Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek Rubint Réka Alakreform dvd-jéről! fórum

Mi a véleményetek Rubint Réka Alakreform dvd-jéről! (beszélgetős fórum)


2011. jún. 24. 14:04
Sziasztok! Meg tudná mondani vki milyen kuponok vannak a dvd-hez, és még érvényesek???
29. LittleBlueBird (válaszként erre: 28. - Sáraanna)
2011. febr. 18. 18:28
Rendszeresen tornázom, Rékára is, meg Czanikra. Végig is bírtam csinálni a 90 percet,de azért érzem az izomlázat:) Hát most fizetésig gumiszalag nélkül,végülis ha érzek sajgást,akkor biztosan nem lesz eredménytelen:)
28. sáraanna (válaszként erre: 27. - LittleBlueBird)
2011. febr. 17. 18:39
Egyáltalán nem haszontalan a feladat elvégzése gumiszalag nélkül, főleg ha még nem tornáztál Rékára. A step padot én is mindig mással helyettesítettem. :)
2011. febr. 17. 17:47

Sziasztok,én tegnap kaptam meg az Alakreform dvd-t,de egyelőre sem step-padom,sem az a szalagom nincs (nem jut eszembe a neve:D).Fizetésig nem is lesz, a step-padot ugyan tudom pótolni mással,de a szalag nélkül nem lesz hatástalan az edzés?

Egyébként délután már nem eszek szénhidrátot, este pedig csak 1 Ultra Loss-t iszom.Május végén lesz az esküvőm,addigra 5 kg-t kellene fogynom,sosem voltam hízékony,de mióta a fogamzásgátlót szedem rámjött 6-7 kg, azt szeretném leadni.Remélem sikerül.

2011. febr. 17. 11:18
Sziasztok, az előttem szólóval ellentétben nekem nagyon bejön ez a dvd. Ugyan a 90 perceset még nem próbáltam, mert nem bírom a kitöréseket, mert baromira fáj a térdem meg billegális vagyok, navigálok a lábamon, ahogy besenyő pista bácsi mondaná. Szóval, ezt még nem próbáltam, de a hétvégén azért tervbe veszem. De a 40 perc popsira viszont minden nap nyomom és az nagyon jó szerintem. Változatos. Tök sok féle gyakorlat van benne. Én mondjuk ezt a 40 percet meg a félórás hasat a rr3-ról simán végig csinálom. Kellemes fáradtság a vége, de semmi több. De persze, amikor kezdtem, akkor hulla voltam. Mikor mondta, hogy kész vagyunk a bemelegítéssel én már akkor a halál küszöbén voltam. ÚGyhogy kitartás mindenkinek, bele lehet jönni.
2011. febr. 11. 08:35

Sziasztok! Tegnap végigcsináltam Réka 90 perces alakreformjának a második felét. Az első fele számomra nem jön be, kissé uncsi 45 percig,ezért fárasztó is, nem köt le eléggé, mindig elkalandoztam, ráadásul a sok kitörést a térdem nem bírja.( Jó, ez az én hibám, egyébként szeretem.) Szóval 2. fele oké, de kissé csalódás volt, hogy a második dvd 40 perces csípő/popsija is szinte ugyanez, mint az első dvd második fele. (Azért elég kemény, időnként egy-egy ütemre le kellett állnom.)Azt előtte való nap teszteltem, onnan hiányoltam a hasizmot, az első dvd-n legalább van 10 perc hasizom is. Nekem hasizom kellene legtöbb, ezért azt keveslem.Igaz az előző dvd-jén a 20 perces az nem semmi!!!

Így számomra összesítve az első dvd második fele tetszik legjobban.A felsőtest és has tehát jobban tetszik a 2008-as.

2011. febr. 10. 12:35
Én sem bírom végig csinálni:s
2011. febr. 9. 16:56

Sziasztok!

Van túlélője a DVD-nek? Nekem nagyon kemény a 90 perces, nem bírom ki pl. a fenék, comb részeknél h ne pihentessem egy kicsit:$

Én vagyok ennyire puhány (nincs kizárva:D), vagy mások is így vannak vele?:)

2010. dec. 25. 11:43

Én tegnap kaptam meg, már ki is gondoltam, hogy mely napokon mely részekre fogok tornázni.


Januárban biztos, hogy csak ez lesz.

21. niki1621 (válaszként erre: 20. - Sáraanna)
2010. dec. 18. 18:23
Az tök jó:-)Remélem én is kipróbálhatom hamarosan!
2010. dec. 18. 15:10

Sziasztok!

Én személyesen Rékától vettem meg az Alakreform órán (alá is írta!!!! :DD)

Szerintem is nagyon jó, a 90 perces rész ugyanolyan mint ha ott lennél az edzésen.

2010. dec. 9. 21:25
Remélem megkapom és akkor kifogom próbálni:)Köszi,hogy leírtad!:)
2010. dec. 9. 19:58

Na megvan:) A 90 perces rész kemény,de végigcsinálható----a másik dvd-n a 20 perc comb nagyon emlékeztet a a 2.dvd első 20percére ezért nagy dicséret a Rékának.)) Nagyon sok guggolás van rajta súlyzóval ami nagyon jó!!!

A felsőtest is kemény hasonlít a 2008-ra,a 40 perc popsi+csípő meg brutál!! A kedvencem lett ezen az új kiadáson:)

Ajánlott kategória:))

Nagyon jól kis összerakott anyag lett ,de véleményem szerint a 2009-est nem übereli!!

Sem zenében sem összességében.


Réka keményen végigcsinálta annak ellenére,hogy 3hónapos terhes a felvételen,néha féltettem is annyit ugrált:))


Próbáljátok ki ti is:)) izomláz garantált:)))

2010. dec. 8. 07:24

Szerintem én is onnan fogom!:)Vagyis már mondogattam,hogy karácsonyra is megkaphatnám:):P

Már várom,hogy ki tudjam próbálni:)De majd írj Reni ha kipróbáltad!:)

2010. dec. 8. 06:46
Én a polc.hu-ról rendeltem meg.Most ingyenes a házhoz szállítás.2840ft volt és 1 nap alatt itt van:) Ha megjött és kipróbáltam akkor írok:)
2010. dec. 7. 21:06
okés.köszi
2010. dec. 7. 14:00
Nézzétek meg a Rocky-ba én ott vettem meg!
2010. dec. 7. 10:43
Én is kiváncsi vagyok rá:)Bár gondolom,hogy kemény:)Nekem az Alakreform újság is nagyon kemény:)Ha megkapom megírom,hogy milyen:)De már előre látom,hogy brutál:)
2010. dec. 4. 20:49

Sziasztok!


Nekem megvan, a férjemtől kaptam, egy DVD boltban vette meg 2990 Ft-ért.

Tegnap kipróbáltam a 90 perces alakreform lemezét, hát brutál, az tuti, ma reggelre volt egy kis izomlázam, de szerintem csak egyre jobb lesz.

A másik lemezét még nem próbáltam, de az lesz a következő.

11. Ágica88 (válaszként erre: 2. - Niki1621)
2010. dec. 4. 12:52
Egyébként sok jót olvastam róla, bár állítólag nagyon kemény lett. :)Szóval én is nagyon várom, hogy kipróbálhassam ;)
10. Ágica88 (válaszként erre: 9. - Niki1621)
2010. dec. 4. 12:50

2 990 Ft. Szerintem nem is drága, hiszen dupla dvd-ről van szó. :)

Én az Alexandrában kerestem, de nem volt. Szerintem jövő héten megnézem valamelyik pékségükben, ott tuti van. Egyébként a polc.hu-ról is meg lehet rendelni (2 841 Ft), most ingyenes a szállítás és 1 nap alatt itt lenne. Lehet, hogy az utóbbi megoldás lenne a legjobb. ;)

2010. dec. 4. 10:35
Sajnos fogalamam sincs,hol lehet megvenni:SNekem is kellene!Mennyi az ára vajon?
2010. dec. 3. 12:31
Sziasztok! Akinek már megvan az új... Hol vettétek? Én már 5 update üzletben jártam, és vagy már nem volt vagy még nem érkezett meg hozzájuk. Lehet, hogy az Alexandrában is kéne próbálkoznom? Ötletek?
7. niki1621 (válaszként erre: 3. - Besszi)
2010. dec. 2. 20:22
Igen ez új az Alakreform dvd.Az előzőek nekem is megvannak én szeretem nagyon:)Kemény,de hatásos!
6. Venu
2010. dec. 1. 21:02
szerintem nagyon kemény! én nem bírtam :)
2010. dec. 1. 20:53
Csatlakozom az előttem szólókhoz, az előző 2 dvd nagyon jó! :)
4. Tempest (válaszként erre: 3. - Besszi)
2010. dec. 1. 20:41
Már megjelent a 2010-es sztem. arra gondol. Biztos jó ez is, a korábbiakból kiindulva.
2010. dec. 1. 20:37

Nekem 2008-ban és 2009-ben készült dvd-je van meg, nem tudom erre gondolsz-e? Vagy azóta kiadták már a 2010-est is,ez az Alakreform?

Az első kettőt csak ajánlani tudom, ha még nincs meg neked, nekem mindkettő nagyon tetszik!

2010. dec. 1. 20:17
Van aki,már megvette?Ha igen,akkor milyen?Hogy tetszik?
2010. dec. 1. 20:17
Vélemények Rubint Réka Alakreform dvd-jéről!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook