Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
4492. Kata0225
2018. máj. 24. 21:40
Van valaki aki tanácsot tud nagykereskedésel segíteni ahonnan megéri gyerek ruhát rendelni. Rongyikirály, Quality Textil kilöve
4491. Kata0225 (válaszként erre: 4483. - Bazsitudjamiajo)
2018. máj. 24. 20:28
Szia tudsz elérhetőséget adni engem érdekelne föleg ha bele lehet nézni az áruba. Köszönöm
4490. Kata0225 (válaszként erre: 4489. - Highlander73)
2018. máj. 24. 20:27
Köszönöm
4489. Highlander73 (válaszként erre: 4486. - Kata0225)
2018. máj. 24. 13:53
Ez a cég régen zsebibaba néven futott.Biztos nem véletlen változtatott nevet!Nem ajánlom!Extra-krém zsákban,1-2.osztályú,szakadt cuccok is voltak!
4488. Babika63
2018. máj. 22. 10:21
A Ruhaimport-tól rendelt már valaki ???
4487. Babika63 (válaszként erre: 4483. - Bazsitudjamiajo)
2018. máj. 22. 10:19
Szia! Megírnád az elérhetőséged???
4486. Kata0225
2018. máj. 21. 20:51

Sziasztok kezdők vagyuk először használt gyermek ruhákkal szeretnénk foglalkozni. Érdeklődnék tud e valaki tanácsot adni nagykerekel kapcsolatban, Nógrád megyéiek vagyunk.érdemes -e olyat keresni ahol bele lehet nézni az áruba? Mert volt olyan ahol azt hirdette h bele lehet de mire oda került a sor h elmennénk meg nézni akkor már választ nem kaptam hogy hol lehetséges. Kezdésként hány kg ruhába éri meg bele fektetni?

Van véleményetek a Qality Texti Használt Gyerek Ruha Nagykerrel válaszokat segítséget előre is köszönöm.

4485. zsuska74 (válaszként erre: 4483. - Bazsitudjamiajo)
2018. máj. 16. 13:29
Sziasztok!Én annó zöldfülüként sajna Szécsényből rendeltem kezdő készletem/aki szeretné privátban meg írom a cég nevét/Elnézést kérek előre is más Szécsényi nagykertől de kinek nem inge ne vegye magára.Nagy lebőgés volt mondhatom krém és exta másod osztályu kivitelben!!!Sőt szerintem még a szemetet is bele söpörték egy zsákba hogy nyomja a sujt.Azóta tudom hogy személyesen ha van rá lehetőség.Ha nincs inkább ne próbálkozz!!!
4484. Norbert86
2018. máj. 3. 19:47
Sziasztok!Tud valaki olyan nagykert ajánlani aki bizonyos értékesítéssel is foglalkozik?
4483. Bazsitudjamiajo (válaszként erre: 4480. - Vikuka)
2018. máj. 3. 12:28

Erre rácáfolnék!

Mi is nógrádmegyeiek vagyunk, sőt, szécsényiek!

Az itteni "kereskedők" elszennyezték teljesen a piacunkat, volt, hogy visszaéltek a mi nevünkkel és úgy adtak el másoknak szemetet!!!! Viszont vannak akik jó szívvel járnak hozzánk, mert utolsó ruha darabig megmutatjuk a zsákokat! De aki még hisz az ORIGINÁLT EXTRA ANGOL BÁLÁBAN........ az magára vessen...

2018. ápr. 16. 17:41
Sziasztok. Még tudtok meditálni használtruha ügyben, egy kis idő rendelkezésre áll, eldöntsd magyar "érdekes" módon összeállított "extra-krém" elnevezésű ruhákkal kezd a szezont, v, tisztességes nyugati válogatásu, korrekt importőr által forgalmazott áruval kereskedj. Van aki évek óta egy jól prosperáló üzletet működtet, Ő szerencsés. Azonban vannak kiskereskedők, akik esetleg kezdők, "vagy nem találták meg az igazit"" Én mindenesetre sok panasszal találkozom, sok-sok szezezres veszteséggel. Én közel 2o évig forgalmaztam a kifogástalan árumat.Volt részem kb 15 éve kétes eredetű és elnevezésű árut látni. Így nagykereskedő legyen a talpán M.on aki rá tudna beszélni az általuk állítólag szuper minőségre. Hát ennyi.
2018. ápr. 15. 13:27
Szia. Szécsényben e legszuperebb árut Bp-re szállítják. Előjegyzéssel fogadnak. Butikok nagy előszeretettel veszik meg a blokkos árut -gondolom nem 2 eft-ért, én akartam venni kb 3 éve, válasz "sajnos Pesten van 4 üzletük, igy én már nem tudtam hozzájutni. Mi következik ebből, hát nem krémet v.extrát kapsz. bocs ez az én privát véleményem.
4480. vikuka (válaszként erre: 4479. - Gardiedi)
2018. ápr. 15. 12:46
Én azt ,hogy messze kerüld el nógrád megyét!!!!!! Használtruha ügyben meg plàne!
4479. gardiedi
2018. ápr. 15. 11:11
Sziasztok! Szécsénybe készülök jövő héten, ott kit ajálnlotok?
4478. derecskei365 (válaszként erre: 4472. - Vicuska99)
2018. ápr. 9. 19:24
Vicuska99 tudsz mondani példát mert én rendeltem és problémák adódtak......
4477. Amira1938
2018. ápr. 7. 00:13
Sziasztok! Használt ruha nagykerek mennyire foglalkoznak használt játékkal? Érdemes náluk érdeklődni? Van velük ilyen irányú tapasztalatotok?
2018. ápr. 6. 17:08
Sziasztok. Nem tudod miért nem prosperál jól használtruha üzleted? Vagy most akarsz nyitni? Én közel 2o évig elégedetten értékesitettem az árukészletemet, csalódásoktól, rossz befektetésektől mentesen. Hiszel a magyar nagykerek "tisztességes" válogatásában?? A szuper minőség nem éri el a 8o %-t?? Sok klasszikus, bár talán hibátlan, de nem eladható csak 60 felett?Szeretnél trendi, minőségi árut ?? Tapasztaltad, hogy az olcsó, állítólag extra minőséget mennyire kis árréssel tudod árazni? A legrosszabb gondolkodásmód az üzletvitelben, ha azt hiszed hogy pl. 15oo,-/kg áron vásárolt rucival tudsz eredményesen működni, ilyen áron beszerzett árut nem lehet megfelelő módon értékesíteni ,mert akár hogy is szépítjük, az 1,o és egy kicsi extra elegye. Nevezheti a nagyker akár krém árunak is, de a saját könyvelésed bizonyítja, csak gyenge árút vettél.A raktáradban pedig szépen halmozódik a selejt!!! Elgondolkoztató, nem???
4475. moggi
2018. márc. 29. 13:44

Sziasztok!

tudnátok segíteni, hogy hogy tudnám átadni a készletemet? Krém-extra ruháim vannak, tényleg jó minőségűek, de sajnos az üzlet nincs forgalmas helyen, ezért megválnék tőle. Esetleg nem érdekelne valakit? Akár válogatási lehetőséggel is.

4474. csoild44 (válaszként erre: 4472. - Vicuska99)
2018. márc. 28. 21:53
Köszi, akkor jó volt a megérzésem!
4473. Babika63 (válaszként erre: 4469. - Gódor Zsuzsanna)
2018. márc. 28. 13:38
A cipős cégnek valóban van több katagóriája.de ami jó az nagyon drága.Tapasztalatból mondom !
4472. Vicuska99 (válaszként erre: 4471. - Csoild44)
2018. márc. 27. 14:53
Inkább felejtsd el :(
4471. csoild44
2018. márc. 27. 00:11
Sziasztok! Rongykirálytól rendelt már valaki? Mik a tapasztalatok?
4470. Gódor Zsuzsanna (válaszként erre: 4469. - Gódor Zsuzsanna)
2018. márc. 23. 09:57
Hát ezt elszúrtam, lehet, hogy le fogják tiltani, privátban akartam küldeni, bocs,szia.
4469. Gódor Zsuzsanna (válaszként erre: 4467. - WashingMachine)
2018. márc. 23. 09:50
Szia . Az én luxuri árum Hollandiából jön. 25oo Ft, kg. Ha Te cipőt is akarsz tartani, olyan minőségben ami eladható, azaz legalább 70 %-ban új, nagyon nehéz beárazni. Én teljesen ujat is veszteséggel áraztam , mert van egy határ az árban. Ha mégis szeretnél tartani , megtalálod a neten a JHC céget, Én is most készülök oda, csak fehérneműért, az teljesen blokkos. Ennek a cégnek a társcége a Józsa cipő, Van 4 féle kategória. átnézhető. Ha érdekel a véleményem, cipőt ,táskát ugy érdemes tartani ,ha ez a profilod. Vagy pl. csak 10.15 pár hogy az is legyen. Én a ruhákat jobban értékelem, mert teljesen szuperek a holland luxuri válogatás, csakis a legtrendibb fazonnalés minőséggel tudod a piaci vevőket megnyerni. Ha még eszembe jut valami. vagy kérdezni szeretnél, tedd meg . szia
4468. vikuka (válaszként erre: 4466. - WashingMachine)
2018. márc. 23. 02:12
Bízom benne,hogy nem bántottalak meg! Nem annak szÁntam!!! Csak le írtam az én tapasztalatom! Sajnos igen a ló a szomszéd stb mindenhol ott van nem csak itt! Én csak le írtam "mások számára is",hogy legyen érthető az,hogy nem lesz egyszerű sem a kezdés sem a folytatás! De ez nyilván egyéni és saját tapasztalat!! Igen be jöhet neked is és kívánom,hogy sikerüljön is!!!
4467. WashingMachine (válaszként erre: 4465. - Gódor Zsuzsanna)
2018. márc. 22. 22:32
Köszönöm szépen! :)
4466. WashingMachine (válaszként erre: 4464. - Vikuka)
2018. márc. 22. 22:31
Köszönöm, mint írtam lejjebb, interneten már csinálom ezt a dolgot. Tehát van tapasztalatom,árusítással és nagykerekkel is. Csupán érdekelt volna ki melyiket tartja jónak melyiket nem, mert hát az ember jóhiszeműen gondolja, hogy egy fórum azért jön létre, főleg ilyen névvel, hogy segítsük egymást. Hát úgy látszik megint megbizonyosodik a magyar mentalitás, ahogy a hozzászólás stílusában is tükröződik. És nem kell a zsebemben turkálni, csak azért mert másnak nem jött össze nekem össze jöhet. Ez nem egy felelőtlen döntés, hanem jól körül futott és átgondolt. De ha esetleg egy spontán döntés lenne, akkor se lennék kíváncsi, a hasonlóan kedves hozzászólásokra. Örülök, hogy mindig belefutok az ilyen kedves emberekbe. De hát igaz a mondás "Ha az én lovam megdöglött, dögöljön meg másé is." :)
4465. Gódor Zsuzsanna (válaszként erre: 4463. - WashingMachine)
2018. márc. 22. 18:46
Szia. Én segítek Neked. Közel 2o évig gyakoroltam ezt a tevékenységet. Egyébként most is azt teszem. csak elméletben , mert a kapcsolatom megvan. 8 óra körül privátban írok. szia
4464. vikuka (válaszként erre: 4463. - WashingMachine)
2018. márc. 22. 13:21
Szia! Ne hari màr de ne várd ,hogy fel teszel egy szupi kérdést és ömlenek a tippek csak azért mert most vágsz a használtruha businessbe! Azt gondolod hogy lessz aki majd jopofibol meg mondja neked hova menj mit vegyèl stb?? Tudod te hány évemve került az én nagykeremet kitaposnom!? Tufod hàny forint százezer millio forint tanuló pénzt fizettem ki az évek siràn,hogy most el mondhasdam: igen van egy nagykerem ahol megbecsulnek,ahol a pénzemért azt kapok amit elvárok,ahol engem is meg becsülnek! Ne várd hogy tippeket kapj mert nem fogsz! Használhstót tuti nem! És azért nem segitenek,mert ez a business nem olyan ,hogy segitek!!! Itt komoly harc folyik! Kezdő vagy! Ha fenn akarsz maradni akkor áld a pofonokat türd a kritikàt és keresgèlj! És mind ezt jó kedvel és dalolva! Másképp ez neked se fog menni! Ez nem igy működik!!! Sok sikert a bolthoz! Gratulálok azért mert bele mersz vágni! De!!!3 hónap után is legyèl töretlen ha az üzlet kaucioját lelakod és utánna jön a kemény világ!!!
4463. WashingMachine (válaszként erre: 4462. - Feri1970)
2018. márc. 22. 13:08
Köszönöm! De nem ilyen jellegű tanácsra volt szükségem! Utána jártam, alaposan a dolgoknak, kioktatásra nincs szükségem. Leginkább nagykerekre voltam kíváncsi, de úgy látszik erre nem kapok választ, úgyhogy további szép napokat mindenkinek!
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook