Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudtok ajánlani olyan sikosítót, ami óvszerbarát és tartós sikosságot biztosít a test minden részén? fórum

Tudtok ajánlani olyan sikosítót, ami óvszerbarát és tartós sikosságot biztosít a test minden részén? (tudásbázis kérdés)


7. Anthico (válaszként erre: 6. - Pethoevi)
2010. nov. 29. 15:12

A szaga rossz volt? :/

Én közben találtam egy ilyet:


HOT Super Glide - vízalapú síkosító (30 ml)

Jellemzői:


* Erős és hosszan tartó síkosító hatás

* Vízbázisú síkosító

* Óvszerbarát

* Vízzel oldható

* 30 ml-es kiszerelés

* Német minőség


Leírás alapján tetszik és árban is elég emberi.


Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

2010. nov. 28. 21:00

A dur*x-nek van a nagy flakonos (rózsaszín,vibri alakú),ami síkosító és masszázs izé egyben,viszont a szaga elég rossz (volt,mikor mi vettük)

És sajnos már nem emlékszem,h mennyi ideig volt síkos,mert sok síkosító elkezd tapadni viszonylag hamar.

5. féknyom (válaszként erre: 3. - Anthico)
2010. nov. 28. 20:41
Masszazsolajat akartam irni...az jo sikositonak is, nem vicc. Bar nem tudom a kaucsukkal milyen viszonyban van...
4. Anthico (válaszként erre: 2. - Sopianae)
2010. nov. 28. 20:40
Olaj nem jó, mert gyengíti az óvszer anyagát. Vízbázisú termékeket szoktak ajánlani.
2010. nov. 28. 20:39
Konkrétan masszázshoz szeretnénk használni, de úgy, h ne kelljen ügyelni vele, hova is kerül. Azaz ne idegeskedjünk, h most oldja-e az óvszer anyagát vagy sem.
2010. nov. 28. 20:38
Babaolaj :)
2010. nov. 28. 20:38
Tudtok ajánlani olyan sikosítót, ami óvszerbarát és tartós sikosságot biztosít a test minden részén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook