Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valóban annyira számít a méret? fórum

Valóban annyira számít a méret? (tudásbázis kérdés)


58. greentee (válaszként erre: 52. - Mókica)
2006. okt. 31. 12:37

Még csak intim útra sem terelődik a viszony, már az elején. Ez nálam alkati kérdés. Egy virslivel hozzám sem fér rendesen, szóval az ún. 13-18 cm-es átlag konkrétan nekem kicsi.

Szóval igenis, számít a méret, de ezt is embere válogatja.

57. mti (válaszként erre: 54. - Alibenkuka)
2006. okt. 30. 16:47

Miért, nem érvényes mind a kettőre?

Mi nők különben is előnyben vagyunk, mert nekünk vannak lehetőségeink műtéti úton növelni, ha elégedetlenek vagyunk. De egy pasinak?

56. Mókica (válaszként erre: 55. - 4423e63349)
2006. okt. 29. 16:07
:))))
2006. okt. 29. 14:56
Haaat...az en eletemben is esett mar kutba kapcsolat a meret miatt.Egyszer mert tul picike volt maskor az ellenkezöje,szinte felelmet keltö.Bar ez relativ,kinek mi a kicsi,mi a nagy,ugyanis annak akinek nagy volt,összejött egy ismerösömmel,kesöbb kerdeztem a csajtol,milyen a pasival az agyban,azt mondta nagyon jo,de lehetne nagyobb is neki!!!Pedig eskü,(nem mertem,de)kb.25cm lehetett neki!!!!!Ki tud itt igazsagot tenni,mi a jo,mi a kicsi,mi a nagy?Biztos hogy nem mentem volna olyanhoz ferjhez aki nekem "olyan" szempontbol nem megfelelö.Minek,hogy ha nagy lett volna akkor szenvedjek az együttletektöl,ha meg kicsi,abrandozzak egy nagyobbrol? Inkabb bekukkantani a gatyoba mielött kesö:-)))
2006. okt. 29. 10:58

Szerintem igen. Attól függ mire gondolsz.

Mell vagy pénisz?

53. mti (válaszként erre: 52. - Mókica)
2006. okt. 5. 13:37
Bolond lennék esküvőt stb. tervezni egy olyan mérettel ami nem megfelelő nekem. Ha boldog vagyok akkor a méret is megfelelő. Nálam egyenesen aránylik a kettő.
2006. szept. 28. 22:49

Csak kiváncsiságból kérdezem...


Tegyük fel boldog párkapcsolatban élsz ,minden harmónikus, esküvőt terveztek..babát...örök élet eggyütt....


Csak egy dolog bibizik...A MÉRET!!!!

Mit tennél??


Lefújnád az egészet , kilépnél ebből a kapcsolatból,csak ez miatt,? Valóban ennyire számit a méret?


Puszta kiváncsiság....

Véleményeket kérek:D


Csa

2006. szept. 27. 18:37

Szerintem igen!

De se a nagy se a kicsi nem jó.

A kicsinél alig érzel valamit, a nagynál pedig állandóan arra koncentrálsz mikor jön egy akkora lökés, hogy csillagokat látsz. :)

50. 4726e582cf (válaszként erre: 48. - F772199837)
2006. aug. 27. 13:53

Akkor szerencsés vagyok? Én sem találkoztam átlagossal... ezek szerint :).

A mostani is a tipped fölötti méret :-O. Lehet azért tudom centire pontosan, mert mind marha büszke volt, hogy átlagon felüli...

2006. aug. 27. 13:39
ha a világ összes péniszének a méretét nézzük,akkor érthető a dolgo. Ázsia a legnépesebb terület és biza ott akadnak kisméretű emberek :)
2006. aug. 26. 22:35

Jesszus! Ezt nem hiszem el! :)))

ez kvízben az volt az egyik kérdés, hogy szerintem mekkora a merev pénisz átlagos hossza.

Én 14-18cm-re tippeltem, és nem találtam el.

csak 12-14cm!

Hogy én milyen szerencsés vagyok! :))) mármint az eddigi tapasztalataimnak köszönhetően az én átlagom tuti nagyobb,mint 12-14cm :))

2006. aug. 16. 11:04

Szerintem nem csak az érzés szempontjából számít, hogy kicsi-e vagy nagy egy dákó.

Sokáig voltam egy "kisebbel", jó is volt vele a szex, de valahogy magamban mindig röhögtem rajta. Főleg, amikor oldalra fordult a pasi, és icipicire összement a fütyköse. Sajnos akkor már nem tudtam magamban röhögni...!

Úgy gondolom esztétikailag is kívánatosabb egy méretesebb.

Mert ugye szívesebben vesszük ki a tálból az érettebb, nagyobb gyümölcsöt is...

2006. aug. 15. 15:18

Lehet egy férfi bármilyen ügyes, és rutinos, ha a nadrágjában csak egy virsli van elrejtve.

Természetesen fontos, hogy Neki jó legyen, de azért bevallom őszintén, nekem sem mindegy, hogy érzek-e egyáltalán valamit?

2006. aug. 15. 11:15
Szerintem is számít a méret, ugyanis egy kapcsolataban fontos a jó szex! Ha valakivel nem jó azzal együtt maradnátok? Talán még, ha esélyt is adtok neki, akkor is mennyi ideig maradtok az adott férfi mellett?
2006. aug. 1. 22:35

"Kinek mi a meg felelő méret"

Nem panaszkodom a páromé számomra ideális pont megfelelő, és mindig jó....de az ember vagyis mi nők olyanok vagyunk hogy ami jó abból több, még több kell,.. hát Én egyszer-kétszer rátaláltam a többre,és én azt mondom nekem soha többet nem kell a méretből a "mégtöbb" :-)

2006. júl. 21. 09:39

Szerintem számit a méret. Nekem volt dolgom olyan pasival régen, akinek nem volt valami nagy. Nem is éreztem semmit. Aztán volt olyan is, akin én is meglepődtem.

Most már férjnél vagyok 22 éve, és pont megfelelő.

42. 4726e582cf (válaszként erre: 39. - E71af41436)
2006. júl. 19. 16:26
Az gáz, de lehet rajta segíteni intim tornával. Nem csinálok a csajnak ingyen reklámot, aki kiadta a könyvet és evvel foglalkozik tanfolyamokon.
41. mothertiger (válaszként erre: 39. - E71af41436)
2006. júl. 19. 09:24

Az gáááááááz!!!

De manapság annyit foglalkoznak az intimtornával, az segít valamennyit ezen a problémán. Meg a gésagolyó is erre van, pont valamelyik nap olvastam róla.

40. Droma
2006. júl. 17. 21:43
Férfi szemmel nem tudom megmondani,de nőivel nem túl vonzó.
2006. júl. 17. 19:06
de ez a nőknél is számít,nem? mert mondjuk mi van ha a legméretesebb is lötyög? :))))
38. mothertiger (válaszként erre: 37. - F772199837)
2006. júl. 17. 17:29
Személy szerint az előjátékot jobban díjazom a méreteknél. Meg az orális szexet. Ha egy srác ezt nem űzi mesterfokon, mehet a levesbe! Akármekkora a fütyije!
2006. júl. 17. 13:53

Én is voltam már virsli-méretű pasival, vagyis kettővel is, valahogy mindig rámtalálnak. :(

Pedig én is a méretesebbre esküszöm :)

Az elvem: nem érdekel hány centi, csak nagy és vastag legyen! :)

(bár ilyen ínséges időkben, amiket most élek, beérném egy átlagossal is) :)

36. Droma
2006. júl. 17. 12:40
Igen szerintem is számit.Néha az a rosszabb ha nagyobb,mert ha kicsi akkor igaz hogy nem nagyon érzed,de legalább nem fáj:)
35. cukilany (válaszként erre: 32. - V.erika)
2006. júl. 17. 08:57

Hogy ne számítana már h mekkora!

Lehet h nem ez a legfontosabb, de előfeltétel, ha nem érzed h van benned vmi, akkor hiába ügyes, nem megyek vele semmire!

34. mothertiger (válaszként erre: 32. - V.erika)
2006. júl. 12. 09:37

Dehogynem!!!

Voltam olyan kis cerkájú pasival, hogy az ujjammal többre mentem volna...!

33. mothertiger (válaszként erre: 22. - E71af41436)
2006. júl. 12. 09:37

Én meg akkorát, hogy elsápadtam...

Az addigi cerkákhoz képest az volt a király a maga 23 centijével. Ez lehet másnak nem is olyan nagy, de én azelőtt még nem láttam akkorát, olyan közelről!:DDD

Azóta se...De nem is baj!

2006. júl. 5. 17:34
Nem a méret a fontos.
31. cukilany (válaszként erre: 26. - Gretchen)
2006. júl. 5. 14:55

Nem hiszem h meg tudod győzni, ezen meg vannak zakkanva a pasik, h nekik kicsi és véletlenül sem szabad kiejteni h volt már dolgod nagyobbal is.


Bár hozzá kell tenni h 16 évesen télleg még nincs a toppon a dolog.

30. nefis (válaszként erre: 21. - Mothertiger)
2006. júl. 5. 11:00

Igen, néha megesik ez az ember lányával, de ki nem kíváncsi:)))

A pasik 80%-a egyébként túlságosan meg van elégedve a méreteivel, és nem figyel a technikára, legalábbis ezt tapasztaltam:((

29. Droma
2006. júl. 4. 21:54
hanzott=hangzott

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook