Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
3292. Highlander73 (válaszként erre: 3291. - Lane01)
2015. júl. 17. 15:24
Figyelgesd még,biztosan lesz még zsákja hamarosan!Én már sokszor vettem tőle,nagyon szép az áruja!
3291. lane01
2015. júl. 17. 14:19
Na, válaszolt is. Gyorsan. Azt írta, hogy van fenn hasonló zsák fotózva, mint ami nekem kell, amíg azt nem viszik el, addig nem rak fel másikat.... Az egyik nem tetszik és nem is az a minőség, ami nekem kell, a másikra meg nincs pénzem, ez bukta akkor... Erre vártam pedig egész héten. :S
3290. Sorean (válaszként erre: 3289. - Lane01)
2015. júl. 17. 14:16
Jól tetted. :)
3289. lane01 (válaszként erre: 3288. - Sorean)
2015. júl. 17. 14:07
Köszi a gyors választ! Írtam neki! :)
3288. Sorean (válaszként erre: 3287. - Lane01)
2015. júl. 17. 14:00

Szia!


Én többször rendeltem már Ritától, villámgyors, megbízható. Nekem az utalás napján már postázni is szokott. Nyugodtan írj rá, nem fog megharapni.:) Neki az a fontos, hogy a vevője elégedett legyen, úgyhogy 100%, hogy nem szándékosan várat. Én a helyedben írnék neki. :)

3287. lane01
2015. júl. 17. 13:55
Sziasztok! Attól kérdeznék, aki rendelt Ritától Lentiből. Rendeltem tőle ruhát, azt mondta, hogy a napokban fotóz és rak fel csomagot, ami az enyém. Ennek 4 napja. Vártam rá majd egy hónapot, hogy összejöjjön a következő adag ruhára a pénzem, csak hogy egy kis zsákkal tudjak venni, erre csak várok és várok. Nagyon türelmetlen vagyok már... Itt a pénz, neten napok óta senki nem vesz tőlem semmit se. Vissza nem szeretném mondani a rendelést, mert nem akarok s.gget csinálni a számból, ráadásul nem rendeltem még tőle eddig egyszer se. Aki rendelt, írja már meg nekem, hogy mennyi idő kb, mire az ember kézhez tudja venni a ruhát? Azt hittem, hogy írok, hogy kell, aznap, vagy legkésőbb másnap lefotóz a zsákból párat, írok, hogy kell, utalok is azonnal, aztán két nap múlva itt a ruha, de nem... :(((
3286. H.Doritta (válaszként erre: 3285. - Pacsirtamadár)
2015. júl. 17. 09:06
Ezek testes babák vagy laposak? Engem testes érdekelne. Fozózáshoz kell.
3285. Pacsirtamadár (válaszként erre: 3282. - H.Doritta)
2015. júl. 17. 08:18
Van 3-4 6 éves gyerekforma nyaktól derékig és 2-3 felnőtt női, cicis :)
3284. Pacsirtamadár (válaszként erre: 3279. - Ivita)
2015. júl. 17. 08:17

KÖZJEGYZŐ????

A közjegyzőnek ehhez aztán semmi köze :))))

3283. Sorean
2015. júl. 15. 21:07

Sziasztok!


Van olyan eladó itt, aki nagy tételben foglalkozik ruhákkal? Az angol eladóm kért meg, hogy segítsek neki eladni a válogatatlan ruháját. 17 tonna (17 ezer kg) van neki jelenleg raktáron. 85 penny/kg-ért adja (nekem).

Én fogok tőle rendelni, de ekkora mennyiséggel nem tudok megbírkózni (sem fizikailag, sem anyagilag), max. pár száz kg-mal. Ha valakit érdekel bármekkora mennyiség, örülnék ha megkeresne.

Még soha nem próbálkoztam válogatatlannal, de az eladómban bízok, ha ő azt mondja, hogy ahhoz a ruhához senki nem nyúlt, akkor az úgy is van. Ritka korrekt ember.

A szállításban nem tudok segíteni, max. annyiban, hogy azzal a szállító céggel elhozatom, amelyik nekem is hozza. Hm?

3282. H.Doritta
2015. júl. 15. 16:26

Kedves Pacsirtamadár!

Milyen bábuid vannak?

2015. júl. 15. 14:50
Sziasztok. Rengeteg jó ruhánk maradt, a végén már alig jött vásárló, hiába volt új áru. 1-2 osztályú ruhákról van szó, de van benne krém is. Gyerek, felnőtt ruha, cipők. Több száz kg maradt. Szeretnék rá vevőt találni. 200Ft/kg-os áron adnám. Bármikor meg lehet nézni, fotókat is szívesen küldök bárkinek.
3280. lane01 (válaszként erre: 3279. - Ivita)
2015. júl. 15. 08:30
Nekem könyvelő intézte az indítást neten keresztül, de valószínűleg a közjegyző is tud majd mondani részleteket.
3279. Ivita (válaszként erre: 3269. - Lane01)
2015. júl. 14. 22:49
Köszönöm, valaki mondta, hogy a közjegyzőnél kell bejelenteni, hogy ezzel szeretnék foglalkozni. A héten be is megyek az önkormányzatba, és megérdeklődöm, konkrétan hogyan kell ezt intézni.
3278. Pacsirtamadár (válaszként erre: 3277. - H.Doritta)
2015. júl. 14. 21:48
Sokan vettek anno cipőt a lomb utcai nagykerből..
3277. H.Doritta
2015. júl. 14. 21:24
A cipő engem is érdekelne.
3276. lane01
2015. júl. 14. 20:30
Valaki tudna ajánlani egy jó nagykert, ahonnan lehet gyerekcipőt rendelni? Még csak gondolkodom rajta, de lehet ősszel ezt is megpróbálnám. Köszi!
3275. lane01 (válaszként erre: 3274. - Pacsirtamadár)
2015. júl. 14. 20:27
Az igazolványt mi sem váltottuk ki, felesleges sztem. Az indítás ingyenes, de utána fizetni kell, mint a katonatiszt. :) Nekünk már küldte az önkormányzat ma a papírt, hogy majd ne feledkezzünk el az iparűzési adóról se jövőre. ;)
3274. Pacsirtamadár (válaszként erre: 3269. - Lane01)
2015. júl. 14. 19:42

Maga a vállalkozói igazolvány, azaz annak az illetéke 10e. De minek? Nem kell az sehova.

Az adószám kiváltása ingyenes, azzal vállalkozó a vállalkozó.

3273. cincifinci (válaszként erre: 3270. - Ohaniko)
2015. júl. 14. 18:17

Főleg női és főleg felsők.

A géprongy szakadt,foltos,kopott.EZ 4 zsák nem vészes.

2015. júl. 14. 17:01

Sziasztok!

Régóta olvasom ezt az oldalt, kaptam segítséget is, bár sajnos elég későn, én is megjártam A.ZS-vel :) és egy Lentiből licitálós oldalon értékesítő hölggyel is (régen gyermekdivat néven árult) ezért onnan kezdve már inkább megvettem a 3900 Ft-os kilóárú holmit, amit én s.k. válogattam.


Nekem egy kizárólag krém ruhákkal foglalkozó üzletem volt.

Minden előzmény nélkül a bérbeadóm felmondott, (beteg voltam 2 hónapig, a bérleti díjat hiába fizettem, attól félt, hogy abbahagyom és bérlő nélkül marad, ezért meghirdette) a hétvégén kell kipakolnunk az üzletet.


A felnőttruhákra megvan a vevőm, de a gyerekruhák megmaradtak. Nem lett válogatva belőle semmi :)


Többszáz kilónyi téli-nyári, nem kiválogatott, mivel a betegségem miatt már március végétől csak hellyel-közzel volt nyitva az üzlet.


Szóval, eladó krém minőségű téli, nyári, ősz-tavaszi készlet.

Az ár függvénye, hogy válogatni szeretne valaki vagy egyben vásárolna. Rugalmas tudok lenni, ha valaki a teljes készletet megveszi.


Továbbá teljes üzletberendezés is eladó, helena vállfák, állványok (csőből szerelhető) turiláda, polcok, bábuk, stb.


Remélem, ez a fajta "árusítás" itt nem tilos.


Továbbá szívesen válaszolok bármilyen kérdésre :)

3271. H.Doritta (válaszként erre: 3267. - Cincifinci)
2015. júl. 14. 14:25

Kedves Cincifinci!

írtím privát üzenetet.

3270. ohaniko (válaszként erre: 3267. - Cincifinci)
2015. júl. 14. 14:01

Kedves Cincifinci!

Férfi vagy női a ruha, amit kínálsz? Mekkora méretek? Mit takar a géprongy? Válaszod előre is köszönöm.

3269. lane01 (válaszként erre: 3268. - Ivita)
2015. júl. 14. 07:22

Nem a vállalkozói igazolványt jell kiváltani, hanem indítani egy egyéni vállalkozást. Az igazolvány inkább jelképes, az 10 ezer forint. Főállású vállalkozó fizeti maga után a járulékokat, itt is be kell fizetni az egészségbiztosításit, ami hatezer párszáz forint, plusz az adók. SzJA-t pl kell, ami a bevétel 16%a. Ha Kata adózó lesz a nyugdíjas, akkor havi fix 25-öt kell kiadnia minden hónapban, plusz a könyvelő díja, ami 5-10 ezer havonta és a vaterás jutalék, ami nekem most kb még 10 ezer.forint lesz.


Ez a Vaterás 600 ezres dolog, akkor igaz, ha valaki a saját dolgait árulja alkalomszerűen. Nem rendszeresen. És szerintem nem a bevételre kell érteni, hanem összes értékre, amit valaki elad.

3268. Ivita
2015. júl. 14. 02:56
Egy éve mentem nyugdíjba. Szeretném kipróbálni magam a vaterán. Úgy értesültem, hogy hatszázezer forintig adómentes. Azért én mégis szeretnék vállalkozóit kiváltani erre a tevékenységre. Mennyibe kerül egy vállalkozói igazolvány?
2015. júl. 13. 21:19

Most telt be a pohár....

Vettem egy bálát nem rég.Sajnos itt nem fogyott bárhová vittem bármit csináltam.

kb 200 kiló FELNŐTT felsők főleg rövid ujjasok és nadrágok INGYEN ÉS BÉRMENTVE elvihető.Én nem tartogatom tovább felgyújtom esküszöm!!

Nagyon szép ruhák,szakadt és foltos nincs benne.

3 kikötésem van:

-Jövő hét 20.ától lehet elvinni csak egyben

-aki elviszi hozzon zsákot

-van kb 50 kiló géprongy kérem azt is vigye el

Ingyen!Ingyen!Ingyen!!!!Semmit nem kérek érte.Helyileg Taksonyban.

3266. lane01 (válaszként erre: 3262. - Resiver)
2015. júl. 13. 17:53

Halihó!


Nekem másfél hete jártak le az aukcióim. Mostanra sikerült annyi pénzt összeszedni, hogy rendelek egy zsák ruhát belőle. Még most is van olyan, aki nem utalt, meg akinek adtam ma negatívat, illetve még van vagy 2-3, aki még meg se próbált nálam jelentkezni. Nem értem az ilyeneket... Nagyjából 20 ezer forint kintlévőségem van még. Rendelés akad 1-2. Női ruha megy, gyerek alkalmit is vittek el. Most próbálom a nyárit még kiszórni. Én már az őszi-télit rendelem most. A nyárit hagyom fenn, vagy vegyítek majd és csinálok csomagot, vagy csak szetteket és marad mellette a nyári.

2015. júl. 13. 15:02

Sziasztok! Elég nagy bajban vagyok, a segítségeteket szeretném kérni. Szokott valaki közületek vásárolni a budakalászi USA-TEX-ben? Aki igen, kérem, jelezzen, és privátban visszaírnék.

Hálásan köszönöm!!

3264. resiver (válaszként erre: 3263. - Sorean)
2015. júl. 13. 11:02

Hát igen a mi piacterünk is pang,alig vannak licitálok,egy csomo termékem el sem kelt,ami meg elkelt az is alapáron,ai nem tul jó,mert ha mindent kiszámolok,levonások stb akkor szinte nincs is hasznom és rádolgoztam rendesen,fényképezés méricskélés(mindegyiket külön mérem meg anyagösszetétel infót is adok a leiráshoz)

Ez még egyenlőre nyári...őszit enm merem feltenni mert félek senki enm licitálni,mindenki nyaral...pluszban annak magasabb kellene hogy legyen a kiinduló ára igy a hirdetési összeg is eleve nagyobb ha nem adom el tiszta ráfizetés.Majd agusztus közepétől kezdem feltenni azt a kevéske öszi ruhámat ami van.addig próbálom a nyáriakat legalább amit beleraktam az jöjjön vissza.eddig elég jol ment ez az első hétvégém hogy bekrepát a dolog...

3263. Sorean (válaszként erre: 3262. - Resiver)
2015. júl. 13. 10:03

Szia!


Én egy kicsit le vagyok engedve, mert a Vatera iszonyatosan pang. A nyár sajnos mindig ilyen gyenge.:( Te mikortól kezded feltölteni az őszi cuccokat? Szerinted érdemes már aug. elejétől? Nem merem bevállalni min.ár nélkül még az őszit, de a min. ár meg nagymennyiségű feltöltés esetén horribilis.

❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook