Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valóban annyira számít a méret? fórum

Valóban annyira számít a méret? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
238. 451d525bd6 (válaszként erre: 236. - Ízé88és20)
2008. júl. 14. 20:19

Hm... Nekem is mindig fájt, és már nem vagyok szűz... magam sem tudom, h miért:-) ez van... és amúgy első pasi nálam is "rendesen megszenvedett":-)

EZ VAN...

2008. júl. 14. 19:28
Szerintem sem lényeges a méret. Még a nagy sem hátrány ha nagyon odafigyelsz az előjátékra. A férjem 20cm el büszkélkedhet, de ha nincs kedve túl sok időt fordítani az előjátékra borzasztó fájdalmat tud okozni, de ha előmelegített a terep borzasztó sok örömöt. Egy jól feltüzelt csajnak mindegy hogy mekkorát tesznek be neki csak tegyék már. Ajánlom heinekennek is hogy ne vetkőzzün le addig míg a csaj nem könyörög hogy hatoljon már belé. Tuti siker.
2008. júl. 14. 18:06

Hello!

Nekem is volt gondom az elején a méretettel, mert szüz volt és minden szarért fájt neki, tul nagynak találom :( 20 cm husszu, szoval lehet hátrány is, (már ha szüz a csaj)

2008. máj. 30. 22:06

:) nálam megindito hatásal volt a forum olvasása.

jo volt kibeszélnem magambolt ezt a poroblémát. van is 1 lány aki nagyon bejön, és már 1 ideje beszélgetünk. ismerem régröl, csak nem voltunk beszélő viszonyben. (msn csodákra képes):D most már randi közeli állapotban van a dolog :) huhhh..itt viszont egyre nehezebb a dolog :S mert ha nem ismerném régebröl, és nem lenne annyi közös ismerös, akkor nem paráznék ezen annyit(sztem) háát majd kiderül misül ki a dologbol... a műtétröl viszont nem montam le, ha kijutok külföldre a megsporolt pénzemböl ez lessz az első dolog amire elköltöm...

234. TLaci2
2008. máj. 27. 18:28
Köszi a tanácsot, megpróbálok eszerint ismerkedni, remélem találok valakit, akinek nem a méret számít.
233. 274c9996b8 (válaszként erre: 232. - TLaci2)
2008. máj. 24. 13:13

szia !

Probalj szerezni/megismerkedni egy olyan lannyal akinek a felsö teste extrem van kifejlödve !/tehat termeszetes uton NAGY mellek , szupernöiesseg ! itt NEM köver,zsiros nökre gondoltam!/ alltalanossagban ezeknek a nöknek a nemi szerveik gyengen vannak kifejlödve !/ ezt minden orvos alatamaszthatja neked!/

Aztan az is egy ismert trukk hogy a nagytermetu sracok sokszor mini-nöket keresnek kb 150-cm , 40-kg - ossakat, tehat ez a problema NEM csak a tied a magas , csinos sracok között! Akarhogy is van , valahol van neked is egy megfelelö ellenmeret !

udv

Solyom

232. TLaci2
2008. máj. 24. 05:36

És te hogyan találtál magadnak egy lányt aki elfogadott?


Lehet hogy sok lány mondja hogy nem olyan fontos a méret, de szerintem valamilyen szinten számit.

Én eddig egy lánnyal voltam életemben, fél évvel ezelött. 2 évvel volt fiatalabb nálam, már régről ismertem és tudtam hogy tetszem neki. Én voltam az első pasi az életében, de amikor odáig jutottunk hogy levetkőztünk(ami egyébként elég nehezemre esett) láttam rajta hogy nem azt várta amit látott, pedig nem olyan lány volt akinek csak a méret számit. Nem is tudtam kielégiteni és amikor szeretkezés után elernyedt a péniszem, annyira kicsi volt hogy nem is látszott ki a szeméremszőrzetből. Nagyon kínos volt úgy feküdni ott meztelenül. Persze tapintatos volt és nem mondott semmit, de azóta se voltunk együtt, neki viszont már van új pasija.


A legjobb barátomnak 18 centis a pénisze, tapadnak rá a csajok, én viszont már nem merek ismerkedni. Osztályban tudom hogy senkinél se lenne esélyem a méretem miatt. Persze tudom hogy valaki olyanra kéne várnom akinek nem számit a méret, de nem tudom hogy ki kivánna meg egy pasit akinek 10 cm-es a pénisze. De ez ellen nem tudok mit tenni.

Egyszerűen nem értem mért tette ezt velem a sors, 18 fiú jár az osztályba és mindenkinek normális méretű kivéve engem, hogyan lehet igy élni? Úgy érzem sose jutok el oda még egyszer hogy egy lánynak megmutassam a péniszem... Kérlek segítsetek! Mit tegyek?

231. mr.az
2008. máj. 23. 17:51

Nem szeretnék beszàllni a hiäba valo licitbe,nekem 18 évesen kellett szembesülnöm azzal a ténnyel hogy bébi méretem van.

Közel az övenhez mär legaläbb 1/3-dal csökkent,és élek,vidäman.

230. TLaci2
2008. máj. 22. 22:53

Sziasztok!


Én egy 18 éves fiú vagyok és a véleményetekre lennék kiváncsi.


Sajnos nem túl nagy a méretem és ez sok komplexust okozott már nálam. 13-14 éves koromban kezdett foglalkoztatni a méretem akkor merev állapotban 9 cm volt, reméltem hogy még nőni fog, de most 18 éves koromra is csak 10-10,5 cm hosszú.


Sokan mondják hogy a méret nem számit, de sajnos nekem már sok problémát okozott, a zuhanyzás tesi óra után például nagyon kellemetlen, nekem a legkisebb az osztályban, ernyedt állapotban 4 cm körüli és alig látszik ki a szőr alól. Érzem is hogy a hátam mögött kibeszélnek, szerintem már a lányok is tudják az osztályban.Egyébként magas is vagyok 185 és ez igy talán még kellemetlenebb hogy az egyik legmagasabb srácnak az osztályból van a legkisebb pénisze.


Szerintetek is nagyon gáz a 10-10,5 centis méret, van rá esély hogy még nőjön 18 évesen?

Kérlek irjatok,és őszintén mondjátok meg mi a véleményetek!

2008. máj. 15. 08:07

Fiúk,lányok tapasztalatból mondom hiába nagy ha valaki nem tudja használni!

Ez nem méret függő, hanem h a gazdája hogyan bánik vele;)

2008. máj. 14. 23:35
:) irigyelem a felfogásodat...Remélem, hogy az első alkalommal vmi normális lánnyal futok össze...
227. André
2008. máj. 14. 18:33
Fiúk,ne gondoljátok, hogy a "kicsi" már nem is jó! Szerintetek mi, nők is örökké azon rágódunk, hogy mekkora a mellünk? Ha kicsi akkor nem is jó?
2008. máj. 14. 18:16

Most az olyanokhoz szólnék mint pl. Heineken ,acera1914 és társaik.Azért , mert nem egy 23 cm hosszú és 8 cm vastag szafaládé van a lábatok között nem kell rögtön befordulni.Én 18 vagyok és 14 cm.És akkor mivan?Érdekes módon van barátnőm,ki tudom elégíteni,,egy elég jó rockzenekarban vagyok dobos ,mellette meg tanulok.És mindezt 14 cm-el.Húha hogy lehet ez.Szarjatok bele.Mikor még a barátnőmmel nem voltam együtt és mentünk fellépni ,és összeszedtem valami csajt ,volt amelyik köztük azt mondta hogy nem volt jó .Hát mit érdekelt engem?A következő 3-nak meg jó volt.Nyilván nem a pénzéhes rózsaszín nadrágos ,pláza cicákkal kell ismerkedni akiknek 70 cm is kevés.Meg kell találni a normális ,jófej csajt.

225. nazo2 (válaszként erre: 224. - Esztella100)
2008. máj. 10. 12:49
Aki a kicsit nem becsüli, az simogassa!
2008. máj. 3. 06:03
Szerintem lehet kicsi is,ha FÜRGE!!!
223. sokaszuz (válaszként erre: 222. - 987e2b8ff8)
2008. máj. 3. 01:29
Szia heineken! Nekem is sokáig volt hasonló problémám. Nekem 14 centi hosszú és 14,5 centi a kerülete. Sokat olvastam a sexről de tényleg nagyon sokat. Arról, hogy hogyan kell felizgatni egy csajt a méretekről mindenről. És már első alkalommal azt mondta az első partnerem, hogy mikor hagyom már abba, mert sok volt neki. :):) 3x ment el először. Az ha egy nőnek "kicsi" ott a nőnél komoly lelki problémák is lehetnek. A mostani partnerem már elég sok pasival volt, de csak 1x tudott elmenni hüvelyi orgazmussal. Velem már az első alkalommal elérte. Persze foglalkozni kellett vele már előtte is. Most naponta 3-4 vagy akár 6 alkalommal is sexelünk és átlagosan 7-8 orgazmusa van, de minden féle. Hidd el nincs kis péniszed. Viszont sokat számít, hogy mit tudsz a női testrúl, hogy mi milyen hatással van rá. Hogyan és hol izgatod a hüvelyt az ánuszt, vagy a test bármely részét.
2008. márc. 27. 15:26
Elolvastam a hozzászólásokat. Sokat is gondolkoztam. És bár tom, hogy ezt nem csak én olvasom, remélem másokra is olyan hatásal volt mint rám. Arra a pontra jutottam, hogy megprobálom, megkeresni a "páromat". Köszönöm a sok meginditó, és őszite hozzászólást. Sokat segítet. És jo volt ezt megosztani.Köszönöm
221. 14775640c4 (válaszként erre: 219. - Cukilany)
2008. márc. 27. 12:25

mondjuk ebben van valami

a párom mesélte egyszer hogy 10 nőből 8-nak be se ment a nagy farka :((

volt olyan aki meglátta és hanyatt homlok menekült :))

igy egymásra találtunk

220. d606bc0fd7 (válaszként erre: 219. - Cukilany)
2008. márc. 27. 11:47
Ez pontosan így van, én is tapasztaltam már!
219. cukilany (válaszként erre: 217. - 14775640c4)
2008. márc. 27. 11:23

De mint a férfiaknak, a nőknek sem egyforma a hüvelye! Ha egy pici hüvelybe belemegy nagyobb mint kellene, iszonyat tud fájni; de fordítva is így van, ha nagy hüvelybe kicsi megy be, akkor olyan mintha nem is lenne ott semmi!

Épp az a jó ebben az egészben, h nemcsak férfiaknak, nőknek is van mérete, így mindenki megtalálhatja a neki megfelelőt...

2008. márc. 26. 19:00

Kétféle férfi van: Az egyiket érdekli a nő, s mindent megtesz az ő boldogságáért, a másik meg magasról letolja.

Az utóbbi csak azzal va elfoglalva, hogy neki, a férfinak elég jó legyen.


Nem minden a méret.

217. 14775640c4 (válaszként erre: 216. - Sodrak)
2008. márc. 26. 16:29

embere válogatja. sajna nekem a kicsi nem ér semmit

egy bizonyos méret alatt egyszerűen nem élvezem mert nem érzem ha bennem van,hiába tud vele mit kezdeni de akkor sem jó,egyszerűen olyan mintha az ujjam dugdosnám be :((

bocs ha valakit ezzel megsértek

nekem csak a nagy jön be.szerencsére a páromnak jó nagy igy élvezem

216. sodrak
2008. márc. 26. 16:14

Szerintem nem számít a méret!!!

Sőt, én gondolom, mindenkinek a saját "negatívját" kell megtalálnia! Volt dolgom nagyobbal és kisebbel is. Nekem a kisebb jött be.

215. cukilany (válaszként erre: 208. - 987e2b8ff8)
2008. márc. 26. 12:06

Igen, buta a felfogásod!


Én ismertem olyan fiút, akinek még ennél is kisebb férfiassága volt, de annyira lesz...ta, folyamatosan szép, csinos barátnői voltak, ha jól tudom, a mostaninál meg is állt! és szinte nem volt olyan, h ne járt volna valakivel!


Ha nem ismerkedsz, sosem fogod megtudni zavarja-e ezt valakit vagy sem, lehet, h lesz, akit igen, de olyan is akit nem! És akkor mi van, ha egyszer-kétszer nemleges választ kapsz, vagy azt mondják, h bocsi, de ez nem jön be, majd bejön másnak, nem fog összedölni még a világ!

Amúgy rendkívül csajozós öcsém van, és szebbnél szebb lányokat sorra kosarazza ki, mert azt mondja, h egyszerűen borzalmasak az ágyban, pedig ahogy elnézem a többségét, nekem inkább az jön le, h ez minden este mással fekszik le, tehán kell legyen tapasztalata. Szal nem csak fiúk hallhatják, a rossz vagy az ágyban szöveget, lányok is!


És még valami, nem ez számít, nyilván nem utolsó, de ha jó vagy, akkor nem annyira lényeges a méret, nem attól leszel jó! Nekem volt már dolgom nagyon naggyal, és alig vártam, h vége legyen, és volt már kisebb is, de iszonyat élveztem. És frankón még most sem tudom hány centi voltak, nem is érdekel!

214. 14775640c4 (válaszként erre: 213. - Direne)
2008. márc. 26. 11:58

igazából ezt embere válogatja ki érzi hogy van benne kuki ki nem:))

van akinek számit van akinek nem

nekem igen de attól még nem vagyok rossz ember :)))

213. direne
2008. márc. 26. 11:51

Affenét számít!

Srácok!

Hogy lesz-e partneretek, már, bocsánat, hpgy ilyet írok, de a fejetekben dől el, nem a nadrágotokban!

Egy 13 centis méreten pedig abszolút nem kell izgulni! Most felálltam az asztaltól, és megnéztem a szabócentin, mekkora is az, amin ennyire izgultok. Hát, bizton állíthatom, nincs miért!

Mellesleg női hüvelyben az első harmadban vannak az érzékelő idegvégződések...hátul teljesen érzéketlen...Sőt, a G pont, is elöl van...a bemenettől néhány! - nem tizenvalahány - hanem néhány centire!!!

Szóval, hajrá!!Tessék ismerkedni bátran!

212. era06 (válaszként erre: 208. - 987e2b8ff8)
2008. márc. 25. 08:51

A méret a lényeg. Mindenkinek a saját mérete!!!

Minden lábnak megvan a maga cipőmérete. A minőség sokkal fontosabb :))

A kicsi is lehet játékos :), a nagy is álhat nagy bambán.

Jó keresgélést.

211. 4020
2008. márc. 24. 21:28
...egy szóval: számít!
2008. márc. 24. 20:34

szerintem számit. legalábbis nekem igen.volt már régen olyan pasim akinek kicsi volt és egyáltalán nem élveztem vele mert lötyögött :((

és hát szó ami szó mondtam neki,igy vége lett a kapcsolatnak.

miért legyen olyan párom akivel nem jó a szex?

hisz az is hozzátartozik a mindennapi élethez nem csak a kajálás:))

és ha nem működik mert nem élvezem akkor nincs értelme együtt lenni.mert akkor ugyis megcsalás lenne

már bocs

209. nyusz33
2008. márc. 24. 18:44

Kedves heineken!

Ha 22 évesen így gondolkodsz, és most beszélsz róla először, akkor nem nagyon bízom benne, hogy néhány hozzászólás egy fórumon elég lesz a segítéshez, de azért hátha...

Mint lejjebb is írták, először is sokan vannak, akik próbáltak már ilyet is, olyat is, és kijelentették, hogy nem a méret számít. Másodszor olyat is olvashattál alább, hogy bizony van, akinek pont az okoz gondot, ha a férfinak nem elég pici, mert ő meg szükösre sikeredett, és fájdalmas neki a nagyobb.

Ez már elég kellene legyen ahhoz, hogy, ha racionálisan végiggondolod, akkor ne törődj a méreteiddel.

De sajnos az ilyesmiről nem szokás racionálisan gondolkodni. Amit tehát én javasolnék: egy jó pszichológus, aki segít feloldani a lelki gubancaidat, és kicsit helyrerázza az önképedet.

Aztán már mehetsz is randizni!

Sok sikert!

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook