Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért baj az ha "túlságosan" szeretünk valakit? fórum

Miért baj az ha "túlságosan" szeretünk valakit? (beszélgetős fórum)


26. árnyjáték (válaszként erre: 25. - 83e25137af)
2010. dec. 1. 08:13

Köszönöm,aranyos vagy:)

Próbálkozunk:)

25. 83e25137af (válaszként erre: 23. - Árnyjáték)
2010. dec. 1. 08:11

kívánom hogy neked legyen szerencséd és működjön hosszú távon a kompromisszum. :)


Attól mert nekem nem jött össze másnak még mehet. :)

2010. dec. 1. 08:09

Mert észre sem vesszük, s nem hagyjuk levegőhöz jutni.

Én így gondolom, lehet, hogy nincs igazam.

23. árnyjáték (válaszként erre: 21. - 83e25137af)
2010. dec. 1. 08:07

Hát én is ettől tartok.

Aki ilyen,ilyen marad,csak ideig óráig tudja visszafogni magát.

Mi is megbeszéltük,egyelőre működik.

22. 40163fd81d (válaszként erre: 18. - 798924ae1e)
2010. dec. 1. 07:59

Szerintem is így van:)))

Ha szeretünk valakit figyelünk rá,és a jelzéseire is...

21. 83e25137af (válaszként erre: 20. - Árnyjáték)
2010. dec. 1. 07:51

Hidd el nálam bárány türelműbb ember nem sok van.. nem csak hogy engedtem de még meg is tudtam/tudtuk beszélni sértődés nélkül a dolgot.. viszont csak ideig óráig működött. utána minden visszaállt a régibe.. ezt eljátszottuk párszor és elegem lett.

no de ez évekkel ezelőtt volt.. azóta gondolom benőtt a feje lágya.. :D

fiatal és lelkes volt :)

20. árnyjáték (válaszként erre: 19. - 83e25137af)
2010. dec. 1. 04:09

Én is a másik oldalon vagyok.

Bár nem ezért váltam el,de most,hogy újra megpróbáljuk együtt,én is felállítottam szabályokat...pl.nem lóghat a nyakamban minden együtt töltött időben.

Én nagyon nehezen bírtam,ő pedig olyan,hogy mindig minden percben kimutatja a szeretetét-szerelmét.

Engem ez megfojtott,zavart.

Mindkét félnek engednie kell.

Nem vagyunk egyformák.

19. 83e25137af (válaszként erre: 18. - 798924ae1e)
2010. nov. 30. 20:37

embere válogatja.. kinek mi az "elég" a legtöbben "fuldokolnak" a túlzott( nak vélt) szeretettől..


és itt nem a tűz vagy a szenvedély amiről beszélek. hanem arról amit már korábban említettem

2010. nov. 30. 19:57
Nem lehet senkit túlságosan szeretni.
17. sütötök:)) (válaszként erre: 1. - Őzikee)
2010. nov. 30. 19:41
mert visszaélnek vele...........
16. Csillagvirágszál:) (válaszként erre: 15. - Őzikee)
2010. nov. 30. 19:23

Tudom azt az érzést :( De csak az idő gyógyít :S

Ha a barátokkal vagy gyorsabban repül az idő és lefoglalod magad.

2010. nov. 30. 18:56
Minden perc olyan lassan telik :(
2010. nov. 30. 18:47
Én is voltam hogy nagyon szerettem valakit és nagyon nehezen engedtem el:S Mer nagyon jó volt vele, és miatta 1x jól le is ittam magam mert nagyom rossz volt nélküle. És sokszor nézegettem a képét mert nagyon szerelmes voltam. De az se segített mert nem volt mellettem mindene hiányzót az arca az érintése az illata csókja ami létezik minden. De jól át vert mert kiderült nem is voltam az esete:S ahogy mondta "kis falat voltam" ami elég rosszul esett és ez is vezetett rá hogy hátha segít az ital,de nem :S és senkinek nem ajánlom mert semmit se segít! Itt csak az idő segít!!! Az be gyógyítja a sebeket!
13. 746864fbb7 (válaszként erre: 12. - Őzikee)
2010. nov. 30. 18:47

Kedves őzike!

Soha senki nem tudja ezt neked megmagyarázni.

Ez egy misztérium, ami élteti az Embert.

Te jót akartál/akarsz.

Ha nincs fogadókészség, akkor lépj!

2010. nov. 30. 18:44
Sokat gondolkoztam rajta, hogy mennyire normális, hogy évek elteltével is ugyanúgy szeretem, de szerintem ez a normális, ha az igazi szeretetről, szerelemről beszélünk. Nagyon sok fájdalmat okozott nekem, de mindig megbocsátottam és akkor most azzal jön, hogy nem szeret, akkor miért hagyta, hogy ennyit szenvedjek...
2010. nov. 30. 18:44

Ja, és... ha nem tisztel Téged a kedvesed, vagy nem tartja be a határaidat, akkor ne jutalmazd kedvességgel! Akkor lehetsz kissé hűvös... vegye csak észre magát! Mert, ha akkor is kedves és ragaszkodó vagy, amikor nem tisztel Téged, azzal csak bíztatod az ilyen viselkedésre... azzal azt sugallod, Veled, tehetnek bármit, nem számít...

És tiszteld Magad is! Többet érdemelsz annál, hogysem kihasználják az érzéseid!

2010. nov. 30. 18:41

Sztem. nem az a baj, ha kimutatod az érzéseidet. Hanem, az, ha hagyod kihasználni magad.

Ne engedj olyat a kedvesednek, ami Téged bánt. Ne engedd magad megalázni. Állítsd fel a határaidat. Kell, hogy legyenek határaid. Azok határoznak meg Téged....

És fontos, hogy tiszteletben tartsd a társad határait is.

Ha Neked ez így jó, hogy rajongsz valakiért, keress olyat, aki szereti, ha rajonganak érte :)

Ne olyat, akit idegesít...

Persze... tudom, könnyű mondani, és nehezebb rátalálni....

Tudom... én is rajongó típus vagyok :)

Nem tudok, és nem is akarok másmilyen lenni... nekem így jó...

2010. nov. 30. 18:36

Szerintem az már elég gáz,ha valaki nem igazán szereti ha szeretik!!!:OS

Az olyan meg sem érdemli...

2010. nov. 30. 18:35
Miért kell visszaélni a szeretettel? Miért pont engem bánt meg ennyire, aki szereti teljes szívéből, nem tudom megérteni :(
2010. nov. 30. 18:32
Ez abszolút így van.Nem tudom miért,mert pl én élvezem,ha nagyon szeretnek,de a többségnek ez probléma.Nem szabad nagyon szeretni valakit,a másik fél úgyse tudja értékelni,Te meg csak szenvedsz!Én is nem rég tanultam ezt meg.Mióta nem imádom a másik felet(ez már új kapcsolat)minden pillanatban,minden mozdulatát,csak elvagyok vele,sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok.
2010. nov. 30. 18:31

Én talán tudom a választ.. én is ugyanígy voltam csak a másik oldalról nézve


engem szó szerint fojtogatott az hogy folyamatosan a nyakamon lógott.. ha nem voltunk együtt akkor is.. (telefon, sms, msn.. stb.)


elegem lett... és emiatt muszáj szintet tartani. ki kell ismerni egymás határait.. mi a sok és mi nem..

5. Benita anyuka (válaszként erre: 4. - Őzikee)
2010. nov. 30. 18:31

Próbáld meg egy kicsit fékezni....

De lehet,hogy nem is veled van a baj!!!!Hanem egyszerűen ilyen pasik is vannak sajnos,akik nem értékelik a szerelmet,szeretetet!!!

4. őzikee (válaszként erre: 2. - Benita anyuka)
2010. nov. 30. 18:29
Az a legrosszabb, hogy nekem az a természetes, ha kimutatom...
2010. nov. 30. 18:29
Illetve azt is hozzá kell tennem, hogy az illető kihasználta az érzéseimet véleményem szerint!:(
2010. nov. 30. 18:28

Ez így van...

Sajnálom ami veled történt,de nem szabad soha ki mutatni annyira az érzéseidet....:O(

Ez lesz a vége...

2010. nov. 30. 18:27

Sziasztok!


Miért van az ha túlságosan szeretünk valakit, akkor elriasztjuk és megszűnik az irántunk érzett szerelem? Pár napja lett vége egy többéves kapcsolatomnak és nagyon szomorú vagyok. Lehet hogy van benne valami, ha valakiért rajongunk akkor besokall a másik?:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook