Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
4462. feri1970 (válaszként erre: 4461. - WashingMachine)
2018. márc. 20. 11:39
Szerintem nagyon gondold meg ezt az üzletet mert valami óriási buktába szaladsz bele !!!!garantálom 3 hónap után rá jössz hogy ez bizony bukta!!!inkább azt a pénzt értelmesebb dologba fektesd !!! a szerda és szombati piacra menj ki rá fogsz jönni miről beszélek!!!kérdseidre szívesen válaszolok
4461. WashingMachine (válaszként erre: 4460. - Gódor Zsuzsanna)
2018. márc. 19. 18:29
Szia! Az üzlet eddig is krém áruval kereskedett, a város központjában nagyon jó és forgalmas helyen, törzsvásárlói körrel (én is sokat jártam oda). A hölgy, akitől átvesszük, otthon kell maradjon a beteg kislányával. Internetes felületeken eddig is foglalkoztam használt ruhával, tehát a forrásaim meg vannak, és a boltnak is vannak bejáratott nagykerei, de arra gondoltam, hogy az árukészletet kiegészíteném pl.:cipővel, táskával. És ehhez gondoltam tanácsot kérek ki milyen nagykert ajánl, melyiket nem, honnan érdemes stb. Úgy gondolom nem árt, ha az ember több helyen is szétnéz. :)
4460. Gódor Zsuzsanna (válaszként erre: 4459. - WashingMachine)
2018. márc. 19. 16:15
Szia. Nekem néhány dolog nem stimmel, ha krém árut akarsz tartani. Pl.milyen üzlet amit átveszel, milyen terméket forgalmaz, miért adja át, ha csak egy van a városban?? Ha ennyire kezdő vagy, vigyázz , mert sok-sok nagyker M.on pont a kezdő vállalkozókra épít. tisztelet a kivételnek. Kezdőnek számit a kisv. 1-2 évig. Ha tudok segíteni konkrétumokkal írj. ha nem, sok sikert kívánok.Üdv.
2018. márc. 18. 22:22
Sziasztok! Szeretnék Tőletek tanácsot kérni nagykerekről, beszerző forrásokról, tippeket-tanácsokat bolt üzemeltetésről. Most veszünk át egy már működő boltot. A városban egyedül vagyunk, mint használt ruha üzlet. Konkurenciát a piac jelenthet, ami szerdán és szombaton van, de a sok ember miatt,aki ilyenkor piacozik, vásárolgat, látok benne fantáziát, hogy be lehetne őket vonzani, mivel az üzlet a piac területe mellett van az üzletsoron. Fejlődő Pest megyei város, majdnem 20 ezer fővel, ami az utóbbi időben duplázódott meg és még mindig növekszik. Ezek az adatok miatt csak is krém ruha jöhetne szóba. (De persze, ha nem jól látom javítsatok ki.) És szeretném kihasználni mind a bolt adta és mind az internet adta lehetőségeket (közösségi média, WebShop) külön-külön célpiacot célozva (interneten pl.:nagyméretű ruhás csoportok, baba-mama csoportok, a bolt eddig leginkább kisgyermekes és középkorú hölgyeket célzott meg, ami jól is működött). Ezekhez mérten kérek Tőletek tanácsot! Bármit szívesen fogadok! Előre is köszi! :)
4458. vikuka
2018. márc. 18. 12:53
Köszönöm ,hogy eltávolította azt ami nem ide való!!
4457. vikuka (válaszként erre: 4456. - Balne)
2018. márc. 18. 12:52
Sok sikert mindenhez!!
4456. balne (válaszként erre: 4452. - Vikuka)
2018. márc. 18. 09:07
Sziasztok! Pont ez az, hogy en tiszteseggel szeretnek dolgozni, kis haszonnal. Nem kivanok valogatni, osztalyozni. Beszerzek, atnezem, eladom kis haszonnal, a sok kicsi sokra megy elve alapjan. Nekem a boltomban fo profil a gyerekcipo lenne. Valoszinuleg en inkabb outlet ruhaval egeszitenem ki, a teruleti adottsagokat figyelembe veve. Jelen pillanatban a nagykerekkel a targyalasok mar folyamatban vannak angol beszallitokkal. Mind cream, extra es outlet vonalon. Termeszetesen ki is fogok utazni, hogy szemelyesen gyozodjek meg az aruk minosegerol. De jelen pillanatban, le kell bonyolitanom egy 200 km-es koltozest, egy 3 evessel, es egy 16 honapossal, egy kis felujitast az uj hazban es sok mindent at kell gondolnom. En a tiszteseges kereskedes hive vagyok.
4455. Gódor Zsuzsanna (válaszként erre: 4454. - Vikuka)
2018. márc. 17. 13:24
Szia Tökéletesen igazad van, én huszon éve kizárólag holland áruval foglalkozom, kizárólag a legjobb kategóriával. Egy laikus még nincs tisztában a buktatókkal, és elveszthető milliókkal.A legnagyobb buktató, - tisztelet a kivételnek - a M,o-i válogatás.Amibe magyar kéz nyul, nem venném meg. Én szeretem amit csinálok, jó érzést és szakmai sikert jelent, ha a vevőt szuper módon tudom öltöztetni. Üdv.Zsu
4454. vikuka
2018. márc. 16. 22:06
És az le maradt még az elöző hsz-hogy a nyersárú % - kos kivetítése nagyban függ mely oszagbéli nyers arúról van szó!! Mert nem mindegy ,hogy holland, angol, német vagy ...lengyel osztrák es halottam" magyarországi" begyűjtésről is!
4453. vikuka (válaszként erre: 4451. - Balne)
2018. márc. 16. 21:56
És még annyi,hogy most van tőkéd!.... most.... indulonak pár millio megteszi hiszen aki nagykerezni akar oda kell kb 5 tonna nyers árú nem de?? Amit aztán szortimentálsz!!! És ki dobsz.... %_ ban mérve 20% szemét! 30% téli(aminek a fele 2oszt!) 30% nyári( aminek a fele2 oszt)!10% gyerek fele szintén 2 oszt!10% egyeb( lakástextil cipő stb) aminek a fele megint 2 es ! Akkor mid is marad???40% nyi extra és cream cucc!! Ezt a kis 40% ot keresi minden kereskedő! Mert a szemetet a 2 osztalyt lehetetlen eladni! Akkor ott vagy a 40% cream cuccoddal add el nekem léccccciii!!! De te nem adod mert kell neked a fullos cucc a kisboltodba! Jo prnzért elnos adod! De mivan a maradékkal??? El skarod adni mint nagykeres! Olcsón hisz hát még mindig minuszban vagy... de nem fog kelleni a 1-2-3 oszt senkinek... tehát a nyakadon marad! Még mindig minuszban vagy de kéne új árú!!! Pénzed az áruba amit ketestél a cream cuccokkal meg viszi a rezsi és egyéb kiadas! Akkor ott a kerdőjel!!! VOLT tőkéd???Volt.... ezt nagyon nagyon gondold át! A mai használtruha busines mar nem azt ami régen volt... Én a mai napig ebből"élek" de! A mai eszemmel nem vágnék bele! Mondom én ezt30 év tapasztalatából!én már ezt fogom csinálni míg élek ehhez értek! De!!! Ha a gyerekem is ezt akarná csinàlni ... nem támogatnám! De ez egy másik történet! De azért sok sikert neked!
4452. vikuka (válaszként erre: 4451. - Balne)
2018. márc. 16. 21:43
Én meg azt vallom(30 éves használtruha tapasztalattal a hátam mögött!!!) hogy akinek van nagykere és kiskerezik boltozik piacozik mellette oda soha be nem tennèm a lábam!!! Nyilván lefölözöd a javát a többit maradékot vigye a még megnem fizetett tanulópénzes kezdő turis! Ez eddig is így volt és ezután is igy lessz!! Bolond volnál a full creamet oda adni nekem ha te is el tudod. Butikba adni! Ennyi... ezt is vedd figyelembe
4451. balne (válaszként erre: 4450. - Gódor Zsuzsanna)
2018. márc. 16. 19:53
Mi ebben az ellentmondasos. A ketto tud mukodni egyszerre. Egyebkent valogatott ruhat is lehet venni, outlet ruhat is. Tokem is van.
4450. Gódor Zsuzsanna (válaszként erre: 4448. - Balne)
2018. márc. 16. 16:32
Balne. Ez kicsit ellentmondásos. Ha mini nagykert szeretnél 1-2 tonna árut meg kell venned és tisztességgel kategorizálni. Egyébként ha nem korrektül van osztályozva, nem lesz hosszutávon vevőd. Bocsi csak egy vélemény
4449. balne (válaszként erre: 4445. - Vicuska99)
2018. márc. 16. 11:34
Ez hol van?
4448. balne
2018. márc. 16. 11:34
Mi most koltozunk egy uj varosba, en ott egy kis boltocskat szertnek, gyerekcipot szeretnek arulni, ezt szeretnem kiegesziteni outlet, krem-extra arukkal. Viszont elszomorit a helyzet a nagykerekkel, ugyhogy kezdem ugy gondolni, hogy egy mini nagykert is elfogok inditani.
4447. balne (válaszként erre: 4444. - B.Hannus)
2018. márc. 16. 11:28
En igen. A krem-extra szinte basic ruha, volt benne szakadt, hypo foltos is. Most rendeltem egy mixet, direkt rakerdeztem, hogy tartalmaz-e lyukast, a valasz nem volt. 12 db lyukas nagyon bolyhossak, ami szebb az basic.
4446. Norbert86 (válaszként erre: 4442. - Norbert86)
2018. márc. 16. 10:48
Bocsánat bizományost akartam írni
4445. Vicuska99
2018. márc. 16. 10:39
Kicsit elszálltak az árak a nagykereknél :( 10.000 ft/ kg a krém minőségnél???? Vicc!
4444. B.Hannus
2018. márc. 15. 18:25
Sziasztok 🙂 Van itt esetleg valaki aki vásárolt már a Qualitytől? A fotók elég csalogatóak de hallottam már rosszat is ... Köszönöm előre is a segítséget!
4443. Gódor Zsuzsanna (válaszként erre: 4442. - Norbert86)
2018. márc. 15. 17:24
Norbert86Holland importőrt tudok, holland , francia, német ,olasz begyüjtéssel, holland válogatással. Luxuri kategória.
4442. Norbert86
2018. márc. 15. 15:22

Sziasztok!Segítségeteket szeretném kérni!

Bizonyos használtruha nagykert keresek!Tudtok ajánlani valami jót!

Illetve külföldről árú beszerzése is érdekelne!

Segítségeteket előre is köszönöm!!

4441. Highlander73 (válaszként erre: 4440. - Balne)
2018. márc. 13. 17:14

Van egy tippem honnan rendelted....

Nem,nem normális ha annyi a lyukas benne!Még az 1-2. osztályban sincs ennyi selejt!

4440. balne
2018. márc. 12. 17:01
Sziasztok! Szerintetek az normalis, hogy egy mix gyerekruha csomag, ami elmeletileg krem-extra-I. osztaly vegyesen, annak az 1/3 lyukas?
4439. imiesmoni (válaszként erre: 4437. - Zsuska74)
2018. márc. 12. 07:34

Szia!

Tudom hosszú végig olvasni az egész fórumot az elejétől, de megéri.


Ha 500kg-os bálát néztél sztem felejtős hacsak nem 4.o árut vagy szemetet akarsz árúlni.

4438. balne (válaszként erre: 4437. - Zsuska74)
2018. márc. 10. 10:43
Szia! Ha kaptal infot, megosztanad velem. Engem a gyerekruhai erdekelnek.
4437. zsuska74
2018. márc. 9. 18:30
SZiasztok!Ki rendelt már a bálagoldtól krémruhát?Vélemény?
4436. balne
2018. márc. 9. 15:54
Sziasztok! Most tervezek gyerekruha turit nyitni. Csak krem-extrakkal szeretnek foglalkozni. Kerem aki hasznos informaciokkal tud szolgalni a nagykerekrol, azokat megkeresnem privatban. Koszonom.
4435. Babika63
2018. márc. 9. 13:06
Függönyt forgalmazó nagykert keresek.Vég függönyök érdekelnének,méterre. Ha tud valaki segíteni,előre is köszönöm.!!!!!
2018. márc. 5. 14:33
Kedves Moggi. Ha kezdő vagy, először mindenképpen gondold át milyen rucit szeretnél tartani, milyenek a kezdéshez az anyagi lehetőségeid, mekkora az üzlet, helyileg hol van. Ha elfogadod a tanácsom, ne foglalkozz gyüjtőzsákos áruval. Ha M.országi válogatást szeretnél esetleg,mindenképpen kis kiszerelést javasolok - 10-kgtól, átnézhető csomagokat, igen alaposan átnézve.Ami első látásra nem szembetűnő pl. pulcsi szélesség,aránytalanul, mert az már megviselt. ,bizonyos bolyhos felületet nem minden szögből látsz.Ha több konkrétum érdekel privátban is tudsz kérdezni, ha gondolod.Szia
4433. moggi (válaszként erre: 4431. - Gódor Zsuzsanna)
2018. márc. 4. 20:01

Kedves Zsuzsa!

Köszönöm szépen a választ!

Még eléggé nem látom át annyiféle bála van. Ha jól gondolom a nyers bálában van minden, jó is rossz is. A többi fajta bálát meg ezekből válogatják ki?

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook