Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudja valaki Kiskunfélegyházán dr Szendrei Ferenc telefonszámát? fórum

Tudja valaki Kiskunfélegyházán dr Szendrei Ferenc telefonszámát? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 26. 09:56
Sziasztok! Nem tudja valaki véletlen, hogy mennyiért rendel Szendrei?
11. vkatka
2011. márc. 22. 17:04

Sziasztok!

Sajnos már csak magánrendelése van a kórháznál :(

Pont ma akartam bejelentkezni, erre szembesülnöm kellett azzal, hogy egyrészt nem lehet már időpontot kérni a rendelésre (marha jó, ülhetünk ott egész nap), és amikor megnéztem, mikor rendel, hát alig hittem el. Sajnos csak dr.Francia és Rigó rendel :(

Ezt csak azért írtam le, hátha valakit még érint.

10. Tündi7 (válaszként erre: 9. - Dettianya)
2010. dec. 2. 13:15
köszönöm:)remélem jó lesz:)
2010. dec. 1. 21:01
Tündi.Küldtem neked a számot privben.
2010. dec. 1. 20:14
Én is így vagyok vele.A lányomat kénytelen voltam másnál szülni,mert akkor még ügynökösködött.Nem akarom megnevezni,de főorvos az illető.Hát egy csepp emberség nem volt benne.Mind két gyermekem császáros volt.A fiammal amikor felébredtem,a Szendrei ott állt az ágyamnál.A lányomnál már a nővér is messziről tett rám.Azt hiszem sok ilyen orvosra lenne szüksége Magyarországnak,mint a Szendrei:))))
7. Tündi7 (válaszként erre: 6. - Vkatka)
2010. dec. 1. 17:35

Ezzel én is igy vagyok szerintem is nagyon alapos.

3gyerköcöm van de olyan dokim még nem volt mint ö.én tanácsadáson találkoztam vele mikor megszünt a szülészet oda kelet járnom de mindig alapos volt és semire nem volt lusta.a másik dokik van panasz nincs akkor mehet.igen pici volt a pocakom és még uh-án is megnézett hogy nem egy nagyon pici a baba tök aranyos és alapos.Az első nő doki akivel meg vagyok elégedve.pedig egy pár már vizsgált:)

2010. dec. 1. 16:38

Sziasztok!

Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a dokival. Akihez régebben jártam (dr. Balog)elment másik kórházba miután megszűnt a félegyházi szülészet. Ez a doki rendel helyette és ő volt az első, aki normálisan megvizsgált és rám szánta a kellő időt. Előtte évekig könyörögtem egy ultrahangos vizsgálatért és nem voltak hajlandóak megcsinálni. Szendrei doktor ultrahangot is csinált. Nagyon alapos.

2010. dec. 1. 15:10
Nincs mit,szívesen.Én már rég szültem nála,már majdnem 13 éve.Utánna volt egy pár év kihagyása amikor elment gyógyszer ügynöknek,és egy pár éve jött vissza,hál istennek.Látom bugaci vagy,én kunszállási.Szép napot szia.
4. Tündi7 (válaszként erre: 3. - Dettianya)
2010. dec. 1. 13:22

Megpróbálom a portát:)köszi az ötletet

Én is szerettem volna nála szülni de pont olyan időre voltam kiírva hogy Kkfházán nem lehetett de Szentesen se tudtam mert akkor még ott nem válalt szülést.Igy most a 6hetes vizsgálat kapcsán szeretném megkeresni szerintem is jópofa doki:)

2010. dec. 1. 13:02
Szia.A számát nem tudom ,de a portát ha felhívod biztos meg tudják adni.Egyébként egy tünemény,csak ajánlani tudom.Én nála szültem a fiam.
2010. dec. 1. 12:34

Sziasztok

Szendrei Ferenchez szeretnék elmenni a kórházba a magán rendelésére.Esetleg valaki nem tudná megadni a telefon számát??

Köszönöm

2010. dec. 1. 12:32
Kiskunfélegyházán ismeri valaki dr Szendrei Ferencet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook