Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek a buta nők vonzóbbak szexuálisan? fórum

Szerintetek a buta nők vonzóbbak szexuálisan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
240. unom (válaszként erre: 228. - E92edf4555)
2015. máj. 29. 15:07
Az orgazmus csak egy plusz dolog? Én azért szexelek, hogy legyen orgazmusom. Te miért?
2015. máj. 29. 15:07
A témához csak annyit, hogy hülye felvetés.
238. kristo_f (válaszként erre: 228. - E92edf4555)
2015. máj. 29. 15:06

eljussanak az orgazmusig,az csak egy plusz a dologban"


Hm!

Hagyd ki a húst a pörköltböl és meglátod mi a végeredmény.

237. c40efa00cc (válaszként erre: 236. - 50802b2a9d)
2015. máj. 28. 22:11
Nagyon helyes!
236. 50802b2a9d (válaszként erre: 235. - C40efa00cc)
2015. máj. 28. 22:03
Nem fogok a világ igazságtalanságán, meg a saját nyomoron keseregni.
235. c40efa00cc (válaszként erre: 234. - 50802b2a9d)
2015. máj. 28. 21:53
Hogy legyen valami hülyeség, amin csámcsogjunk.
234. 50802b2a9d (válaszként erre: 233. - C40efa00cc)
2015. máj. 28. 21:45
Minek índitsak? :)
233. c40efa00cc (válaszként erre: 232. - 50802b2a9d)
2015. máj. 28. 21:33
Igen, mert nincs más. Te nem indítottál új fórumot.
2015. máj. 28. 21:22
Még mindig ezen a hülyeségen filozofálgattok? :)
231. e92edf4555 (válaszként erre: 230. - Kriszta773)
2015. máj. 27. 12:05
A remeny a gyilkos.:D
230. kriszta773 (válaszként erre: 228. - E92edf4555)
2015. máj. 27. 12:00
szerintem a nők sem látnak egy kalandba puszta szexuális élvezetnél többet, az más kérdés, hogy kevés nő (ha nem nulla) maradna sokáig egy pasival csak a szex miatt. nemcsak azért, mert érzelmileg ragaszkodna idővel, hanem mert ha a pasiban nem lát semmi pluszt, hamar jön egy olyan, akibe igen :) ha meg nem, akkor szerencsétlenke, aki örül, hogy legalább ennyi van, és úgy ragaszkodik, mintha az egy kapcsolat lenne és reménykedik, mint ahogy erre sok példa van itt is, ahogy írtad
229. e92edf4555 (válaszként erre: 221. - Unom)
2015. máj. 27. 11:35

Tudom,en is ertem,amit te irsz.


Nem baj,legalabb a kicsuszott derelyemben egyet ertettunk,h elfogyaszthato ugy meg.:D :D

228. e92edf4555 (válaszként erre: 224. - MarsDárdája)
2015. máj. 27. 11:33

Feneket... a nok nem azert,h eljussanak az orgazmusig,az csak egy plusz a dologban.A nok szeretve akarnak lenni. Van,aki kemenykedik es azt mondja,h nem ,neki semmi ilyen igenye nincs...dehogynem.


A szexpartnerbe is belelatnak mindent ...pedig nekik is az elejen jo volt,h csak szex. Nezd ezeket a forumokat..hanyan teszik fel a kerdest,h vajon szeretik-e mar oket.

227. e92edf4555 (válaszként erre: 223. - Gribedli***)
2015. máj. 27. 11:29

Na, mas az,ha azert valtogat,mert nem talalja a megfelelo szemelyt...


De en olyanokat is ismerek,akik nem azert valtogatjak,hanem ez mar eletstilus naluk.Ez elkeserito.


Tudom nem mindenki ert egyet,nem is baj. Meg ezert az ember nem haragudhat... tiszteletben tartom,h masnak mas a velemenye.En nem si szedtem szet senki gondolatait, az enyemet inkabb.


Az sem baj,mert legalabb van valami,amirol beszelgethetunk,ebben a szar idoben.:)


De egyebkent,az aki elinditotta a forumot,ha mar kapott akarkitol valaszt a soraink kozott,az mar jo,az a lenyeg. Irhatnanak meg hozza 5000-en ,szerintem lenne aki az enyemmel,lenne aki maseval azonosulna.


Vagy aki egyikkel sem,hanem mindkettobol kicsit.



Az erzelemmentes szex a noknel amugy sem mukodik sokaig...es rengeteg fajdalomtol lehetne megkimelni magunkat.Ferfiaknak inkabb megy ez,mint nekunk.

226. Mézes-Krémes (válaszként erre: 224. - MarsDárdája)
2015. máj. 27. 11:28

Persze, jók a tapasztalataid. :)

Mit taktikáztam volna el? Eleve én pont nem taktikáztam. Régebbi ismerettségről volt szó aztán randizgatás lett belőle. Ha az aktívabb találkozgatásokat nézzük, akkor az talán 1-2 hónap volt, már annyira pontosan nem emlékszem. A randik jók voltak, tartalmasak. Sőt, egyszer még azt is előadta, hogy ő nagyon sokat sérült az életben, és nem szeretné, hogy én is játszak az érzéseivel. :D Aztán megtörtént az elkerülhetetlen, még szerelmet is vallott nekem utána egyébként, de további találkozás nem lett belőle. Soha többé nem keresett... Én egy hét múlva már hívogatni kezdtem. Nem azért, mert tapadtam, hanem valami magyarázatot azért vártam volna, hogy mégis, miért tette ezt? Akkor azt mondta, hogy valójában rájött, hogy nem akar komoly kapcsolatot... Szóval igazi szar duma. :)

Pár év múlva egyébként írt, és bocsánatot kért, azt írta, hogy nem túl szép korszakát élte akkoriban.

225. e92edf4555 (válaszként erre: 222. - Mézes-Krémes)
2015. máj. 27. 11:21
Igen,ezt ertem,irtam,h az okosabbakat is atverik Marsnak.
224. MarsDárdája (válaszként erre: 222. - Mézes-Krémes)
2015. máj. 27. 10:39

Amit én írtam, az általánosan igaz. Ettől még lehetnek, és vannak is egyedi esetek.

Hogy miért jó átvágni valakit azt ne tőlem kérdezd. Nem is tudom megérteni, mi szükség rá. Az én tapasztalataim szerint a nők sem házassági szándékkal fekszenek le a pasikkal, hanem mert ők is élvezni akarják az életet. Aztán ha szerelem is kialakul, az csak ráadás.

A Te esetedben viszont felmerül egy kérdés. Miért is kellett hónapokig udvarolnia? Nem lehet, hogy eltaktikáztad?

223. gribedli*** (válaszként erre: 212. - E92edf4555)
2015. máj. 27. 09:58

Az még nem jutott eszedbe, hogy egy nő pont azért dobálja a pasikat mert neki egyik sem felel meg az ágyban?


Nem arról szól mindig, hogy ha megismered előtte, akkor tök jó lesz a szex, ráadásul nemcsak a férfiak gondolhatják, hogy ez és ez a nő nem kell nekem, mert nem jön be, szóval vissza sem hívom, hanem igenis rengeteg nő van úgy, hogy a pasi "milyen rendes", az ágyban meg mekkora balfax és akkor dobja őt a nő, és pasit vált. Nem hiszem, hogy ettől egy nő ribi lenne, illetve nem az ő sara, ha neki nem jön be egy pasi. A nőknek is joguk van keresgélni és lehetnek igényeik és nem garancia semmi addig, amíg ki nem próbálják a gyakorlatban az adott pasit. Egyébként meg teljesen jogos, hogy ha egy pasi nem őrjít meg, nyilván ne menj ágyba vele, de ha kívánod meg minden, és függetlenek vagytok, miért ne? Ha annyira azon aggódsz, hogy jaj, mit fog rólad gondolni, akkor pedig nincs is az a feeling, nem is tetszik annyira, te sem tetszel neki annyira, és érzed, valahogy hagynám az ilyet a francba, mert hülyeség hiszen nem pengette meg azokat a bizonyos húrokat, meg te sem nála, ennyi.

222. Mézes-Krémes (válaszként erre: 204. - MarsDárdája)
2015. máj. 27. 09:35

Akkor szerinted csak a buta nőt kell/lehet átverni? Mert engem pl. vertek már át nagyon-nagyon csúnyán. Az illető pasi hónapokig udvarolt nekem, a csillagokat is lehozta az égről, majd amikor sikerült ágynak döntenie többé nem keresett, és később pedig közölte, hogy ő nem is akart soha komoly kapcsolatot....


Akkor én most buta vagyok? :) És ő milyen ember akkor? Miért nem keresett olyan nőt, aki egyből kapható lett volna egy kis mókára? Miért kellett hazudni? Nem értem! Gondoltam már arra is, hogy velem lehetett valami probléma, esetleg a teljesítményemmel, külsőségekkel... De nem hiszem. Nem vagyok bányarém, nem titkoltam el semmit, és az ágyban soha nem voltak gondjaim, ráadásul látszólag marha jól érezte magát, hajjajj.


Nagyon sokat gondolkodtam később azon, hogy mit rontottam el, és mit nem vettem észre?! Én nyitott lapokkal játszottam, és nem is nagyon értem, hogy valakinek miért jó így átvágnia a másik embert?


Tudod értem, amit írsz, és egyébként igazat adok neked, de nekem ez a mosolyogva hódítás csak és kizárólag addig ment, ameddig a másik fél maximálisan őszinte volt hozzám. Amikor rájöttem, hogy így kihasználtak, hát nem volt őszinte a mosoly az arcomon.... Viszont továbbra se értem, hogy legyen valaki buta, vagy okos, miért kell szándékosan átverni?

221. unom (válaszként erre: 219. - E92edf4555)
2015. máj. 27. 09:32
Én értem, csak nem értek vele egyet.
220. Mézes-Krémes (válaszként erre: 219. - E92edf4555)
2015. máj. 27. 09:26

Én egyébként pontosan értem, hogy miért látod így. Volt hogy bőven több mint fél évig nem volt férfi az életembe, hasonló okok miatt.


Aztán volt olyan is, hogy éppen másra volt kedvem... Egyébként nagyon nehéz határvonalat húzni ilyen témában. Mert az a "más" pasi az életemben nem 1-2 alkalomról szólt, és a mai napig, hosszú évek távlatából is felkeres, és megkérdezi, hogy jól vagyok-e, minden rendben van-e velem. Érdekes, mert bár nem volt komoly kapcsolat, de mégis sokat adott hozzá a személyiségemhez a közös viszony, a beszélgetések, stb. Egyáltalán nem érzem hogy lábtörlő lettem volna.


Én csak arra akartam rávilágítani, hog nem minden ember gondolkodik ennyire feketén és fehéren. Ezért is írtam, hogy bizonyos esetekben vannak korszakok.

219. e92edf4555 (válaszként erre: 217. - E92edf4555)
2015. máj. 27. 06:52

Inkabb ugy fejeznem ki magam,h probalom elmagyarazni,miert latom igy,es alatamasztani valamivel..csak azok ,akik mashogy latjak igy sem ertik meg.Vagy inkabb nem akarjak megerteni,De oszinte legyek,en sem ertem meg masnak miert jo,ami nekem nem jo....ezzel mindenki igy van.


Folytatnam,de keszitenem kell a gyerekem is ,meg magam is.:)


Szep napot.

218. e92edf4555 (válaszként erre: 216. - Unom)
2015. máj. 27. 06:47
En regen leirtam azt is,h en elfogadom,h mas ugy latja... ne keressunk kakan csomot.
217. e92edf4555 (válaszként erre: 216. - Unom)
2015. máj. 27. 06:46

Most,h igy kerdezed.:DDD


Nem varok toletek semmit,nem ismerjuk egymast. Viszont ,mivel az en hozzaszolasomra ropkodnek toletek a NEM ERTEK EGYET kommentek,addig nyugodtan mondhatom,h ti akarjatok,h megvaltoztassam a nezopontom,mert az nem normalis. En vegig azt eroltettem itt,h szerintme meg normalis,nem azt, he figyelj,lasd mar te is igy,mert agyamra mesz,h nem.


Irtam ilyet? :) Nem,na ugye.

216. unom (válaszként erre: 212. - E92edf4555)
2015. máj. 27. 06:39
Ki támadott? Beszélgetünk, vitázunk, az egyet nem értés nem támadás. Vagy elvárnád, hogy senki nem mondjon neked ellent?
215. e92edf4555 (válaszként erre: 205. - Unom)
2015. máj. 27. 06:25
Amugy tenyleg van,eppen az nem tetszik nektek.:)
214. e92edf4555 (válaszként erre: 204. - MarsDárdája)
2015. máj. 27. 05:59

Jajj,ezt elfelejtettem.


"A tarsunkkal.." Igen,mondhatni,h en csak a tasammal akarok szeretkezni,nem barkivel,nem egy szexpartnerrel. (mondjuk mar varom,h irjak,h egy kicsit masabb a szexpartner a rogton elmegyek dolognal ,de csak annyival,h vele tobbszor talalkozik a no ) .


Es igen,nekem ez miatt eddig nem volt sok kapcsolatom,meg szexualisan sem,ez eppen a felfogasom miatt van igy. De megis volt ahhoz eleg,h ne valtozzon a velemenyem.Es nem banom,egyaltalan,h ilyen vagyok.


Szuresre pont jo.


De tenyleg mar kihoztunk mindent a temabol..mas forumot is meg kellene neznunk fiuk-lanyok.:D :D

2015. máj. 27. 05:42
-m
2015. máj. 27. 05:41

Persze az embernek,ha sajat velemenye van,ami masoktol elter,az kap tamadast,mert mi a fenet gondol,h maskepp meri nezni,mint mi.:)


Atneztem,amit irtam eddig...arra jutottam,h semmi kulonos nincs abban,ha egy no kefel erzelem nelkul ,de megvan a velemeny rola.Szukseglet a neve,termeszetesen,ertem en.


Ma ez teljesen elfogadott,nem megismerni eloszor a masikat,hanem agyba menni es hat majd lesz valami. Az nem elfogadott,ahogy en gondolom,de az meg nem erdekel.


Tudom,mert latom,h a pasik is erre mennek,mert tudjak,h mai vilagban ez nem tabu...meg az ilyen "csak szex szolgaltatasra" van igeny.Hozzam is jottek ilyenekkel...ezt vartak tolem is mindig,es mikor elojovok ezekkel,h nekem igy nem menne,h csak ugy zsuppsz,kiakadnak.Hiaba helyes,mert valahol olvastam,h eleg annyi,h kolcsonos szimpatia,bla,bla..nem mondom,h minden partnerbe szerelmesek vagyunk,de azert azt sem h erzelemmentes.En magammbol indulok ki,nekem nem menne erzelemmentesen egy aktus,nyilvan nem a behatolas nem menne,hanem maga az elvezet,ez taszit....nekem igy nem mukodik.Ezert ilyen a velemenyem,nektek lehet mukodik,nektek meg azert olyan a velemenyetek.


Tobb szot nem erdemel a tema.

211. e92edf4555 (válaszként erre: 207. - Gribedli***)
2015. máj. 27. 05:29
Hat a forumnak a cime nem az,h mindketten akartak es akkor jol van-e.Amiket adtam valaszokat sem arrol szol...
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook