Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tiltott érzések és kapcsolatok fórum

Tiltott érzések és kapcsolatok (beszélgetős fórum)


2012. júl. 25. 16:19
az ész tiltja...a szív meg ellenkezik...
2012. júl. 15. 09:37
Tiltott érzések kapcsolatok? Ki az aki tiltja és ki az aki betartja?
11. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Liliom41)
2012. júl. 15. 09:19

Titkos dolgokról egy nyílt fórumon ?


Fogjunk verebet dobbal! :-))

2012. júl. 15. 09:16
a tiltott gyümölcs mindig édesebb, hát persze,hogy beleharapsz :D
2012. júl. 4. 09:47
Jaja, elég annyi embernek tudni akinek feltétlen muszály.
2012. júl. 3. 20:15
Igen,érdekes a téma,de amit két ember tud az már nem titok.Szokták mondani.
2012. júl. 3. 19:27
Ezekről nem szívesen írnak az emberek szerintem. Hisz titkai mindenkinek vannak és minden második ember csalja a párját. Hisz az egy másik világ. Titokban, mégis szabadon kötöségek nélkül. Egy lopott csók vagy egy pici ölelés bármivel felér. Hidd el sokan járnak ebben a cipőben, de nem fognak róla beszélni. Pedig egyszer élünk és akkor kell boldognak lennünk!
2011. márc. 4. 14:05
Szomorúan látom,hogy senki nem szól hozzá,pedig reméltem,hogy találok rokonlelkeket!
2011. márc. 3. 15:26
Örülök,hogy rátaláltam a témára,mert most azt hiszen ebben a helyzetben vagyok.köztem és egy kollégám között kialakult egyfajta testi vágy,aminek pedig tilos lenne még a gondolata is.Mindketten kapcsolatban élünk,de mégis alig bírunk egymásnak ellenállni.Egy öleléssel kezdődött,már a csókolózásnál járunk,persze csak amíg a munkahelyi bujdosás engedi.Szóval érdekes a helyzet.
4. Liliom41 (válaszként erre: 3. - Anyuci91)
2010. nov. 28. 19:11
nem ilyenekről beszélek,hanem kézen fogható érzésekről amit mindekettő érez de különböző okok miatt nem lehetnek egymáséi .
2010. nov. 28. 19:07

Nekem inkább gyermekkoromban voltak színész, aki tetszett nekem még akkor teenager voltam. Egy híres

külföldi zenész ismert zenekarban játszott, de én könnyedén elfojtottam magamban, mert tudtam sosem fogom elérni. Üdv.Ágnes

2010. nov. 28. 19:04
Neked van biztosan ilyen tiltott érzések és kapcsolatok ilyesfajta vágyaid. Azt mondja a közmondás kedves hozzászóló olyan szekér után nem kell szaladni, ami nem vesz fel. Inkább olyanok legyenek, amik az életben megvalósítható. Sokszor igazából az életben másképpen működik bizonyára te is tudod. Csupán csak szeretsz álmodozni. Üdv.Ágnes
2010. nov. 28. 18:55

Beszélgessünk titkos dolgokról..olyanokról amit nem lehet elmondani vagy vállalni senki előtt.Tiltott viszonyok ami csak jön magától...nem tudsz ellen mit tenni.

Szerelmek,érzések,viszonyok...

Orvos és páciens,tanár és diák,családos férfi és nő vagy csak azért fáj a szíved aki nem lehet a tiéd.

Ha van kedved beszélgessünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook