Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valóban annyira számít a méret? fórum

Valóban annyira számít a méret? (tudásbázis kérdés)


148. 0da025d011 (válaszként erre: 135. - Ttomass)
2007. júl. 22. 21:35

Neked sok nővel volt dolgod,nekem meg sok pasival.Bár nem "profiként" gyűjtöttem be őket.Nem számít a méret!!! A szexuális kultúra viszont igen.

Hogy mit mond egy prosti? Ők nem az élvezetre mennek...Bár lehet van kivétel is köztük.

147. 8d784868d0 (válaszként erre: 146. - Rosewood)
2007. júl. 22. 20:37
hölgy:)
2007. júl. 21. 18:27
Nem megmondtam???? :))))
145. 8d784868d0 (válaszként erre: 143. - Lega)
2007. júl. 21. 18:13

igaza van a hölgynek:))))

a ferromonok játéka ez nem más.......:)))

amikor bármi amihez hozzáért a másik, az szexuális izgalommal tölt el....mert a testnedvei rajta vannak, és ha testnedv akkor ferromonokat tartalmaz..

1-a lényeg. kevés ilyen van egy életben, van akinek ez soha sem adatik meg, vigyázz az érzésre, becsüld meg és ápold, mert kincs van a kezedben!

ha ő is így érez, akkor vasból heggsztess francia ágyat, mert fa ágy nem fogja azt birni ami ott lessz.....

a férfiak elvesztik az eszüket ha egy olyan nővel találkoznak aki bevonza őket....

ha fokozni akarod a hatást,akkor a lágyrészről vett símítást követően, kend a nyakadra az izzadságot ami belső comb hajlatbam közel a ...:))/lényeghez:)))*/ keletkezett.

parfümöt oda ne fujj....

ne félj ez nem kellemetlen illat,,, a férfit viszont miután megérezte ezt ne engedd veszélyes dolgot művelni,/ darukezelés, autóvezetés, repülő irányítás:))*/ mert az agya elborul, és nem akar mást csak téged!

ha csak el akarod csábítani akkot is jó ez a technika....nem fogja tudni a férfi hogy miért imdja a nyakadat, illat nélkül, csak azt érzi, hogy" vonzna mint a mágnes"

ÉS MERD KI PRÓBÁLNI!

ÉS SZÁMOLJ BE RÓLA!!!!

144. rosewood (válaszként erre: 143. - Lega)
2007. júl. 21. 17:55

Mislix mindjárt mondja Neked, hogy a feromonok vonaznak :) és milyen igaza lesz!!!!

Tényleg.. a megmagyarázhatatlan vonzerő... nem számít a külső, csak húúúúz, mint az ellentétes pólusú mágnes...

143. lega
2007. júl. 21. 16:28
Megismerkedtem egy kedves sráccal, igaz, sokkal kövérkésebb, mint ahogy szeretem a fiúkat, de igen megnyerő, barátságos, érzéki. Sokat csókolóztunk, és mikor a kezemet lassacskán lefelé vezette, megijedtem. Nem kicsi, nem is átlagos. Eszembe jutott a régi eset... teljesen leblokkoltam. Úgy alakítottam, hogy ne kelljen még belevágni az aktusba. Nem tudom, hogy mit váltottam ki belőle, remélem, nem vette észre a riadalmamat. És azt sem tudom, hogy be merjem-e vállalni. Ha még lesz alkalom rá, hogy közelkerülhessünk egymáshoz. Nem is az esetem, nagy is hozzám, fiatalka is, mégis valami nagyon vonz benne. Nagyon-nagyon.
142. Linn (válaszként erre: 141. - Lega)
2007. júl. 21. 16:11
Szegény. :( Remélem ezt azok is olvassák, akik szerint a sajátjuk kicsi. A méret akkora, amekkora, és szerintem mindenkinek megvan a maga párja, aki elfogadja úgy, ahogy van. A méret nem minden, egy forró együttlét nem csak azon múlik.
141. lega
2007. júl. 21. 15:57
Nekem volt egyszer egy fiúm, akinek nyugalmi állapotban is akkora volt, mind keményen. Iszonyatosan nagy volt neki és lapos, mint egy lapított szalámi. Majdnem a térdéig ért. Nem tudtunk egymással mit kezdeni. És sírt szegény. Hogy nem talál nőt magának, mert mindenki megrémül tőle. Pedig nagyon intelligens, kedves és szép srác volt.
140. Linn (válaszként erre: 137. - 8d784868d0)
2007. júl. 21. 14:46

Na most aztán pozitívan megleptél, de pozitívan. Nem is sejtettem, hogy egyszer pasitól ilyet fogok hallani/olvasni. :)


Amúgy a másik hozzászólásod azon részével, miszerint a nők is felelősek, ha csak megizélik őket, nem értek egyet. Lehet egy nő aktív, ha a párja önző. Ismét tudnék mesélni. :))

139. rosewood (válaszként erre: 138. - 8d784868d0)
2007. júl. 21. 12:01
Prof Mislix ===> és ennyi :)
2007. júl. 21. 11:51

még valami!

a mérettek nagyon eltérő mivolta sokat számít szex közben. de csak a két végletben!

azok a nők akik a méretről beszélnek, és azoknak fogalmuk sincs a szexről!

fogalmuk sincs arról hogy egy férfi érző lény.

egy érző lény akinek a frka az agyában kezdődik és ott ér véget! ha egy nő árgus szemmel vizslatja a szeremese farkát, akkor annak azonnal meg nem felelési komplexusai lesznek. ha pedig ez előáll, akkor a nagy valószínűséggela merevedés minősége sem lessz megfelelő!!!!!

ergo: a férfi azt érzi hogy most már tényleg nem fog megfelelni a nőnek!!!!!

a nők bármit is mondnak élettanilag jobb helyzetben vannak mint a férfiak.

ha profán módon írnám, akkor csak szét kell rakni a lábukat! síkosító pedig akad mindíg!

a férfinek ezzel szemben produkkálni kell!

vagy van erekció, vagy nincs, vagy nem megfeflő kemyénységű!

véleményem szerint, a nőknek egyáltalán semmilyen mérettel nem kéne foglalkozni!

pl a nemgondolkodásra: beírt ide valaki hogy feszélyezi a pénisze mérete!

az okosnak titulált okoskák, pedig beírják hogy igenis számít a méret! hát van normális esze, annak aki ilyet beír ide???? ez önzőség, öntörvényűség, és nagyképűség.

szarunk rá hogy ezzel sáros lábbal tiprunk más ember lelkébe, és ahelyett hogy megerősítenénk, és biiztatnánk, leírjuk hogy igenis csak az a férfi a jó, akinek lovak vannak a rokonságában!!!!!!

aki ilyet ír, azt még nem izgatták fel, azzal még nem szexeltek, csak max ráfordultak, és megdugták.

akkor valóban akár fájhat is a szex....és nem csúszik

és valóban kell a méret! ez férfi hiba. ha így bánik egy nővel!

de a nőek kellelne annyi eszének lenni, hogy ezt feléri és feldogozza!

sőtt !!!!!

megkockáztatom,,, akire ráfordulnak, és megdugják öket, ,,nos ott a nön is van felelősség!!!!

1- az elején is olyan volt a férfi,,,, sokat nem változott.

minek kötötte vele össze az életét???,

2- a nőnek is aktívnak kell lenni a szexben.!!!!!!

137. 8d784868d0 (válaszként erre: 129. - A Szerelmes)
2007. júl. 21. 11:26

amit írtál az észvesztő!

miért félsz előre?

a behatolás utáni élvezetek tárháza akkor nyílik ki ha a nő fel van készítve előre!

itt nem 10 perces előjátékra gonolok, hanme sokkal többre!

ne fogalakozz vele hogy némelyik nő esetleg azt fogja írni hogy sok.

nem sok!

az előjáték mint elő orgazmus, nagy szerepet játszik az együttlétben. ez a lényeg.

a kellően felizgatott nőn úgy lehet játszani mint az orgonán!

a lényeg a kontaktus!

símogasd, símogasd, símogasd!!!!!

bárhol, bármennyit, de lehetőleg lassan, és körkörössen.

a símogatások útvonala lehetőleg mindíg a nemi szervek felé irányuljon. nem tőle el, hanem felé!!!!!

ha fokozni akarod az élvezeteket akkor vmenj el maszíroztatni,, és lesd árgus szemmel hogy mit és hogy csinál a masszőr.

ha tökös vagy akkor símán kérdezd meg hogy merre vannak testen a szexuális izgalmat kiváltó pontok.

ideírni ezeket hosszú lenne.

aztán sok időt szánnj az együttlétre, a csak 3-ig érünk rá szöveg nem jó.

ha hasonló van el-se .kezd!!!!!

vegyél egy kis maszírozó olajat, és ne tegyél mást csak maszírozd a lányt!

sokáig!

20-30-40 perc, izléstől függően.

nem számít hogy nem tudsz maszzírozni, nem is lessz a lényeg itt!

ha végeztél, vagy tul sok a sóhaj,,, akkor ráülsz a hátára, meztelenül,,,, és mintha szeretkeznél vele,, mozgatod ide-oda....

és csak ezután támadd meg:)))))

egy kis oráils előjáték sem árt, de azt a legjobb közben csinálni.....mondjuk3-5 percenként felváltva.....

és még egy fontos dolog!

a lényeg a nő!

nem te ...!! a NŐ!!!!!!

AZ ELSŐ SOK ALKALOMMAL NEM TE SZÁMÍTASZZ, HANEM A PARTNERED'!!!!

amunkád gyümölcse pedig később fog beérni.....

akkor amikor már görcsölés nélkül elélvez a nő,,,, akkor jössz te!

ez önuralmat kíván, de ha hosszú távon gondolkodsz akkor megéri!!!!!

a nő pedig el lessz ragadtatva tőled, hogy milyen kitünő szerető vagy!

a legtöbb nő nem fogja észrevenni hogy te annyit nem foglalkozol magaddal!

sajnos aki jó szexet kap az önzővé válik.

ezt használd ki!

amikor már elég önző, és élvezi, kívánja akarja, követeli a szexet, akkor jött el a te időd!

őszintén mond meg hogy szeretnéd ha ezt meg ezt csinálna,,,,, de hála istennek a nők jó szemmel megérzik ezt a pontot, és nem is kell mondani semmit sem!

szóval mindent bele!!!!!!

ne feledd, a méret nem számít!

.

.

aki itt azt írta hogy nincs mély nő, annak üzenem hogy van mély nő!!!!!

nagyon is van!!!!!!

136. ec63a7fc29 (válaszként erre: 135. - Ttomass)
2007. júl. 21. 09:55

Igen, mégis kiállok sok véleménnyel szemben is: Valóban számít a méret.

Bár valószínűleg nem fog senki a méret miatt változtatni partnert, ha úgy egyébként nagyon szereti, nagyon jól kijön vele. Vagy mégis?

Ha túl nagy és fáj és legyen már vége, akkor lehet, hogy kevesebbszer fordul elő, hogy így okozzanak egymásnak örömöt. Ha nem éri el a kívánt méretet, akkor is lehet a felsorolt és fel nem sorolt trükkökhöz folyamodni, de az nem ugyanaz. És megbocsáss, de elég ritkán "szakértő" a hölgy egy kapcsolatban. Nem hiszem, hogy ahhoz azzá kellene előtte válni.

De általában bizonyára a szakértő azt is elmondta, hogy átlagemberek átlagméreteivel találkozik, így aztán általánosságban nincs is probléma. (Hacsak nem varrják egy szülés után egy mérettel szűkebbre az ember lányát.:((( )

135. ttomass
2007. júl. 19. 11:54

Sziasztok!


Most regisztáltam magam miután végigolvastam a hozzászólásokat! Olavastam itt lányoktól, fiúktól hozzászólásokat, de konkrét tényeket egyiktől sem. A méret nem szám? Én egy középkorú férfi vagyok 14 cm-es mértettl. Hiddjétek el nagyon sok nővel volt már dolgom életemben. Mindig is foglalkoztatott a gondolat, hogy kicsi, nem kicsi, átlagos. Egy napon egy a kérdéshez igen jól értő (egy prostituáltal) hölgyel beszélgettem és ő azt mondta, miután rákérdeztem a kedvenc farok méretére. Azt mondta: próbáld az orrlyukadba feldugni a hüvelykújjadat, vagy a középső újjadat és ezek után a kis újjadat. Na melyik jobb? Tovább folytatta, hogy a pasik sokkal többet foglalkoznak a mértettel, mint a nők. 10 cm alatt azért ne legyen a többivel egy nőt egész nyugodtan ki lehet elégíteni. Hozzátette ha előjátékkal egy nőt felizgatsz kellőképpen akkor akár a mutatóújjaddal is azonnal ki tudod elégíteni.

Ezen a válaszon meglepődtem, pedig Ő érti a szakmát.

Mit szoltok hozzá!

2007. júl. 18. 15:26

Meg "nagyon mély" volt a lány... Csak a fiúk lehetnek ennyire okosak (tisztelet a kivételnek)...

A hüvely fala és hosszúsága alkalmazkodik, tágul ahhoz a mérethez, ami behatol. Természetesen nem fél méterig...:)

Az első partnerem nekem se volt nagy méretű, mégis ki tudott elégíteni (nem a farkával, mert erre én voltam képtelen); kis odafigyeléssel, kis fantáziával, kis gyengédséggel menni fog, bármekkora is legyen a péniszed, kedves Szerelmes.

133. 274c9996b8 (válaszként erre: 129. - A Szerelmes)
2007. júl. 18. 13:40
szia ! Miert görcsölsz elöre ? ! Lehet hogy TÖKELETESSEN PASZOLNI FOGTOK !
132. Linn (válaszként erre: 125. - 1a50c86bb0)
2007. júl. 18. 06:55
Egyetértek Veled. Nemcsak a méret számít, de nem elhanyagolható.
2007. júl. 18. 06:31

Egyszer megismerkedtem egy nagyon jó fej sráccal.

Gyönyörű volt, minden nő szemét vonzotta, Testnevelési Egyetemen végzett, sportos, intelligens pasi. Nem kellett sok, hogy a méretek összeegyeztetésére kerüljön a dolog. De sajnos nem stimmelt. Azóta tudom, hogy nem teljesen mindegy a méret. Sokat beszélgettünk erről vele, nagyon el volt emiatt keseredve. ( Remélem azóta megtalálta a "méretét".)

2007. júl. 17. 18:37
Ja és még annyit h meghalnék érte, és viszont.. Nem szeretném ha emiatt lenne vége:(
2007. júl. 17. 18:30

Sziasztok! Most találtam rá erre a fórumra,nagyon érdekes,tetszik.Egy számmomra fontos dolog miatt irnék,a véleményetekre vagyok kiváncsi. Van egy barátnőm akivel nagyon szeretjük egymást,ő még szűz,eddig két sráccal pettingelt.Még nerm voltunk együtt,de lassan eljön az ideje és félek hogy nem fogok neki megfeleni a méretem miatt.13cm..már soakt beszélgettünk erről,megbeszétlük h mindent elmondunk egymásnak,őszinte lesz,változtatni fogunk rajta ha valami nem jó.Amugy mindkét srác azt mondta neki h ő mély.Bár neki az első ujjazás nerm volt jó,durva volt a srác,stb.

A lényeg végül is,hogy végül is előfordulhat hogy nem érzi majd..bár eddig még nem volt ilyen lány,akikkel együtt voltam,illetvbe volt egy de vele egyáltalánn nem foglakoztam,szinte 0 izgatás és előjáték.Na szóval..az szerintetek elfogadható,ha nem érzi( bár nem tudom,ettől azért nem félek annyira,de ha még is..)de még is eljuttatom a csúcsra.Szóval nektek pl fontosabb az hogy végig mozogjob bennetek a srác szerszáma,v iknább érékien,más dolgokkal juttat el a csúcsra? Ő azt mnodja emiatt biztos hogy nem hagy el,szerelmes,biztosan találunk majd olyan megoldáat h öröm lesz az együttlét.Bár..én sem félek annyira,mert azért tényleg van millió egy dolog,csak még is,nincs olyan önbizalmam,mert tudom h "nekünk" nehezebb a dolgunk.:( légyszives válaszoljatok!:) Persze,őszintén,lhet h soakt segitetek vele.

2007. máj. 27. 17:30

igen, sokat számit.

Nekem volt egy pasim 23 cm-s farokmérettel és nagyon fájt mindig az aktus.

A mostani barátomé jóval kisebb, de tökéletesen passzolunk.

nem is értem a csajokat...

Minnél nagyobb, annál jobb??????

127. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 124. - 0186e585f7)
2007. máj. 27. 16:43

ez a válasz nagyon tetszik!!!!.

és igen ebben igazad van!

126. beedee
2007. máj. 27. 00:17
Nem a méret a lényeg, hanem a vastagság ;) Amúgy azoknak van igazuk, akik arról beszélnek, hogy szerelemnek kell lennie. Ha szeretkezel nem fontos a méret. Hallottam, hogy egy nő úgyis elmegy, ha izgatják a mellbimbóját... És tényleg!! Szóval aki szerint a méret a lényeg az próbálja ki legalább azt, hogy nem rögtön egymásnak esni, hanem akár órákon át izgatni egymást és kíváncsi vagyok mit szól az eredményhez, mert már az egyfajta orgazmus, ha a hosszú izgatás után elkezdődik az aktus :) Szerintem :)
2007. máj. 18. 20:15
Nem a meret szamit, de ha 2 ember nem passzol a mereteiben, az hosszu tavon nem vezet jora, kezdeti szerelem ide vagy oda.
2007. máj. 18. 20:01
Szerintem nem a méret a lényeg, hanem az, hogy ki van a végén:)
123. Elviracska (válaszként erre: 122. - 531426)
2007. máj. 9. 10:38

Ugyigazán ,annyit csak,hogy egy sex ,nem a méreten alapszik,és ha te szeretsz ,és kivánsz valakit ,nem csak az a lényeg ,hogy 25 cm-es legyen neki.

Attól ,még egy szeretkezés ,lehet szenvedélyes ,érzéki,hogy eljussál a csúcsra.

Te erról még nem hallottál?

Vagy neked csakis a méret számit ,aztán mindegy ,hogy van vagy nincsen más kötödés is az ilettőhöz...???

122. 531426 (válaszként erre: 119. - Elviracska)
2007. máj. 2. 11:02
Főleg ha nem tudsz rajta elélvaezni!!
121. monika1225 (válaszként erre: 82. - Lustagyerek)
2007. ápr. 3. 00:07

szia

Az utolsó mondatod a lényeg, miszerint az a fontos hogy egymásnak megfeleljünk! amugy meg neked valóban átlagos van, találkoztam már olyan pasival aki azt mondta hogy neki sajnos csak 18cm és olyan nővel is aki 19 alatt szóba se áll senkivel, konkrétan megkérdezi..... neki biztos az jön be méretre.

A barátnőd akit emlitesz meg egyszerüen csak kifogott egy kis farku pasast elsőre, ne aggódj már valószinüleg ő se rohan el ha egy átlagost, vagy nagyobacskát lát...

Bár a túl nagy és vastag már tényleg ijesztő! ettől csak az a rosszabb ha valakinek kicsi és vastag is ! az mire jó???

120. 0da025d011 (válaszként erre: 82. - Lustagyerek)
2007. ápr. 2. 22:25
A méret nem számit,de utána marad még erőm egy cigire.Tudod te milyen jó evés és baszás után rágyújtani?
2007. márc. 30. 10:49
SZERINTEM A SZERETET ,A SZERELEM MINDENNÉL FONTOSABB ,HA SZERETED IGAZÁN TISZTA SZIVBÖL ELFOGADOD ,ÉS NEM A MÉRET A LÉNYEG.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook