Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valóban annyira számít a méret? fórum

Valóban annyira számít a méret? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2008. márc. 24. 16:16
Én egy 22 éves srác vagyok. Az isten (vagy bárki is) elrontotta az egész életemet azzal ahogy ilyennek teremtett. nem vagyok 1 Don Huan.(nem is akarok) nem vagyok joképü, sem sármos. de ez nem is zavar, mert a mackos testalkatomon tudnák változtatni(konditerem) kb 17-18 évesen tudatosult bennem hogy nem lehet családom, felelségem, se barátnöm. szoval semmi ami kijárna 1 embernek. amiért érdemes lenne élnem. 13 cm re nöttem meg igy 22 éves koromra. jah...nem lehet vele büszkélkedni az biztos. nem merek ismerkedni, kerülök mindent ami ahoz vezethet hogy megismerjek valakit, mert félek nem tudom megadni neki azt amire szüksége lenne,nem akarom hallani, hogy:te ide kevés vagy!! nem lenne kellemes érzés. ez az elsö alkalom hogy beszélek erröl valakinek(valakiknek). ahogy olvastam a hozzászolásokat, ugy vettem észre, nem csak én szenvedek ettöl a gondtol. ha lenne pénzem rá kés alá feküdnék, még akkor is ha ez nem hoz akkora változást,vagy ha lenne kockázata. met nem érdekelne a kockázat sem. ez nem élet ebben a formában amit én élek. vagy a helyes szó ide a szenvedés.Buta felfogásom van? hmmm.nem tom.
207. era06 (válaszként erre: 206. - ACER1914)
2008. márc. 23. 12:33

Ha tudod haználni akkor semmi gond:))

De ha gátlásaid vannak emiatt, akkor még éretlen vagy .

2008. márc. 23. 10:22
HELLO EGY 16 ÉVES SRÁC VAGYOK , INTIM MÉRETEM 13-14 CM SZTETEK EZZEL A MÉRETTEL ÉRDEMES KAPCSOLATOT LÉTESITENI?NEMRÉG TALÁLKOZTAM EGY LÁNNYAL SZERETNÉK VELE JÁRNI DE NEM MEREK A GÁTLÁSAIM MIATT:_!
2007. dec. 5. 00:20
(...megfeleljenek...)
2007. dec. 5. 00:19
sziasztok! van akiknél számít, van akiknél nem számít a méret, de szerintem ma már eljutottunk odáig, hogy a kezdeti méretkülönbségekből adódó problémák igenis orvosolhatóak....mindenféle műtétek nélkül is.....szerintem......szóval igazából akik igazán szeretik egymást, azok (persze ez nem egyik napról a másikra, de) megoldhatják különböző módszerekkel, hogy pont megfelelkenek egymásnak.......no itt éjjel van, úgyhogy joccakát!
203. LoLiNa (válaszként erre: 201. - Zsuzsa88)
2007. dec. 4. 13:52

"mütyi" :))

én nem találkoztam még nem normális méretűvel... vagy csak tudtuk mit és hogyan?! ;)

202. 8d784868d0 (válaszként erre: 201. - Zsuzsa88)
2007. dec. 4. 09:44
:)
2007. dec. 2. 20:20
Hülyeség, ha valaki azt mondja, hogy a méret annyira számít. Hiába van vlkinek 20 centis szerszáma, ha nem tud vele mit kezdeni, vagy ha nem tudja, mi kell egy nőnek! Ha a méret mondjuk kicsi+nagy között van, a szex nagyon is élvezetes lehet, ha a gazdája tudja használni. :) Egy 14-16 centis mütyi is csodákra képes. Soha életemben nem színleltem orgazmust. Minden menet alatt átélem, minden színlelés nélkül. Még ha nem is 20-as méret... :)
200. ginkho
2007. nov. 30. 10:39
Hát h h kerültem ide nemtom, de végigolvastam a topicot élettan tanulás helyett :D Szóval elég érdekes perceket okozott, volt ahol röhögtem, volt akit szánalmasnak találtam, de volt amin csodálkoztam. Az egész alapban ott hibázik h nem mindegy kivel fekszel le. Ha van egy párod akit kívánsz és vágysz rá, sokkal könnyebben okoz örömet, még h átlagon aluli is, mintha vkivel csak lefexel :). Vicces, de ha vmi nem megy sexnél, a nőknek is magukba kell néznie, mert a méretre fogni a legkönnyebb, de az egész módszer, és szituáció függő, nem lehet pontosan tudni ki a hibás :) persze mind a fiúnak, mind a nőnek könnyebb a másikat okolni. A hüvelyt 7-10 centi, de főleg az alsó felén helyezkednek receptorok, fala pedig rugalmasan illeszkedik :) elvileg 10 centi felett, igaz ez póz függő, de elégnek kellene lennie, max h vki kisebb több szerepet kell fektetnie az előjátékra és h érzelmileg felkészítse párját. Vtak hozzászólások amik az átlagot boncolgatják, h neten rákeresel össze-vissza van minden 12 cm-től 18 centiig, de a magyar átlag 12-17 centi között van, és h akartok vonhattok ebből is átlagot :), talán fontosabb a vastagság. Ha vmi nem megy ajánlatos magunkba keresni először a hibákat, mindkét nemnél. Mivel korábban előfordult, h vki vmilyen eltérő véleményt beírt, és jó magyar hozzáállással egyből szidni kezdték, és támadni h neki problémája van, elárulom h ezeket a sorokat mind tanulmány mind személyes tapasztalatból írtam, és a véleményem tükrözi :) Ha vki nem ért egyet, azt kérem h csak olvassa el, és gondolja meg, senkit nem akarok más belátásra téríteni v megbántani. Köszi a figyelmet :o)
199. 8d784868d0 (válaszként erre: 197. - 1a50c86bb0)
2007. nov. 26. 15:37
yes!
198. e705c6236c (válaszként erre: 197. - 1a50c86bb0)
2007. nov. 26. 10:36
Mond el, Én még új vagyok, nem értek mindent !
197. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 196. - E705c6236c)
2007. nov. 26. 10:32
Nem ahhoz, amiket itt felsoroltal. De Mislix ertette.
2007. nov. 26. 10:25
Mihez gratuláltál, a méretéhez, vagy ahhoz hogy elfogadta magát olyannak amilyen ?
195. 8d784868d0 (válaszként erre: 193. - 1a50c86bb0)
2007. nov. 26. 09:05
:)
194. LoLiNa
2007. nov. 26. 06:01
nem az számít.. hanem, hogy mit kezdvele az ember (nem csak a pasi)
193. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 192. - Pepe1984)
2007. nov. 26. 00:04
Gratulalok! :)))
192. pepe1984 (válaszként erre: 181. - T.Réka)
2007. nov. 25. 22:16

nekem 16 cm

teljesen elégedett vagyok vele

a barátnőmmel a sex hihetetlen

gyakran van olyan orgazmusa, hogy egymás után több volt(4-5), illetve olyan ami perceken át tartott

szal szerintem nem a méret a feontos, hanem a szerelem, a jó előjáték és a technika és az EGYMÁSHOZ PASZZOLÁS

egyébként sok csajtól hallottam, h ha nagy(pl 20 cm fölött) fár fájdalmas- na ott nem volt OK az összepasszolás, persze aki a nagy méretre esküszik, az a nagy mérettel passzol, míg másnak a nagy méret borzalmas

üdv

191. ec63a7fc29 (válaszként erre: 185. - E705c6236c)
2007. nov. 17. 07:13

A méret csak akkor derül ki amikor használatra kész állapotban van. Tehát nem kell mindenkivel megosztani a méreteidet, emiatt nem is kell frusztráltnak lenni!


Keress olyan barátnőt, aki TÉGED szeret, a többi tényleg nem a mérettől függ!

190. Rozália (válaszként erre: 189. - Ppiiccii)
2007. nov. 17. 05:36
Egyetértek...:)))
2007. nov. 16. 18:25

Aki erre hajt, az nem igazán szereti a párját. Gondolom sokan vannak köztünk akik nem zsákbamacskát vettünk. Akkor is tudta mit vesz meg. :)

Talán annak egy vibrátort ajánlanék. XL-eset. :))

188. badonyimariaeva (válaszként erre: 184. - Jázminka)
2007. nov. 16. 18:15

Ez aranyos!

De nem a méret számít!

187. krizsanevi (válaszként erre: 128. - F3f17f8210)
2007. nov. 16. 16:18
Számít a méret, nekem pl. a kisebb a jobb, még így szülés után is....:)
186. supin
2007. nov. 16. 08:36
A méret az a természet áldása-- vagy hátránya ez van...Alkalmazkodni kell
2007. nov. 16. 08:28

Olvastam egy két forumot, hozzászólást a mérettel kapcsolatosan.

Sokan mondják nem számit. Férfiak, Nők egyaránt ! Igazából, lehet hogy nem is számít, de valamiért mégis minden lehetséges fórumon, médiában, ujságban, filmeken, ezt sugallja mindeki ! Ha nem számítana, nem beszélnének ennyit róla ! Ha valaki emlékszik, egy szilveszter körüli Monika showba, sőt egy KlaudisShowba is beszéltek erről ! Éééés, ott is arról beszéltek, nem számit mekkora, csak jó nagy legyen !Persze nem szószerint, de ez volt a lényeg ! Ha neked nem nagy, nem is vagy férfi, de még talán ember sem ! Tudom sok férfit, az ilyen megnyilvánulások, tesznek "beteggé" ! Hiába bizonyítják neki az ellenkezőjét, nem hiszi, sőt, még inkább zavani fogaj ! Kicsit magamról is beszélek ! Nem tudok elképzeni olyan Nőt, aki egy igazi együttlét alkalmával ( és nem "dugás" ) azt mondaná a párjának, hogy "édesem, ez bizony pici !" ! Inkább azt, hogy nem számít a méret ! De gondolj bele, ha ezt mondja, nem azt mondja "kicsi, kicsi, de megoldjuk !!! " ! Rendes Tőle, de mégis csak a mérettel foglalkozik !

Én tudom, mi férfiak rontjuk el, saját magunknak ez a dolgot ! Tényleg túl nagy jelentőséget tulajdonítunk neki ! És emiatt leszünk frusztráltak ! Meg akarunk felelni, ezen a téren is ! Akár meg kell akár nem ! Tudom butaság, de ez van !

2007. okt. 16. 14:23
Aki a kicsit nem becsüli,az legalább simogassa!: )
2007. okt. 16. 13:34

mislix hozzászólásai nekem is nagyon tetszenek, nagyon őszinték és szenvedélyesek mindig!


szerintem az a nő aki egy életre kifog téged, milliószor jobban jár mintha megütné a lottó ötöst..


a méret témánál hozzászólva, röviden csak annyit, hogy nálam csak a kisebb méretek jöhetnek szóba, mert nekem nagyon fájdalmas volt az első annak idején, és ez a nagy mérettől volt. Utána el is voltam keseredve rendesen, sokáig tartott mire egyáltalán újra szóba kerülhetett a szex bárkivel is.


ha egy új kapcsolatnál eljuttam addig, hogy végre láttam is mekkora, szabályosan menekültem, ha nagy...igazából asszem még a közepestől is, kár, pedig volt már olyan hogy a fiú annyira kedves volt, és mégis szinte bepánikoltam, mert nagyon nagy volt neki, hazamentem és csak sírtam. Tudtam, hülye vagyok, de egyszerűen nem voltam képes ellene tenni. közben meg arra gondoltam, milyen buta liba vagyok, lehet hogy elszalasztottam egy értékes embert akivel a legboldogabb lehettem volna életemben, s akit én is szerethettem volna, bár ezt már sose tudom meg


ez azért is fáj még mindig, mert nagyon szerelmes voltam abba a fiúba


na csak ennyit akartam, jó volt egy kicsit kilelkizni magam itt a széles nyilvánosság előtt :)

182. 8d784868d0 (válaszként erre: 180. - T.Réka)
2007. szept. 15. 15:18

amit írtam az nem álltalános viselkedésnorma.

de ez is kell, ezt van aki a konyha asztalnál teszi, van aki tévézés közben, és vallom hogy ágyban kell,

de ez egyéni vélemény.

ez nem befolyásolja a nemi élet sűrűségét, és intenzitását!

sőtt!

volt egy fórum, ahol elmondtam, és volt ott egy nő aki boldogan mesélte/ írta, hetekkel később, hogy szinte teljessen elmult a férje korai magömlése.

hogy miért? mert valszeg, egymás meztelen testének a símogatása, becézése, esetleg izgatása, spontán lett végrehajtva.

nem célirányossan orgazmusorientált, hanem inkább könnyed beszélgetősdivel spékelve, egy lassú örömszerző folyamat részeként hajtották végre.

ezt egyébként szexuálpszihológus is javasolja hasonló esetben.

ez mondjuk engem nem érint, inkább az ellenkezője!!!

de az aura ami ilyenkor van, az nem is leírható.

önuralomnak pedig lenni kell. a szexet is kell néha kontrolálni!

de nem mindíg!:)))))

181. T.Réka
2007. szept. 15. 13:57

nagyon számít a méret.sajnálom is a férfi népet emiatt!

a méretet hogyan értitek, átmérő vagy hossz, vagy mindkettő?

180. T.Réka (válaszként erre: 159. - 8d784868d0)
2007. szept. 15. 13:56

ha szex van, akkor orgazmusnak is kell lenni.nehéz napokat úgy átélni,h. a párom órákig simogatott és nem tudott orgazmushoz eljuttatni,pl. korai magömlése miatt.nem bírom az ilyen helyzeteket.

ha simogat a párom,akkor abból szex lesz.

nálam nem vállna be a hozzád hasonló viselkedés.szerintem te sem sok nőnél tudod ezt megtenni.tetszenek különben a hozzászólásaid.

179. eva7
2007. aug. 21. 11:28
Számit!
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook