Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta Zsanzi módra :) fórum

90 napos diéta Zsanzi módra :) (beszélgetős fórum)


12. nijntje (válaszként erre: 9. - Zsanzi88)
2011. febr. 1. 13:07
Hello! Kipróbáltad végül a diétát? Én csináltam, nekem nagyon bejött. 40 nap alatt -7 kg. Aki hülyeségnek tartja, ne csinálja, ő dolga. Nekem tetszett, sokkal könnyebb, mint más diéták, és mégis hatásos.
11. 5bfba16667 (válaszként erre: 9. - Zsanzi88)
2010. nov. 30. 19:32

Nem tudom kitől kérdezted, de ha esetleg tőlem, akkor a válaszom nem. De már előttem valaki írta, és ezzel maximálisan egyetértek, hogy a világ legnagyobb baromsága ez a délelőtt csak gyümi, és délu a feldolgozhatatlan kaják. Na ennek nincs értelme.

A környezetemben van olyan aki erre esküszik, mert lement 5 kg neki, van aki meg hülyének érezte magát, és a 30.napon abbahagyta, és elkezdett kevesebb cukrot enni, semmi fehér kenyeret, és napi 1 órát sétált, és emellett azt evett amit akart.


Ennek én magam több értelmét látom. Én is ezt teszem.

10. zsanzi88 (válaszként erre: 8. - Svaehri)
2010. nov. 30. 19:30
Köszi szépen a részletezést :)
2010. nov. 30. 19:27

Tudom , hogy konkrétan mit takar a 90 napos csak arra vagyok kíváncsi , hogy aki próbálta már a diétát milyen tapasztalatai vannak , ennyi.

Te próbáltad már?

2010. nov. 30. 19:27

Szia!


Mielőtt nekikezdenél, egy pár dolgot:

-keményítőnapnak semmi értelme, a keményítő=szénhidrát.

Gyümölcsnap - rengeteg gyümölcscukor. Gyümölcscukor=szénhidrát.

Szénhidrátnap - az az abszolút baromság. Egyedül fehérjenapon fogyasztasz - kevesebb - szénhidrátot.

Ez az egyik.

A másik, hogy a szervezetednek minden nap minden tápanyagra szüksége van, tehát nem jó módszer ez az ún. "szétválasztás (ami ha megnézed, nem is választ szét semmit...).

Nem zsírból fogod veszteni a súly többségét, hanem vízből, illetve izomból. Ezt számítsd bele. És sokkal többre mennél egy dietetikus által összeállított étrenddel, mint ezzel a bocsánat, de hülyeséggel. Legyengül a szervezet, ha huzamosabb ideig nem kap megfelelő tápanyagokat.

A délig gyümölcsevés a legnagyobb hülyeség, mivel pont hogy a reggelinek kéne nagyon tartalmasnak lennie, lényegében az adja meg az egész napra vonatkozó kezdőlökést. És a reggelire fogyasztott tápanyagokat a szervezeted 100 %-ig hasznosítja (itt nem 8 hamburgerre gondolok persze, de simán jöhetne akár egy tál müzli joghurttal, vagy egy péksüti is). Lényeg a mérték, illetve a napi ötször való étkezés (ötször keveset, illetve egyszer mindenképp főtt étel :))

Jó sokat írtam, lehet, de hidd el, a 90 napossal nem teszet túl sok jót magadnak, bármilyen látványos súlyveszteséggel is járjon.

7. e552983a4b (válaszként erre: 5. - Zsanzi88)
2010. nov. 30. 19:27

Pro és kontra megoszlanak a vélemények...

Nem olyan veszélyes, mint sok más "divat-diéta" őrület. 90 napot röhögve végig csinál az ember, utána majd ráérsz marha egészségesen étkezni. Ez a diéta csak ad egy kezdő löketet!!

6. 5bfba16667 (válaszként erre: 5. - Zsanzi88)
2010. nov. 30. 19:25
Nem akarok kötözködni, de úgy akarsz belevágni valamibe, hogy azt se tudod veszélyes-e vagy sem?
2010. nov. 30. 19:24

Egészséges az igazi 90 napos diéta , szerintetek ?

Csak kérdezem :)

Tényleg nem tudom .

2010. nov. 30. 19:19
A diéta lényege a napi szétválasztás. Biztos nem birod ki 90 napig, hogy betartsd a szabályokat? Ígí nem lesz teljes a hatás, és nem leszel annyira eredményes.
2010. nov. 30. 19:14

Szia!

Így csak 1-1 étkezésen belül tartanám be a szétválasztást.

2. e552983a4b (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2010. nov. 30. 19:11

Hát, elméletileg ez egy szétválasztó-diéta, és nem szabad össze-vissza enni, de!!

Miután kevesebbet eszel így is, talán nem baj, ha mást eszel, mint az előírt. Az viszont elképzelhető, hogy nem fogsz annyit fogyni, mintha betartanád az előírtakat...

2010. nov. 30. 19:09

Sziasztok :)


Úgy gondoltam , holnap neki vágok a 90 napos diétának , csak egy picit módosítok rajta bár lehet, hogy így már nem is hatásos de majd ki derül arra gondoltam , hogy a vacsi mindig fehérje vagy valamilyen saláta esetleg gyümölcs lenne a többin nem változtattam.

Véleményeket szeretnék kérni , hogy szerintetek jó -e így a diéta.

Köszi

Zs. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook