Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Netbank felvilágosítás! fórum

Netbank felvilágosítás! (beszélgetős fórum)


6. dca4884e2f (válaszként erre: 3. - BeaÉrd)
2010. nov. 29. 17:22
Marad! Semmi más nem kell, csak azonosító és jelszó. Teljesen megbízható és biztonságos, ráadásul kényelmes is.
5. Ildi0325 (válaszként erre: 1. - BeaÉrd)
2010. nov. 29. 17:21
Azt írtad, hogy más bank is érdekel, amit ismerek pl. az Erste banknál minden utalás 20 Ft, Unicreditnél is ingyenes , de van számlavezetési díj. A legolcsóbb amit ismerünk és rendszeresen használunk az a CIB bank.Havi minimum két utalásnál 149 Ft a számlavezetési díj. Teljesen megbízható dolog, mi így utalunk ahova csak lehet. A CIB-nél van egy internetes , dombornyomott bankkártyánk, ha valamit a neten keresztül kell fizetni , erre utalunk annyi pénzt , amennyi éppen akkor kell és így fizetünk.
2010. nov. 29. 17:17
üdv.Jó a netbank szolgáltatás,bank adott egy azonosítót,kell egy jelszó és kész.
2010. nov. 29. 17:16

és marad az eredeti folyószámla?

mert láttam ilyen csomagot ahol lesz egy folyószámla+webszámla

2010. nov. 29. 17:11
be kell menned az otp-be személyesen, ott kapsz egy azonosítót meg egy kódot, azzal kell belépned majd. az utalás díja attol függ hogy mennyi utalsz. (nem tudom pontosan) megbizható, mert minden utalás előtt kapsz a telefonodra egy kódot amit be kell irnod az utaláshoz.
2010. nov. 29. 17:03

ezzel kapcsolatban érdekelne minden!

én otp-s vagyok akkor gondolom csak itt lehet netbankom is?


érdekelnének díjak,hogy az utalás mennyibe kerül és még mit kell fizetni?(más bank is érdekel)


megbízható dolog ez?internetes utaláshoz , vásárláshoz kellene!


interneten el lehet ezt intézni,hogy legyen?

köszönöm a segítséget

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook