tagja.:D)))
2010. dec. 4. 23:30
azt kívánom neked, hogy ne csalódj a fiúban! nagyon szép amit tettél, és reméljük ezt a fiú is érzi és meg is becsüli majd! sok sikert!:)
30. kotheo
2010. dec. 4. 23:24
Gratulálok és jó egészséget kívánok a neveléshez. "Aki egyet befogad az engem fogad be!" Ezt ne feledd soha! Legyen sok örömed benne! Bátor vagy és nagy a szíved.
29. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 28. - Katinkaboszi)
2010. dec. 4. 09:50
Köszönöm szépen a sok sok szépet amit leírtál rólam.Én csak azt csináltam amit csinálnom kellett.Ennyi.Nincs ebben semmi extra szerintem.Kívánok mindenkinek békés boldog karácsonyt!
28. Katinkaboszi (válaszként erre: 27. - 9bbaa658f2)
2010. dec. 4. 00:17

Drágám, nagy boldogsággal és örömmel olvastam a megjelent írásodat :)

úgy örülök, hogy meg merted osztani velünk ezt az egész szép és igen megható történetet.


A többiek már mindent elmondtak Rólad, a szívedről, lelkedről és az élethez való hozzáállásodról.

Nekem nem jutott más, mint az, hogy nagyon büszke vagyok, amiért ilyen csodás embert tudhatok az ismerősömnek, barátomnak, akitől mindenki csak tanulhat.

Emberséget, anyai szeretetet és azt, nem a pénz teszi boldoggá az embert, hanem az amit a szívében érez és ezt megosztja másokkal.


Mi mindnyájan ebből a csodából kaptunk egy kis szeltet, és főleg tanított bennünket, így év végén, nem csak azért mert karácsony jön.


Talán sok ember rájön, nem az ajándék az, amiért a másikat szeretni és becsülni kell, hanem az, amit ad ingyen, csak mert neki olyan sok van belőle: a SZERETETE.


Köszönöm, hogy részese lehettem életed eme szép és tanulságos szakaszának.


Adjon Isten hosszú és igen boldog, egészséges életet, hogy minél tovább élvezhesd a gyermekeid boldogságát és a majdani unokák és menyek szeretettét.


Hogy megtalálod a párod, aki szeretni, tisztelni és boldoggá tenni tud, ez már biztos.

27. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 26. - Minerva223)
2010. dec. 3. 20:55
Hát nagyon bízom benne az ötödik az életemben egy férfi lesz.Aki elfogad megért és tisztel engem a négy fiammal együtt.Mindenkinek kívánom érezze ezt az érzést,látni a gyerek szemében a hitet felénk. Igen Editkém!Én vagyok a főszereplő!De nem szeretnék elbotlani közben.
2010. dec. 3. 17:41

Az életed filmjében Te vagy a főszereplő! Mindenki csak addig játszhat benne ameddig hagyod.

Ne foglalkozz senki véleményével. Adtak ők neked akár egy darab kenyeret is?

Azt tedd, azt teszed amit a szíved diktál.

Gratulálok a cikkedhez és az emberségedhez is!♥


Azt ugye tudod Adélkám , hogy a mondásnak van folytatása is: "Ötödik az Isten áldása!":-)

2010. dec. 3. 17:41

Mindig is csodáltalak, tiszteltelek téged.. rendkivűli küzdőképességedért , mindazért amit a családodért , fiaidért teszel..


Kivánok nektek.. békés , boldog családi életet, megértést.. neked további kitartást!

24. pteri
2010. dec. 2. 14:52

Nagyon szép történet advent idején.

Nem is értem, miért van annyi állami gondozott, amikor állítólag a párok negyede meddő mostanában, Te pedig saját 3 mellé is vállalsz! Sok boldogságot, szép karácsonyt együtt!

23. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 22. - Anyuci91)
2010. dec. 2. 10:18
Köszönöm neked is.:D))Én nagyon megszerettem őt,és fiamként tekintek rá.
2010. dec. 2. 10:16

Kedves hozzászóló!

Aki megírta ezt a cikket, te önzetlenül mások megjegyezéseitől távol magad hoztad meg a döntést, te ezt a jobb sorsa ítélt fiút befogadtad, mert a szíved mélyén tele vagy szeretettel, hiszen nem is volt gyermekkora, ahol bent volt az intézetben csak a rosszat látta és úgy gondoltad neki is jár egy esély, hogy normális családban éljen. Amit tettél az példamutató és az is megjegyzem nem vagy személyválogató, mert mindannyiunkat legyen az gyermek, v. felnőtt a tetteinkről és a cselekedeteinkről ítélnek meg. Lényeg az jól érezze magát és majd ő is ezt viszonozni fogja, amiért ilyen jót tettél vele nyugodj meg, ha majd ő is előbb utóbb ő is önálló keresettel fog rendelkezni, ezt viszonozni fogja. Kívánok sok boldogságot, szerencsét és most fogja megtanulni azt fogja értékelni a te erőfeszítéseidet. Szívélyes üdvözlettel: Ágnes

21. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 20. - 859d58d4d8)
2010. dec. 2. 10:05
Köszönöm szépen.:D))
2010. dec. 2. 10:01
Minden tiszteletem a Tiéd, hogy befogadod, igazi Tündér vagy! Több ilyen ember kellene!
19. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 18. - F8528030f9)
2010. dec. 2. 09:44
Köszönöm szépen,kívánok neked és családodnak hasonló jókat!
2010. dec. 2. 09:41
Könnyes szemmel olvastam amit írtatok!Nagyon jó látni hogy ebbe a Sza...os világban vannak még Ilyen emberek.Trimama!!!Sok Sikert ,Kitartást És Boldogságot!!!Nagyon Szép Ünnepetek lesz!!!
17. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 16. - Loch ness)
2010. dec. 2. 08:52
Köszönöm szépen.
2010. dec. 2. 08:48
Én is legszívesebben csupa nagybetűvel írnám le a nevedet, trimama, de a többiekét is. És igen, az Isten meg fog segíteni, ez biztos, mert látszik, hogy ő maga bízta rád ezt a feladatot. Én még ekkora feladatot nem kaptam tőle, de a nyáron nekem is volt egy elég nehéz küldetésem, és így visszanézve elcsodálkozom, hogyan bírhattam erővel. De bírtam, mert Ő segített - és olyan erősen éreztem, hogy mit vár tőlem, hogy nem tudtam volna nemet mondani. És a nehézség, fáradtság mellé rengeteg felemelő örömet is kaptam - sőt, abból volt több. Te is így leszel vele, meglátod. Isten áldjon meg érte!
15. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 13. - Kovaevakiss)
2010. dec. 2. 08:31
Nagyon sajnálom ami veletek történt,ezt nem is tudom hogyan lehet feldolgozni egy szülőnek.Nagyon örülök,hogy nektek is sikerült egy gyereknek családot adni .:D))
2010. dec. 2. 08:30
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat,dolgoztam így csak most tudtam jönni.Dávid még tanul pár évig,muszáj neki szakmát tanulni,ebből nem engedek.Segítünk neki beilleszkedni az életbe.Már látom sok lelki sebet hord magával.Ha valamit mondok rögtön kérdi ő a hibás benne?Remélem begyógyulnak idővel a sebei.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook