Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
4132. Sorean (válaszként erre: 4130. - Szamócaa83)
2016. okt. 11. 17:12

Nem azt írtam, hogy nem tudok semmit, hanem azt, hogy nem keresgéltem, hiszen nem kerestem meg angol nagykereket, charity shopokat, c4c-ket. Egy lánnyal ismerkedtem meg, aki most írta meg, hogy összejön a nagy autó vásárlásuk, így tudnak majd haza szállítani ruhákat.


Én arra céloztam, hogy negatívumként írsz arról, hogy senki sem ír a jó beszerzési forrásáról a fórumon, ugyanakkor Tőled sem olvastam olyan hsz.-t, amiben megosztottad, hogy hol vásárolsz jó minőségű felnőtt rucit...

4131. Szamócaa83 (válaszként erre: 4129. - Sorean)
2016. okt. 11. 17:06

Ki kiabál? Ott hallod? :D Ha kiabálnék végig nagy betűvel írtam volna! ;)

Biztos üldözési mániád van,meg magadra veszel mindent.

4130. Szamócaa83 (válaszként erre: 4127. - Sorean)
2016. okt. 11. 17:04
Még az előbb azt írtad hogy nem tudsz semmit?! Egyébként meg ha kérdeztél volna a felnőtt nagykerről akkor szívesen megosztottam volna Veled is! ;)
4129. Sorean (válaszként erre: 4128. - Szamócaa83)
2016. okt. 11. 17:03
Miért kiabálsz? :D
4128. Szamócaa83 (válaszként erre: 4125. - Sorean)
2016. okt. 11. 17:01

Nem csak próbálok hanem segítek is magamon! És nem csak magamon hanem másnak is ezt elhiheted!!! Nem egy és nem kettő ember írt privit és képzeld megírtam nekik az elérhetőséget! De remélem ha olvassák majd ezt akkor megfogják itt írni! Ha hiszed ha nem én szeretek segíteni másoknak. Mert engem nem önző embernek neveltek!

Amúgy meg nem sokallom az 5 fontot ha tényleg szép a ruha meg mai divatú persze,sőt....(nem trapézszárú farmer stb :D ;))

4127. Sorean (válaszként erre: 4126. - Kata turiii)
2016. okt. 11. 16:58

Ebben teljesen igazad van.


Azt írtam, mindenki segítsen magán, de én most találtam egy Angliában élő magyar lányt, aki megbízhatónak tűnik. Neki segítve szívesen megosztom az elérhetőségét, mert tud használt ruhát szerezni és úgy néz ki, a haza szállítást is maga oldja majd meg a férjével. Ha valakit érdekel, írjon nyugodtan.

4126. Kata turiii (válaszként erre: 4125. - Sorean)
2016. okt. 11. 16:39

Nagyon régóta olvasgatom ezt a fórumot,nemrégiben vettem rá magam hogy regisztrálok.

Sajnos itt az a gond hogy csak a rossz tapasztalatokat irják le, a jókat nem!

De ha valaki leírja a jó tapasztalatait akkor egyből már önreklám... 😀

4125. Sorean (válaszként erre: 4123. - Szamócaa83)
2016. okt. 11. 09:51

Nem azért tettem idézőjelbe, mert nem magam jártam utána... én keresgéltem és találtam, nem is egyszer. Segítségem és kapcsolatom nem volt, csak a kitartásom és az arra való képességem, hogy nem mástól várok címeket, hanem próbálok magam tenni azért, hogy legyen árúm. Nem is értem, hogy miért nem így áll az üzlethez mindenki, aki ruházni szeretne.

Azt ígértem, ha új forrást találok, szólok, de azóta nem nagyon keresgéltem és emellett lehet, hogy nem is tudnék segíteni, mert 5 font/kg (amit sokallsz) alatt nem nagyon árulnak kinn sem krém rucit.


Te írtad, hogy találtál jó forrást felnőtt ruhát illetően. Eddig hány embernek adtad meg azt az elérhetőséget? Gondolom nem soknak, legalábbis nekem nem, de azért szemrehányást teszel, mert Neked senki nem segít. Szerintem próbálj meg először magadon segíteni. ;)

2016. okt. 11. 09:33

Egyébként meg hidd el hogy próbálok magam utána járni!! Erről szól már minden napom!

Nem csak innen várom a segítséget,csak azért jól esett volna...

Meg csak a véleményemet írtam le. De látom ezzel más is van így. :)

4123. Szamócaa83 (válaszként erre: 4122. - Sorean)
2016. okt. 11. 09:31

Persze segítség.....

De miért raktad idézőjelbe hogy önerőből?

Jó ha van valakinek jó kapcsolata,ismeretsége....de az már nem önerő mert más segít. Mindegy.

Egyébként pont Te írtad priviben hogy majd segítesz angol gyerek ruhában. Nem írtál. ;)

4122. Sorean (válaszként erre: 4121. - Szamócaa83)
2016. okt. 11. 07:57

Szerintem az is nagy segítség, ha a negatív tapasztalatainkat megosztjuk, így legalább az kiderül, honnan nem "ajánlott" ruhát venni.

Én "önerőből" eddig 8 angliai eladót találtam, ebből is látszik, hogy nem megoldhatatlan feladat... Szerintem ne mástól várd a segítséget/megoldást, hanem lépj a tettek mezejére és Te magad járj utána.

4121. Szamócaa83 (válaszként erre: 4120. - Jani72)
2016. okt. 10. 22:11
Én most nem csak a fórumról beszélek,hanem a közvetlen környezetemről is.... De igen ez a fórum is azért lenne...De sajnos nem igazán segít senki. Nem tudom már hány kérdést tettem fel,egyetlen egyre kaptam választ priviben bár az sem sokat segített. :/ kb 20 embernek írtam privát üzenetet...egy kezemen megtudom számolni hogy hányan válaszoltak. Elszomorító. :( De persze köszönöm azoknak akik segítettek,próbáltak segíteni!
4120. jani72 (válaszként erre: 4119. - Szamócaa83)
2016. okt. 10. 20:46
Állitolag ez a forum azert lenne de itt inkabb több a csalo stb tisztelet a kivétel
2016. okt. 10. 19:27
Sziasztok! Én személy szerint hiszek abban hogy igenis Magyarországon is vannak jó nagykerek! Csak nagyon nagyon nehéz megtalálni... Környékünkön van egy pár tényleg jó turi,akik tuti hogy itteni nagykerekben vásárolnak csak lehetetlen kideríteni hogy honnan.... Ugyanis ahogy veszem észre sajnos ezek a kiskerek nem segítenek egyáltalán egymásnak. Nem értem...félnek hogy nem marad nekik ruha?? Elszomorító :(((
4118. Kata turiii (válaszként erre: 4117. - Mzsoltné)
2016. okt. 8. 11:13
Ha a számla hamis volt akkor persze fordulhat a navhoz rendőrséghez. Azt írta építő ipari a cég,de ha tevékenységbe bevan jegyezve a használtruha akkor nem tetsznek semmit ez ellen....Mindenképp utána kell ennek járni.
4117. mzsoltné (válaszként erre: 4116. - Kata turiii)
2016. okt. 8. 09:50
A szamlaval is problema volt amit kapott. Hamis szamlat kapott. Az a ceg amelyik kiallitotta nem letezik. Ezzel mar fordulhat nyugodtan a rendorseghez es a navhoz is.
2016. okt. 8. 08:32

Én már végig jártam sajnos ezt az utat....

Semmire nem mész vele,nemtudnak mit csinálni!

Avval az indokkal használtruhára nincs garancia! Főleg ha "origináltnak" mondják.

4115. jani72 (válaszként erre: 4113. - Gab83)
2016. okt. 8. 07:15
Nem az a gond hogy csodát vár bár ki itt inkább a lehuzásol van szó ahoy hazudnak tisztelet a kivétel ha van ilyen ,hogy ilyen olyan amolyan akkor mondjak meg az igazat ennyi
4114. tfib (válaszként erre: 4110. - Csecsó1974)
2016. okt. 8. 06:51
beszélni szeretnék veled privát
4113. Gab83
2016. okt. 8. 02:30
Most kezdtem olvasgatni a forumot. Ugy latom vannak akik vegig jarjak a szamar letrat mint En, es vannak akik megakadnak rajta. Nagy csodak nincsenek. Olcson jot... Ha tudtok irjatok meg nekem. Nem ertem hogy gondolhatja valaki, hogy 2-500 Ft/kg aron minoseget kap. Es kinek mi a jo? Vevokor fuggo. az 1.o, extra es krem? En sajat reszre hozatok kremet mar jo ideje angliabol ottani valogatas nem olcso sot inkabb draga de viszik mert jo.Nalam Ny Mo-n ez megy.
2016. okt. 7. 12:53

Kinek kell géptörlőrongy?

Ha tudtok címeket, írjatok!

Köszi! :)

2016. okt. 6. 15:04

Szia! Kitől vásároltál?

Nekem is volt egy ilyesmi de nentudtam semmit tenni!:(

2016. okt. 6. 12:02

Amúgy az unokatesómék ruháztak a 90-es évek elejétől vidéken. Sokszor segítettem nekik az árúbeszerzésben.

Onnan tudom, hogy mire kell figyelni.

Árubeszerzésen dől el minden. Ha jó árúd van akkor nyersz, ha nem akkor vesztessz.

Van 1-2 aranyszabály amit be kell tartani.

1.

Nyugati kilós ruháért nem keletre kell menni!

2.

Saját forrásból kell ruhát beszerezni, mert különben fügsz másoktól.

3.

A külföld az nem a határ mellett van, hanem odébb.

4. Több ruhát szállítani egyszerre, mindig olcsóbb mint sokszor keveset.

5.

Sose indulj útnak átgondolatlanul, mindig hetekkel előre tervezd meg az útvonalat. Meglepetés még így is érhet, viszont hosszú távon megéri.


Magánvéleményem az hogy imádom az egyszerű családi vállalkozásban vitt turikat, akik beleteszik szívüket lelküket az üzletükbe. Nem a pénzt nézik, hanem hogy az ügy felek megkapják azt amit szeretnének.

Nem szétteszik a karjukat és sajnos én ezt tudom beszerezni, hanem előre szól a forrásának hogy kb.mi kellene a következő héten.

A legnagyobb baj az, hogy a boltosok ma már az eladható ruhát keresik a nagykerekben, és nem az eladható ruhák között azt amire szükségük van. Ez nagy különbség.

Mondjuk nem kell izgulni senkinek sem, mivel a világ összetétele mindig is az volt, van és lesz, hogy csak néhányan nyernek és marad egy nagy rakás vesztes.

Ha valaki ezt nem tudja elfogadni akkor az már most bukásra van ítélve.

A szekér menni fog, de időről időre mindig uazok a problémák jönnek majd vissza.

4109. Csecsó1974 (válaszként erre: 4100. - Sorean)
2016. okt. 6. 11:43

Köszi! Nem kell bocsánatot kérni, véleményem szerint az őszinte reakcióból többet lehet profitálni, mint bármi másból.

A stílusom meg azért riasztó és nem vevőbarát, mert nagyképű vagyok... :)

Bár olvasom hogy én is egy kereskedő vagyok meg így fogok ügyfeleket...ezen viszont jókat röhögünk otthon.

A feleségem foglalkozik használt ruhával szlovákba és románba , én csupán az üzleteket kötöm meg helyette.

Mondhatni én a ruhákhoz vagyok sík hülye, ő meg az üzlethez. Viszont jól összedolgozunk és jó csapat vagyunk.

1 magyar hölgynek szoktam vinni szivességből ruhákat, aki bababörzézik.

Aki nem tudja, hogy hogyan kell a költségeken spórolni üzemanyagban azt sajnálom, viszont kérdezni kell csupán.

Kb.4000ft-ból szokta megoldani oda-vissza a Budapest-Bécs útvonalat személyautóval az ismerősöm. Tehát nem egy nagy ördöngősség kimenni.

Bár egyeseknek ez is furcsa lehet, pedig semmi különleges nagy hókuszpókusz nincs benne.

Másvalaki meg írta hogy ilyen bankszámlával ő nem vonatozna, hát ezért nincs ilyen bankszámlája.

Én elmegyek valahová és minimalizálom a befektetett pénzt. Pl.viszek 2 zsák ruhát amiből még a jegy is kijön. Vonaton nincs poggyászkorlát, viszont repcsin súly és egyéb limitek vannak.

Amik plussz fizetősek. Nekem így egy Róma-Bécs útvonal ingyen van plussz még viszek haza 20 ezret zsebben és nem aggódom, hogy mit eszem holnap... :)

4108. Mona.. (válaszként erre: 4107. - Imiesmoni)
2016. okt. 5. 18:22
Folyamatosan olvasom a fórumot. Köszi :)
4107. imiesmoni (válaszként erre: 4106. - Mona..)
2016. okt. 5. 13:54
Olvass vissza, de szerintem géprongyért,szemétért nem kell kimenni, kapsz itthon is.
4106. Mona..
2016. okt. 5. 11:51
Humana használtruhákról mi a véleményeket? Valaki vásárol itt /vagyis Ausztriában/ nagytételben? Ha jól tudom 500kg-os tömörített bálái vannak.
4105. imiesmoni
2016. okt. 4. 19:41
Nem tudom ezt ki ismeri: [link]
4104. zsanna4
2016. okt. 4. 13:44
Sziasztok! 1 éve van használtruha boltom, 30-70 % gyerek, felnőtt ruhákkal. Jelenleg darab áron vannak a ruhák, most gondolkozom kg áras bolton.A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy mennyire éri meg 2. boltot nyitni...Azokat a nagykereket, amikről itt a fórumon szó esett én is végigjártam, több-kevesebb sikerrel. Volt, ahol én is abszolut selejtet kaptam. Jelenleg egy vidéki helyen vásárolok, ahol darabonként válogathatom össze amit el akarok hozni, ez inkább azoknak lehet jó, akik (mint én) kisebb tételben vásárolnak. Ha esetleg valaki kíváncsi rá,privát üzenetben szívesen megosztom a pozitív-negatív tapasztalataimat...Szép napot!
4103. imiesmoni
2016. okt. 4. 09:40

Szia! Ha még ezek után is veszel 400-500 kg-os hulladék bálát bárkitől akkor .... . Olvass vissza bármit ígérnek, állítanak az 500kg-os préselt bála az mind géprongy vagy még az sem, teljesen mindegy nagyker vagy facees árulja. Kerüld nagy ívben akinek a hírdetésében meglátod, de te tudod.

Az ára miatt bírnak rászedni minden kezdőt.

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook