Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » AHA krémet hol lehet venni? Milyen árban, és milyen hatásai vannak? fórum

AHA krémet hol lehet venni? Milyen árban, és milyen hatásai vannak? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 28. 19:13

Sziasztok!

Kozmetikus vagyok, remélem tudok segíteni. Az AHA-s kezelés (Alfa-hidroxi-Acid) tulajdonképpen egy bőrkoptatási módszer. Az arcbőr legfelső elhalt hámsejtekkel teli (elhasználódott) rétegét távolítjuk el ezzel az eljárással. Látványos eredményt érhetünk el már egyetlen kezelés után, de érdemes havonta egyszer elvégeztetni, a biztos és tartós eredmény érdekében. Az AHA savak kizárólag természetes savakat tartalmaznak ( almasav, tejsav, glikolsav). Mint mondtam, érdemes kúraszerűen alkalmazni. A nagyobb mennyiségű AHA savat tartalmazó készítményeket csak kozmetikában használjuk. A kisebb koncentrációjú adható otthoni kezelésre is. Fontos, hogy savérzékeny egyéneknél ez a kezelési módszer nem alkalmazható. A munkahelyemen én zömében Ilcsi termékekkel dolgozom. Az AHA-s hámlasztást kiegészítem "Esemény előtti" paprika pakolással. A kezelés idő tartama 40 perc átlagosan 1500 ft-ba kerül. Mivel a paprika vérbőség fokozó, ezért a 40 perces hatóidő nem a legkellemesebb 40 perc a napunkban (égő érzés), de minden "kínt" megér, mert az eredmény maga a csoda. A szépségért meg ugyebár szenvedni kell :) Remélem nem vettem el senki kedvét, nagyon hasznos dolog! Az elhasználódott szarurétegnek bizony nincs helye az arcunkon, mert gátolja a normális bőrlégzést. Én mindenkit bíztatok a kezelésre, mert tényleg hasznos dolog. A kezelés után az arc üde, kisimult, mint amit kicseréltek :)

Odette

2010. nov. 28. 13:30
Azért ovatosan vele mert nem szabad túlzásba vinni. Szigaoruan max heti 1szer szabad csak bármilyen peelinget használni, különben megvastagodik a bör. Jobb ha kozmetikus csinálja az AHA-s kezeléseket.
2010. nov. 27. 16:43

Szia!

Egy sima kereskedelmi forgalomban kapható krém nem sok mindent fog javítani a bőrödön,amennyiben problémás bőrre használnád.Ez a gyümölcssavas hámlasztás tulajdonképpen,bőrmegújító hatású,és tényleg nagyon jó.Kozmetikusnál kérném kezelés formájában.Azthiszem Ilcsinek van nagyon jó terméke erre,és otthon is tudod folytatni a kezelést kozmetikus után.De van nem növényi hatóanyagú hámlasztás is.Az meg még hatásosabb,viszont "keményebb" is.

6. SF
2010. nov. 27. 16:33
2010. nov. 27. 16:25
Valami olyasmi lehet pattanásokra, hegekre, smirgliszerű arcbőrre:)
4. SF
2010. nov. 27. 16:15

Hogy stílszerű legyek, AHA-élményem volt:-)) Most már én is kíváncsi lettem.

Remélem, olyan hámlasztós izé, amitől babapopsi finomságú lesz a smirgliszerű arcbőröm!

2010. nov. 27. 16:12
Én is csak a hozzászólások között láttam hogy sokan ajánlják. Arckrém.
2. SF
2010. nov. 27. 16:09
Bocs a műveletlenségemért, ezt hová szokták kenni? Már sokszor láttam leírva, de a felhasználásról semmit nem tudok.
2010. nov. 27. 15:42
AHA krémet hol lehet venni, milyen árban és milyen hatásai vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook