Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányom Isten ajándéka! fórum

Kislányom Isten ajándéka! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kislányom Isten ajándéka!

2008. okt. 11. 00:59
Köszönöm szépen a jókívánságokat!:)Akiknek van babája sok sok boldogságot és egészséget kívánok,akiknek még nincs azoknak sok sikert:)A kulcssz a "még".....megtanultam nincsenek lehetetlenek!És hittel,bizalommal csodákat lehet művelni!Puszi nektek
2008. okt. 7. 06:27
Kedves NAGUSSZI. neharagudj, hogy én is leírtam a történetemet. Áldásokban gazdag éltet kivánok az Egész Családnak. :)
2008. okt. 7. 06:22
Az én kis Angyal Lányom Bernadett is az.Képzeljétek miliméterre ment el a feje mellett a szülöszoba leszakadt mennyezetérQl leszakadt plafon egy darabja.Sehol az egész kórházban nem történt semmi. A drága Doki mondta:Isteni csoda,hogy nem történt katasztrófa. Na,én azóta hiszek Istenben és Csodáiban.
15. winny
2008. szept. 10. 12:05

Őrizd meg a szívedben ezt az érzést egy életre!

Hogy mennyire akartad és vártad a gyermeked.Kívánok,hozzá erőt és egészséget.Legyen nagyon nagy örömöd egész életedben amikor csak rá nézel.

Megérdemled!:)))))))

31 évesen éltem át ezt az örömöt.Ami azóta is tart sőt már az unokámban folytatódik.

2008. szept. 9. 15:52

Szia!


Annyira szép ez a történet. Én is babát szeretnék, és néha irigykedve figyelem a pocakos mamákat. Minden vágyam az, hogy anya legyek... szerencsére a párom is partner ebben. Két hónapja próbálkozunk, de mintha ezer év telt volna már el.

Tényleg tündéri a gyermeked. Csak gratulálni tudok én is.

13. Sirga
2008. júl. 28. 20:01
Én is gratulálok! A fórumcím vonzott ide. A történetem röviden: nagyfiamat nem terveztük, de az abortusztól féltem.(Úgy éreztem, éretlen vagyok az anyaságra. Az idő - hála Istennek - nem engem igazolt.)Kisebbik fiam terv szerint érkezett. Mindkettőt altatásban, császárral hoztam a világra. Harmadik gyermekünket - császárban ugyan, de - ébren!(Tehát nem én voltam az utolsó, aki megtudott róla bármit is.)Örömömben sírtam a műtőben: a házassági évfordulónkon (!) 2 fiú után végre kislányunk született! A Dóra nevet kapta, aminek a jelentése: Isten ajándéka. Ő valóban az! :)
2007. okt. 26. 20:51

Nagyon megható volt olvasni!Beteljesült egy álom!

Boldog,egészséges életet kivánok nektek!

2007. okt. 26. 20:47

Valóban nagyon megható,szép történet!!!

Az én kislányom is 2006.dec 7.-én született 54cm 3400gr-mal és a neve:Nóra:-)))))

Milyen kicsi a világ,mert csak 35km a távolság köztünk:-)

2007. okt. 26. 20:18
Nagyon megható volt olvasni! Gratulálok!!
2007. szept. 15. 15:39
Gratulálok nagyon szép a történet joegészseget sok örömet a PICIVEL!
2007. szept. 10. 03:00
Szia Magusszi! Gratulálok a kislányotok születéséhez! Én is úgy gondolom, hogy minden gyermek születése egy csoda és ahogy nőnek, úgy adnak szeretetükkel még több apró csodát a szülőknek. Jó egészséget kis családotoknak!
2007. szept. 9. 21:00

Nagyon szép és megható a történeted!Én is nagyon vágyom már erre,de ezzel sajnos még várnom kell,és a Párom se érzi magát készen egy kisbabára.De gyerekkoromtól fogva imádok minden apróságot,és később gyerekekkel szeretnék foglakozni.És nagyon szeretném hogy az élet megajádékozzon egy csöpséggel.

Nektek pedig sok boldogságot kívánok és rengeteg örömet a picivel... :)

2007. szept. 9. 17:34
nagyon szép történet! és megható
2007. szept. 9. 15:49

Minden gyermek születése egy csoda. Én nap mint nap látok a munkámból kifolyólag, mégis mindig megható.

Gratulálok.

2007. szept. 9. 13:47
Megható történet..:)))
2007. szept. 9. 13:40

A csoda:)).

Megtörtént.

2007. szept. 9. 13:34
Nem tagadom,meghatodtam a tortenet szepsegetol... Mi is erre vagyunk a baratnommel,de meg varni kell...
2007. aug. 21. 22:38
Már nem tagadás kislány koromban is arra vágytam, hogy anya legyek. Ápolónőként rengeteg csecsemőt láttam világra jönni, az érzés csak erősödött bennem, hogy én is anya lehessek. Sokszor, ha barátnőm kérdezte, merre menjünk sétálni, csak annyit mondtam: tudod te azt. És mosolyogva mondta, hogy akkor a cél a bababolt. Órákat tudtam itt eltölteni, s rácsodálkozni a hatalmas kerekedő pocakokra.

Ugrás a teljes írásra: Kislányom Isten ajándéka!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook