Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyere, beszélgessünk a magyaROCKról!:) fórum

Gyere, beszélgessünk a magyaROCKról!:) (beszélgetős fórum)


1 2
9. szanád (válaszként erre: 8. - 6ee0ffb012)
2007. szept. 22. 17:29

Egy megcsinált zenekar.....

bár Ákos sem rock ,de azért nagyon jó

2007. szept. 22. 17:28

Ha már magyaROCK,akkor nálam egyértelműen és abszólút az Edda! Rajongásom immár 18 éves!Megunhatatlanok!

A no thanx egy primitív gyerekbanda.Se hang,sem zene,semmi,csak üres frázisok.Vérlázító,hogy iskolapad helyet ezzel ütik el az időt.

7. szanád (válaszként erre: 5. - Ec63a7fc29)
2007. szept. 22. 16:54

Hát a NOThax-es énekesnek ,az égvilágon semmi hangja sincs...tiszta szégyen volt a cometen is...nem szól neki valaki ...


Ákos minden mennyiségben...igényes ,jó zenét játszik a szövegeiről már ne is beszéljünk..

6. birogaby (válaszként erre: 5. - Ec63a7fc29)
2007. szept. 22. 16:28
Nagyon reménykedek,hogy így lesz!Most csak az elsô gyereknél tartunk,és még ô sem érte el azt akort,hogy tudatosan zenét hallgatna,...:DDD..még csak most töltötte az 1 évet!De,ha rajtam fog múlni,hogy milyen zenét hallgat,akkor bíztos megszereti,hisz itthon mást nem lesz alkalma hallgatni.Legalábbis addig biztos nem,amíg nem szerzi be saját magának a hallgatnivalót.:DDDDDDDDDD
5. ec63a7fc29 (válaszként erre: 4. - Birogaby)
2007. szept. 22. 12:27

:)))

S ha szerencséd van, akkor a gyerekeid is megszeretik. Én HOBO-t sem hagytam volna ki.

S majd ha idetéved mazsidrazsi, neki is lesznek ötletei...

Szerintem klassz a NO Thanks is, bár nem tudom milyen műfajba kell manapság sorolni őket.

2007. szept. 22. 12:01

Most akadtam erre a fórumra,és látom nem a napokban indult.Szomorú vagyok,ha csak ennyi embernek szívügye a magyaROCK! Én IMÁDOM!

Nálam örök Nr.1 a régi "bakancsos"EDDA,de az újat is szívesen hallgatom.

És,hogy folytassam az alábbi felsorolást:P.Box,Dinamit,Ákos,Omega,Korál,Lord... ahogy mondod...sokan vannak....:DDD És szinte mindet szeretem,legalábbis mindeniknek van pár dala,amit imádok! Ja,és a Hooligans,ök az új kedvenc!:D

3. Safirah (válaszként erre: 2. - 754c7e07c3)
2007. aug. 23. 08:30

Van néhány dala a Bikininek, amiket én is szeretek, de nem Ők a kedvenceim! Nálam a Piramis az örök Nr. 1. és persze szólóban Révész Sándor!:DDD

De nagyon szeretem a Korált és Balázs Fecót is!:DDD Amolyan romantikus rock ugye....

De vannak jó nótái az Ossiannak is (Férjemnek Ők a kedvencei 20 éve!).:D

Persze még sok mindenkitől van 1 - 1 kedvenc!:D

P. Mobil, Edda, Omen, Hard, Pokolgép, Junkies....... sokan vannak.....:D

2007. aug. 23. 08:13
Bikini, Bikini, na meg a Bikini. Bár Szeretem a Tankcsapdát, a Republic egyes számait is, és a jó rock-ot! De, az örök sláger nálam a Bikini.
2007. aug. 23. 07:57

Remélem sokan vannak itt olyanok, akik szeretik az igényes, jó rockzenét!:D

Sajnos ma már nincs olyan nagy "divatja", mint mondjuk a '60 - '70-es években, de azért vannak még szerencsére olyanok, akik ezt a műfajt művelik azóta is vagy éppen fiatalként színesítik a palettát!:D

Nektek kik a kedvenceitek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook