Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
4072. szaboma4
2016. szept. 19. 13:14

Sziasztok!

Valaki rendelt már Salgótarjánból ruhákat? Tapasztalatok? Üzenetben is elküldheted, nagyon köszönöm!

Előre is köszönöm a válaszokat!

4071. Vándorszem (válaszként erre: 4069. - Babika63)
2016. szept. 19. 13:01
Mások is vásároltak már onnan?
4070. boba11 (válaszként erre: 4068. - Babika63)
2016. szept. 16. 13:45
Köszönöm,igen őket már ismerem, de senkit nem találok rajtuk kívül, ezek szerint külföldre kell menni ez ügyben is :P
4069. Babika63 (válaszként erre: 4067. - Vándorszem)
2016. szept. 16. 10:39
Igen! Korrekt cég !!!!
4068. Babika63 (válaszként erre: 4066. - Boba11)
2016. szept. 16. 10:38
Szia! Abban tudok segíteni,hogy honnan nem ajánlom! A jóhasznált cipő nagykertől,Bp-i és debreceni telephelyük van.Én már megjártam velük.
2016. szept. 15. 19:21
Sziasztok! Kocsordról vásárolt már valaki? Ma rám talált egy üzletkötőjük. Mutatott gyerek téli vegyes zsákot,kanadai és fele új papíros.
4066. boba11
2016. szept. 14. 20:05
Sziasztok! Használt cipöben tundna segíteni valaki? Köszönöm!
4065. Vicuska71
2016. szept. 14. 18:36

Sziasztok!

Nagyon régóta olvaslak titeket és én is végig látogattam már nagyon sok nagykert, sajnos nem nagy megelégedettséggel :( Tudnátok nekem segíteni olyan elérhetőséggel ahol minőségi gyerekruhákat lehet beszerezni és van mód válogatásra. Esetleg külföldi elérhetőséget. Köszönöm szépen a segítséget!

4064. balek0215 (válaszként erre: 4063. - Szamócaa83)
2016. szept. 14. 14:07

Szia!

Ès mi a nagyker neve?

Köszi!

4063. Szamócaa83 (válaszként erre: 4060. - Sziszi0000)
2016. szept. 14. 12:29
Én beszéltem Ildikóval. Olyan nagykert ajánlott ahol Te magad válogatod össze a ruhát. És csak azt hozod el ami tényleg kell...
4062. Andika2
2016. szept. 13. 13:29
Sziasztok. Vásárolt, már közületek valaki Kecskeméti bálásruhát?
4061. balek0215 (válaszként erre: 4057. - Szaboanna)
2016. szept. 13. 13:23
Azért mert van aki megadja az adatait a neten,még nem megbízható.Tudnèk erre peldàt is mondani.De mint itt írjàk,az hitelrontás.Igy csak annyit róla, hogy a facen àrul,règen N..... Cs... A.... R... néven futott ès most R.... néven van.
4060. Sziszi0000 (válaszként erre: 4053. - Ildiko8888)
2016. szept. 13. 06:21
Én sem vagyok nagy fórumozó de a véleményem ugyanaz marad:))) Kész agybaj....
4059. Hilda63 (válaszként erre: 4053. - Ildiko8888)
2016. szept. 11. 13:39
Szia!Írtam privit!Köszi
4058. Szamócaa83 (válaszként erre: 4057. - Szaboanna)
2016. szept. 11. 13:07
Szia! Írtam Neked privit már régebben! :)
4057. szaboanna
2016. szept. 11. 12:00

Sziasztok!

Egyet értek Csecsó 1974 véleményével.

Egy weboldal sokat elárul a kereskedőről.

Egy megbízható cég megadja az adatait.

Ha nem adják meg,akkor van mitől tartaniuk azért nem publikus.

Ráadásul aki csak a weboldal miatt rendel árut látlatlanba az meg is érdemli hogy átverjék.

Be kell ülni az autóba és el kell menni a kereskedésekbe.

Bele kell nézni a zsákokba,meg kell nézni az árut.

Én magam is így kezdtem.

Nem voltam lusta elmentem egy jó pár "nagykerbe" és meg találtam a megfelelőt.

Ne várjon senki csodát, rendel telefonon valamit és meggazdagszik. A munka,fáradozás meghozza a gyümölcsét!

További szép napot nektek.

Anna

2016. szept. 10. 16:28

Amúgy rácsusszantam arra romániai magyar nyelvű (is) nagykeres géprongy stb oldalra.

Megjegyezném, hogy nem csak a fotókat meg azt a vagonnyi márkanevet kellene nézni legközelebb, hanem üzleti megbízhatóságot leszűrni az oldalról.

Boccs kifejtem ha nem lennék érthető.

A weboldal szerint 469 állandó bolttal van kapcsolatuk, akik alkalmanként több mint 200 kiló árút visznek.

Hát ez csúcs! Szóval 469×200kg=93800kg. Boccs ez most mateklecke lesz.

Matek bukottak sipirc!!!

Szóval ha mindenki csak egyszer visz árút, akkor a minimummal számolva enyit adnak el. Namost akkor 93800kg:30nappal=3.126saccperkábé kg, tehát 3126kg árút adnak el naponta ha 30 nap van egy hónapban. Mondjuk 500ft-ért adnak 1kg szuperhipperkrémhibanélküli bablevest, akkor pedig 500ft×3126kg=1.563.000ft

Tehát a cég 1.563.000ft-ot könyvelhet el bevételként naponta! Fantaaaasticooooo!!!!

Most mán csak azt kérdezném meg a kedves rászedett ügyfelektől, hogy ezek után a számadatok után nem találják furcsának, hogy csak egy sz...ros ingyenes yahoo email címen lehet velük levelezni?

Nem beszélve arról, hogy napi több mint 3 tonna eladott árút nem lehet frankóra kiválogatni. Azt meg meg se merem említeni amire olyannyira büszkék, hogy családi vállalkozásként nyomják...hmmmm...mondjuk lehetnek vagy 80-an ha nagy a család.

Ezt csak azért írtam le hogy ha egy weboldal alapján indul valaki útnak, akkor legalább ébredjen gyanú akkor ha egy nyamvadt adószámot se adnak meg az oldalon, viszont az adatok alapján amit találni lehet ott, lehet matekozni picinkét.

Az átverés még így is megtörténhet, viszont darabszámra kevesebbszer azt garantálom.

Remélem segítettem valakinek és nem csak mellee szívjátok, de hát a biznisz az biznisz és pénzre megy... :)

2016. szept. 9. 16:22
hozzáteszem,hogy a tanulópénz kifizetésével önmagában nincs gond,hisz mindenki kifizeti,én is megtettem ezt...DE CSAK EGYSZER SZABAD BERAKNI EZEKNEK AZ EMBEREKNEK A PÉNZT A ZSEBÜKBE!!!!!!
2016. szept. 9. 16:20
végre felnyíltak az eddig lecsukott szemek!!!minden kárörvendés nélkül írom ezt,de ideje volt,hogy észhez kapjanak azok az emberek akik eddig hagyták magukat megvezetni és átverni,hogy az itthoni óriási sztár vállalkozók és a "szakma császárai" csak kib...nak a kiskereskedőkkel...
4053. ildiko8888 (válaszként erre: 4052. - Sziszi0000)
2016. szept. 9. 09:17
Szia! Nem vagyok nagy fórumozó! Sokat szívtam már sok mocskos nagykertől, gondoltam segítek nektek!Bocsi, hogy segíteni akartam!
4052. Sziszi0000 (válaszként erre: 4051. - Ildiko8888)
2016. szept. 8. 22:29
Ez a "szerintem náluk fogok maradni ezentúl" egy lerágott csont tegnapi regisztrációval. Újat nem tudtok írni?
2016. szept. 8. 20:49

Sziasztok!

Végre találtam,egy nagykert ahol lehet válogatni, kedvező áron,és ahonnan azt hozom el amire tényleg szükség van! Nagyon normálisak és segítőkészek voltak. Már nagyon unom, hogy a bálába beleraknak mindenféle gagyi szemetet! Szerintem náluk fogok maradni ezentúl! Akit érdekel írjon rám privát üzenetben!

2016. szept. 8. 14:24

Minden nap teszek fel egy olvasmányt ... Ez Szeged környéke: Szia ... :-) Eltűntél,megint nem tudlak elérni.Csak emlékeztetlek,azzal váltunk el,hogy most kaptad... veszed át a konténeres cipőt,s amint meglesz jelentkezel. Számíhatok rád ?Mikor mehetek megnézni? Szép napot,........:-)

2014. július

5.7.2014 9:42


Ne haragudj ,de ahogy viselkedtetek velem meg amit az áruval csináltatok,lenéztetek ,keressetek mást nekem erre nincs szükségem .Az én vásárlóim elégedettek velem...További sok sikert az üzlethez ,de nélkülem .

2014. július 5.


5.7.2014 22:59


Ha Te így érzed...........én tárgyilagos visszajelzést adtam az árudról,de téged nem sértegettelek sem akkor, sem azóta senkinek. Teljesen értetlenül állok azon állításod előtt ,miszerint szidtunk volna másoknak..Te viszont ömlengtél az árudról,elégedetlenséged jelét nem mutattad. .Sőt a jövőre nézően további ígéretes együttműködési pontokról beszéltél ( cipő,gyermek és alkalmi ruha stb. ). .Őszintétlenségre vall a viselkedésed.,és sértő magatartásod !

4049. dviki (válaszként erre: 4048. - Hófehérke és a hét törpe)
2016. szept. 8. 13:58
A Facebook oldalukon minden kép alá leírtam a véleményem még tegnap , erre ma már kitörölték és kommentelni sem lehet. Elég ha havonta egy kereskedőt átvernek és vígan megélnek belőle !
4048. Hófehérke és a hét törpe (válaszként erre: 4047. - Dviki)
2016. szept. 8. 13:50

Én Már itt kiszálltam a 200 kg -os átverésből...

Zsenik-Com Használtruha Kis és Nagykereskedés

Nagykereskedés vagyunk, csak nagy tételben szolgálunk ki. 200 kg felett 8,5 lej + Tva/ Kg


18.10.2015 19:16


Én kisker vagyok,mikor járnak Budapesten ?

2015. október 19.


19.10.2015 15:18


Üdv , Ezek a kabátok illusztrációk ? Vagy ezeket a típusokat lehet megvásárolni ?

2015. október 19.

Zsenik-Com Használtruha Kis és Nagykereskedés

19.10.2015 18:28

Zsenik-Com Használtruha Kis és Nagykereskedés

mért kellene járjunk Magyarországon?

ezek a tipusok vannak.


19.10.2015 18

:-)) hoznának bemutató csomagot ...azért kérdeztem,járnak e Budapesten...Jó lenne látni,fogni a termékeket. Én már Magyarországot bejártam ,minden nagykert ismerek sajnos...Voltam Angliában áruért SKIPTONBAN, Bradford-ban is. És még most is ott tartok ...keresem a legjobbat . Nekem a női télikabát keltette fel érdeklődésem,és a baby kabát . PRÓBA CSOMAGOT KÜLDENEK ESETLEG ???

Zsenik-Com Használtruha Kis és Nagykereskedés

19.10.2015 20:15

Zsenik-Com Használtruha Kis és Nagykereskedés

Nem postázunk, kimondottan raktárról szolgálunk ki.


Válasz írása...

Köszönöm az eddigi együttműködést!

4047. dviki
2016. szept. 8. 12:03
Még egy utolsó kommentet írok, hogy jártam a romániai kereskedéssel. Csábító volt, ahogy hirdették magukat a Facebookon és a weboldal is csodálatos volt. Mikor felhívtuk őket azt mondtak , hogy nagyon sok vásárlójuk van köztük magyarok is és hogy nem tudnak időpontot adni, igy visszagondolva nagy színészek voltak. Végül kaptunk egy időpontot . A telefonba még azt is elmondták hogy a zsákot félig meglehet nézni , de nem szedhetjük szét mindet mert nincs rá kapacitás , hogy mindenki utan rendet rakjanak,mert annyi vásárlójuk van. Útnak indultunk közel 7 órát utaztunk . Mikor megérkeztünk nem volt ott senki , már akkor gyanús volt egy kicsit , egy ilyen "forgalmas" helyen hogy-hogy nincs senki . Végül 40 perc késes utan megérkeztek . Egy zsák volt kicsomagolva. Azt mondta azt megnézhetjük , de a többit nem , mert ő alkalmazott és ki fogják rúgni a németek. Mert elvileg egy német cég. Amikor mondtuk hogy a telefonba nem ez volt meg beszélve , akkor elkezdett kiabálni , hogy székely ember nem hazudik . Akkor kellett volna sarkon fordulni és eljönni , de maradtunk ( mi hülyék) utána elnézést kért, hogy fáradt . Ne haragudjunk jó minőségű ruhát fog adni blabla. Bepakoltunk. Akkor ért a legnagyobb meglepetés mikor hazaértünk és kicsomagoltuk. Géprongy volt benne . Reggel első dolgunk volt hogy felhívjuk, röhögöt rajtunk és azt mondta a számlán géprongy van. Románul írták. Semmit nem tudok tenni. Átvertek , jo kis tanuló pénz volt. Ennyit erről! A weboldalra nem rakták ki a véleményem milyen érdekes .! Remelem vissza kapjak az életől!
4046. zsuzsa361 (válaszként erre: 4045. - Sziszi0000)
2016. szept. 7. 22:04

Szia!

Küldtem privit!

2016. szept. 7. 21:40
Különben olyan nagyker max rámírhat aki hagyja hogy válogassak és inkább sok vállalkozónak biztosítja ezt, mint egy csomó embert foglalkoztatni a szortírozásra.... Nem is értem, annyian vagyunk annyi igénnyel, orszagszerte bárhol. Istenem egy kis statisztika és hosszútávú gondolkodás kellene, semmi több. Mondjuk a géprongyot biztos nem lehet így ránk nyomni, de van ahol kimondottan 1.0 megy, van ahol meg a krém. Nem mindegy már az sem, hogy melyik részén élsz az országnak. Mindegy ők az okosak, csak nehogy roló legyen. Én csak személyesen vásárolok ezután ez tuti. De még a napokban meggondolom, hogy egyáltalán folytassam-e.
4044. Sziszi0000 (válaszként erre: 4043. - Jani72)
2016. szept. 7. 21:29
Nem tudom ém sem eladni a zsákos árakon vett ruhát, csak akcióban. Ha már nincsen rajta csicsa meg nem next akkor nem kell, szar nekik.... Hm,ca még csöpög de azt sem értem, hiszen akciókban újat vesznek használt áron. Komolyan ennyire nem értik meg ha mindenkit hazavágnak akkor nem lesznek kis dolgos hangyácskák... Hmmmm? Most kellene egy nagyon okosnak beírnia, aki itt lesi minden szavunkat és közben röhög a markába. Na de barátocskám Ti sem röhögtök sokáig, mert egyszer minden vállalkozás feladja. Én momentán a családom pénzét már nem verem el rátok. Pfff. Off. Mostanában nem jövök, csak olvaslak titeket és azt hiszem sajnállak. Engem senki nem aláz meg többet és küld szemetet NAGY ARCOK!!
4043. jani72 (válaszként erre: 4041. - Sziszi0000)
2016. szept. 7. 21:17
Nem sok mindent lehet tenni elösször mi bukunk aztan nagykerek is mert nem lesz kinek eladni csak lehet hogy ők akkor is jol szállnak ki a buliból ,túl kivannak válogatva és sok fajtára szedve ,a vásárlok meg szinte újat akarnak 100-200ft-ert ez is baj és ilyen extra olyan extra méregdrága annyiert szinte tényleg ujjakat lehet venni plázákba nem értem jön a télikabát szezon 3.4 ft kg extrák és ha van amelyik 1kg és még nem is olyan divaros egy pár használtabbak akadnak benne kisker mennyiert tudja eladni még beszerzési áron sem kell majd
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook