Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valóban annyira számít a méret? fórum

Valóban annyira számít a méret? (tudásbázis kérdés)


2006. nov. 28. 05:51

Sziasztok!

Tudjátok :az örömszerzés szempontjából elhanyagolható a méret-kiváve ha KICSI!!!!:D

(bocs,ha már más leírta ezt elöttem,nem volt időm mindent végigolvasni,bár jól szórakoztam néhány hozzászóláson)

87. Zojci
2006. nov. 27. 23:33
Számít,aki azt mondja,h nem az hazudik:P pl.ha egy nő azt mondja a ffinak,h tedd be,tedd be,a ffi meg már bent wan,no ez elég ciki:D
86. f772199837 (válaszként erre: 83. - 5ba9b2e282)
2006. nov. 27. 19:07
Képzeld milyen lehetett fénykorában :))
85. Mókica (válaszként erre: 83. - 5ba9b2e282)
2006. nov. 27. 13:34
:DDD
2006. nov. 27. 12:13
:))
83. 5ba9b2e282 (válaszként erre: 82. - Lustagyerek)
2006. nov. 27. 05:16
105 éves létedre elég aktív vagy még!:))))
2006. nov. 27. 02:14

Sziasztok! Férfi vagyok átlagos 18/5-össel. Ha fáradt vagyok, csak 17. Első igazi szerelmemnek én voltam a második pasija, az előzőé sokkal kisebb volt, mint az enyém. Azt mondta, amikor először meglátta, hogy nem hiszi el, hogy ez mind beléfér. Ez 10 éve volt, azóta se mondott őszintén senki ilyet nekem, és azóta se szerettem egy nőt se annyira, mint őt. Talán pont ezért. Mindig jó volt, mindig egyszerre élveztünk el.


Mindezt csak azért osztom meg veletek, mert a férfinak az a legfontosabb, hogy tudja, mit gondol a nője a faszáról. Nekem azzal a lánnyal szerencsém volt akkor. Azóta rájöttem, hogy nem én vagyok a legnagyobb farkú férfi, és ez sok gátlást és hülye helyzeteket eredményezett. Tudjátok, amikor szóba kerül a méret, hogy hányadik vagyok a sorban stb. Ma már nem várom el, hogy azt mondják, ekkorával még nem volt dolgom, de azt elvárom, hogy ne hazudjanak, ne mondják ezt, amikor nem igaz, csak azért, hogy ettől jól érezzem magam, mert úgyis megérezzük, hogy nem igaz. Szóval jobb tudni az igazat, ha őszintén elmondjátok, hogy ez túl kicsi, ez jó, ez túl nagy. Akkor nincsenek félreértések. Magatokat is megkímélitek a kínos helyzetektől, az időpocsékolástól. Én is, ha véletlenül lefekszem részegen egy nővel, vagy éppen mert hónapok óta magányosnak érzem magam és csak hogy legyen valakim, és ugye ilyenkor kevésbé válogatós az ember, és nem tetszik igazán a nő, mert túl vékony és zörögnek a csontjai vagy mittudomén valami miatt nem kívánom igazán, akkor inkább nem találkozom vele többé, és ilyenkor nem lesz az, hogy eljátszom a szerelmet, miközben egy porcikám se kíván vele lenni. Ugyanez van a pénisszel is. Nem kell megbántani a másikat a fasza miatt, mintahogy én sem bántom meg az engem nem vonzó csajokat, egyszerűen megmondom, hogy nem érdekel igazán mint szexpartner. Ha nagyon feszegeti a miérteket, akkor persze kikerülhetetlen.


Tehát csak azt akarom kihozni az egészből, hogy az őszinteség a legfontosabb, legelsősorban magunkhoz. Ami nem jó nekem, azt nem csinálom. Meg amúgyis, az ember érzi ösztönösen, amikor megismer valakit, hogy azzal milyen az ágyban. Látod az alakját, a testfelépítését, az arcát, hoyg mennyire szőrös, érzed az illatát, amikről tadattalanul levesszük, mi van a bugyi és a gatya alatt. Eleve az ilyen emberek tetszenek nekünk, a nekünk megfelelőhöz vonzódunk ösztönösen. Ha a megérzésekre hagyatkozunk, akkor látatlanban is a megfelő méretűt választjuk mind pinailag, mind faszilag. Egy 12-es is megtalálja a neki megfelelő lukat, meg egy 25-ös is a neki megfelelő bukszát. És egyébként is, ha passzolunk egymáshoz, akkor már nem gondolkodik az ember szex közben, nincsenek közben kérdések, csak zihál, mint egy vén csataló és a végén kimerülten esünk össze, hogy már rágyújtani sincs kedvünk.

2006. nov. 21. 22:58
szerintem nem kell hogy nagy legyen az a lényeg hogy jól tudja használni,hogy kielégitsen!mindenkinek más a megfelelő!én úgy vagok vele hogy legyen egy átlagos mérete,mert a túl nagy már ilyesttő!
80. mti (válaszként erre: 68. - Gladius)
2006. nov. 6. 21:16

Hát nem kérte tőled senki, hogy mérd meg!

Talán neked is fontos volt, hogy tudd statisztikailag mekkora? Legyen egy adat amivel viszonyítani tudsz?

De mérethez tartozik a kerület vagy szélesség is, az szerintem sokkal fontosabb. Ezt miért nem méricskélted meg? Mert az a pasiknak nem számít adatnak?


Békélj már meg magaddal!

79. Mókica (válaszként erre: 77. - Greentee)
2006. nov. 6. 20:04
Tökéletesen megfogalmaztad a lényeget:))
2006. nov. 6. 16:43
Az a lényeg hogy élvezzük az együttlétet akár kicsi akár nagy is lehet a méret szerintem nem számit....
2006. nov. 6. 16:07

Gladius említette a "nagypénisz imádók" társaságát. Tudjátok mi van? Megcsodálja az ember lánya a 25 centis, 6-os átmérővel rendelkező lőcsöt, de úgy van vele, mint az elefánttal: Szép, szép, de otthonra nem kéne. :)

Szóval nem kell félreérteni az ejhákat és hűhákat, mert lehet, hogy az ún. nagypénisz imádók társasága sikítva ered futásnak egy gigászi pénisztől.


Az meg, hogy alkatilag kinek mi a tökéletes, egy egészen más kérdés. Ízlésről meg kár vitatkozni. Ha a férfi technikás, ne adj' isten, szeretem őt, teljesen mindegy, mekkorája van, örömet fog szerezni. Valószínűleg.


Cickóval dettó így van: állíthatja a pasi, hogy ő a nagy mellet imádja, ha kifog egy kismellű istennőt, akivel akkorákat élvez, hogy keze-lába begörcsöl gyönyörtől, akkor egyből érvényét veszti a fenti állítás.


;)

76. Droma
2006. nov. 6. 14:57
Bocs.Statisztikai adatoktól. Azt hiszem igy helyes:)
75. Droma
2006. nov. 6. 14:56

Igen,Mókica én is igy vettem észre.

Gladius:Én nem tudom,hogy mért kell ezen ennyit rágódni.

És már kicsit úgy tűnik mintha elitélnél minden nőt,azért ahogy gondolkodik.Pedig nem tudhatod hogy minden nő azt gondolja,amit te hiszel!

Ez az egész abból fakad,hogy te nem vagy megelégedve a 12cm-el.Úgyhogy szerintem ezen kéne dolgozni,hogy elfogadd,és szeresd magad igy.Nem pedig,hogy minket akarsz meggyőzni,hogy nem jól gondoljuk,hogy nekünk nem is az a jó.

Engem személy szerint nem érdekel semmilyen statisztika sem a méretekről,sem arról hogy kis farokkal,vagy naggyal mennyit lehet szexelni,csak az hogy akivel én vagyok az ki tudjon elégiteni,és én is őt.

Szerintem ez fontosabb a statisztikai adatoknál.

74. Mókica (válaszként erre: 72. - Gladius)
2006. nov. 6. 12:03

Ez nekem se tiszta:((


Az a baj, hogy te csak a két végletről beszélsz.

A kicsi és a hatalmas méret...???


Van köztes is ám!!!! Na erről beszélnek itt a csajok!

73. 93a74b44ea (válaszként erre: 72. - Gladius)
2006. nov. 6. 11:08
Na ezt most nem annyira értem...:))))
2006. nov. 6. 10:59

Sziasztok!


Nos.

A nõi mellet épp' azért említettem meg, hogy kerüljük a torz hasonlatok megjelenítését.


A "MELL" másodlagos nemi jelleg. Ezért az összehasonlítás ilyen torz képeket adna mint pl.


"az autó a pirosabb vagy a ház a szögletesebb?"


Ugye az említett kérdésre nem lehet válaszolni!

2006. nov. 6. 07:39

Mindenbol megárt a tûl nagy!

Legyen kisebb,de jatekos:)))

70. 'szti (válaszként erre: 66. - Gladius)
2006. nov. 6. 07:12

"De persze én is a nagymellû lányokat szeretem"


akkor miért kelsz ki ennyire azok ellen, akik esetleg a nagyfarkú pasikat szeretik, hm?


amúgy az elején valamikor elmondtam a véleményem, hogy szerintem sem az extrém nagy sem az extrém kicsi nem ad jó élményt, kivéve az esetben ha a nő mérete extrém nagy vagy extrém kicsi

plusz szerintem nem feltétlenül a hossza számít, hanem az átmérője, mert egy frankfurti virsli szexre...persze a gazdája nem tehet róla és nincs bennem bántó szándék, csakhát...így gondolom

69. Mókica (válaszként erre: 68. - Gladius)
2006. nov. 6. 01:51

Figyu, szerintem egy kicsit tulzásba viszed már ezt:(


Nekünk nek kell bebizonyitanod semmit:)

Én elhiszem, hogy te is tudsz olyan örömöt nyújtani a barátnődnek, mint egy nagyobb mérettel rendelkező férfi...


Most olyan dolgot próbálsz meg bebizonyitani, amin amúgy se tudsz változtatni!

Mindenkit más mérettel áldott meg a sors! El kell fogadni és azzal eggyüttélni...és igy talán élvezhetőbb lesz a szex is!


Itt bárki elmondhatja a véleményét, erről szól a forumozás...és el kell fogadni, hogy valaki negativ véleménnyel van a kisebb szerzámról...és???

Ez olyan nagy baj??

Ne vedd fel:)

Valószinűleg a barátnőd elégedett veled, ennél nem hinném, hogy több számitana...Ne akarj minden nőnek megfelelni....te ilyen vagy és kész!

Valakinek elég, valakinek nem...

2006. nov. 5. 21:09

Ja, jut eszembe, az átlag!


Nos, azt tudni kell, hogy a termetesebb szerszámmal megáldottak többször közösülnek. Hogy miért?


Elõször is több az önbizalmuk. Gyakrabban mennek bele méricskélésbe.

Aztán itt van a "nagypénisz imádók" vitathatatlanul nagy társasága.


Összességében tehát több lehetõségük van a megjelenésre. De azért van még több 1000 genetikai "gnóm" akik csak ritkán, vagy egyáltalán nem közösülhetnek az elõítéletek miatt.

(Lásd eme fórumot!)


Így hát ezekkel nem is nagyon lehet találkozni.

Az egészben a szépséghiba csupán annyi, hogy nincs annyi királyfi hófehér nagy jaguár farokkal, hogy minden eladó királylánynak jusson.

Kb. 40 éves korban döbben rá a leányzó, hogy már nem lány, lemaradt valamirõl, és fõleg rájön arra, hogy sohasem volt királylány...


(Amerikai statisztikai adat: az egyetemista lányok 80 százalékát az egyetemista fiúk 20 százaléka kezeli szexuális értelemben...)


Persze mondhattok mást, de én is jártam fõiskolára, tudom mik folytak...

67. Mókica (válaszként erre: 65. - Droma)
2006. nov. 5. 20:28
Mintha a számból vetted volna ki a szót:)))
2006. nov. 5. 20:13

Igen, utána néztem dolgoknak. Igazad van. Nem vagyok elégedett, de ez legfõképpen az: elõzetesen meghitelezett "LEÉRTÉKELÉSEKBÕL" adódik. Azonkívül szerintem ami a méretet illeti, átlagosnak lenni a legjobb!


NEM MAGAMAT AKAROM MEGGYÕZNI, csak tudom milyen vagyok. És ha feltárom mit gondolok az baj? Szerintem jó dolog, ha a nõk tudják mit gondolnak a fiúk.


De valami engem is érdekelne. Szerintetek lányok, a kispéniszû fiúknak, (mivel nulla értékûek) öngyilkosnak kellene lenniük? Vagy legalábbis ne merészeljenek lányokat megszólítani?


Nem azt állítottam, hogy nekem jó, hogy kicsi vagyok. De inkább a negatív megítélés az ami kellemetlen, nem a tényleges tapasztalat.


Most gondolj bele! Ha pl. 25 cm lenne, az épp' úgy használhatatlan, sõt, még jobban!


De azt a nõk és férfiak, még sem súlytják olyan egyöntetû lenézéssel, mint a 12 centit. Nem látjátok eme visszásságot?


A nõi mellel való összehasonlítgatásokat nem szeretem, mert az végül is másodlagos nemi jelleg. Így az összehasonlítás hamis. De!


De persze én is a nagymellû lányokat szeretem. Viszont minden mérettípusnak meg van egy esztétiaki jellege, ami széppé teszi.. Tehát itt is a forma a fontosabb, nem csupán a méret.

65. Droma (válaszként erre: 61. - Gladius)
2006. nov. 5. 18:15

Ne haragudj,de ha szerinted annyira jó,hogy neked 12cm akkor mért foglalkozol ennyit ezzel a kérdéssel?Mert úgy tűnik ez a hozzászólás alapján,hogy elég rendesen utána néztél annak,hogy mi hogy van:)

Nekem kicsit olyan hatású volt az egész mintha magadat szeretnéd meggyőzni,hogy ez nem hátrány,hanem előny.

De ez csak az én véleményem.Nem kell hogy igazam legyen,és nem is rossz szándékkal irtam.

2006. nov. 5. 18:03
kettőn...bocsi elirtam
63. Mókica (válaszként erre: 61. - Gladius)
2006. nov. 5. 18:03

..."És még egy félreértés: a fiú ha elmegy, akkor se biztos hogy jóvolt neki. Az orgazmusért ugyanis meg kell dolgozni. Csak sok nõ még magához sem ért, nem hogy a másikhoz. Fekszik mint egy deszka. És azt várja, hogy a fiú csináljon mindent. Ös anyáink többet tudtak a szexrõl, mint a mai lányok. ....



Ezt azért nem kéne ennyire leálltalánositani...

Nem minden nő ilyen! Lehet te ponnt éppen ezeket fogtad ki...

Vagy éppen te nem voltál annyira izgató , hogy a lányzó is úgy érezze többet kell nyújtania....


szal itt is kettőt múlik a dolog....

62. 93a74b44ea (válaszként erre: 61. - Gladius)
2006. nov. 5. 16:45

Abban igazad van, hogy ha a megfelelő lelki háttér megvan hozzá, akkor a kis mérettel is lehet csodákat művelni.


De ha nincs...És azért ez is előfordul...

Hát akkor egy nagyobb még csak-csak tud valamit nyújtani, de a kicsivel csak egy kínlódás az egész.

Az én egyetlen nem szerelmi kalandom épp egy kicsivel esett meg. Hát a világon SEMMIT nem élveztem benne. Tök szar volt.

2006. nov. 5. 15:54

Szia! Sziasztok!


Véletlenül találtam ezt a fórumot, de érdekelt vagyok ezért írtam.

Nos, tudomásom szerint egy átlagos "NÕI HÜVELY" hossza kb. 12 cm. Itt is lehetnek különbségek, de túl nagyok nincsenek. Utána ami jön, azt nevezhetjük méh nyaknak, vagy méh szájnak, stb. viszont az biztos, hogy nem az "ONDÓ" terjeszti a "rákot", hanem a nyálkahártya jellegû szövetek érintkezése, összedörzsölõdése válthatja ki.


Úgy hogy az önámítás legfeljebb: koporsót eredményezhet. Az orvosok komolyan szkeptikusak, mert nem mondják ki egyértelmûen ezt. Ez jelenleg is mûködõ szexuális prüdéria. Pedig logikusan következik.


De ne várj tõlük együttérzést, mert ti lányok se vagytok a fiúkkal együttérzõk. Legszívesebben agyonlõnétek a kis péniszû fiúkat. (Húzzák le megukat a vécén... stb.)


És még egy félreértés: a fiú ha elmegy, akkor se biztos hogy jóvolt neki. Az orgazmusért ugyanis meg kell dolgozni. Csak sok nõ még magához sem ért, nem hogy a másikhoz. Fekszik mint egy deszka. És azt várja, hogy a fiú csináljon mindent. Ös anyáink többet tudtak a szexrõl, mint a mai lányok.


Van azonban még egy dolog, ami érdekes: a fiúk intimméreteiben nagyon kis különbség van. Valójában a méretet a az "AZT" tartó inak, szalagok hossza határozza meg. Akinek rövidek ezek, annak eme tstrészének túlnyomó részbe a testen belül helyezkedik el.


Mindezeken túl én úgy vélem, ez csak kizárólagosan esztétikai élmény, azonban nem lehet figyelmen kívül hagyni a szexuálisan izgató hatását.


Volt olyan barátnõm, akinek úgy is volt orgazmusa, csókolózás közben, hogy le se lett húzva a bugyija.


Nem értem miért reklámozza valaki, hogy csak a "NAGY" méret jó neki, hiszen ezzel csak a saját szexuális fogyatékosságát hozza nyilvánosságra.

Az a "JÓ" nõ, aki univerzális.


Gondolj bele: milyen sok kis "INIM MÉRETÛ" fiú aranyos, és boldogan élhetnél vele, egész életedben. E helyett azonban választassz egy nagyfurkójú macsót, aki kétperc alatt végez veled, elõjáték nélkül. És korántsem biztos, hogy nyugdíjas korában is mûködni fog. Ugyanis a potencia hosszú megtartása az aztán egyáltalán nem függ a mérettõl.


Bocsáss meg, hogy keményen fogalmaztam, örülök neki, hogy végre értelmes közegben elmondhattam a véleményem!

60. mti (válaszként erre: 59. - Gladius)
2006. nov. 4. 08:42

"De minden barátnõmmel jó volt, és állítom: nincs két egyforma nõ. De mindegyikkel elértem hogy kielégüljek. És azt hiszem õk is."


-Hinni a templomban kell!


A méhnyakkal nem tud összeverődni a pénisszel a méhszáj igen. De túl kevés extra szerszám van ami azt eléri és túl sok méhszájrákos, vagy még csak gyulladással küszködő nő. Nem kell ahhoz összeérniük, elég, ha az ondó odalövell.


Értem én, hogy mire akarsz kilyukadni, ha az életben jó pasi vagy, akkor nem kell megsértődnöd, azon, amit itt írunk!

2006. nov. 3. 22:36

Lányok! Arra nem gondoltatok, hogy a szexuális kielégülésrõl egy kicsit nektek is kellene gondoskodni? Nem a fiún múlik minden. Az életetek a tiétek, ne csupán a "MÉRET" döntsön el mindent.

Nekem mindössze 12 cm. De minden barátnõmmel jó volt, és állítom: nincs két egyforma nõ. De mindegyikkel elértem hogy kielégüljek. És azt hiszem õk is. A lelki izgalom sokkal többet számít, a személyiség varázsa nélkül semit sem ér az egész.

És még egy sajnálatos dolog: a hímvesszõ végén tanyáznak azok a vírusok, amelyek a méhnyak rákot okozzák. Ha a méhnyak és a makk összeverõdik...

akkor nagy a valószínûsége a rák létrejöttének. Gondoljátok meg tehát melyiket választjátok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook