Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekenkénti 2 nap szabi fórum

Gyerekenkénti 2 nap szabi (beszélgetős fórum)


6. adfa0d8bdb (válaszként erre: 5. - Dallam'75)
2010. nov. 26. 14:17
Így van! :)
2010. nov. 26. 09:45
Köszönöm a gyors válaszokat! Akkor a férjem kér nyomtatványt, beviszem a cégemhez, leigazoltatom, majd a férj vissza a saját cégéhez, igy a jó igaz? Ezáltal lemondok a 2 napomról...Most nov . elején született a kisfiam, ugyhogy azért került most terítékre a téma :D
2010. nov. 26. 09:42

Ha most született a babád, akkor most is lehet nyilatkozni és még erre az évre megkapja a párod a 2 nap szabit.

Nálunk tavaly úgy volt, hogy a párom hozott a munkahelyéről papírt, amit én bevittem a munkahelyemen a munkaügyre, kitöltötték és a párom vitte vissza a munkahelyére.

2010. nov. 26. 09:32

Erről év elején (január) kellett h nyilatkozz!


Igen, van rá egy nyomtatvány, "nyilatkozat gyermek után járó pótszabadságról" amit ki kell(ett) töltened, majd a házastárs munkáltatójával leigazolni h te kér(t)ed... Ill. fordítva!

2. babyjuly (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2010. nov. 26. 09:31
Nálunk úgy működött, hogy a férjem munkahelyén adtak egy papírt, amit be kellett vinni a munkahelyemre, ott kitöltötték, lepecsételték, és vissza kellett vinni leadni a férjem munkahelyén. (Gondolom az én munkahelyemen meg beírták, hogy én nem kérem.) Azt hiszem ezt minden évben meg kell csinálni!
2010. nov. 26. 09:29

Sziasztok!


Tudna valaki abban segíteni, mi a módja annak hogy a gyerekenként járó éves 2 nap plusz szabit hogyan kell lemondanom a férjem javára? Van erre valami nyomtatvány, egyáltalán mi a menete? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook