Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Becsípődött egy ideg, vagy rosszul mozdultam... Borzalmasan fáj a hátam meg a nyakam!! Mit tehetnék, hogy enyhítsem kicsit!? fórum

Becsípődött egy ideg, vagy rosszul mozdultam... Borzalmasan fáj a hátam meg a nyakam!! Mit tehetnék, hogy enyhítsem kicsit!? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 29. 17:50
Feküdj keményre. Aludj éjjel a földön, az biztos segíteni fog! És van egy krém, DM-ben lehet kapni, asszem masszázskrém a neve, fehér doboza van és a dobozon kékkel kínai betűk (ezt jól leírtam):). Írtózatos a szaga, de nagyon jó mindenre, a diclofenac és társai sehol nincsenek ehhez a krémhez képest.
2010. nov. 29. 17:48

ma reggel óta! mert hajat mostam, és előrehajtottam a fejem, hogy leöblítsem,,, aztán valahogy rosszul mozdultam... s azóta ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! :(((((((((((


nahh ezt kipróbálom köszi!

sajnos ilyen krém nincs most a közelben, csak izomlazító, levendulás... meg sport krém... az is jó lehet rá??

2010. nov. 29. 17:46
Szia miota fáj??? Én szintén ideggyökér bántalomban,és nyaki meg hát középen fájdogálok....De óvatosan feküdj le a hátadra a talajra,majd bal láb fel emel,és át huzzád a jobbon,majd forditva,de erezd hogy huzodik a hát közép tajeka óvatosan,,de addig,mig át tudod birod rakni egyiket a másik mellé.......persze a lábaidat de erőteljesen
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - 1f90b5384f)
2010. nov. 29. 17:44
dokihoz menj vele, vagy diclofenac géllel kenegesd, idősebb rokonoknak tuti van otthon
2010. nov. 29. 17:42

jahjj nagyon fájjjj! ;( Alig bírok megmozdulni!

Nincs valakinek valami ötlete? A fájdalomcsillapító nem használ! ;((( kb. a falat kaparom!!! :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook