Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
2016. júl. 29. 15:47

Nemtom,de hivatalos igazságügyi minisztérium cégadatnyilvántartási adatai miatt nem lehet kifogást emelni semmilyen fórum moderátorainál, mivel az adatvédelmi törvényt még ennek a fórumnak is be kell tartani. Már ha törvényesen működik.

Tehát csak ha jogos, akkor szabad törölni a hozzászólást és még a felhasználói szabályzat sem írhat felül egy törvényt. Mert akkor alkotmányos jogokat sértenének meg. Ellenkező esetben még tilos lenne azt is megírni a fórumban, hogy EURÓPAI UNIÓ!

3951. Hoxa
2016. júl. 29. 15:45
Sziasztok! Megkérek mindenkit, hogy a felhasználói szabályzat szerint használjátok az oldalt!
2016. júl. 29. 13:09

Sziasztok!


Többen írtátok,hogy sajnos be kellett zárni a boltot. Van-e itt olyan,aki ÍR ruhát árult és már be kellett sajnos zárnia?

2016. júl. 26. 18:04
3933. Hozzászólásomban írtam róla bár nem tudom hogy segít-e...
2016. júl. 26. 16:51
Italy Trend No.1 - Használtruha és cipő nagykereskedelem Vélemény ?
2016. júl. 24. 07:54
De gyorsak vagytok...ELKELT...márha lehet ilyet írni ingyen cuccra :)
2016. júl. 23. 18:57

Boccs hogy megint zavarok, de maradt nékem kb 200 kiló ruhám vegyesen és odaadom ingyen annak aki érte jön.

Az ik nem az hogy rajtam maradt csak akié lett volna most közölte, hogy az előző árúkészlet eladása után sajnos nem maradt pénze és mivel azt is bizóba vitte el ezért ezt is bizományba vinné. De most tényleg esküszik hogy ebből már ki fogja fizetni az előzőt is, csakhát ugye a keresztfia ballagása miatt összeszedett tartozást kellett kifizetni.

Na ilyen hülyék is bótot nyitnak nagy magyarlandben.

Remélem az ingyen az nem számít árusításnak.

Boccs aki nem tudná Rómába kell jönni, de előtte érdemes írni, mert hátha más is el akar jönni érte... :)

Csak a gyengébbek kedvéért aki kapja, marja vagy miafranc :)

3945. Duduska (válaszként erre: 3933. - Balek0215)
2016. júl. 22. 15:46

Tisztelt balek0215!

Írtam Önnek üzenetet!

3944. csmkrisz
2016. júl. 22. 07:47
Kedves ismrősöm családi ok miatt nem tudja tovább vinni,bejáratott használtruha üzletét!Teljes árujészlete és üzletberendezése feleslegessé vált!!!!Az üzlete Nagyanizsán van!
3943. turi81
2016. júl. 20. 09:34

En leirtam mar ide parszor a velemenyemet elozo hoztaszolasaimba!

Sajnos elegge elkeserito a kicsi, nem tokeeros kiskereskedok helyzete!



Ja es megvalami!

Ez mindig is egy nagyon atbaszos jatek lesz, mert semmilyen hivatalos szerv nem tudja a kategoriakat!

En eladom a szart extra kremkent azt te nem igen fogod tudni bebizonyitani!

Vagy csak az origibol vegy el 5 % ot. A tobbi mar ertektelen ruha!

Ezt ki tudja bizonyitani?

Senki!

Na ezert vigyazzatok nagyon!

3942. turi81
2016. júl. 20. 09:24

Minden nagykerbe vannak nagy vasarlok, es regi vasarlok, es jattolos vasarlok!

Ezek mindig elonyt fognak elvezni!

Es hogy honnan szedik az arut ezek a nagykerek?

Hat ki nem szarja le mindaddig mig te ki nem tudsz menni vhova es szerveznel gyujtest!


Az alibaba.com megmutatja a kinti arakat!



Es szerintem ezzel a sok szoveggel te is csak a nagykeredet (vagy a jovobelinagykeredet)akarnad felvezetni!

Az meg elofordulhat, hogy az elejen becsuletesen, jol csinalnad, de idovel....


Amugy egyre kevesebben foglalkoznak olasz ruhaval!

Hiaba van benne gyonyoru, ha az igen pici!

Es most lehet azt mondani, hogy azert mert az olaszok egeszsegesebbek, a magyarok meg leszarjak alakjukat, de mikor bemegy egy xl-es no a turidba a tobbnyire xs,s -es ruhak koze, akkor ot nem erdekli a kifogas!

3941. turi81
2016. júl. 20. 09:11

Az a problema, hogy ez egyre nagyobb, ezert egyre szarabb uzlet!

Magas a kereslet, kinalat meg esik vissza a forrasoktol!

Nem szabad olyan arut venni amit nem nezel at!

Persze az origit nem tudod , de az nem is kerul 3000 ft/kg ba!

Sokan elmennek egy meno, evek ota mukodo turiba, es mindenki ugy gondolja, hogy ezt o is meg tudja csinalni!

Nagy valoszinuseggel nem!

Rendkivul tokeeros jatek ez!

Ebbe buknak bele a legtobben!


Szoval a nagykerek keze is meg van kotve vmilyen szinten!

Szar az alapanyag, es egyre tobben egy jobbat akarnak!

3940. Csecsó1974 (válaszként erre: 3938. - Turi81)
2016. júl. 19. 23:25

A célom az, hogy egyre több boltos olvassa azokat a fórumokat is ahol a vásárlók megírják néha a tapasztalataikat.

Ha olvasol ilyeneket akkor észre vetted már, hogy olyan boltokat ajánlanak egymás között akik nem hazai nagykerekbe mennek, hanem saját begyűjtőik vannak külföldön.

Miért?

Véleményem szerint azért mert amit a vevők keresnek azok a ruhák amik nincsenek benne a bálában. Egyedi dögös saját szabásminta...stb...

Felhígultak a nagykerek és az árúik is. Ami nem feltétlenül baj hiszen többféléből lehet válogatni. Az viszont már baj, hogy a boltosok azt hiszik hogy ők nem tudnának árút beszerezni külföldről és ezért inkább vesződnek olyan ruhákkal ami már a kutyának sem kell.

Jó és megbízható, korrekt nagykert találni pedig ritka kincs, mivel sok a kutyaütő akik még csak nem is tudják hogy hogyan kell nagykert csinálni, mert bénák hozzá. Cserébe inkább azt hiszi hogy lehúzni a boltosokat jó vicc, pedig egy jó nagyker tényleg tud kaszálni.

De szerintem ezt te pontosan tudod...viszont ha a 80% hülyeségeket írok akkor csak a 20%-kal foglalkozz. Az is jó arány... :)

Én úgy kábé 10%-ot is csodának tartanék ha valaki megfogadja az általam leírtakat.

3939. maria27 (válaszként erre: 3937. - LunaNova)
2016. júl. 19. 22:31
Szia! Én kb. 1,5 éve csak ilyen háztól házig gyűjtésű ruhát vásárolok, néha iskolai gyűjtést. Ezt a fajta árut, nem nevezném bálának, mert tapasztalatom szerint bálának csak a préselt árult hívják. Az én beszerzési forrásom gyűjtőzsákos árunak nevezi. Nem nagyon lehet arányaiban meghatározni az áruk fajtáját. Én általában egy alkalommal 1 hétre 100 kg-nyi árut hozok el. A háztól házig gyűjtésben mindig sok a női ruha, kevesebb a férfi, legkevesebb a gyerek. Szokott közte ágynemű, törölköző is lenni. A cipővel az a gond, hogyha megvan szakadva a zsák, akkor általában csak fél pár cipő van benne, mert a másik fele a szállítás közben elkallódik. Jártam már úgy pl. hogy a zsákok között egy nagy zsáknyi fél pár cipő volt, a beszerzési forrásom azt mondta, hogy szállítás közben amikor kipakolják az árut, akkor a fél pár cipőket bedobálják egy zsákba és ezért fordulhat ez elő. A 100 kg-ból maximum 10 kg az amit tutira kidobok belőle, de ha azt nézem, hogy 425 ft-ért veszem kilóját, ez nem sok. kb. 50 % női ruha, ennek fele tuti, hogy full divatos, nagyon magas haszonnal el lehet adni, a másik fele az ami erős első osztály, de ha csak 100 ft-ért adod, akkor is van rajta hasznod. A férfi kb. 10 - 15 %, sok közötte az öltöny, ing, de nagyon sok a divatos póló, nadrág is, amit szintén el lehet adni nagy haszonnal. A gyerek szintén 10 - 15 %, sok közötte a foltos, de tisztítással helyre hozható. A maradék pedig cipő, táska, egyéb (pl. találtunk már benne parókát, ékszert), harisnya, zokni, bugyi, melltartó, sál, kendő. A beszerzési forrásom elmesélte, hogy volt már olyan eset, hogy egy műlábat is találtak, vagy guminőt, de például már egy szatyor női segédeszköz is került így hozzájuk :) A minőséget és a szezonalitást nem lehet megállapítani, de én úgy szoktam, hogy amit nyáron nem tudok eladni, azt szépen behajtom egy zsákba és teszem félre az őszi-téli szezonra. A téli szezonban eladhatatlant pedig teszem el nyárra. Nagyon lutri ilyen árut venni, de én nem váltanék másmilyen árura. Ha bármi kérdésed van még keress nyugodtan :)
3938. turi81 (válaszként erre: 3936. - Csecsó1974)
2016. júl. 19. 22:11

80 szazalekban hulyesegeket irsz ember!

Mi a celod?

3937. LunaNova
2016. júl. 19. 21:35

Sziasztok!


Angol eredeti gyűjtésű 5-10 kilós bontatlan báláról érdekelnének tapasztalatok. Tehát az originált csomagolású, nem átlátszó zsákos ruhákra gondolok.


A kérdéseim pedig a következők volnának:


1. Kb. milyen fajtájú, minőségű árut rejt egy ilyen zsák?


2. Modern és ódivatú ruha arányaiban hogyan oszlik meg?


3. Táskát vagy cipőt milyen sűrűn találni bennük?


Bármilyen vélemény érdekel, pozitív / negatív egyaránt... Köszönöm!

3936. Csecsó1974 (válaszként erre: 3930. - Jani72)
2016. júl. 19. 17:47

Kösszi az aggódást, de ha megírnám itt vagy máshol az igazat a nagykerekről, hogy honnan van az árújuk pontosan akkor mindegyik lehúzná a rolót... :)

Mert mindenki rájőnne hogy amiért ti pénzt adtok nagyker címén az valójában tök ingyen van, mármint nekik.

Amúgy jog szerint hivatalosan "Jó hírnévhez való jog, mint alkotmányos jog megsértése" a hivatalos megfogalmazás. Max 3 milliót tudnának legonbolni rólam egy ilyen perben, de a legutolsó ilyet kb. 5 évig elhúztam majd egy fillért sem akasztott rólam a bíróság... asszem valami 48000 perköltséget kellett fizetnem pluszminusz az apró... :)

Otthon vagyok a pályán egy kicsit...megettem már pár céget reggelire... :)

Sok sikert mindenkinek...amúgy az itt leírtak alapján lehet hogy csinálok egy nagykert, de ez egyenlőre még csak ötlet.

Üdv mindenkinek remélem sikerül itt nem csak kóklerektől menteni a boltosokat... :)

3935. barbati68
2016. júl. 19. 13:41
Sziasztok! Most szeretnék üzletet nyitni. /Dunaegyháza Bács megye/ Megbízható nagykercímeket nagyon megköszönnék. Minden jó tanácsot örömmel fogadok. Előre is köszönöm.
3934. Babika63
2016. júl. 19. 10:53
Moletti valakit érdekel ??
3933. balek0215 (válaszként erre: 3932. - Resiver)
2016. júl. 19. 07:27
Nem ott vettem tőle,hanem a Nagy Csomagos Angol rucik neven futó cègtől,ami most Rongykiralykent üzemel.Az új nèv első rèsze talàló,mert rongyot àrulnak.S tudod mi a szomorú?Büntetlenül àtverhetik az embereket.Sem a fogyasztóvèdelem,sem a Békèltető testület nem foglalkozik velük.Màr ott tartottam,hogy feljelentem a rendőrsègen amikor vègre vissza küldte a pènzem.De irt itt nekem olyan ember aki inkàbb hagyta veszni a pénzèt.
3932. resiver
2016. júl. 18. 20:50
Tagja voltál anno a speed shoping csapatnak?Azt is Móni vitte,és méghozzá olyan stilusban hogy eldobtam az agyam,és a vevők meg komálták....eszem megállt.
3931. LunaNova
2016. júl. 18. 17:40
Eredeti gyűjtésű olasz báláról van valakinek infója?
3930. jani72 (válaszként erre: 3928. - Csecsó1974)
2016. júl. 18. 16:45
Ne fikázd a nagykereket mert több van itt belölük mint kiskerekböl és felhivnak hogy hitelrontásért be perelhetnek amiért ki irod egy nyilvános forumon az igazadat eldobom az agyamat kész röhely be csapnak és még ök fenyegetöznek !!
2016. júl. 18. 15:09

Boccs azt még asszem nem írtam, hogy itt több mint 100-an abból élnek, hogy ruhát szereznek lerakatoknak...nem mellékes tény hogy Rómában rajtam kívűl csak 1 magyar van...viszont senki sem viszi magyarba és egyből válogatják a ruhákat...de nem úgy ahogy gondoljátok... :)

A légies könnyed dögös külön zsák...irány a főnök "privát" feliratot kap.

Ami meg súlyosabb azt lehet kilóra adni az meg kapja az "angol second hand" feliratot...no comment... :)

A lényeg hogy soha a büdös életben nem fogjátok tudni hogy mi van a "privát" zsákban, mert az soha nem kerül nagykerbe... :)

3928. Csecsó1974 (válaszként erre: 3925. - Jani72)
2016. júl. 18. 14:56

Ezért írtam, hogy ki kell menni és a magyarban lévő nagykereket meg kukázni ki a fejekből. De sürgősen.

Nem 200-300 km, hanem 1000km minimum és egyedi árúd lesz.

2 napja felültem a repülőre gondoltam okulok és meglátogatok magyarban pár nagykert meg boltot. No name csak négelődtem és passz.

Szóval b pesti úticél volt, de bécsbe mentem onnan vonat pest felé.

Leszálltam győrben 3 turi megnézve, majd irány vonat ismét budapest estefelé még 1 turi.

A vonaton közben volt időm és telefonálgattam egy kicsit nagykereket.

Keresztkérdésekig el sem jutottam elvéreztek az első körben...nálam...

Havernál megaludtam majd irány a város Háda boltocska meg még 5 turi átsasolva csak úgy gyorstempóban.

Közben teló nagykereknek majd term.háda nagyker személyesen...pár üzleti tény közlése után már nyílt is a bála, mint a pinty.

Áru normál, vihető bár kaszálni nem lehet vele.

Atán irány ferihegy (nekem mindig az marad) vissza wizzair.

Összesítve a tapasztalataim úgy hogy tudom mi van külföldön első kézből.

A boltok amiket megnéztem silányak és hulladék ruhákkal vannak teli...persze mindegyik elfogadhatóra és tetszetősre van javítva, de unalmas 3 osztályú szarok amik elmennek ha nincs más. A nagyker felhozatalban nem csalódtam, mivel a boltok abból élnek és hát ennyi, viszont megjegyezném hogy üzletileg felkészületlenek és közelről sincs még csak halvány gőzük sem arról, hogy honnan van az árú.

Egy dologra vannak kihegyezve, hogy elpasszolják az árút és nem eladják. Az pedig nagy különbség. Ha van saját boltjuk az már éfezhető az árújukon is hogy onnan csak szarabbat vihetsz. 2 dolgot jegyeznék meg:

1. Az egyik boltban a hölgy pont telefonált a nagykerrel mert ki akart cseréltetni pár holmit eléggé kétségbe esve üzletileg. Szóba elegyedve vele felajánlottam, hogy holnap visszajövök és kap tőlem 4 zsák ruhát amit ki se kell fizetnie...nem vártam hogy elfogadja, de egyszerűen olyan szinten bezárkózott, hogy még csak nem is érdekelte egy másik árú megnézése.

2. Ezekkel a készletekkel amiket láttam nem csodálom hogy a Háda úgymond egyeduralkodó a többiek meg épp csak éldegélnek...ilyen árúkészletekkrl amire ezekben a boltokban büszkék voltak még csak ki se nyitnék... a legtöbb még csak nem is nőies és nem érzik csinosnak magukat a csajok benne...

Az egész pedig ha nem vonatoztam volna bécsbudapestet kerültvolna 12000ft útiköltségbe oda vissza repülővel.

Így viszont kicsit több volt mint 20ezer...I love MÁV... :)

2016. júl. 18. 14:56
végre kezdem észrevenni,hogy nyílnak ki az eddig elvakult szemek!
3926. jani72
2016. júl. 18. 13:15
oda is szemelyesen érdemes bele nézhetsz pólók rövid gatyok márkásak de nagyon drága és van benne még is eladhatatlan vagy sok olyan galléros polo ami neked jön ki 1000ft ra és még ha elég mosott még azt at árat se mered rá irni amennyiért te vetted vagy egy régebbi tipusu halász gatya 1500 jön ki neked itt ha bálázol ha fajtára válogatotat veszel a nagyker jár jol nem mi és nekem mondhat bárki bármit ez igy van
3925. jani72 (válaszként erre: 3923. - Csecsó1974)
2016. júl. 18. 08:58
Szia igazad van csak ha árut akarsz frissiteni nem igazan utazik senki 200-300 km ereket bálásnál meg ugy sem szedheted szét bálát sehol Hádánal szét szetheted fe ha 500 kg 200 kell akkor akár 2000ft kg vagy több is és cserébe ami nem kell belöle otthagyhatod akkor paff ugyan ott vagy vele
2016. júl. 17. 17:55

Bocsi a felszámolás alatt áló nagykeres szösszenetemhez elfelejtettem valamit.

Remélem senki sem fog majd meglepődni, hogyha egy új nagyker jelenik majd meg most a hazai nagykeres piacon uazzal a szeméttel a háttérben, viszont új imídzssel... :)

Persze az elején a jobbakat adják majd oda, hiszen még új a cég és nincs nagy vevőkörük...etc...

De aztán majd mindenki ajánlani fogja és aztán dől majd a poprongy csőstűl, csak emelkedjen a vevőszám és a endelési mennyiség... :)

Nyitott szem,kézzel erősen fogd a pénzt, mert mind azt akarja... :)

3923. Csecsó1974 (válaszként erre: 3917. - Jani72)
2016. júl. 17. 17:48

Üdv!

Nem vásároltam náluk, viszont ha segítségedre van akkor megnéztem, mivel én is olasz cuccokat szedek össze Rómában.

Az árú véleményem szerint tényleg olasz a cég rendben van a cégkivonat alapján, mondjuk az a gmailes emilcím az elég gáz meg a házhozszállítást sem nagyon értem hogy minek, mert az megnöveli a vásárlók számát, ami az árú higításához vezethet. Bár attól még az árak is rendben vannak.

Ha boltos lennék személyesen elmennék és megnézném a telephelyen hogy rendben van e az árú. Beletúrhatok-e...stb...aztán nosza...ha rendben van... :)

De semmiképpen sem rendelném haza a cuccot. Ekkora tételekkel dolgozó nagykereknél nincs rendben minden az árúval, viszont tudni kell, hogy mennyire rugalmasak és személyes kapcsolatot ki lehet-e hosszútávon alakítani... blablabla...aztán dönts.

Mindenesetre én mindig óvatos vagyok olyanokkal akik románban is uazt adják...pontosabban viszik... :)

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook