Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki jó szülészt ajánlani Pécsen? fórum

Tud valaki jó szülészt ajánlani Pécsen? (beszélgetős fórum)


1 2
43. manono (válaszként erre: 42. - Lili bárónő)
2015. jún. 6. 19:44

Ahha, igen :)


Meg minidg nincs kivalasztottam :(


Köszi elöre is!

42. Lili bárónő (válaszként erre: 41. - Manono)
2015. jún. 5. 08:53
Uhh bocsi, aktuális még a kérdés?
41. manono (válaszként erre: 34. - Lili bárónő)
2015. febr. 1. 21:29
Szia, tudnal meelni rola kicist bövebben? Milyen ember, mik a te tapasztalataid? Köszi!
2014. júl. 7. 22:24

sziasztok!

Tud valaki arról,hogy ha Koppán doktornál programozott császárral szül valaki,annak van-e fix ára??? Vagy annyit ad mindenki amennyit "akar"?

köszi

39. pbeba (válaszként erre: 38. - Pbeba)
2014. febr. 8. 14:59
Természetesen a Labossa doktor úr!
38. pbeba
2014. febr. 8. 14:59
A leglelkiismeretesebb,megbízható, emberi, segítőkész orvos! Nagyon sok orvosnál jártam, de mióta hozzá járok tudom, hogy jól választottam.
2013. nov. 18. 14:49
Labossa Gusztáv doktor úr nekem a király máshoz nem mennék sose.
36. licya (válaszként erre: 35. - Lujza83)
2012. nov. 6. 11:47

Szia! Privát üzenetben el tudnád küldeni Labossa doktor úr magánrendelőjének címét és a számát?


Előre is köszi!

2012. szept. 20. 00:44
én csak dícsérni tudom Labossa doktor urat minden elismerésem.velem mindig kedves mosolygós volt akár magánba voltam nála akár sima rendelésen.alapos minent elmagyaráz nagyon szeretem és hiányzott mikor megszültem és havi szinten nem kellett hozzá járnom.
2012. jan. 21. 22:32
Bár régi fórum, én Pécsett Dr. Tamás Pétert ajánlom mindenkinek, aki kiváló kezekben akar lenni!
2011. márc. 7. 09:29
A Labossa Gusztávnál mennyibe kerül a magánrendelés?
32. cinus79 (válaszként erre: 31. - Késői Kismami)
2011. febr. 16. 02:11
Valóban egy csodálatos ember, én már vagy 10 éve hozzá járok. Két fiamat nála szültem és bármi gondom volt, bármikor hívhattam, vagy küldtem neki sms-t, ahogy tudott válaszolt is. Ez a mai napig így van. Az árat, meg ő maga megmondja. Én külön magánrendelésére nem jártam, az már elég költséges lett volna (körzetileg is szerencsére oda tartozok)de megbeszéltem vele, hogy nála szeretnék szülni. A második gyereknél meg már nem is volt kérdés, hogy kinél.
31. Késői Kismami (válaszként erre: 4. - Csicsi25)
2011. febr. 8. 20:53

Sziasztok!

Én nőgyógyászati szűrővizsgálatokra Banóhoz járok kb. 2-3 éve.

Most viszont babát várok, ma volt az első uh szintén Banónál, viszont azt mondta, hogy mivel körzet szerint nem hozzá tartozom, (még nem tudtam kideríteni, hogy ki a területileg illetékes dokim) terhesgondozásra csak magánrendelésen tudok hozzá menni.

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy a magánrendelésen kb. milyen árakkal dolgozik, illetve ami még fontosabb, hogy mennyit kér a szülésért? Én eddig elégedett voltam vele nagyon, viszont a pénz sajnos számít! Köszönöm

2011. jan. 29. 13:26
Sziasztok. Az én történetem elég régen kezdődött a siklósi kórházban. Én 2000.-ben 24 hetes terhesen elveszítettem a pici babámat és majdnem én is ott maradtam. Nekem akkor a Labossa doktor úr volt az orvosom, és függetlenül attól ami történt én a mai napig nem érzek haragot vagy gyülőletet a doktor úr iránt pedig én orvosi műhiba áldozata lettem. Nagyon kedves, lelkiismeretes orvos volt csak sajnos pont én voltam az az egy beteg akinél rosszul döntött. Én utána Pécsre kerültem a Halvax doktor úrhoz, akiről csak jót tudok mondani. Ő az az ember aki újból reményt adott arra hogy gyermekünk legyen, és egyáltalán vállalni merjünk egy újabb gyermeket. Én úgy gondolom hogy orvosi műhibák, vagy szerencsétlen esetek bárhol megtörténhetnek és nem gondolom hogy ez miatt el kellene ítélni bárkit is.
29. virag88 (válaszként erre: 28. - Aa369b5a20)
2011. jan. 6. 16:15

Kedves Labossa Úr!


Elnézést kérek ha hozzászólásommal rossz hírét keltettem, nem gondoltam végig, hogy esetleg árthatok azzal amit írok, és fel sem merült Bennem, hogy esetleg nem Ön volt az az orvos. Tévedtem és nagyon szégyellem magam miatta.

Az orvos probléma megoldódott, mert Pestre költözünk.


Tisztelettel:


Virág

28. aa369b5a20 (válaszként erre: 27. - Virag88)
2011. jan. 3. 19:51

Kedves virag88!


Ezt az oldalt valószínű,nem azért hozták létre, hogy az orvosok is belekontárkodjanak.

Egy betegem azonban felhívta a figyelmemet az Ön hozzászólására, melyre a tények miatt néhány sorban engedje meg, hogy reagáljak.

2002 és 2004 között én a siklósi kórház szülészetén dolgoztam, majd 2004. november 1-től a baranya megyei kórház szülészetén. A szülészeti klinikára 2010. január 1-én kerültem. A genetikai tanácsadóban is csak azóta láthatott. Korábban ott nem jártam, tehát valószínű, hogy a 100% még sem 100%...

Remélem a továbbiakban megtalálja az Önnek megfelelő nőgyógyászt, ehhez sok szerencsét kívánok!

A többi hozzászólótól elnézést kérek, részemről a témát lezártnak tekintem.


Tisztelettel: Dr.Labossa Gusztáv

27. virag88 (válaszként erre: 2. - Macilány)
2010. dec. 30. 13:12

Sziasztok. Én anno 2002-2004 között voltam genetikai tanácsadáson (nem emlékszem pontosan mikor) az Édesanyák útján, egy szemüveges fickó volt az orvos (rajta kívül még volt bent pár orvostanhallgató vagy orvos, nem tudom pontosan). Elmondtam a dokinak, hogy a családunk több tagjának van egy ritka betegsége, és nem szeretném, ha örökölné a gyermekem, mert elég súlyos dologról van szó, megkérdeztem mit tehetnék, hogy megelőzzem. Az orvos bunkó volt, közölte, hogy benne van a pakliba (szó szerint ezt mondta), és ha nem tetszik, ha nem tudom elfogadni, ne akarjak gyereket. Emlékszem, hogy összeröhögött a többi orvossal, majd visszaadta a taj kártyám, és behívta a következő beteget. Amikor kijöttem onnan, teljesen lesújtva álltam ott, a kórház kapujában az édesanyák útján sírógörcsöt kaptam. Azóta eltelt nagyon sok év, gyermekem még mindig nem született. Elkezdtem 2-3 éve a Labossa doktorúrhoz járni. Amióta maszekba járok hozzá, azóta sokkal kedvesebb mint előtte amíg a megyeibe jártam hozzá (de pénzt nem nagyon kért eddig még, úgyhogy nem mondanám, hogy pénzéhes, és amiatt kedves). Szóval pár hónapja az édesanyák útjára kellett mennem egy receptért hozzá a genetikai tanácsadóhoz. Odamentem, és eszembe jutott az a történtet, és ahogy kijött az ajtón beugrott az arca annó annak a szemüveges orvosnak... Szinte 100% biztos vagyok Benne hogy Ő volt az. Mit is mondjak, nem szeretnék pálcát törni senki felett, de azt az érzést amit akkor okozott Bennem, és a félelmeket nem tudom elfelejteni. Azóta nem voltam Nála egyébként, igazából nemtudom, hogy keressek -e másik orvost, vagy üljek le és mondjam meg a szemébe, hogy egy orvos így nem viselkedhet ahogy Ő akkor, vagy bízzak benne, hogy megkomolyodott (nem tudom hány éves lehet), és nem fog többet így arcoskodni, és ha már rosszhírt kell közölnie az emberrel, akkor azt nem úgy fogja tenni, hogy annó tette.

Egyébként a betegség miatt voltam Pesten a Ceizel doktorúrnál, és mindenféle vizsgálatok után azt mondta, hogy ha az általa javasolt gyógyszert szedem, akkor 2% az esélye, hogy öröklődik a betegsége a gyermekemnek. Ha pedig így is van, már olyan fejlett az orvostudomány, hogy pár hetesen ki tudják azt mutatni, és eldönthetem mit szeretnék, de semmiképp se aggódjak, mert nagyon kevés ez a 2%!. Azt gondolom, hogy ez egész máshogy hangzik, mint az, hogy ha nem tudja elfogadni, ne akarjon gyereket!

Virág

2010. dec. 14. 10:26

végül is nekem egy ismerős ajánlotta a doktornőt és mindenféle beutaló nélkül fogadott.Felajánlotta, hogy elvégzi a műtétet, azután pedig már egyértelmű volt, hogy maradok nála.Én mindig elítéltem ezt a "hála pénzesdi" világot de ez az eset után rájöttem mennyire nem mindegy , hogy hogy bánnak az emberrel akkor amikor a legkiszolgáltatottabb.Úgyhogy tényleg van olyan doki aki megérdemli a fáradozásáért a pénzt és van aki egyáltalán semmit.

Szerintem ilyen esetbe nincs mit gondolkodni, pláne ha a babát vársz vagy tervezel csak olyan dokit válassz akiben meg tudsz bízni.

25. 9e32886f4a (válaszként erre: 24. - Moribana)
2010. dec. 13. 14:31

sajnos oda tartozunk mind munkaügy mind pedig egyébb hivatalos dolgokból kifolyólag. Igen mehetek én Pécsre is de akkor magánként, utána járással a háziorvost megkerülve, vagy nagy egyezkedés árán mire a házidoki felfogja hogy nem Mohácsra akarsz menni. Nos olyan helyre ahova beutaló kell nehéz úgy menni anélkül hogy megakarod kerülni a háziorvost.Bármi olyan gondod van automatikusan Mohácsra kell menni mivel oda szól a beutalóm, Pécsre csak abban az esetben küldenek ha Mohácson nincs az az ellátás.

Most nőgyógyászt én válaszhatok mást is és tervbe is van véve, mert a Révésszel nem vagyok megelégedve annak ellenére hogy őt dicsérik.

2010. dec. 13. 13:55
Gina9!Most olvasom vissza a hozzászólásod és nem értem, miért lennél köteles Mohácsra járni én úgy tudom mindenki oda jár ahova akar.Bár egy ídőben volt vmi rendelet... de azt eltörölték. Így mehettem én is Pécsre.Egyébként a mohácsi dokik közül a Farkast dicsérik egyedül.
23. Moribana (válaszként erre: 22. - 9e32886f4a)
2010. dec. 13. 13:50
Egyik sem,a Döbrössi bácsihoz volt szerencsém:( (nem emlékszem így írja e) de én azóta se néztem mohácsi nőgyógyászat felé...
22. 9e32886f4a (válaszként erre: 21. - Moribana)
2010. dec. 8. 12:35
nagyon sajnálom ami történt. Melyik kedves doki volt ez Mohácson? Fatér, Agg, Révész?
2010. dec. 8. 10:48
Szia! Mohácsra semmiképp ne menj!!! Nekem az első babám kilenc hetes korában elhalt, ami a 12 hetes ultrahangon derült ki. A Doki idegesen káromkodott, mert épp sietős lett volna...és most miattam missed ab-t kellett intéznie.Siettében már más néven szólított... nem volt elég bajom a baba elvesztése miatt, még úgy is bánt velem mintha csak egy letudandó feladat lennék. Mohácsi doki tette meg még azt is, hogy a frissen szült anyukától megkérdezte (miután belenézett a borítékba), hogy a pénze az a bankban van?. Én a második babámmal Pécsre mentem Dr Bálint Íriszhez. Nagyon emberséges és készséges.Gátvédelemben szültem nála ami nem utolsó szempont!Csak ajánlani tudom.(ja és nem éreztem rajta pénzéhséget)
20. dubadri (válaszként erre: 16. - 9e32886f4a)
2010. dec. 7. 09:05

szia!

Ha esetleg arra kerül a sor,hogy babát akartok,én tudok 2 dokit is Pécsen,aki ilyenekkel foglalkozik!

Saját tapasztalatból!

19. Vigyorex6 (válaszként erre: 18. - Hugika00)
2010. dec. 2. 10:29
Szerintem a szülésért mindenki annyit ad, amennyit "érez", tud. Nyilván ha magánrendelésre megy az ember, akkor annak van tarifája, de pl. az Uh-t a kórházba tudja csinálni, ott nem kérhet semmit, max adni lehet.
18. hugika00 (válaszként erre: 17. - Vigyorex6)
2010. dec. 2. 09:52
Nem tudod véletlenül mennyit kér egy szülésért?(vizsgálatokkal együtt)
2010. dec. 2. 09:37
Dr. Halvax Lászlót tudom ajánlani. Nálunk a családban nőgyógyászati műtéteket is csinált, többek közt nekem is. Bejött a műtét előtt, majd a műtétek követően késő délután is. Elmagyarázott mindent...bejött kiadni a zárójelentést is, intézte a gyógykezelést is. Nekünk egy másik nőgyógyász felesége ajánlotta. Biztos van ellenvélemény is, de én a saját tapasztalatomat tudom elmondani. A kismamák akikkel beszéltem, szeretnek hozzá járni.
16. 9e32886f4a (válaszként erre: 12. - Csicsi25)
2010. dec. 2. 09:30
Nekem bármi van Mohácsra kell mennem ,mert kórházügyileg oda tartozom, nem mondom hogy nincsenek normális dokik mert hazudnék, tény az is hogy van egy teljesen új szárny is felhúzva, de akkor is. Inkább Pécs mint Mohács. Én spec azért akarom a Révészt leváltani mert idén derült ki a hormonzavarom, és ha hiszed ha nem szinte semmit nem mondott letudott egy fogamzásgátlóval, meg hoyg nincs egyáltalán vagy alig van peteérésem, majd ha akarok gyereket vizsgáltassam ki magam még 1x és hozzá kell tenni hogy a szakterülete női - férfi meddőség, mai napig szinte válaszok nélkül vagyok holott azóta már voltam nála. A cystákra csak annyit mondott nem kell foglalkozni velük.. Bár hivatalosan a Dr Aggnál kellene lennem de az meg egy brutál doki.
15. hugika00 (válaszként erre: 14. - Csicsi25)
2010. dec. 2. 09:10
Nekem is szerencsém hogy bent volt a férjem mert majdnem egyedül szültem orvos nélkül.Mindegyiknek sürgős kávészünetet kellet tartania.
14. Csicsi25 (válaszként erre: 13. - Hugika00)
2010. dec. 2. 08:36
Egyetértek. Tudnék mesélni, de nem akarok. A lényeg, hogy aki teheti, hívja be a párját szülésre. Engem ő mentett meg a trombózistól.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook