Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Primo Logico fórum

Primo Logico (beszélgetős fórum)


2012. dec. 8. 08:07

Sziasztok!


Logico-csomagot tervezek venni a gyereknek karácsonyra, de nem igazán tudom, a rengeteg-féle csomagból melyiket válasszam.

Egy ötéves kislányom van és egy hétéves fiam. A lány óvodába jár, középső csoportos, a fiú 1. osztályos. Mivel a fiúval elég sokat gyakorlunk itthon is, számolni, olvasni (vagyis még csak betűket felismerni), a lány is ellesi és utánozza, az óvónő szerint az ötös számkörben összead és kivon, ő is felismer néhány betűt és le is írja, persze nyilván nem tökéletesen, de nem is várom el tőle.

A kérdés, hogy ezek után ti melyik csomagot ajánlanátok, amivel esetleg mindketten tudnak játszani (bár leginkább a kislánynak vennénk), de az is fontos szempont, hogy ne unják meg januárra...

Kösz a segítséget! :)

2010. nov. 30. 19:31

Köszönöm mindenkinek!

Eldőlt a kérdés, veszek neki

1. misz
2010. nov. 30. 17:38

Nekünk is van. És nagyon-nagyon jó, a kislányom nagyon szereti. :)

Van iskolás változata is. Tanító néniként és fejlesztő pedagógusként én is csak ajánlani tudom.


Ha már a kezedben van, egy pillanat alatt rájössz a használatára. És a 3. feladatlapnál már garantáltan megérti a gyerkőc is. Sőt egy idő után már el sem kell mondani a feladatot, mert annyira adja magát, hogy tényleg meg tudják a gyerek egyedül is oldani. Ha kész, akkor megfordítják a lapot és ott az ellenőrzés is.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook