Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

502. bpisti (válaszként erre: 500. - Ttunde72)
2012. júl. 26. 19:25
Még nem is hallotam róluk.
501. 328aadd89f (válaszként erre: 499. - Bpisti)
2012. júl. 26. 19:06

Tény, hogy vannak benne egyszerűbb darabok is, de nekem helyzeti előnyöm van, mert közel lakok hozzá és személyesen tudok válogatni a zsákok közül. Nekem jó zsákot sikerült így kifognom, mert tényleg elég sok volt benne a színes, karakteres darab. Azt nagyon nagy sajnálatomra nem engedi, hogy saját magamnak összeválogassak egy zsákot (természetesen jóval drágább kilós áron szeretném).

Én olyan nagykereskedést keresek NY-Dunántúlon, ahol krém minőséget leghet válogatni, de sajnos errefelé még nem találtam erre lehetőséget.:(

2012. júl. 26. 18:17
Járt már valaki a Bluebird-nél? Még sajnos nem tudtam oda eljutni, érdemes lehet?
499. bpisti (válaszként erre: 498. - 328aadd89f)
2012. júl. 26. 15:50

Tőle már én is vettem jó pár évvel ezelött,amiket fényképez azok tényleg jók de a többi jó ha annyiért el megy amennyiért én vettem. Akkor nagyon sok farmer nadrág és egyszínű póló volt a zsákban.

Ja és számlát csak nagy könyörgések árán küldött.

498. 328aadd89f (válaszként erre: 496. - Edit.75)
2012. júl. 25. 23:43
Én Vaterán még csak a gyermekdivat nevű felhasználótól vásároltam zsákot, de vele maximálisan meg vagyok elégedve! Elmondása szerint rokon segítségével közvetlenül Angliából hozatja a zsákokat, amit szerintem az áruja is tükröz. Nem olcsó, de ritka szép cuccai vannak.
497. Edit.75 (válaszként erre: 491. - Tercsibe)
2012. júl. 25. 23:15

Persze ez igaz! Ez a kereskedőtől függ hogy korrekt-e vagy nem! :)


door2door vagy konténeres vagy akármilyen gyűjtés ahogy írtam a kereskedőtől függ hogy bele nyúl vagy nem.

496. Edit.75 (válaszként erre: 493. - Bpisti)
2012. júl. 25. 23:10

Igen ezt láttam én is. De aki nem ért a ruhához azt átvágják könnyen.


Ne nem akarom tivább ragozni én többet nem veszek tőle semmit.

495. Evici85
2012. júl. 25. 21:40

Sziasztok!

Érdekelne, hogy egy ózdi manus is árul bálát hallotattok már felőle?

494. 328aadd89f (válaszként erre: 492. - Bpisti)
2012. júl. 25. 20:15
Pesten nagyon sok nagykerben lehet válogatni 4000 Ft/kg körüli áron.
493. bpisti (válaszként erre: 490. - Edit.75)
2012. júl. 25. 19:40
Pedig az értékelései nagyon jók.
492. bpisti (válaszként erre: 489. - 328aadd89f)
2012. júl. 25. 19:38
Akkor már ketten vagyunk,és lehetőleg olyan legyen ahol lehet válogatni is. :D
491. tercsibe (válaszként erre: 490. - Edit.75)
2012. júl. 25. 19:30
Ez a door2door biztos, hogy nincs átnézve? Hiszen meddig tart kiszedni a zacsiból, nem? Én olyan bizalmatlan vagyok...
490. Edit.75 (válaszként erre: 488. - Bpisti)
2012. júl. 25. 18:10

Mert nagyon kellett a ruha már másnapra. Ha találtam volna máshol akkor nem veszem meg. Amúgy az ára is nagyon jónak tűnt.Csak ez miatt.



Én már vettem konténereset és door2doort is. Mindig zacskókban,szatyrokban vannak. Így dobják bele a konténerbe van amikor a szatyrokban szépen be is vannak hajtogatva. Ha ömlesztve bele van dobálva az már fura.Átverés!


Az biztos hogy tőle nem veszek semmit. Az árú minősége miatt és a flegma,bunkó stílusa miatt főleg nem.

489. 328aadd89f (válaszként erre: 488. - Bpisti)
2012. júl. 25. 15:39
Engem is a krém minőség forrása érdekelne.:)
488. bpisti
2012. júl. 25. 15:38

Sziasztok!


6 éve foglakozok használt ruha árusitással.

2 bolttal rendelkezem,mert szerintem csak így éri meg ,valamennyire tudom az árut cserélgetni. De nekem is mind mindenkinek gond a jó árú be szerzése ezért folyamtossan járom az országot,kutatok az interneten.


Edit75 az álltalad emlitett eladótol én is kérdeztem a vaterán de nekem nem mondta hogy zacskóban lennének a ruhák,hanem azt hogy kinti konténeres gyüjtésű a bálája. Ha ennyire unszimpatikus volt miért vetted meg?


Bár szerintem és a sok éves tapasztalat is igazolja hogy egyre jobban a jobb minőségű ruhákat keresik.nem szabad alacsonyabb kategoriáju áruval foglalkozni csak extra és krém minőséggel.

487. Edit.75
2012. júl. 25. 13:13

Azt elfelejtettem leírni hogy amikor megkérdeztem hogy bele lehet-e nézni mégis miről van szó akkor azt mondta flegmán hogy csak akkor miután kifizettem.


NEVETSÉGES!


Bámelyik nagykerbe mentünk egyből azzal indítóttak nézzem meg vagy bonstam ki nyugodtan.


Ő meg a kis garázsában adja a nagykerest...

486. Edit.75
2012. júl. 25. 13:09
Legutóbb a vaterán vettem huanita_2011-től angol nyerset amit 420 forint/kg áron adott. Átverés! A nyershez semmi köze! Vettem már mástól is nyerset és a ruhák mindig nejlon zsékokban vagy szatyrokban voltak. Amit tőle vettem az meg csak bele volt dobálva egy nagy fehér zsákba aminek az alja és a teteje dróttal volt összehúzva. Meg az is fura volt hogy azt mondta hogy ez az utolsó zsák de másnap már volt felrakva vaterán új licit belőle. Azt mondta Ő hozza közvetlen angliából. Amikor voltam nála nem úgy nézett ki mint aki kamionos tételekkel foglalkozik. Van neki boltja és a maradéktól így akar szabadulni szerintem. Ja amúgy az árú minősége sem volt valami jó.
2012. júl. 22. 22:59

Sziasztok!


Köszönöm ttunde72 tanácsát.

Leginkább gyermekruhákat szeretnénk forgalmazni, de tartanánk felnőtt ruházatot is, sőt még munkaruhát is, mert azt senki sem tart a környéken.Mivel az üzlethelyiség 70 négyzetméteres, elférne egy kisebb mennyiségű cipő is. A környéken lévő turkálók árai, melyet nekem is tartanom kellene:

-gyerekkabátok max. 1.000 Ft

-gyereknadrágok max. 800 Ft

-gyerekpulóverek max. 800 Ft

-felnőtt nadrágok max. 1.200 Ft

-felnőtt pulóverek max. 1.500 Ft

-szoknyák max.800 Ft

-felnőtt kabátok max. 2.500 Ft

Talán ebből a néhány tételből már tudtok következtetni az árszínvonalra. Átlagos ízlésű, de a szépet szerető, a leendő vásárlók többsége.

Ezenkívül érdekelne még jó minőségű angol ágynemű is. Segítségeteket előre is köszönöm! Szép napot! vagy Jó éjszakát!- ki mikor olvassa.

484. ttunde72 (válaszként erre: 483. - Nokedli71)
2012. júl. 22. 16:52
Szia, ha már felmérted a piacot, hogy mi adható el felétek, mire van szükség, árban, termékek összetételében...szóval jobb ha részletesen leírod, mert izonára szívesen segítenek Neked, de ez elég általános kérdés volt szerintem. Nehéz rá válaszolni.
2012. júl. 21. 17:10

Sziasztok!


Én is használt ruha kereskedést szeretnék nyitni, amelyhez forrást keresgélek.Éppen időben vezetett az angyalkám erre az oldalra, mert lehet, hogy a saját káromon tanulhattam volna, ha nem olvasom el csevegéseiteket.Sok negatív dolgot olvashattam, ami óvatosságra int, de igazából nem lettem sokkal okosabb. Még mindig nem tudom merre induljak, ezért arra kérlek benneteket,segítsetek meghatározni a helyes irányt.Eddig úgy tudtam, hogy az originál bálák jók, de most kiderült, hogy mégsem.Megköszönném, ha tapasztalataitokat megosztanátok velem, és tudnátok nekem konkrét nagykeskedéseket ajánlani!

482. ttunde72 (válaszként erre: 481. - Tercsibe)
2012. júl. 21. 13:45
:-) Olyannal beszélgettem erről, aki 17 éve foglalkozik turkálóval illetve a maradékot géprongynak értékesíti, havi 1-2 kamion árut hoz be. Ő mondta, hogy ő már első blikkre észreveszi, ha átválogatták a bálát. A táskákban a belső zsebek ki vannak cipzározva, kabátzsebek szintúgy kicipzározva. Sok ruha zsebe kifordulva...ez persze a bálákra vonatkozik. A zsákosakat szépen kisimítják, hajtogatják, azon nem venni észre a kutakodást. :-) Ő ilyen bálát meg sem vesz.
2012. júl. 20. 22:54
Jó biznisz ez, csak nem a kiskereknek... Egyébként én nem kereskedő vagyok, csak egyszer az életben szeretnék egy olyan bálát venni, amit nem nézett át előttem még senki. Érdekességből. :)
480. ttunde72 (válaszként erre: 479. - Balubaba2003)
2012. júl. 20. 15:46
A bálák javát már átválogatva hozzák be, állítólag szinte nem is találni olyan kinti nagykert, aki nyers bálát adna.
2012. júl. 20. 11:16

Szerinted mit kapsz 180Ft/kg-ért?

Én nem is értem ezeket a hírdetéseket!

Sajnos az a gond hogy sokan az árra mennek és minél ólcsóbban akar vásárolni aztán várja a nagy hasznot...hát szerintem olcsó húsnak híg a leve és nagyon szar árut adnak ennyiért.

Szerintem olyan kereskedő nincs aki origi bálát hoz be és átnézés nélkül tovább adja ,hiszen bolond lenne nem kivenni és jó pénzért tovább adnia a jókat...a maradék hulladékot meg pl.180ért vagy 200-300 Ft/kg-ért tovább adni -ha tudja.

Szerintem aki normális boltot akar nyitni az nem is nézi ezeket a hírdetéseket hisz ebből nem lesz neki jó bevétele.

Azoktól kell venni aki alapból válogatott minőséget hoznak be angliából,azokban lehet bízni .

SZERINTEM.

2012. júl. 20. 10:43
Mármint referenciával, bocsi...
477. petrikek (válaszként erre: 475. - Tercsibe)
2012. júl. 19. 19:10
Hűűű, innen ne vegyél..
476. Evici85 (válaszként erre: 475. - Tercsibe)
2012. júl. 18. 21:07
valami név? vagy az oldal linkét tedd be, remélem az nem lesz baj, mert így nem sok minden derül ki róluk.
2012. júl. 18. 17:59

Ezt a céget ismeri valaki? Telszám is volt a végén, de azt kitöröltem. Ha rendelt már innen valaki, mik a tapasztalatai? "Megérkezett Angliából a nyári bálásruha kollekció !

Gyerekruha bála, felnőtt ruha bála, cipő, extra-cream gyerek és női mix , gyűjtőzsákos door-to-door ! Termékeink megvásárolhatók Origináltan és válogatottan is !

Originált Angol mix. már 180 Ft/kg-tól ! A bálák bontatlanok ! Garantáltan 90%-ban eladhatók , márkás extrát és 1. osztályt tartalmaznak !

Továbbá munkaruha és lakástextil !

Kérje árlistánkat ! Angol használtruha nagykereskedés, ahol mindent megtalál !

Sokféle kategória és kiszerelés, alacsony árak, garantált minőség, ingyenes kiszállítás !

Hívjon bizalommal"

474. ttunde72 (válaszként erre: 473. - Evici85)
2012. júl. 17. 08:18

))) Itt helyben is az emberek zöme valóban az általad említett márkálat ismeri, viszont van pár ember, aki keményen ráállt a neten való árusításra és ott már eladhatóak a komolyabb márkák is. Aminek jó ára van azok a vadász, túra és más speciális ruházatok menőbb darabjai. Már csak azért is, mert ott nem csak a címkét fizetik meg, hanem azok valóban tudnak is valamit. :-)

Én is ezzel foglalkozok csak éppen én számlát adok, adózok...meg minden más amire az ember annyira nem vágyik. )))) Én nem merek kockáztatni, pedig sok a bátor ember...

A 3000ft-os csizmák itt sem mennek úgy, ami elvárható lenne, pedig szinte egytől egyig 30.000.- ft-os lábbelikről van szó, vagy még drágábbakról. Az emberek itt is megszokták a 600-1000 ft-os lábbelit és fel vannak háborodva, hogy valaki 3000-ért meri azt adni. )))) Sokan inkább megveszik ugyanott a "hulladék" részét, a műbőrt, kopottat vagy márkátlant 1500-ért. Nem is értem. :-)

A ruhafélék itt sem mennek. Rengeteg a márkás ruha, nagy a kínálat és nem is drága. 500-1500 között a vállfásban, de olcsóbban is össze lehet szedni a kilósban.

473. Evici85 (válaszként erre: 471. - Ttunde72)
2012. júl. 17. 07:52

te merre laksz?

hát jó neki ha 3000 el tudja adni... én azt veszem észre hogy nálam az emberek nem ismerik a márkákat! egy nagyon jó állapotban lévő ZARA kabátot 1500-ért adtam el.... hilfiger??? van férfi pólóm belőle, meg női is...hát azt se tudják mi az!

itt a márka a puma, adidas, nike, és társai:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook