Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bates-féle szemgyakorlatok fórum

Bates-féle szemgyakorlatok (beszélgetős fórum)


2010. nov. 30. 17:16
Te higgyél benne, higgyél magadban és hidd el, hogy képes vagy kitartani! Hajrá! Csak lazán.
2010. nov. 30. 17:10
Remélem lesz olyan, aki tapasztalt javulást, azáltal pedig kitartásra ösztönöz!:-)
2010. nov. 30. 16:39
Szia. Nekem a napokban akadt a kezembe a Dobd el a szemüveged! című könyv, most kezdem olvasni. Én még nem csináltam, de a célom a könyv címével megegyezik és köszönöm, hogy megerősítettél a szükségességében.
2010. nov. 30. 16:34

Sziasztok!


Arra gondoltam, hogy kipróbálom a Bates-féle szemgyakorlatot. +1,25 a dioptriám, a szemész szerint állandóan hordanom kellene a szemüveget. Sokszor fáj a fejem, a szemem, gondolom, azért mert hanyagolom a viselést. (Csak gépezéshez hordom.)Gondolkoztam már kontaktlencsén, de elég költséges és macerásnak tűnik. Szeretnék élesen látni szemüveg nélkül.

Olvastam a Bates-féle módszerről. Ma már csináltam is.

Van olyan, aki már próbálta? Sikerült javulást elérni? Napi hány perc gyakorlásra van szükség?

Várom a hozzászólásokat, tapasztalatokat!

Szép napot!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook