Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
3922. Csecsó1974 (válaszként erre: 3919. - B3d0374d58)
2016. júl. 17. 17:13

Üdv!

Nagyjából egyetértek, viszont én nem lennék ilyen finom.

Ez itt egy üzlet ugyebár és ruhát kell eladni és beszerezni.

Minden segítséget megkapsz itt is és hasonló fórumokon is, hogy tudd hogyan mennek a dolgok.

Persze előnyös árakat keres mindenki, viszont úgy látom hogy a minőséget amit a polcokra raknak az a szeméttel versenyzik.

Mindenki csak hápog itt, hogy milyen nehéz a beszerzés...nem igaz.

Nem azt kell nézni, hogy ki hozza házhoz, hanem ki adja azt az árút amit el tudsz adni.

3 boltnak szedem össze a cuccokat Rómában, de csak 1 van magyarban. Hogy miétt? Mert a magyarok lusták elmenni távolságokat, mindent helyben akarnak.

Nem fog menni!!!

Én is ha összeszedek olyan cuccot ami jó a fiamra vagy lányomra, akkor az nem megy be a zsákosba. Miért? Mert nekem kell és kész.

Gondolkodjatok már el egy kicsit, hogy miért van jobb árú a Háda boltjaiban, mint a nagykerében?

Akinek nem esett le hogy miért az most menjen inkább a Tescóba árufeltöltőnek.

2 hete vitt el egy boltos tőlem elmondása szerint 2 hétig elegendő ruhát, majd 4 nap múlva bezárta a boltot, mert elfogyott minden...kifosztották...

A vevők rájöttek, hogy a boltjában más az árukészlet és ráraboltak.

Nem feltétlen volt a minőség jobb talán, de a nők szeretik ha nem jön velük szembe az utcán uaz.

Na mindegy...

Külföldön összeszedik a ruhákat...aztán eljönnek érte és kiválogatják a jókat maguknak a külföldiek és az élelmesebbek...a maradék aztán megy a lerakatokba mondjuk osztrákiába, mer az közel van és mégis külföld. Aztán jönnek a nagykerek és elviszik a maradékot magyarba...ott megint kiválogatják és a maradék kerül a zsákokba...persze ismerős és jattos ügyfél előny de csak a maradék maradékát kapják...na a többi marad nektek akik neten nézelődtök és házhozszállítás ...stb...

Ez így műkszik mióta világ a világ...tistelet a kivételnek azért lehet találni jó minőségű árút is magyarban, csakhát ritka.

3921. jani72
2016. júl. 17. 14:48
Ahogy olvasgatok itt szerintem normális bálát nem is lehet itt venni mert szerintem javát kiszedik és azt árulják krém meg 1 osztály stb ! mert csak panaszt vagy önmagát rekámozo nagykerekröl lehet olvasni sajna
3920. LunaNova
2016. júl. 17. 10:51

Angol eredeti gyűjtésű 5-10 kilós bontatlan -nem átlátszó zsákos- báláról érdekelnének tapasztalatok, vélemények. Tehát abszolút originált kis zacskós ruhákra gondolok.

Kb. milyen fajta árut rejt egy ilyen zsák? Modern és ódivatú ruha arányaiban hogyan oszlik meg? Táskát vagy cipőt milyen sűrűn találni bennük? Ha van egy kis időtök, kérlek osszátok meg velünk a tapasztalataitokat. :)


Köszönöm a segítséget.


Mindenkinek további kellemes hétvégét!

2016. júl. 16. 08:43

Üdv mindnkinek!Olvasom a nagy csalódásokat és elkeseredett emberek hozzászólását,ami teljesen érthető,és megérthető,ugyanakkor valamilyen szinten megérdemelt "büntetés",úgymond "tanulópénz".16 éve foglalkozunk használtruhával,ez idő alatt számtalan ilyen emberrel,nagykerrel találkoztunk mi is,aki nem tudta hogyan hazudja le a csillagot az égről csak valaki vegyen már tőle pár kg árut,hogy dörzsölje a markát az illető,hogy végre őt is sikerült"behúznom a csőbe..."Sok ilyen tapasztalatom volt ez nem szégyen,ezt el kell vállalni,mindenkinek volt,viszont az a nagyobbik baj,ha valaki ebből nem építkezik,és döbben rá arra,hogy ezek az emberek folyamatosan átverik egymást körbe-körbe,leígérve a szuper extra,VIP Cream,és már maguk sem tudják milyen jelzőkkel fokozzák ruhájuk minőségi besorolását a kívánt cél érdekében,közben pedig semmi olyan dolgot nem kapsz amit várnál a horror árért...na én ezeket megelégelve fogtam magam és elkezdtem külföldi forrás után nézni,és találtam is ahonnan 10 éve folyamatosan hordom a ruhát,és nem titkosan kiírom,mert ez nem titok 240/kg árba jön ki kg-ja a ruhának.El kellene gondolkodnotok h mennyire jó üzleteket csináltok,azzal mikor megveszitek a "válogatott ruhát" az itthoni nagykerektől...a zegy dolog hogy az elmondásuk alapján nem tartalmaz szemetet ,és péprongyot,ez még korrekt is így és lehet a valóságban is így működik,de gondoljatok már bele és ne legyetek naívak,hogy a szemetet és rongyot kiveszik akkor nyugodtak lehettek,hogy kiveszik belőlle a valóban tuti és szép árut ami KELL egy boltba!!Ne hagyjátok már,hogy cirkuszi bohócot csináljanak belőlletek...!Nem az a jó üzlet ahol csak szépet és jót mondanak,mert OLYAN ÜZLET NINCS AHOL MINDEN SZUPER hanem ahol korrekt módon felvilágosítanak,hogy miről is van szó,mit kaps z a pénzedért...elgondolkodtató szerintem az is,hogy pl amit írtam,hogy 240 ft/kg áron hordom a saját cuccomat mind magamnak,mind a partnereimnek,máshol miért kezdik ugy,hogy 1000 ft-nál kezdik a kg-kénti árat?! lehet hogy kicsit sok haszonnal dolgoznak?!

Na mindegy a döntés ugyanúgy a ti kezetekben van,csak vérlázító amit itt is olvasok és hallok itthoni "nagymenő vállalkozókról",és akik még mindig képesek itthon akár 1 kg ruhát is értékesíteni.

3918. jani72 (válaszként erre: 3916. - Balek0215)
2016. júl. 16. 07:43
Zsákbamacska ez minden kiskereskedőnek csak van aki be vallja itt van aki nem nagy kerek nagyon el vannak pofátlanodva és ha minöseg elfogadható akkor is akad benne 10 ével ezelötti divat is Trextrade is meg mondta ö minöségre és nem divatra válogat
3917. jani72
2016. júl. 16. 07:39
Olaszruha.hu vásárolt már valaki? Továbra is keresek munkásruha bálát
3916. balek0215 (válaszként erre: 3912. - Edit9600)
2016. júl. 16. 07:07
Sajnos igazad van,tènyleg magukat dicsèrik itt a nagykeresek.Viszont ugyanez a helyzet több cégnél akik a facebookon hirdetik magukat.Itt emelnèm ki a Rongykiràlyt.Az úgynevezett VIP cream àruja silàny 2-3.osztaly.Itt dicsèrtèk egre-földre a salgótarjàni Bernàtot is.Felhívtam sajnos,fènykèpet is küldött amin jól mutatott az àru.A valósàgban tele volt a csomag kopott,lyukas,foltos ruhàkkal.Amiket nem fènyképezett le az pedig kifakult ès ódivatú volt.Texttrade Kft ugyanez a helyzet:kopott,túlhordott,foltos rongy amit cream minősègben àrulnak.Hàda nagyker vegyes minősèg az Extra-1.osztàly,a cream minősègben vannak nagyon szuperek,de van benne sok egyszerű darab ès nagyon dràga.Rendeltem mèg a facebookon Alàtól ès Ritatól.A minősèg jó,de ezekben is van jó pàr egyszerű ès nem divatos ruha.Mèg mindig keresem àlmaim nagykerèt úgy mint itt sokan.Valaki vàsárolt màr Nyírmeggyesről ruhàt?
3915. jaki68 (válaszként erre: 3914. - Mearis56)
2016. júl. 15. 21:37
Szia! nekem is törölték ,bő egy hónapja. pedig más okulhatott volna belőle.igen hívjátok más számról,én viberen fenyegettem meg,akkor küldte vissza ugyanazt a selejt táskát ,amiért 2hétig hívogattam.91-óta árulok kínai új árut a piacon. soha nem volt gondom a jozsefvárosi piacon ha rossz árut hoztam haza nagykanizsára.mindig kicserélték az árut.fél éve árulok használt táskát a piacon,komolyan vicc amit a magyar nagykerek művelnek.sajnos ezért tart itt az ország.
3914. mearis56 (válaszként erre: 3904. - Mearis56)
2016. júl. 15. 21:21
Sziasztok!A véleményemet az európa nagykerről törölték! Akinek nem veszik fel a telefont próbálja más számról biztos hogy felveszik !
2016. júl. 15. 19:37

Bocsi csak a véleményem így elsőre.

Most komolyan milliós tételű ruhákat árul szuper minőségben és nem csinál egy normális fizetős egyéni website-ot? "Pont hupont pont hu"

Anyám ingyenes tárhelyes pontgyűjtő weboldalon egy olyan cég ahonnan majd a szuper árúdat hozhatod?

Nemáááán... :)

Aztán egy értelmes HIVATALOS CÉGNEVET sem olvastam a weboldalon adószámmal...stb...

Aztán egyenesen angliából jön az árú, és nem futotta arra hogy lekattintson egy normális telófülkét az eastside-on?

Inkább a gugliból kimásolt telófülke a menő?

Lehet hogy az árúja tök menő meg minden, de szerintem ha valaki aki komolyan csinál egy nagykert és ilyen apróságokban nem veszi a fáradtságot hogy igazat mondjon, akkor lehet hogy a ruhák között sem fog stimmelni minden.

Boccs ha most valakinek a lelkivilágába gázoltam, de tök direkt volt... :)

3912. Edit9600 (válaszként erre: 3909. - Jani72)
2016. júl. 15. 18:16
Önreklámról még nem hallottál? Van itt pár ember aki itt reklámozza az áruját és talál is mindig pali madarakat akiket lehúzhat.
3911. jani72
2016. júl. 15. 17:33
igen az már minösithetetlen hogy nagykerek büntetlenül eladhatnak bármit és mi a szemét után még áfát is fizesük meg
3910. jaki68 (válaszként erre: 3909. - Jani72)
2016. júl. 15. 17:20
Szia! a telót nem szeretik felvenni.miért gyerekek,ezt nem lehet a fogyasztóvédelemnek jelenteni.sorozatosan ezt csinálják a kereskedőkkel.én 25 éve piacozok,de büntettek már azért meg ,mert a vasalási útmutató nem volt jó,életszerű a ruhában.gyertek a csoportba minél többen.jöhet nagyker is ,aki vállalja a nyilvánosságot.
3909. jani72
2016. júl. 15. 16:58
már nekem sem veszik fel telot csak nem tudom hogy itt minek ajálgatták akkor öket ez a forum azért lenne le beszéljük egymást rossz nagykerekröl mert sajnos mi kiskerek ilyen szemetek miatt megyünk csödbe igen allandoan szaladnak mire észbe kapsz már ott sincsennek !Arra kiváncsi lennék hogy mi érdekünket ki védi meg ki kukázott szemeteket extra krem stb és hogy van az hogy vannak kereskedök akik extra gyerekruhákat pofátlanul 5500ft kg arulják de számlát max 1500ft kg szeretnének adni
3908. mzsoltné (válaszként erre: 3899. - Jani72)
2016. júl. 15. 15:40
Neked csak gratulalni tudok megint! Europanagyker hasonlo mint a balagold.
3907. jaki68
2016. júl. 15. 15:05
Sziasztok! Én múltkor leírtam a tapasztalatomat az európa nagykerről.sajnos törölték a hozzászólásomat.ezért csináltam egy zártkörű csoportot,ott megtudnánk beszélni,névvel vállalva a nagyker problémákat.sajnos csak egy tag van eddig.priviben írjátok rám,ha érdekel valakit.
2016. júl. 15. 14:59

Bocsi... Ha a garay u.45. 2em 222 alá bejelentett Európa nagykerről van szó, akkor felszámolás alatt van.

Használjátok a fejeteket...e-cegjegyzek.hu ingyenesen mindenki hozzáférhet bizonyos adatokhoz.

Pusza mindenkinek továbbra is. Írjatok ha segíthetek! Az is ingyen lesz.

3905. mearis56 (válaszként erre: 3772. - Dalma és Fanni)
2016. júl. 15. 13:25
Szia!Sajnos én bedőltem az ajánlásodnak és kaptam 2 bála szemetet EURÓPA NAGYKERRŐL van szó először igérték hogy kicseréli vagy vissza adja apénzt azóta a telefont sem veszik fel de számlát is elfelejtettek adni annyira sietősen leléptek!
3904. mearis56 (válaszként erre: 3899. - Jani72)
2016. júl. 15. 13:03
Szia! Az EURÓPA NAGYKER tegnap hoztak 2 bála szemetet igaz az egyik ajándék volt , elvették a pénzt és elhúztak hívtam a tulajt azonnal azt mondta még aznap vissza viszi és vissza adja a pénzt.Tegnap még felvette a telefont de ma már hiába hívom!
3903. jani72
2016. júl. 15. 12:36
Munkásruha bálák milyenek kitöl érdemes venni?
3902. jani72 (válaszként erre: 3901. - LunaNova)
2016. júl. 15. 08:19
Szia nem voltam telephelyen allitolag minddenük van naponta 3x is igérgetnek 40 kg krémárut kukába valo mind női pamut nagy méret helyett 1000éves selyem ing mind azonnal hivtam őket még várost elsem hagyták és még sem fordultak vissza de állitolag kicseréli stb de mindden nap van vmi kifogásuk hogy miert nem tudnak jönni tegnap is annyit irtak sms be mert telot nem szeretik felvenni hogy hoznak munkasruha bála ne vegyek mástol meg ki cserélik elözöt de azt hogy mikor azt már nem irták le fogom irni hogy mire járok velelk
3901. LunaNova (válaszként erre: 3899. - Jani72)
2016. júl. 14. 16:27
Szia! A telephelyükön voltál bent? Ha jól tudom Győri Zoltánnak hívják a nagyker tulaját, próbálj meg vele egyeztetni. Originált gyűjtőzsákos vagy válogatott ruhát vettél tőlük?
2016. júl. 14. 13:53

Nem értem az embereket, de most komolyan... :)

Kijönnek ide árúért, aztán irány a tengerpart...lubickolás meg minden...a válogatás meg késő délutánra marad... :)

Na jó. Végülis a nyár sem tart örökké, és szórakozni is kell néha...sokszor...mindig... :)

3899. jani72
2016. júl. 14. 11:28
Sziasztok Europa nagykeröl infó valaki? mert párnapja csak igérgetéseket kapom hogy amit nagyon elcsesztek helyre hozzák és mar nem tudom hogy csak hülyitenek vagy tényleg helyrehozzák a hibát ha hiba volt és nem szándékos!
3898. mearis56 (válaszként erre: 3873. - Márti-75)
2016. júl. 13. 09:41
Szia!E
3897. vintage_ruha (válaszként erre: 3896. - Vintage_ruha)
2016. júl. 10. 03:20

Az előző kommentemből kimaradt... :)


A másik árulkodó jel, hogy sokszor cipzárosak voltak (oldalt vagy hátul), mivel a karton anyag magában nem volt olyan rugalmas, mint a modern lycra fürdőruhák.

2016. júl. 10. 03:01

Sziasztok!


Egy sajátos kérdéssel fordulok hozzátok. Régi "vintage" fürdőruhákat keresek megvételre!


Elsősorban 50-es, 60-as, esetleg 70-es évekbeli darabok érdekelnének...


SEGÍTSÉGÜL: A 40-es / 50-es években készült női fürdőruhák még többnyire kartonszerű anyagból készültek, és belülről végig "darázsolt / smokkolt" gumírozással voltak megerősítve. Ez kifordítva tisztán látszik (olyan mint egy sűrű érhálózat). Illetve nyugalmi állapotban, kiterítve nem tűntek nagyobbnak egy mai gyerekfürdőruhánál (éppen a gumírozás összehúzódása miatt)...


Ha bárkinek van régi darabja, képeket szívesen megnézek!


Köszönöm,

Anna

2016. júl. 9. 20:28

Van aki összeköti a ruhaválogatást a nyaralással.

Pár hét múlva jönnek nyaralni ide páran és közben megnézzük hogy a jövőben tudunk-e együttműködni.

Ők 50 euróért foglaltak oda-vissza repjegyet plussz 3 nap szállás wizzairesen.

Szerintem ez tök szuper ár saccperkábé 16 ezerből.

Mindenkinek segítek amiben tudok, ha olyat kérne valaki ami a minőség rovására menne, akkor az nincs,mert azért 1000km-re jönnek ált.és megköveznének ha selejtért jönnének.

Ide az jön aki a boltjába olyan ruhákat akar vinni, ami nincs a másik boltban, már ami a divatot illeti.

2016. júl. 9. 20:22

Köszönjük a család nevében... :)

Azért ilyenek mert van egy szelektáló gépem: a feleségem.

Úgy kivágja a ruhák közül a hibásakat, hogy csak úgy nyekken... :)

Egyenlőre posta de van amikor kisebb tételnél ha arra megy valaki furgonnal akkor elviszi a plusz zsákot és odaadja.

A posta az horror áron van úgyhogy nem éri meg a sokért meg inkább furgont bérelnek és jönnek.

Egyedi áras, de nagyon kevés a gyerekruha, mert vegyesen gyűjtjük.

Kg-ra kb 800-1000ft-ra jön ki kb.

Nemsokára megírják itt is mások akik most fognak jönni a tapasztalataikat.

És akkor nem csak én irogatok itt néha.

3893. maria27
2016. júl. 9. 19:47
Nagyon szépek a gyerekruháid!! Magyarországra is szállítasz, vagy csak Nálad lehet megvásárolni? Mennyiért adod kilóját?
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook