Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit jelent ez: "Your message was successfully delivered to the destination(s) listed below"? fórum

Mit jelent ez: "Your message was successfully delivered to the destination(s) listed below"? (tudásbázis kérdés)

2015. nov. 16. 09:41
sikeresen tovabbitottuk a leveledet!
12. 07c4794583 (válaszként erre: 11. - Marjann)
2010. nov. 29. 00:54
De igen, ha ismert hiba van (nemlétező postafiók, stb), akkor elég gyorsan jön a válasz, hogy címzett ismeretlen, vagy hasonló, szóval ez már egy egész jó üzenet. :)
11. Marjann (válaszként erre: 8. - 07c4794583)
2010. nov. 29. 00:53

Hm, igen, tényleg:)

De azért az esetek nagy részében elég gyorsan megjön a válasz, ha nem ért célba, nem?

10. 07c4794583 (válaszként erre: 7. - Molyka)
2010. nov. 29. 00:53
Semmi gond, a legfontosabb, hogy visszaigazolást kapjál a célszemélytől, hogy tényleg megjött-e.
9. Marjann (válaszként erre: 5. - Molyka)
2010. nov. 29. 00:52

Jó kérdés... mert ugye azt írja, hogy sikeresen továbbította. Majd közli, hogy azért még kaphatsz hibaüzenetet.

Ettől függetlenül én arra tippelnék, hogy megkapta, mert különben a delivery failure-t írna. (Bár bolt olyan, hogy egy hónappal a kiküldés után jött a rendszerüzenet, hogy bocs, eddig próbálkoztam, nem sikerült, na az vicces volt...). De szerintem megkapta, na:)

2010. nov. 29. 00:52
Ez annyit jelent, hogy a te levelezőrendszered a maga részéről elküldte az üzenetet, a sikeres továbbküldés további részéről (pl hogy tényleg megérkezik-e a címzetthez) nem tudnak nyilatkozni. Az emailezés így működik - ha a te rendszered kiküldi, fél siker, a továbbiakban a fene se tudja, mi történik. Erre nincs garancia (pl hogy a gmail-ről eljut-e a freemail-re, meg ilyesmi).
2010. nov. 29. 00:51
Hogy én mekkora hülye vagyok... és mennyire nem tudok angolul. Remek. Így járassa le magát az ember. Ötszörelküldtem az illetőnek, hátha csak valami kis hiba történt..
2010. nov. 29. 00:49

Ez itt a mail01a.mail.t-online.hu levelezőrendszer szerverének válasza.


Az üzeneted sikeresen továbbítottuk a lent említett célokra. Amennyiben a te postafiókodba került az üzenet, nem kapsz további értesítést. Ellenkező esetben kaphatsz kézbesítési hibaüzenetet más levelezőrendszerektől.

5. Molyka (válaszként erre: 4. - Kijózanító)
2010. nov. 29. 00:48
Na akkor megkapta az illető, vagy sem? :) Mail derivery sistem... a tárgy.
2010. nov. 29. 00:45

angol-magyar fordítás

Ez az e-mail rendszer fogadó mail01a. mail. t-online. hu.


Üzenetét sikeresen megérkezett a cél (ok)

Az alább felsorolt. Ha az üzenet kézbesítésekor a postafiókhoz lesz

nem kapnak további értesítéseket. Ellenkező esetben továbbra is kapja

értesítéseket postai kézbesítés hibák más rendszerekkel.

2010. nov. 29. 00:44

Az üzeneted sikeresen kézbesítették az alábbi címekre. Ha az üzenet a te postafiókodba lett kézbesítve, nem fogsz több levelet kapni. Egyébként még kaphatsz jelzést kézbesítési hibákról a többi rendszertől.


Kicsit késő van magyarosan fogalmazni, bocsi.

2010. nov. 29. 00:37

This is the mail system at host mail01a.mail.t-online.hu.


Your message was successfully delivered to the destination(s)

listed below. If the message was delivered to mailbox you will

receive no further notifications. Otherwise you may still receive

notifications of mail delivery errors from other systems.

2010. nov. 29. 00:37
Aki tud angolul, mit jelent ez?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook