Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
3412. törcsi13
2015. okt. 20. 19:04

Én bármikor kiállok Rita mellett!!!!

Bármikor mernék rendelni tőle úgy,hogy nem is fotózza.


Egyetlen egy dolog zavar,az pedig az, hogy ha írsz neki,olvassa, de nem válaszol,vagy el sem olvassa és már nekem ég a képem,amikor 5x írok neki ugyanaz miatt,de valószínűleg nem csak velem ilyen,mert sokan írnak neki a falra,hogy írtam, olvasd el,válaszolj, stb. :)

Na de ő ilyen és így kell elfogadni,és ha meg is tartja a 3 lépés távolságot a levelezések során,mindig kulturált,és nem hiszem,hogy olyan lenne a stílusa,amin ki kellene akadni,vagy hogy is írták itt.

3411. EzFlow
2015. okt. 20. 17:21
Sziasztok! Én Ritától Lentiből 2x vettem,de soha többet!Amikor az extra-1.o. reklamáltam,hogy nagyon sok benne a 2.o. is,megkaptam,hogy igaz ez valamivel rosszabb csomag a szokásosnál, de ő is így kapta.Gondoltam, biztos csak a többi jó,ha annyian veszik tőle és meg vannak elégedve... megpróbáltam másodszor,na az még az elsőtől is vacakabb lett.Soha többet! Alától és Katitól sokszor vásároltam, volt ami kicsit gyengébb volt a szokásosnál,de ár-minőség arányban még mindig ők a legjobbak.Azt is szeretem,hogy rugalmasak,ha nem tetszett a zsák, gond nélkül visszaveték,igaz bukta a pk, de még mindig jobb mint a vacak áru!Én ajánlom őket!
2015. okt. 20. 15:41
Valaki estleg használt Vadász ruha ügyben,nemtud segíteni?
3409. Edóka27 (válaszként erre: 3405. - Turki77)
2015. okt. 20. 11:12
Szia, sajnos én is jártam már így több nagykerrel , de én nem, voltam " enyire szerencsés" , nem fizették vissza az összeget :( nagyon nagyon nehéz most megbízható nagykert találni, ráadásul olyat, aki még közel is van hozzád .... nem kell érte több száz kilométert utaznod :((
3408. Edóka27
2015. okt. 20. 11:10

Sziasztok :) SOS- ben keresnék megvételre hitelesített bolti mérleget, ha valakinek van elfekvőben felesleges, legyen szíves már írjon rám :)

Előre is köszönöm :)

3407. Bernadett81benzinkút (válaszként erre: 3405. - Turki77)
2015. okt. 20. 09:58
Én is nagyon sok helyen jártam az országban,volt hogy 400km-t is utaztam Jó minőségű áruért. Persze mikor a saját szememmel láttam,akkor nem volt az a krém minőség amit a telefonon keresztül kaptam. Az ár nagyon drága és rossz minőség!
3406. Bernadett81benzinkút (válaszként erre: 3392. - MIKÓKA)
2015. okt. 20. 09:44
Én vásároltam ott nem kevés pénzért,nem sok mindent kaptam. A cipő is nagyon drága volt és nem volt az a minőség amit vásároltam.
3405. turki77
2015. okt. 19. 11:30

Régen írtam már ide,de úgy érzem most le kell írnom pár tapasztalatomat!Márciusban nyitottam,most nyáron hazaköltöztettem az üzletemet,mert így megspórolom a bérleti díjat,rezsit,stb,de most valahogy elment a kedvem az egésztől.Vásároltam több nagykertől is és most le is fogom írni kitől mit,de ez csak az én személyes tapasztalatom,ezért kérlek benneteket csak úgy vegyétek figyelembe,nem biztos,hogy másnak is ez vagy ez lesz!!!

Szóval kezdésnek extrát vettem:

Örkényből:volt benne nagyon szép,de szakadt és festékes is

Zsebibaba:szép volt

Ala Lentiből:szép volt

Utána megpróbáltam Ala 1-2.osztályát Nekem ugyanolyan szép volt mint a többinél az extra,utána tőle kértem,mert megtudtam vele beszélni,hogy mikor mi lenne jó.

Aztán hónap végén kevesebb volt a bevételem új árú kellett volna de 30-40kgos zsákra nem volt pénzem,ezért megpróbáltam a Zsebibabás 10kgos mixet,hát sírtam amikor kiszedtem a tartalmát.Legtöbbje kínais volt,szakadt,gagyi.Többet nem kértem belőle.

Először csak gyerekruhát árultam,de másra is volt igény.

Egy hónapja rendeltem a Ronyász weboldalán egy 15kgos munkásruha zsákot.Nagyon jó minőségű volt,sok címkéssel,még aznap eladtam az egész zsákot.

Utána rendeltem egy felnőtt férfi mixet extra-1 osztály,voltak benne jók de sok benne az öltönynadrág,alkalmi ing,amit nem sok eséllyel tudok eladni

Papa-mama zsák 3000ft volt a 20kg,ok volt benne régi divatú ruha is,de sokkal többet árultam belőle mint a férfi zsákból mert minőségre nagyon jó volt és elvitték 500ftos darab áron munkásruhának.

Rita Lentiből,az ő csoportját azóta követem hogy elkezdtem ezt az egészet minden álmom volt egyszer tőle szerezni egy zsákot.

2hete sikerült.Mielőtt kértem volna bármit is,megkérdeztem tőle,hogy nem baj-e hogy utánvétes vagyok,azt írta nem,így kértem egy zsákot.A képek alapján nagyon szépet extra-1-2.osztályt.

Kedden kiírta,hogy sajnálja,csak fele zsák fért fel az autóra szerdán küldi annak aki lemaradt.Hát én lemaradtam,de gondoltam jó hát persze,jó lesz az csütörtökön is,úgyis csütörtökön van mindig zsákbontás.Minden vevőmnek mondtam hogy hú dejó zsák fog jönni,végre tudtam tőle rendelni.Természetesen rengetegen jöttek csütörtökön mindenki várta a csodát,vevőim voltak zsákom ismét nem.Így visszagondolva tényleg idióta voltam,de sírtam.Sírtam,hogy ezt nem hiszem el.Beírtam a csoportba,mindenki írogatta hogy de jó nekik minden megjött és szupi minden.Akkor írt Rita hogy sajnálja én csak következő héten fogom megkapni,mert az utalásosoknak küldi előbb.ok,végül is az én hibám,hogy kp-m van.Ma megkaptam a zsákot nulla forintért.Kibontottam és azzal a lendülettel vissza is pakoltam a zsákba.Mint írtam az elején is csak az elején vettem extrát utána 1-2.osztályt végig,tehát tudom az mit takar,ez a zsák extra-1-2.osztálynak volt írva,ami a képeken volt az tényleg ok volt,de a többi.Leszögezném azért itt,hogy nem bántani akarom,lehet másnak tökéletes lenne,de én megszámoltam 326ftra jött volna ki dbja kb 20at tudtam volna eladni mondjuk 600-700 ftért a 2 kabátot 1500ért,a többit jó szándékkal 300ért,ha elvitték volna,egyszínű semmit mondó dbok,ok nem koszos,nem foltos,de akkor sem nézne rá senki(

Írtam neki hogy nem kellett fizetnem a csomagért,írta,hogy igen sajnos az alkalmazottja eltévesztette mert nem utánvétesre írta.Megírtam,hogy én visszaküldeném a zsákot mert buktam eleget a múlt héten azzal,hogy nem jött meg a zsák nem akarok újra 50ezret elbukni ezzel.Írta,hogy ok küldjem vissza majd más örülni fog neki amúgy is hallotta hogy én problémás vagyok.

NAAAA ezen akadtam ki.

Ha akarom nem is szólok,hogy nem kellett fizetnem,de egyből jeleztem felé,ha akarom vissza se küldöm a zsákot,mert hát ugye ingyen volt és ezek után úgy sem vennék tőle többet,de már vissza is vitte a férjem a postára.Ha akarom kiszedem azt a pár jó dbot és úgy küldöm vissza,de minden egyes dbot visszapakoltam.

Sajnálom hogy nem dobálozhatok 50 ezrekkel és ettől már problémás vagyok.Soha egyetlen nagykernek se küldtem vissza semmit,mindig már aznap reggel átvettem a csomagokat ahogy megjött,szóval elég szíven ütött ez,hogy én problémás lennék,amikor megpróbálok mindig mindent becsületesen csinálni(

Most megint itt vagyok árú nélkül és kedv nélkül hogy folytassam.

Amúgy ha olyan zsák lett volna aminek más meg örülni fog akkor miért küldeném vissza amikor 2hetet vártam rá és itt vagyok új árú nélkül mert arra raktam el a pénzem???

Nem értem...

Mint,ahogy azt az első sorokban is írtam ezek az én személyes tapasztalataim és véleményem,tehát ne kövezzenek meg azok akik pl gyönyörű ruhákat kaptak onnan ahonnan én nem,lehet csak én vagyok ilyen szerencsétlen,de ez az üzlet erről szól.Sosem tudjuk mit veszünk és most nekem ebből lett elegem

3404. 22eva22
2015. okt. 14. 09:41
Sziasztok! Hasznàlt műanyag jàtèkba ès gyerek dzsekibe tud valaki segìteni?
3403. Suhu
2015. okt. 12. 12:35
Focis szurkolói sálak, drapik, mezek, focis termékek érdekelnének. Akinek lenne kérem írjon levelet. Köszi
3402. katedralis88 (válaszként erre: 3388. - Evasza)
2015. okt. 5. 11:40
Én tudok,a kocsordiaknál van új,jó áron.
3401. Gabi15
2015. okt. 4. 10:31

Sziasztok, beszerzési forrást keresek gyerekruhára. Visszaolvastam sok hozzászólást, úgy látom, hogy a hatvani nagykert és a pápait ajánlják sokan.Melyik a jobb, van köztetek, aki mindkettőben volt?

Egyházi gyűjtést is említett valalki. Ezt próbáltátok ?

3400. ludmila (válaszként erre: 3398. - Ildicica00)
2015. okt. 3. 20:57
légyszives nekem is segíts benne hol lehet? köszi
3399. petrikek (válaszként erre: 3398. - Ildicica00)
2015. okt. 2. 14:42
nem
2015. okt. 2. 07:39
Sziasztok. Tudok egy jó helyet ahol lehet original ruhát kérni, és válogatásra is van lehetőség olcsón.
3397. Sorean (válaszként erre: 3365. - Lane01)
2015. szept. 29. 11:38

Szia!


Hogy megy a Vaterázás? Nem tudom, mi van, de borzasztóan pang, pedig ilyenkor a korábbi években nagyon jó forgalom volt. :(

Az a sok Facebookos csoport szerintem elszippantotta a Vaterás vevők egy részét is. :(

3396. lenolajpillango (válaszként erre: 3389. - Csubi123)
2015. szept. 29. 10:11
Szia! Én régen jártam hozzájuk. Nagyon változó volt az árukészletük. Volt, hogy csillogó szemmel jöttem el, de máskor meg csak azért válogattam, hogy ha már utaztam 100 km-t, ne jöjjek el üres kézzel. A krém/extra zsákból én sokat, majdnem a felét mindig kiszórtam, így az ár is magasabb lett. A minimum mennyiséget nézd meg a weboldalukon, már nem emlékszem, de új zsákot csak akkor bontottak, ha elérted a minimum százalékot.
3395. dina3
2015. szept. 27. 15:33

Sziasztok !


Tudtok nekem segiteni cipő nagykerben ?


Köszönöm

3394. MIKÓKA
2015. szept. 27. 09:27

Én van amelyikhez el sem jutottam.

Regisztrálni kellett az oldalon, majd a tulaj különböző kérdésekkel bombázott. (miért akarok, mióta vagyok kereskedő, hány m2-es az üzlet...stb) Megírtam, hogy mennyi a kezdő tőkém, amit ő nagyon kevésnek tartott. Közben a nagyker 3 hét szabadságon volt, én pedig beszereztem az árut máshonnan. Nem régen rámentem az oldalra, és meglepődve láttam, hogy nem tudok belépni az oldalra. Már akkor kezdett a dolog gyanús lenni. Újra regisztráltam, és visszajött, hogy a regisztrációm nem fogadta el. De mivel megvoltak a gépen a régi beszélgetések ezen az úton írtam meg a véleményemet neki. Leírtam, hogy én nem lettem szegényebb, mert beszerzem az árut mástól, de számára én rossz reklám leszek. Egyértelmű, hogy mivel nem rendeltem nála kitörölt. Ezen az oldalon az első vásárlás 95.000.- ft. Na, ilyen nagyker is van!!!

3393. Farkas04
2015. szept. 26. 21:12
Üdv.Olvastam a kommenteket és amint észrevettem eléggé megoszlanak és nagyrészt rossz tapasztalatok vannak a nagykereskedésekről.Netán van még olyan amelyik árban és minőségben jó?Vagy esetleg tud valaki osztrák vagy német nagykereskedést ahol érdemes vásárolni?Őszintén már nem tudom hová forduljak,sok elvesztegetett idő meg pénz.Valakinek valami konkrét infója?előre is köszönöm.Szép estét mindenkinek :)
3392. MIKÓKA
2015. szept. 25. 20:30

Sziasztok!

Egyre többen keresnek nálam gyerekcipőt.

Mivel még nem régen nyitottam "turit", így várom a véleményeteket. Nézegettem a "Debrecen-Józsa"-t. Kapott már árut valaki onnan?

3391. 4e5203e90a (válaszként erre: 3390. - Csubi123)
2015. szept. 25. 12:20
a bála náluk 20-kg os zsák volt :-) Kettőt megnéztem ,és eljöttem.
3390. csubi123
2015. szept. 25. 12:11
Az akciós 600/kg vagy a friss bálából válogattál?
3389. csubi123
2015. szept. 24. 20:51

Sziasztok!

A Horgonyruha nagykerrel kapcsolatban szeretném segítséget kérni.

Våsårolt màr valaki közületek tőlük?

Milyen minőségű a krém/extra zsákos ill. a darabra vålogatåsnál mennyi a minimum mennyiség?

3388. evasza
2015. szept. 21. 15:42

sziasztok tudna esetleg valaki bizsut kg-os áron akár használt , vagy új is érdekel

köszönöm előre is

3387. Vándorszem (válaszként erre: 3386. - Sorean)
2015. szept. 21. 12:33
Szia! Kütyü zsák? Most ezt írjam be a keresőbe? :) A Pápaitól kaptam már. Szegeden régebben egy használt elektronikai cikkesnél voltunk,de nem vettem semmit. Az új,de üzletekbe visszavitt holmik nem működtek. Válasz csináltassam meg...
3386. Sorean (válaszként erre: 3385. - Vándorszem)
2015. szept. 21. 12:14

Szia!


Amit Te keresel, azt -bármilyen vicces is- elvileg úgy hívják, hogy kütyü zsák. :D

Úgy tudom, egy szegedi nagyker árul ilyet, sőt, talán a pápai írhasználtruha nagyker is.

2015. szept. 21. 12:12

Üdv mindenkinek!


Tudom itt mindenki főleg ruhával foglalkozik. De esetleg nem tudtok valahol jó,megbízható Lomist? A ruhával már párszor kaptam használt játékot,széket,elektronikai cuccokat stb. Úgy látom erre lenne kereslet,de létezik-e olyan nagyker,ahol ezt be lehet szerezni?

Előre is köszi az ötleteket!!

3384. evasza (válaszként erre: 3381. - V.tom)
2015. szept. 21. 11:09
írtam neked levelet engem is érdekelne az elérhetőségük előre is köszönöm
3383. V.tom (válaszként erre: 3382. - Babika63)
2015. szept. 21. 10:44
Szia Babika privát üzenetben vagy én vagy a párom megírja neked az elérhetőségüket .
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook