Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
3262. resiver
2015. júl. 13. 09:58

Sziasztok kivel mizujs?

Lane?hogy megy a bolt?nekem elég vacak hétvégém volt árulás szempontjából...

3261. Suhu
2015. júl. 13. 07:29
Focis szurkolói sálak, zászlók, ereklyék, focis dolgok érdekelnének. Mezek nem. Ha nem tudsz velük mit kezdeni írj rám!
3260. Moto746
2015. júl. 10. 14:52
Véleményeket, információt kérnék a péceli és a budakalászi nagykereskedésekről!
3259. resiver
2015. júl. 8. 10:13
Katalin és Damaschin két különbözö ember,az hogy összedolgoznak egy dolog,de a két személy nem ugyanaz.
3258. resiver (válaszként erre: 3256. - Ludmila)
2015. júl. 8. 10:02
Ugyanarról a cimről jött a két külömbözö rendelés?
3257. ludmila
2015. júl. 8. 07:16
szeretném a segítségetek kérni! Nagyméretű női rucit hol tudok venni,ami jó állapotú és eladható árral,minőséggel van? Ha valakí tudna segíteni-kérlek segíts! köszönöm!
3256. ludmila
2015. júl. 8. 06:59
Sziasztok! Annyit tennék a kommentekhez,hogy a vateron a katalin818 és damachin 1 ugyanaz! én már vettem mind 2 névtől-kiderült ugyanaz! A facén,ha megnézed mindkét csopit ugyanazon helyen fotózva a rucik-stilusok stb ugyanaz! sz-tem a rita gyengébb ruháit árulja!
3255. ohaniko (válaszként erre: 3221. - Cincifinci)
2015. júl. 6. 16:38
Tudnál segíteni hol lehet nagyméretű ruhákat vásárolni?
3254. lane01 (válaszként erre: 3253. - Resiver)
2015. júl. 5. 14:20

Én is későbbre fogom állítani a lejáratot, mert 8-9 közé raktam, de szerintem van nyári időszámítás itt is, meg téli. Nekem a lányka ruhák kb behozták, amit reméltem, ezer forinton felül ment el szinte mind, Next 2 ezer környékén, új Next 3 körül talán - de most hirtelen nem emlékszem. A ruhacsomagokkal buktam, de akkorát, hogy páromnak nem is mertem elmondani. Most mértem le egyet, amit majd postáznom kell, 2,2 kg és 2900-ért vitték el, nekem meg alsó hangon volt 6500-ba... Nekem a női megy, abból már vagy 10-et eladtam, meg a kamasz egyberuha, kislányruha, azokat viszik, meg szerintem érezhető, hogy fizu volt, most van egy kis élet.


Az én csomagom, amit vettem, 34 kilóra jött ki, abban farmer térdnadrág volt vagy 8. A kislányt elvitték tegnap, a fiúból egyre van érdeklődő, a többi nem kell. Meg selejt, ami eladhatatlan, vagy 8 darab. Ezeken olaj folt van, festék, lyukas, vagy annyira divatjamúlt, hogy kb törölgetni lenne jó vele csak, vagy azt se, mert műszálas. :)


Én most szeretnék majd rendelni, csak elég lassan mennek a dolgok, mert még amit két hete adtam el, még azt se fizették ki... A csomagjaim péntek este jártak le, eddig vagy 5-en jelentkeztek, hogy küldjek egy számlaszámot és majd utalnak jövő hét folyamán. Nekem most minden egyes utalás számít, írom ki magamnak füzetbe, hogy honnan ki utalt, mennyit, mennyi van összesen, meg mennyi kell még, hogy egy csomagot tudjak rendelni. Azt remélem, hogy hét vége felé, vagy utána való hét elején tudok rendelni vagy 20 kilónyi ruhát. Ami nem ment el fix áron, azok nekem még fent vannak, de még nem tudom, hogy mit lenne érdemes felrakni július 16-18 környékén, ami ugye augusztus 1 körül lejárna, lehet ez már őszi gyerek lesz és nem tudok nőit beszorítani.

3253. resiver
2015. júl. 4. 17:44

Nálam mennek a nyáriak,én abban nyomulok őszit télit még nem is tettem fel.Mindig szonbaton járnak le az aucioim,este 21-22:30között.Sorban vannak a méretek és 1perc külömbség van köztük..babyruhákat nem rakok fel aukcióra mert az nekem nem megy,ahogy a rövidujju polok sem én jobban nyári lánykaruhákat rakok fel,azok mennek persze nem nagy haszonnal de azért megyeget amennyit én gondoltam ebből az üzletből azt kihoztam,egyedül most a téli ruhákkal leszek gondban még mindig nem tudom mi legyen...


Szerintetek 30kg ruhábol hány kg(vagy darab) farmer meg kabát lehet kb?még mindig ezen vagyok felakadva,nem tudom mennyi az átlagos,annyira nem vagyok ebben benne,de sokallom,mármint ha normális akkor okés el van döntve hogy nem csinálom ilyen formában a télit és kész mert igy nekem nem éri meg.

3252. lane01 (válaszként erre: 3249. - Sorean)
2015. júl. 4. 15:56
Köszönöm a bíztatást! Addig szerintem nem próbálkozom 1 ft-al, amíg nem alakul ki egy jó kis vevőköröm. Nem gondoltam volna, hogy nem megy ilyenkor a nyári, épp ezért vágtam bele gyorsan, hogy még egy adagot tudjak eladni a sulikezdés előtt. Az a baj, hogy mindig magamból indulok ki, én meg még két hete is vettem a fiamnak a nyári ruhát, mert valamelyikkel mindig történik valami baleset.
3251. Sorean (válaszként erre: 3250. - Cincifinci)
2015. júl. 4. 15:35
Én nem napra gondoltam, hanem arra, hogy nyáron nagyon pang a Vatera és a nyári gyerekrucik inkább febr. végétől máj. végéig mennek el jó áron. Legalábbis nálam.
2015. júl. 4. 14:39
1 ftos aukciók nálam vasárnap este vagy szombat délután járnak le.Igaz mindenkinek más és más a hitvallása,más időpontra esküszik.
3249. Sorean (válaszként erre: 3248. - Lane01)
2015. júl. 4. 08:10

Nem az 1 Ft-os aukciókkal van a baj, hanem az időponttal, amikor indítottad. Nem tudhattad előre, hogy ilyenkor vétek nyári gyerekruhát tölteni, mert nagyon ár alatt megy el.:( Az én tapasztalatom az, hogy az 1 Ft-os aukcióknak sokkal nagyobb a látogatottsága, mint akármilyen olcsó fix áras termékeknek. Csak megvan az idő, amikor "szabad" indítani (nyáron nagyon nem).


Nagyon sajnálom, hogy rosszul jártál, de hidd el, lesz jobb is. A nyárnál csak sokkal jobb.:)

3248. lane01 (válaszként erre: 3247. - Resiver)
2015. júl. 4. 07:27
Igen, elég rosszul sikerült. Ha még tudok eladni fix áras dolgokat, akkor még annyira utol tudom majd magam érni, hogy nem leszek mínuszba, de tanultam a tegnapi esetből: nálam innen kezdve szinte semmi nem lesz 1 ft. Max az, ami senkinek sem kell, de még azt is lehet meghirdetem először fix áron valamennyiért. Ruhacsomagokat adtam oda 3300-ért - és ez még a jobbik eset, nekem meg volt alsó hangon 3800-ba, de vittek el persze 1600-ért is csaknem 20 darabos csomagot. Azt látom, hogy az emberek nagy részének ingyen kellene minden. Rárabolnak az 1ft-ra, aztán már ha valaki rányom a 250-es licitre, akkor Isten őrizz, hogy 500-at adjanak mondjuk egy vadiúj kislány playsuitért, turiban meg simán rárakják az 1500-2000-es címkét. 1-2 termékemet elvitték jó áron: Next ruhát, Next mellényt, Crocs papucsot, de már az Adidas rövidnacit se licitálták fel úgy, ahogy reméltem. Egy gyönyörű Marks and Spencer playsuit nem érdekel senkit se, de egy jóval csúnyább Next meg igen, amin rajta van a Next címke, arra azonnal rabolnak. Én ebben a hónapban gyereket nem fogok rendelni - már ha összejön egyáltalán valamilyen rendelésre - nőit rendelek, valószínűleg krémet és csak darabárra rakom ki. Őszi jó lenne talán, vékony darabokból és nem kellene aggódnom, hogy mikorra viszik el, mert lenne rá időm. Lehet augusztusban még rendelek majd gyereket, de azt is csak darabra rakom fel. Ekkora bukta után nálam nincs több 1ft.
3247. resiver
2015. júl. 3. 21:47

A mi piacterünkön a szabályzat szerint 8nap alatt kell lerendezni a vásárlást.2nap van a kapcsolatfelvételre,+3nap utalásra és +3nap a csomag elküldésre.Persze ezt mindenki ugy változtatja ahogy szeretné.Nálam 8nap van az utalásra.

2szer irok rá utánna kapja a negativot.

Utálás napján iletve másnap küldöm a csomagot.

Reklamációt muszály fogadni,ha nem akar az ember negativot kapni,ilyenkor a csomag árát kell visszafizetni plusz a postaköltséget,legroszabb esetben dupla postaköltséget(ha vissza akarod kapni a terméket).

3246. resiver (válaszként erre: 3245. - Lane01)
2015. júl. 3. 21:37
Annyira rosszul sikerült?sajnálom..
3245. lane01
2015. júl. 3. 21:07
Sziasztok! Nagy katasztrófa volt a ma esti licit. Annyi pénz se jött össze, hogy tudjak rendelni egy zsák ruhát. :( Megyek és kardomba dőlök...
3244. cincifinci (válaszként erre: 3243. - Lane01)
2015. júl. 2. 10:03
Szerencsére a vaterán a leütöm-nem veszem át szám nagyon kevés.Nem merik megrizikóztatni a negatívot.Legalábbis akinek már van majdnem 100 pozitívja.
3243. lane01
2015. júl. 2. 09:13

A börze Facebookon van. Vannak ilyen csoportok, ahol lehet gyerekruhát adni venni anyukáknak egymás közt. Eddig nem használtam, csak regisztrálva voltam a fiam miatt, hátha valami olyat raknak fel, ami nekünk épp akkor kell - de ilyen nem volt még. De úgy tapasztalom, hogy ez is egy bizonyos szintig működik csak. Kb 1200-1500 ft a határ, postaköltséggel együtt, amit az anyukák kiadnak ruhára, persze a ruha legyen akkor vadiúj, vagy alkalmi. Nekem a vadiúj Micimacis ruhám már nem kellett senkinek se 2500-ért, vadi új bodyval együtt. Ilyen 3-400 forintos ruhákat lehet itt eladni inkább, ami nem az én kategóriám.


Nekem most a női ruhák mennek inkább, abból már vagy 8-10-et eladtam, szóval közel biztos, hogy én júliusban nem rendelek gyerek ruhát, csak felnőttet, őszit, kis női felsőkre gondoltam, vagy nyári-őszit, ha van ilyen vegyes. Felrakok egy gyerekrucit, megnézik 90-en, van rajta 1 aukciófigyelő, felrakok egy női rucit, megnézik ketten, abból már van 1 aukciófigyelő. Most ez se érvényes minden ruhára, de nekem pl a licites dolog se jött be nagyon, inkább a fix ár, jobban tudok én azzal kalkulálni.


Engem Facebookos börzén 2-en vertek át, plusz még most egy kinéz, aki onnan talált rám Vaterán. Ír nekem két napja, hogy hol szeretné átvenni. Ír két várost, egyikhez közünk nincs, másikban dolgozik párom. Írom neki, hogy itt meg itt van a munkahelye, ettől-eddig át lehet venni ott. Azóta nulla válasz. :) Aláírom, hogy a város szélén van, de akkor meg finanszírozza meg a postát és két termékemet leütött már lassan egy hete. Most a tegnapi vett két női ruhát, egyiknek lemérette a hosszát velem. Aztán írja, hogy reméli, hogy jó lesz, de ha nem, akkor küldi vissza. Nem kérdezte, csak kijelentette. Én meg most írtam neki, hogy figyelj, én használt ruhát árulok, nagyon jó áron, éppen ezért kerül ennyibe, mert nem lehet felpróbálni, mert nincs üzletem, nekem nem fér bele az utalgatás visszafele. Itt a számlaszám, ha ez így neked oké, akkor utalj, ha nem, akkor nem.


Én azt írtam ki, hogy 1-2 napon belül vegyék fel velem a kapcsolatot, ha valaki elvitte vmelyik terméket. Ezt a 90-95%-a betartja az embereknek. Volt olyan, aki megjegyzésbe írta nekem a termékhez, hogy licitál másra is, azzal rendezné. Volt, akire vártam vagy 1,5 hetet, mert licitált, aztán meggondolta vmiért magát (gondolom azért, mert nem kaphatja meg 1ft-ért a vadiúj ruhát) és inkább kifizette a többit gyorsan, de nulla kommunikációval. Én most azt találtam ki, hogy ha semmi másra nem licitál, akkor várok 4-5 napot max, írok neki, ha semmi válasz, akkor 3. napon negatív, rakom vissza a terméket.

3242. cincifinci (válaszként erre: 3240. - Resiver)
2015. júl. 1. 20:30
Utalásra max 10 napig várok.Nekem úgy van kiírva hogy kedden és csütörtökön postázok.Persze ha futárt rendelek az más de képes leütni csütörtök este és közölni hogy neki péntekre kell azonnal postázzam.Nem,rendszert kell bevezetni.
2015. júl. 1. 20:28
Sajnos mióta lehet regisztráció nélkül vásárolni a vaterán azóta sok a huligán.Leütik és szarik átvenni.Az ilyennek 10 nap után vagy esetleg még megvárom a 20 napot és akkora negatívot adok hogy csak úgy zuhog.A fééészbukon pedig kiírom hogy 2 napig foglalhat egy ember ha addig nem utal vagy nem jön akkor a soron következő vevőé.Párom múltkor felcipelt egy babakocsit Pestre a munkahelyére és baxtak érte menni.Ez már tényleg az emberi pofátlanság netovábbja.Venné a fáradságot jelezné hogy még sem kell.Bármi történhet én megértem.Ha meghirdetek egy-egy valamit egész litániát kell írni mert akkor nem jönnek,alkudnak meg stb.Felnőtt emberek,szégyen...Vaterán viszont vigyázzatok mert a 21.nap múlva ha nem adsz le értékelést a vatera sikeresnek tekinti az adás-vételt és kiszámlázza a jutalékot!!SZóval én nem várok.
3240. resiver
2015. júl. 1. 17:47

Ti meddig vártok az utalásra?Utalás után hány napra külditek az árut?

Csak kiváncsiságból kérdem...

3239. Sorean (válaszként erre: 3238. - Lane01)
2015. júl. 1. 16:24
Ez a börze valami csoport?
3238. lane01 (válaszként erre: 3237. - Sorean)
2015. júl. 1. 16:20
Igen, ebben van valami! De a börze sem jobb, láthatjátok... :/
3237. Sorean (válaszként erre: 3236. - Lane01)
2015. júl. 1. 14:52
Én azt tapasztaltam, hogy a Vaterának nem ez az érdeke, hanem az, hogy minél több vevő legyen az oldalon és ezáltal minél több jutalékot tudjon bezsebelni az eladóktól. Emiatt higult úgy fel a vevők "köre", hiszen már regisztrálni sem kell vásárlásokhoz. Csak jöjjön a jónép... azt meg közben lesz.rják, hogy ezzel mennyit ártanak az eladóknak.
3236. lane01 (válaszként erre: 3235. - Sorean)
2015. júl. 1. 14:30
Ez pofátlanság! Én a Vetera helyében fizettetnék valami díjat az ilyenekkel.
3235. Sorean (válaszként erre: 3234. - Lane01)
2015. júl. 1. 12:31
Nagyon sok ilyen van sajnos a Vaterán is. Nekem egyszer olyan volt, hogy egy "vevő" több, mint 35.000 Ft értékben licitálgatott ruhacsomagokra, utána meg eltűnt, a leveleimre nem reagált. És ráadásul az utolsó pillanatokban licitált, nem is az aukció elején védette le a termékeket és gondolta meg magát időközben. Az ilyen embereket nagyon nem értem. Minek licitál, ráadásul 3-4 csomagra, ha esze ágában sincs megvenni?
3234. lane01
2015. júl. 1. 11:42
Sziasztok! Most egy negatív tapasztalatot akarok megosztani veletek. Ismerősöm ajánlotta, hogy próbáljak meg börzében hirdetni és úgy eladni. 4 anyukával is beszéltem, egyenként kb fél-egy órát beszélgettem velük és küldtem át a képeket a termékeimről. Kettő csak válogatott égbe-világba, feltartottak, nem mentem velük semmire. Egyik vett tőlem harisnyát, a másik pedig egy ruhacsomagot. Az első hétfőre ígérte az utalást, vasárnap reggel dobott egy üzit, hogy csőtörés van náluk, nem kéri, majd másnap megvett egy ettől drágább szettet a börzében. A másik szombaton elrakatta a ruhacsomagot, miatta leszedtem, holnap kellett volna utalnia, ma ír, hogy akkor mi a számlaszám? Írom neki, meg h 1190 a posta, nulla válasz, másfél óra múlva írok, hogy akkor csomagolnám be. És eszébe jut, hogy akkor mégsem kell neki. Felrobbanok kb. :S
2015. júl. 1. 09:09
Sziasztok. Új üzlettel szeretnék próbálkozni, így szeretném eladni a megmaradt árukészletem. Az a gond hogy nagyon kevesen járnak, észrevehetetlen helyen vagyunk. Így nincs az hogy a legjobb ruhákat már megvették volna. Nagyon jó ruhák vannak. A gyerek ruhákat szinte nem is vették, szóval azok közt is szuper darabok vannak. Esetleg valakit érdekel?
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook