Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
3442. bonika21
2015. nov. 5. 15:16

Sziasztok!


Én szeretném bezárni a használtruha üzletemet, ami Pest megyében található, de Budapestre költöztem és mással foglalkozom. Nagyrészt angol ruhák vannak. Márkákat tekintve: next, M&S, H&M, George, Atmosphere... Vegyesen vannak a ruhák krém minőség és I. osztályú. Nem szakadtak, nem foltosak. Kb. 500-600 kg. biztos lehet, pontosan nem tudom a súlyt, mert még nagy része vállfán van. Meg lehet nézni, de én egyben szeretném eladni. Van benne gyerek és felnőtt méret is, a férfi ruha aránya kevés de sok a férfi ing. Van köztük: póló, hosszú ujjú, tunika, kötött pulcsi, kardigán, csőfarmer, vászon nadrág, alkalmi nadrág, blézer, divatos felsők, fürdőruhák, sapkák, sálak stb... A felnőtt téli kabátból sincs sok, de van benne vékonyabb is. Gyerekből ezek mellett sínadrág, kantáros nadrág is. Kevés cipő-szandi is van közte. 700 forintot szeretnék érte kérni kilónként. Ezen az E-mail címen lehet érdeklődni: 2330boni@gmail.com. Az adott E-mail címen keresztül tudok képeket is küldeni.

3441. Hilda63 (válaszként erre: 3439. - Melindaturi)
2015. nov. 5. 12:07
Szia melindaturi!Megadnád ennek a nagykernek a nevét és az elérhetőségét?Milyen árut vettél?Válogatottat vagy origit?Köszönöm
3440. Suhu
2015. nov. 4. 10:39
Focis szurkolói sálakat, drapikat, zászlókat vennék. Akinek lenne az árujába, és nem tudja eladni írjon. Szeretném bővíteni a gyűjteményem.
2015. nov. 3. 15:17
Sziasztok midenkinek csak szolók hogy amit találtam új nagyker az nagyon jó ajánlani tudom mindenkinek tegnap bevásároltunk náluk és én már turizok jó pár éve de ilyet még nem láttam.Sok nagykeres mondta már nekem hogy milyen jó az árúja meg minden aztán persze nem volt az itt is félve vásároltam előszőr pár hete ,aztán kellemesen pozítivan (csalódtam) minden nagyon jó volt jó minőség száp árú.Mivel jön a karácsonyi hajtás gondoltam most kell bevásárolni meg is tettem tegnap és nem hittem el ,hogy ilyen van minden árú szép és jó minőségü egyik zsákba se találtam szakadt ruhát azt kaptamamit szerettem volna és amiért bátran írok ott hagytam a pénztárcámat véletlenül ,egész úton keresgéltem hogy hol hagytam el a benzikuton vagy nem is tudom ,,,és megcsörent a telefonom igaz márt fél uton voltam hazafelé az árúval és a pasas szolt hogy megtalálta a tárcám ,nagon megörültem és egy forint sem hiányzot belőle pedig volt benne ...úgy hogy mondhat bárki bármit én ezútán csak ehez a nyakerhez fogok járni.
3438. Dzsófy
2015. nov. 2. 13:10
Szia Karolina 7617 ! Kérlek segíts, mert a nagyker -ről ,amiről írtál, eltűnt a hozzászólásod, a telefonszámmal együtt.Igaz felhívtam a Molnár Gyulát, Beszéltem vele, de a telefonszámot elfelejtettem kiírni, a vezetékes telefonom meg nem tárolja a számokat. Egyébként írtad hogy van két boltod, csepelen, és milyen ruhákat rendelsz, ami megéri? Érdeklődve várom válaszod! előre is köszönöm Dzsófy
2015. nov. 2. 10:27
Teljes mértékben osztom a véleményed,és álláspontodat,én is originált áruból dolgozom már 15 éve,hasonló jó tapasztalatokkal!
3436. imiesmoni
2015. okt. 31. 17:35
Olvasd végig ezt a fórumot és utána vegyél 500kg-os originál bálának nevezett szemetet.
3435. dina3
2015. okt. 30. 06:57

Sziasztok !


Jó cipős nagykert tudtok ajánlani nekem ? Köszönöm

3434. Hilda63
2015. okt. 29. 21:11
Sziasztok!Sokat beszéltek egy Rita nevű hölgyről,ő.ki? Hol lehet megtalálni?
3433. Hilda63 (válaszként erre: 3381. - V.tom)
2015. okt. 29. 20:50
Szia V.tom!Megtudnád adni a nagyker nevét?köszi
3432. Hilda63 (válaszként erre: 3344. - Nikoletta8719)
2015. okt. 29. 20:42
Szia nikoletta8719!megtudnád adni a srác számát?Köszönöm
3431. Hilda63
2015. okt. 29. 20:37
Szia Karolina7617!köszönöm,majd felhívom őket.
3430. falusivali (válaszként erre: 3428. - Sorean)
2015. okt. 29. 12:32

Igen. Pontosan jól látod. A Facebook abszolút nyerő.

Semmilyen más fórum és üzlet nem működik annyira.

Kereskedés minden kötelezettség, szabályozás, adózás

nélkül. Kell ennél jobb?. A véleményem szerint tiltani kéne a kereskedést ezen az oldalon.

3429. sziluska
2015. okt. 29. 12:02
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy Ti mennyiért adjátok a ruha kg-ját? Mi most kezdtük és ez állandó vita a férjemmel, mert én azon vagyok, hogy eladjuk, de kevesebb haszonnal is ő meg sok haszonnal szeretné eladni, mert pótolni azt a mi rajtunk marad. Szerintetek, hogy jobb (aki már tapasztalt) Végül is 2200 Ft/kg-ra írtuk ki. Jó szerintetek?
3428. Sorean (válaszként erre: 3427. - Csmkrisz)
2015. okt. 28. 09:24

Sajnálom, hogy így jártál annak ellenére is, hogy személyesen kerested meg a nagykereket.:( Én is befürödtem a legutóbb Angliából hozott ruhákkal, de az eladóm nagyon korrekt és elvileg ad a gyengébb minőségű ruha helyett olyat, amit már korábban megszoktam. Bár csak akkor leszek nyugodt, ha itt lesz az árú...

Rendeltem női csizmát is, amivel elégedett vagyok, mégis siralmasan állnak a Vaterán. Lehet, hogy csak nekem tetszenek... (?) :)

Én gyerekcipőt nem merek rendelni, mert egyszer pár db-bal bepróbálkoztam és nem volt rá nagy kereslet. Ha valakit érdekel lábbeli, tudok rendelni.


Azoktól kérdezném, akik Vateráznak: Ti is érzékelitek, hogy lassan vége a Vaterának? Szerintem a rengeteg facebookos csoport megölte.:(

3427. csmkrisz
2015. okt. 28. 06:39
Hàt az àltalànosítàsról:Hàrom helyről vettem meg a kezdő àrukészletem!!!Első hely eladhatatlan àrú tele selejtes ruhàval és a 20kg cipőből jó ha 3kg el tudok adni!!!Màsodik hely fogyasztóvédelem lett a végeredmény és 300kg ruha a vöröskeresztnek!!Harmadik hely Cipő tàska eladhatatlan.A krém ruha dràga volt de hasznom nem igen lesz rajta.A kabàt szupi minden pàr hibàs db.Még ennek is nagyon örültem.Aztàn a harmadik helyről rendeltem újra kabàtokat.25dbból 15 sérült eladhatatlan.Enyit a 800000ftos kezdő àrukészletről!!!Végülis bocs az àltalànosítàsért de valaki mondja meg hova menjek ezek utàn!!!Vagyis van hova menni de a bizalom az nagyon elveszett!!!
3426. Sorean (válaszként erre: 3424. - Csmkrisz)
2015. okt. 27. 08:30

Szia!


Ha nagykert szeretnél nyitni és gyerekruhával is akarsz foglalkozni, akkor szerintem Angliából hozz ruhákat, mert a magyar "célközönség" végtelenül angolmán. Legalábbis ami a gyerekruhát illeti.

2015. okt. 26. 22:11

Szia :-) Elmondanád a személyes tapasztalatod ?Mielőtt általánosítod a nagykereket idehaza! Én hoztam be külföldről is ott se kolbászból van a kerítés.Csak ott nagyobbat buksz,mint jelen esetben én buktam :-(

Sok éves tapasztalatom ,minél kisebb a nagyker,annál korrektebb,és fordítva...

Ez az én saját tapasztalatom,mindenkié lehet más :-)

3424. csmkrisz
2015. okt. 26. 21:07

Sziasztok!

Most nyitottam turit.Az első tapasztalat szörnyű!!!:)A nagykeresek nagy része csaló!Vettem a fàradsàgot mindenhova személyesen elmenntem előtte.Magyarban màr nem szívesen vàsàrolnék!!!Tud valaki jó helyet külföldön pl:Olasz,Svàjc,Ausztria,Romània Szlovàkia.Ha talàlok jó helyeket külföldön nyitok egy megbizható nagykert!!!:)

3423. tfib
2015. okt. 24. 14:35
sziasztok holl lehet személyesen új és újszerü ruhákat válogatni angol terméket keresek
3422. maria27
2015. okt. 22. 20:49
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni abban, hogy női nagyméretű ruhát melyik nagykerben lehet beszerezni?
3421. resiver
2015. okt. 21. 17:36

Most nem értek valamit.Most le lehet irni szabadon egy véleményt vagy nem?

Nem erről szól ez a fórum?

2015. okt. 21. 15:54
Szép napot mindenkinek vásárolt már valaki közülettek a dresscodetextiltől ha igen mik a véleményetek mert sok jót halottam róla csak nem tudom ,hogy ez igaz-e .Egyébként én még itt új vagyok sok hozzászólást visszaolvastam és sok hasznos dolgot voltam le. Köszönöm hogy válaszoltok szép napot mindenkinkinek.
3419. Sorean (válaszként erre: 3417. - Eszterlanc5)
2015. okt. 21. 11:57

Azért regisztráltál, hogy ezt leírd? Nem semmi kutatómunkát végeztél, gratula!


Szerintem az, hogy milyen tevékenységi körben végzi a használtruha értékesítést, csak és kizárólag a könyvelőjére és rá tartozik.

Ad a vásárlásokról számlát? Igen. Azokat a számlákat a kiskereskedő fel tudja használni? Igen, ezt tapasztalatból írom.

Nem is értem, ezek után még minek kutakodik valaki a NAV-nál róla... vagyis sejtem. Nagyon bántó tud lenni, hogy valaki ennyire sikeres abban, amit csinál egy olyan embernek, aki nem megy semmire.


Nem azért írom le a véleményemet, mert védeni akarom, hanem azért, mert ez már több mint véleménycsere. Ez inkább már egy lejárató "kampány"...

3418. Sorean (válaszként erre: 3414. - Turki77)
2015. okt. 21. 11:52

Értem én az álláspontodat, csak azt nem, hogy ha nem a Tiéddel megegyező véleményt olvasol, miért leszel ennyire pipa? Miért kell nyomatékosítani az indulataidat dupla felkiáltó- és kérdőjelekkel?


Anyagi kár ért? Nem.


Az meg, hogy azért gratuláljunk Neked, mert nem loptad meg a Ritát, nonszensz... Bennem fel sem merült volna, nemhogy még ezért vállveregetést várjak... de hát nem vagyunk egyformák...


Én csak annyit tudok mondani, hogy ha olyan lenne a Rita ruhája, mint amilyennek Te leírod, nem lenne kialakult, elégedett vevőköre és nem tudna mindent egyszerre eladni.

3417. eszterlanc5 (válaszként erre: 3413. - Sorean)
2015. okt. 21. 09:54

Sorean véleménye:

„Ha mindenki olyan korrekt lenne, mint a Rita, akkor valószínűleg nem is indult volna el ez a topik és nem lenne kikről megosztani a negatív tapasztalatokat... …„mert szerintem Rita jelenleg az egyetlen nagykereskedő itthon, aki nem árul zsákba macskát és a zsákjai tartalmának vagy 75%-át lefotózza.”


Ha a korrektségről beszélünk, akkor szerintem alapvető, hogy ne tévessze meg a vásárlóit azzal, hogy nagykereskedő, amikor a NAV nyilvános adatai alapján csak egyéni vállalkozó, olyan mint mi, kiskereskedelmi engedéllyel rendelkezik, bárki megnézheti. A ruha csak másodlagos dolog. Az én tapasztalatom alapján , ha egy 20 kg-os zsákban csak kb 20 darab ruha eladható és a többi semmitmondó, ott valami nem oké. Ja és amit turky77-nek írt, hogy alkalmazottja hibázott a feladásnál, arról annyit, hogy a nyilvános adatok alapján nincs bejelentett alkalmazottja.

3416. turki77 (válaszként erre: 3415. - Törcsi13)
2015. okt. 21. 09:45

Tényleg nem kötözködés,egy ici-picit sem)

Esküszöm utoljára írom le , mert nem fogok belemászni olyan vitákba , aminek semmi értelme!!!

Mindez velem történt nem MÁSSAL,ez az én véleményem nem MÁSÉ,akinek viszont pozítív véleménye van annak örülök,és Ő is örüljön neki.Ez egy FÓRUM ami a "Használtruha nagyker TAPASZTALATOK"-ról szól és leírtam a tapasztalatomat.ENNYI történt,se több se kevesebb.Ha másoknak meg jó tapasztalata van írja le azt,ne engem kövezzen mert az enyém éppen nem jó!!!Sehol nem látok olyat,hogy a Fórumban TILOS a NEGATÍV vélemény!!De ha esetleg mégis tilos,tiltsatok ki mert lemerészeltem írni,hogy mi történt velem!!

3415. törcsi13
2015. okt. 21. 09:20

Nem akarok kötözködni, de:


"kb 20at tudtam volna eladni mondjuk 600-700 ftért a 2 kabátot 1500ért,a többit jó szándékkal 300ért..." - a képeken én alapból 4 kabátot látok....


"Igen voltak képek 20db ruháról" - 39db ruháról készült fotó 21 fényképen.


Ellentmondás ellentmondás hátán...


Osztom Sorean véleményét:

"Ha mindenki olyan korrekt lenne, mint a Rita, akkor valószínűleg nem is indult volna el ez a topik és nem lenne kikről megosztani a negatív tapasztalatokat..."

3414. turki77 (válaszként erre: 3413. - Sorean)
2015. okt. 21. 08:11

Ha valaki végigolvasta a hozzászólásomat,akkor láthatja,hogy nem csak egyetlen nagykeresről írtam és azt is kifejtettem,hogy ez az én személyes tapasztalatom,ettől másnak,másoknak lehet hiper szuper pozítív véleménye bárkiről,és igen pontosan azért van ez a fórum,hogy megosszukk a tapasztalatainkat nem???Én sajnálom a legjobban,hogy az enyém most negatív.Nem áll szándékomban lehúzni senkit és ahogy itt olvasom nem én vagyok az egyedüli aki így járt,plussz privát leveleket is kapok ugyan ezzel a véleménnyel.Igen voltak képek 20db ruháról,a zsákban pedig 144 db volt szerintem az nem a zsák 75%-a és igen pontosan a képek miatt vásároltam meg és pontosan azok miatt csalódtam akkorát.De ugyanezt leírtam a Zsebibabás ruhákról is szerintem,hogy a képek szépek voltak,de a ruhák egyáltalán nem.

És hogy megbántva érzem magam??Más nem bántódna meg azon,hogy miútán még én szólok,hogy véletlenül elküldte a zsákot ingyen,visszapakolom minden db-ját a zsáknak,visszapostázom és még azt kapom,hogy hallott rólam ,hogy problémás vagyok??Ha egy kicsit elgondolkozik ezen valaki,miért nem tartottam meg a zsákot amikor ingyen jött,valamennyit biztos kiárultam volna belőle,rendelni meg már úgysem fogok tőle,tehát miért nem ez tettem??Miért küldtem vissza amikor nincs árum,ha tényleg eladható ruhák voltak benn és várták a vevőim??Miért nem szedtem ki azt a 20 jó ruhát amit eltudtam volna adni??

Igen,lehet azért mert nem vagyok korrekt!!

3413. Sorean
2015. okt. 20. 23:10

Sziasztok!


Ha mindenki olyan korrekt lenne, mint a Rita, akkor valószínűleg nem is indult volna el ez a topik és nem lenne kikről megosztani a negatív tapasztalatokat...


Ha nem válaszol valakinek, az szerintem azért van, mert ha nem az ismerősi köréből ír neki valaki, akkor nem a bejövő üzenetek között, hanem az egyebek mappában jelenik meg a levél. Nem hiszem, hogy szándékosan nem olvassa, vagy válaszol a levelekre, hiszen elsősorban az ő érdeke, hogy menjen az üzlete...

Én nem tapasztaltam soha, hogy távolságtartó lenne, sőt... de azzal sincs gond, ha nincs sem ideje, sem energiája arra, hogy minden egyes vevőjével személyes, netán baráti kapcsolatot ápoljon.

Turi, a Te bejegyzéseden azért lepődtem meg, mert szerintem Rita jelenleg az egyetlen nagykereskedő itthon, aki nem árul zsákba macskát és a zsákjai tartalmának vagy 75%-át lefotózza. Talán még Katalin ilyen, de én másról nem nagyon tudok. Szóval Mielőtt megrendelted a zsákod, azért jó pár képet láttál, ami alapján pont arra a zsákra esett a választásod, most mégis azt írod, csak pár jó db volt benne. Ez nem korrekt...

Szerintem sértve érzed magad amiatt, amit Rita írt és ezért húzod le Ennyire... Na mindegy.


Egyébként meg összességében azt látom, hogy legtöbbünk nem tud zsákot vásárolni. Várjuk a csodát, a 300%-ban karakteres db-okat tartalmazó csomagokat, persze minél olcsóbban, aztán hatalmasokat koppanunk...

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook