Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
3532. imiesmoni (válaszként erre: 3528. - Tfib)
2016. jan. 30. 10:18

Szia! Ugye nem extra meg krém ruhát vársz ennyiért!


Én még mindig tartom magam ahhoz ahol 500kg-os bála van az szemét, illetve 3.o max 50Ft/db áron eladható, ha ilyen boltod van akkor esetleg.

3531. tfib
2016. jan. 30. 05:24
szertném meg kérdezni hogy estleg más fajta gyerek fajtára válogattót ruhát probáltál náluk ,mert az árlistán több fajta van és a telefon számot felhivtan márminta tex-trade de a hölgy semit nem tud , mindig imélt irt és soha nem arra kaptam választ amit kérdeztem .Ez elág gáz egy ekkora cégnél . engem csak a gyerek ruha érdekel .én sajnos csak viszont eladotol vetem az ö teréküket krém extra-1minőséget a facen jó drágán . a többit inkáb nem irom le . .Moncsayka hálásan köszőnöm a választ .
3530. Ritusska
2016. jan. 29. 23:06

[link]


Innen vásárolt már valaki?

3529. moncsyka79 (válaszként erre: 3528. - Tfib)
2016. jan. 29. 19:14

Bocsánat,igen áfa nèlkül ennyi azt nem írtam.

Igen prèseltek,teljesen be vannak csomagolva,nem igazán lehet belelátni sajnos.

3528. tfib
2016. jan. 29. 19:04
nem voltam még ott de arra kértek hogy nézzem meg az árut . 85 ft-kg az áfa nélküli ár kedves moncsyka én most erre pájázom. ez akkor préselt áru ,jól gondolom
3527. moncsyka79 (válaszként erre: 3526. - Tfib)
2016. jan. 29. 18:50

Szia tfib!

85ft\kg a gyerek felsős bála.Abból is van kisebb ès nagyobb bála,amit mi hoztunk 520kg volt.Melyiket próbáltátok már onnan?

3526. tfib (válaszként erre: 3525. - Moncsyka79)
2016. jan. 29. 14:42
moncsyka79 én keresem a TEX TRADE árlistában jOG K bálát den találok olyant kérlek segics .
2016. jan. 29. 12:11

Sziasztok!

Én is szeretném megosztani veletek tapasztalatom a Székesfehérvári Tex Trade Kft-vel kapcsolatban,hátha valakinek segítségére lesz.

Már 3 éve tőlük vesszük a bálákat.Ami nekünk bevált az a REC bála-télen nagyon szuper kabátok dzsekik vannak benne,ebből is a 350-400kg közöttieket szabad megvenni,mert kitapasztaltuk,hogy ezek a kabátosak inkább,amik ekkorák.A 400kg felettiek sem rosszak,de azokban sok vegyes ruha van,minimális gyerekruhával.

A 2.favorit a polár bála-ezek átlagba 250-300kg közöttiek.Nagyon jó minőségűek,kevés kidobandó van benne.Sok barna és zöld színű felső van benne amiket nálunk a vadászok viszik,mint a cukrot.Ez a bála csak felsőket tartalmaz és felnőttet,tehát naci és gyerek nincs benne.

A 3.bevált bála a JOG K.elnevezésű gyerek csak felsőket tartalmazó bálájuk,amiben kizárólag csak pamut anyagúak vannak.Sok mesés,márkás,színes,állatos mintájú felsők.Minimális kidobandó volt benne.

Most amit ki szeretnénk próbálni az a farmer és munkásruha bála.Ezek elég nagy súlyúak(500-600kg).

Telefonon kell érdeklődni,hogy van-e olyan bála amiket szeretnénk és akár már aznap lehet menni érte.Hátrány,hogy nem lehet bemenni kiválasztani,hogy melyik bála legyen,hanem amit kihoznak azt kell vinni.

Remélem tudtam pár használható infót adni.

3524. Evcy
2016. jan. 28. 15:51

Segítenétek nekem írni néhány címet, ahonnan érdemes bébi és gyerek krém angol ruhákért ellátogatnom 20-30 kg- os kiszerelés érdekel, esetleg bébi és gyerek cipő is érdekel még!

Aki dunántúli esetleg német jó minőségű etetőszék, babakocsi, bébijárművek is érdekelnek!

Köszönöm a segítségeteket!!!

3523. Kety9
2016. jan. 28. 13:21

Sziasztok! Van itt valaki aki vásárolt màr a phoenix 2009 nagykertől Pécsen vagy halott róla valamit?

Előre is köszi

3522. turi81
2016. jan. 27. 23:52

Szóval lehet itt magyarázni jobbra, meg b

alra, de vhogy ez lenne a jó megoldás.

Ehhez az kell, hogy pörögjön az áru, és ne hagyd unatkozni vevőidet.

Ne tartogasd az árud soká, mert a vevők megunják, és uj reményében elpártolnak tőled a konkurenciához.


Még vmi:

Senki nem fogja kiadni tuti helyét!!

Lehet, hogy te úgy gondolod most a szar helyzetbe, hogy kiadnád, de annyi reménytelen próbálkozás után rátalálnál egy véges készletekkel rendelkező nagykerre, akkor te sem adnád ki.

sajna tényleg nem jó a helyzet!

Egyre rosszabb az originál áru világszerte, ezáltal a nagykerek sem képesek csodára.

Van egy nagykeresem, aki ezt bevallja legalább, és azt mondja nekem, hogy ezzel kell boldogulnom!

Tudja ő, de nem tud mit csinálni!!!



Szóval ez az én véleményem!

3521. turi81
2016. jan. 27. 23:40

gondoljatok bele ebbe a dologba egy olcsóbb holland, német, vagy osztrák áruval.

vegyél 1 t osztrákot 600 euróért.

az 186 e ft.

Vannak nyári felsők amiket simán 1100 ft/db ért árulhatsz.

tf hogy egy ilyen polo átlag 10 g.

Van ami kevesebb, és van ami egy kicsit több.

Így 8660 ft/kilóba adtad el a ruhát nettóba.

De lehet ez egy abrosz, melltartó, akármi.

tehát az egy tonna 2,1% a (21 kg) értékesítése ezen az áron behozta az beszerzési árat!

2,1%-a!!!!!!!

3520. turi81
2016. jan. 27. 23:12

A Nagykeres matek::


Nyers, vagy originált áru az az áru, amelyet ugy értékesítenek, ahogy begyűjtötték.

A legtöbben belenyúlnak.

Tehát:

az angol a legjobb, és aztán jön a többi. Holland, német, olasz, belga, osztrák, stb.

Az origi árúnak nagyon a max 5-8 % a a krém!!

Mást senki ne higgyen el

ezek után jön az extra osztály ami további 10 %.

Ennek az osztálynak a fele db, a fele kiló áras kb.

Azt mondta egy negykeres vmikor, hogy magyarországon kb a nyers 30-40 % a eladható. A többi afrikai, kazahsztáni, és géprongy meg szemét kategória.

A kinti árak kb az origire:

Angol: 1-1.5 font/kiló

holland: 0,8-1 euro/kiló

osztrák, német, olasz, stb: 0.5-0.8 euro/kiló


Tehát az angol középáras origi áru 1,2 font, azaz kb. 500 ft/kg.

A felső krém 8% ára ezek alapján min 6000 ft per kiló.

Persze nagykerek olcsóbban adják, mert a maradék osztályokat is haszonnal tudják értékesíteni.

így alakul ki kb a 3000 ft/kg nagyker ár.

Szóval ezek alapján felejtse el mindenki, hogy ez alatt igazi krém árut kap.

Bárki ki ezt állítja az hazudik, és át fog verni.

Persze az angolon kívül más nemzetségű ruhánál előfordulhat, de nem sokkal olcsóbban.

Ne higgy az 1500 ft os krém ruhának.


tehát mi van akkor, ha veszel tf 1 tonna angol origi árut, és ezzel dolgozol folyamatosan.

az 500.000 ft-ba kerül nettó!

nagykerbe a neked igazán szükséges krém áru netto 3000 ft/kg.(na ne félj ők min a 10%-át belevágják a krém kategóriába)

Vegyünk 40 % eladható ruhát az origiből.(üzletben és nem neten)

És vegyünk egy nyári-téli-őszi-tavaszi 4 db/kiló átlagot.

Tehát 400 kiló (40%a a tonnának)használható ruha 1250 ft/kg ba kerül.

ezt osztjuk az átlag 4db/kiló aránnyal, és kijön, hogy 312 ft egy db használható ruha.

Igy még a nagyon vonzó 500 ft/db áron is haszonnal tudod értékesíteni a cuccokat.


Ha a 20 százalákot szorozzuk 500 ft/dbal:

200 kg X a 4 db/átlag kiló= 800 db ruha X 500 ft =400000 ezer forint.

Így a felső pár százalék krém már nagyon olcsóba jönne.


Na nem akarok én itt nagyon okoskodni, de itt is minden matek!

3519. turi81
2016. jan. 27. 22:22

6 éve foglalkozom használt ruhával.

Angliában éltem, és hazajöttem egy használt ruha vállalkozás indítása miatt.

nem értettem az egészhez, de az itthoniak azt mondták, hogy van a városban egy használt ruhás és az nagyon megy, hát nekünk miért ne menne?

14 tonna nyers ruhát hoztam magammal angliából és belevágtunk!

4 hónap alatt belebuktunk az eredeti elképzelésbe.

A család minden tartalékát beleölve sikerült ugy visszahoznunk a dolgokat, hogy a mai napra vmi minimálisat hozzon a dolog.

Kiegészítésnek elég, de egy ember eltartására nagyon sovány.

A receptet akarjátok??

Tessék:::



Egy bolt nem bolt!!!!!!

Tegyük fel, hogy van egy boltod!

A legjobb árut szeretnéd és ezért 10 euró/kilót hajlando vagy kifizetni.

nyáron ez még ok mikor van egy kilóba 5 db, és igy a matek kijön 2 euró per darabra.

Na most azt te kell adjad duplán, hogy kijöjjön a havi rezsid, és igy már is 1200 ft min egy sima póló vagy női nyári felső.

Nincs város piac nélkül, így hamar hozzád vágják, hogy ott már ötszáz forintért hozzá jutnak a tutihoz.

aztán jön a tél!

Max 3 ruha per kiló. Azaz minimum 1800 forintért kell eladj mindent, hogy nullára kijöjj!

És persze a piac még mindig ott van.

Tehát mi a francot csináljunk?

Ja és hiába 100 % ban jó a megvásárolt cuccod, ha a fele s, xs -es méret!

Ekkor is viszlát!


És ezen kívül kell számolnod az internetes vásárlás előretörésével!

ha a földhöz csapkodod magad emiatt, az akkor is lesz!

tehát igazodnod kell hozzá!!

A netes eladó nagyon drágán kell vegye áruját, hogy azt neten el tudja adni!

Amúgy rövid távon meghal!

Mit tudsz tenni mint boltos??


Ha megnézitek a piacokat( még egy nagyvárosban is),

akkor láthatjátok, hogy megy az olcsóbb 500 ft-os kategória is.

Tehát vagy van egy nagy boltod és kínálsz benne megosztva extra ruhát darab áron, és olcsóbb ruhát 500 ft ért vagy van min 2 boltod!

Így a piacos minőséget kedvelőket(akinek nem olyan extra az ízlése) nem veszted el, és tudsz kínálni megfelelő árut az igényesebbnek is.

3518. turi81
2016. jan. 27. 21:36

Sziasztok ! Ritkán szólok de ne hidjetek, hogy nem értek hozzá! A Fehérvári nagyker nem olyan rossz

Nem csak a háda,de sok más nagyker is onnan vásárol!

Regen jartam lentiben egy nőnél, aki asszem vmely sokat emlegetett gyerek használt ruhás a vaterarol es Facebook-rol! Akkor az a nő akivel találkoztam a Zalaegerszegi nagykertol vasarolt nagyobb tetelben, és azt szortirozta!

Kiskereskedo vagyok és nem nagykeres, igy tényleg nem erdekem hirdetni!

En jartam fehervaron! Ők a legnagyobbak Magyarországon.

Elmesz, és megnezed!

Nincs Magyarországon és sehol jo nagyker!

Csak olyat találsz aki közel áll az elkepzelesedhez.

A legjobb az amikor megszorítás nélkül valogathatsz, de ez nagyon ritka!

Es ne feledd! a régieket es a nagy vásárlókat mindig előtérbe helyezik!!


Nagyon nehéz a helyzetünk

2016. jan. 27. 14:05
Szép napot mindenkinek!Figyelemmel kísérem a fórumot már egy ideje. Sajnos nagyon sok rossz tapasztalatom van nekem is a nagykerekkel. Végig jártam az országot, jó pár nagykert megnéztem, sajnos korrekt ár-érték aránnyal müködőt nemigen találtam. Sőt iszonyatosan inkorrekt nagykeresek vannak!! Hihetetlennek tartom, hogy tisztességes nagykereskedő ne legyen az országban. Lehet, hogy csak én nem találok egyet sem? Tudom, hogy sokan féltitek kiadni a beszerzési forrásotokat, de én azért most mégis megpróbálkozom. Kifejezetten krém minőségű gyerekruhát lehetőleg angolt keresek. Remélem valaki megtisztel és segítségemre lesz, melyet előre is köszönök!
3516. steve0206
2016. jan. 27. 13:05

Üdvözletem.


Szeretnék megbízható jó beszállítót találni használt bálás ruhákra. Akinek van tapasztalata az kérem privátban írja meg nekem.

Köszönöm

3515. Mara49 (válaszként erre: 3512. - Gabi2000)
2016. jan. 27. 10:10
Köszi, onnan már vettem , szeretnék még más lehetőségeket is.
3514. katyus71
2016. jan. 26. 20:07
Sziasztok! Munkahely és egyéb elfoglaltság miatt bezártam használtruha üzletem, így eladóvá vált a teljes berendezés és árukészlet. A ruhák és cipők jelenleg is állványon vannak, vagy kartondobozban lapulnak. A készlet jelentős része Hollandiából származó válogatott darab.
3513. esztike76
2016. jan. 26. 15:03
Sziasztok! Én is most gondolkodok egy üzlet nyitásán és a hozzászólásokat olvasva nagyon megosztóak a nagykerek. Én olyat keresek, ahol meg tudom nézni amit veszek, mert pl. írtátok, hogy a facebookról rendeltek, én azt elég zsákbamacskának tartom. Ez a Nagycsomagos vidéken van? Másnak van vele tapasztalata. Ritát megtaláltam, róla sok jó vélemény van.
3512. Gabi2000 (válaszként erre: 3497. - Mara49)
2016. jan. 25. 20:55
Kérdezd meg a Kocsordiakat!
3511. dominoni
2016. jan. 25. 12:33
A Dunatex használtruha nagykereskedéstől vásároltatok már?Mi a véleményetek?Előre is köszi a válaszokat!!
3510. malacka72
2016. jan. 25. 08:04
Sziasztok! Én voltam az előző kérdező is.Szóval még annyi hogy húzok a Textrade felé ami Fehérváron van még csak telefonon beszéltem velük.Valakinek van velük tapasztalata?
3509. malacka72
2016. jan. 25. 07:57
Sziasztok! Most szeretnék belefogni használt gyerekruha árusításba.Az Angex ről mi a véleményetek? Volt már ott valaki? Vagy ötlet? Hol kapok tényleg jó minőségű gyerekruhát? Köszönöm!
2016. jan. 23. 10:14
Ha bele olvasol a hozzászólásokba...a zsebibabáról csak is negatív véleményeket olvashatsz.
3507. resiver (válaszként erre: 3505. - Dominoni)
2016. jan. 23. 08:54
Felejtős,krém extrát kaptam,szerinte,szerintem nagyon nem, a reklamációt bár elolvasta válaszolni már nem volt hajlandó rá.
3506. Highlander73 (válaszként erre: 3505. - Dominoni)
2016. jan. 22. 21:58
Én a Zsebibabát nem ajánlom!A krém-extra cucc amit küldött,1-2 osztályú volt,némi extrával.Többet ki is dobtam a kukába mert olyan géprongy volt!Természetesen a reklamációra nem válaszolt!
3505. dominoni
2016. jan. 22. 15:34

Sziasztok!

A Zsebibaba használt ruháiról mi a véleményetek?Főleg a krém vagy extra minőség érdekelne.

3504. 22eva22 (válaszként erre: 3500. - Haltomka)
2016. jan. 21. 19:51
Szia! Èn tudok olyan nagykert ahol van vàlogatàsi lehetösèg is! Szìvesen megadom az elèrhetősègüket.
2016. jan. 21. 13:06

üdv!

jégkorong,foci mez,illetve bármmilyen szurkolói sál érdekel nagyobb mennyiségben!

❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook