Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csináljak a hétvégén? Töltsem a barátnőmmel, vagy fogadjam el az alkalmi melót? fórum

Mit csináljak a hétvégén? Töltsem a barátnőmmel, vagy fogadjam el az alkalmi melót? (beszélgetős fórum)


2010. dec. 1. 10:41
Melózz és amit kerestél, abból vidd el vacsira legközelebb, vagy valami közös programra. Szerintem ínnak örülne, olyan mintha érte dolgoztál volna hétvégén, sőt, végülis érte dolgoztál. Szép gesztus.
7. 8ef78160df (válaszként erre: 5. - 8fd47b681f)
2010. nov. 30. 23:45

hát ha megértő, akkor el lehet halasztani egy héttel későbbre is.

Hétköznap is szoktatok találkozni? Mert akkor meg főleg meg kellene értenie

6. mamcili (válaszként erre: 5. - 8fd47b681f)
2010. nov. 30. 23:42

így is a tiétek lehet

:D

csak te este dolgozol

esetleg ha olyan a hely, elmehet hozzád ő bulizik...

:)

2010. nov. 30. 23:25

hát, most úgy vagyok vele, hogy a meló legyen....mert a pénteket együtt tudjuk tölteni....de még a szombat délutánt is, és a vasárnapot megintcsak....


csak szegénykém már annyira beleélte magát a péntek-szombatba, hogy a miénk lesz a hétvége:(

4. mamcili (válaszként erre: 2. - 8fd47b681f)
2010. nov. 30. 23:22

szerintem amit leírtál az mindkettő benne vagy

együtt vagy a barátnőddel... és bárcsak nekem ajánlana valaki egy-egy alkalommal ilyen melót...

hát én nem utasítanám vissza, ha tehetném kihasználnám...

úgyhogy a döntés a kezedben van...

Mindkettő lehet, csak kicsit másként :)

Jó döntést :)

3. dekoltázs (válaszként erre: 2. - 8fd47b681f)
2010. nov. 30. 23:20
Amelyik most fontosabb. Ha jól jönne a pénz és a pároddal máskor is tudtok találkozni akkor szerintem a melót válaszd.
2010. nov. 30. 23:14

Péntek-szombatot együtt tölthetném a bnőmmel. Egyik nap nálunk, másik nap náluk aludnánk, elvinnénk a kisöccsét termálba esti fürdőzésre. Remek lenne, imádunk együtt lenni.


De tegnap "véletlen" felajánlottak egy szombati éjszakai melót egy diszkóban, felszolgálóként.


A pénz nem jönne rosszul, bár nem hinnám hogy többet kapnék 5 vagy 7000Ft-nál egy éjszakára.


Szóval, vagy elfogadom, és akkor szombaton dolgozom, pénteken leszek a bnőmmel és a kisöccsével, keresek jóesetben 7000Ft-ot, vagy lemondom a munkát, lesz egy remek hétvégém a párommal, csak a zsebpénzem nem fog növekedni....



(Diák vagyok)

2010. nov. 30. 23:14
Mit csináljak a 7végén? Töltsem a barátnőmmel, vagy fogadjam el az alkalmi melót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook