Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4416. Csecsó19742018-01-15 11:34
Pusza mindenkinek és Nagyon boldog új évet!!!
Gondoltam leírom a tapasztalataimat bár lehet hogy nem érdekel senkit sem :)
Szóval a hétvégén tartottunk egy zártkörű használtruha bemutatót amolyan ismerkedősöset.
Hozzuk össze az üzletfeleket itt Rómában egy laza hétvégére és beszélgessünk egymással. Hátha kiderül, hogy min kellene javítanunk, megváltoztak-e az elvárások velem szemben? Stb...
Nagyjából 300 főt hívtunk meg mind kis családi ruhaboltos Szlovéniából, Horvátból, Szlovákból, csehből és Magyarországról is.
Jöttek is szép számmal, tapasztalatokat is cseréltünk nomeg üzlet is jobban fog menni talán ebben az évben, mivel kiderült 1-2 dologról hogy ami számomra tuti hogy jónak tünt, hát az nem az a kisboltosoknak.
Magyarországról azért megemlíteném, hogy senki azaz 0 fő jött el...no komment...
Nem is szeretek nagyon üzletelni hazaiakkal, merthát sajnos az én egyik nagy problémám hogy helyhez vagyok kötve!
Mivel hozzám idejönnek és nem megyek, csak ha megyek valamilyen családi dolog miatt magyarba akkor viszek 1-2 csomagbyi ruhát kedves kapcsolataimnak.
Az ő segítségükkel vettem fel 80 db családi használtruha boltossal a kapcsolatot, amelyből 30-an mondták hogy eljönnek.
Hát nem jöttek!!!
Szóval csak gondoltam ideírom, hogy továbbra is szívesen segítek bárkinek, bár van hogy hetekig ide se írok, mert más dolgom van, de magyarokat már meg se próbálom kicsábítani külföldre bármilyen ruháért. Lehet ez akár újévi fogadalom is :)
Csaba barátom is hasonló tapasztalatokkal van a magyarok külföldi árubeszerzéséről.
Üdv mindenkinek és még egyszer boldog új évet és sok jó tapasztalatot kívánok mindenkinek az új évre.

4415. másodkézből2018-01-06 13:06
Sziasztok!

Kellemes hétvégét Minden kedves fórumozónak. Ti hogy látjátok, mennyire fogja átvenni a webshop a turikat?

4414. forthehorde2018-01-05 18:28
no leirom a tapasztalataimat
a lényeg az egészben hogy nagyon sok helyen fordultam már meg még üzemben is dolgoztam ahol ruhákat kellet szortirozni
valahol még régebben olvastam hogy a külfödi besorolások alapján a magyar nem érte el a cimkés ruha szintett és az outletett sem ezért nincs annyi outlett és olyan bolt ahol cimkés ruhákat árulnak
szerintem ahol most az ország tart valahol a minőségi kg és sima kg van azon határán is is
itt csak néhány régioban van kereslett a hsználtruhákra gondolom azért is mert valaki nagyon keveset keres
én elég sok ruhát adtam el hogy lassan be tudjam határolni hogy mi és hogyan van ehez nem kell sem könyv sem ember hogy megmondja hogy mit is kéne csináljak
a legtöbb üzem aki nem rendelkezik külföldi kapcsolatokkal tehát nem küld ki más országokba ruhákat azok itthon probálják meg elsozni a szar géprongyot ami nagyobb cégek 4. ik világbeli országokba szállitanak föként ahol nagyon erős a nyomor ha pl valahol látod hogy büszkélkednek hogy afrokába pakisztánba küldik ki az egy dogot jelet hogy olyan ruhát küldenek ki oda ahol nagyrésze vagy géprongy vagy joformán pamut feldolgozo üzemek veszik ennek 90% nem lehet itthon eladni mert senki sem olyan igénytelen hogy büdös vagy nagyon szakat vagy erösen szennyezet nem moshato ruhákat vegyen ...
tehát ha hasonlot látsz akkor ez csak béna marketing
nehéz belöni a következö szintett 2. osztály 3. osztály lényeg hogy ezek a ruhák föként szegényebb országok veszik oroszország moldova vagy europáhpz közeledö országok ahol a bérek nagyon alacsonyak egy román szinthez tehát nagyrésze fejletlen vagy nagyon nagy szegéynségben élökhöz jutatják el 1-2 euro áron ...
1.2 oszály ez már nem annyira rossz itthon is árusitják nagyon nagy mennyiségben föleg a kgs hádákban látam ahol mindig nagy a tömeg 1800 ft nél drágábban soha nem adják föként kispézüek veszik a világon ahol nagyábol magyar román szinvonal van
minőségik kilos esetleg kiválogatott darabok már szerintem nem rosszak eléggé viselhető darabok közelitenek a krémhez szerintem ezzel is lehet eléggé sokat keresni mert itthon ezt tudják megengedi igazábol az emberek meg
crém crém extra ezzel egy gond van hogy ahol ténylég ilyen szépűlopotu ruhák vannak azért bizonyos esetekben agyon megkérik az árukat ugy hogy a kereskedök ne tudjanak csak nagyon kicsi pénzt nyerni rajta ...egyik ismerősőm annyit mondott hogy inkább akkor már leárazás a h&m be mint használt ruhát vegyen mert joformán egy árban van és az ilyen fast fashionos ruhákat sokan veszik ....
extrakrémet föként nyugatabra veszik azért mert sok benna a cimkés darab tehát könnyü vele dolgozni nincs az az emberekben hogy anygon izzadták vagy szét hordták ..
vannak még külön opciok mikor be jön a külföldi is le csap az aztalra 1-2 millot hogy bizosnyos márkákat adjon oda neki és ha tetszik neki szépalapotu akkor egyből megveszi föleg akiket láttam angolok meg németek veszik akiknek kinn boltjuk van és simán kiadnak millos tételeke gondolom ezért nincs itthon annyi a nagykerekben mint mert megveszi a külföldi és marad magyarnak az ami ...tehát érdemes utánna járni a dolgonak elsönek mindig meg kell nézni hogy mit vesz meg az ember szerintem ilyen 500kg bálákat ami le van préselve nem érmi meg hiába sok de kevés benne a jó és a préseléstöl gyürött lesz...ha estleg van kérdés írjatok
(válasz Mona.. 4412. hozzászólására)

4413. másodkézből2018-01-05 18:21
Jó estét!

A vásárosnaményi nagykerről tapasztalat vélemény? Előre is köszönöm!

4412. Mona..2017-12-27 20:08
Sziasztok! Beszéljünk a csomagolásról. Nylon zacsit pénzért vagy ajándékba adjátok? Egyáltalán lehet ingyen adni? Nézegettem a papír zacsikat is, de nem olcsó...

4411. rigo882017-12-26 21:19
udv
keresek bizonyos kriteriumok szerint osszeallitott 20-50kg ruhacsomagot. nagykerek, kiskerek, gyujtogetok jelentkezeset varom :)
nem hada-fele ruhakrol van szo.
privatban legyszi
koszonom elore is

4410. Ancsi07172017-12-15 09:22
Sziasztok!
SzSzB megyében, kis városban szeretnék turit nyitni, szükségem lenne nagykerre, lehetőleg megyén belül, vagy Hajdú-Bihar megyében.
Köszönöm a segítséget!

4409. Mona..2017-12-14 11:21
Igen, van ennél szebb áru arany árban. Én is úgy gondolom, hogy ár/érték arányát tekintve megy vele a bolt.
(válasz milesztextil 4407. hozzászólására)

4408. Mona..2017-12-14 11:19
Én ezzel dolgozom, eddig neten árultam, januárban nyitom az üzletet. Mi szállítunk rendelésre is, az egész ország területén.
(válasz andi709 4406. hozzászólására)

4407. milesztextil2017-12-14 08:41
Üdv! én személy szerint 16 éve dolgozok kifejezetten osztrák gyűjtőzsákossal,van tőle szebb áru nem azt mondom,viszont ár érték arányát tekintve szerintem nagyon jó.Nyilván ha rossz lenne nem tudnák immár ennyi ideje "életbe maradni" ezzel.
(válasz andi709 4406. hozzászólására)

4406. andi7092017-12-11 22:57
Sziasztok! Érdeklődök, hogy valaki dolgozott-e már osztrák gyüjtőzsákos áruból? A tapasztalatokra lennék kiváncsi,hogy érdemes-e általában foglalkozni gyüjtőzsákos áruval.

4405. Babika632017-12-04 10:59
Sziasztok! Melyik nagykerbe lehet alkami vagy koktél ruhát venni ?

4404. badoglio19922017-11-21 13:23
Sziasztok,
Tapasztalatok: Textrade (Székesfehérvár)
Bumerang
Krém használtruha nagykereskedés
Faschionhand
Boltrakeszhasznaltruha

4403. badoglio19922017-11-20 22:02
Sziasztok,
Veszprém megyében nyitok egy turit decemberben.
Szerencsére már majdnem minden adott a nyitashoz.
Mindenkinek az a célja hogy a legjobb minőséget szerezze be a ruhákból. Budapesten találtam nagykereket amiknek persze nagyon jó internetes honlapjuk van. Viszont nekem a ti tapasztalataitok kellenek.
Hova menjek áruért?
Légy szíves segítsetek nekem.
Szép napot!:)

4402. hirszamtex2017-11-17 10:21
Szia!
Hollandiaban kezzel valogatott,szezonalisan csomagolt hasznalt ruhakat arusito nagykert tudok ajanlani!
valogatasi lehetoseget is biztositanak!
06703136151 es telefonszamon keresheted oket!
(válasz Ancsusz93 4395. hozzászólására)

4401. Mona..2017-11-12 17:27
Még érdekelne a Bálagold. Ide címet nem találtam, csak tel.számot.

4400. Mona..2017-11-12 17:24
Sziasztok!
Budapesten a 18.kerületben ismeri valaki az Easyget nevű nagykert? Vélemények érdekelnének.

4399. Angéla9962017-10-28 18:36
Kedves Kriszta!

Kápolnásnyéken ismerek minőségi használt ruha válogatót, gyerekruha, férfi-női téli-nyári, cipő, fehérnemű, kacat stb.
Ha érdekel szívesen adok elérhetőséget. :)
(válasz kabalog 4386. hozzászólására)

4398. gabri-l-a2017-10-27 22:41
Sziasztok! Olyan nagykert keresek, aki tényleg jó minőségű, angol krém gyerekruhát árul. Tudnátok ilyet ajánlani?

4397. vikuka2017-10-17 20:58
Sziasztok! Én is segítségre szorulok! Nem tudna segíteni Valaki abban, hogy a pesti nagyker ( nevet nem írok) hova költözött külföldre! Pesten a Lomb utcában illetve Debrecenben a gyergyóban volt nagykerük! Paplan párna vegyes lakástextil kellene sürgősennés nagyobb mennyiségben! Privátban várom megtisztelő válaszotokat!! A nagyker amit keresek P- vel kezdődik és X - a vége!! Sürgős!...

4396. Babika632017-10-14 10:09
Sziasztok! Segítséget kérnék,mert a gyerekruha beszerzési forrásom elapadt/betegség miatt/ angol érdekelne leginkább de nem horror áron !!!! Előre is köszönöm.

4395. Ancsusz932017-09-25 11:04
Sziasztok! Hajdú-Bihar megyében keresek olyan nagykert, ahol van válogatási lehetőség. Krém, extra és I.osztályú ruhák érdekelnek.
Nagyon hálás lennék érte, ha tudna valaki ebbe segíteni nekem. :)

4394. dominoni2017-09-21 23:02
Mi a véleményetek a bálagoldról?Milyen a krém ruhájuk valóban krém?

4393. Bertas2017-09-12 10:43
sziasztok!szeretnék használtr.boltot nyitni és ennek feltételeiről szeretnék egy tapasztalt embert megkérdezni.Ha írna nekem valaki privátban megköszönném.

4392. maria272017-09-06 17:29
Másnál is uborkaszezon van?

4391. Kiss_László2017-08-24 18:38
Tisztelt Sándor!

A cikkben szereplő 3. nagykereskedésnek (használt cipő nagyker) van Debrecenben telephelye.

[link]

Üdvözlettel
Kiss László
(válasz shaaandor 4388. hozzászólására)

4390. Vicuska712017-08-24 11:40
Keresek Extra krém gyerekruhás nagykert, akinél folyamatosan minőségi gyerekruhát tudnék vásárolni,vagy válogatni, aki tartja a színvonalat és az első vásárlás után nem 2 osztályú ruhát küld! Köszönöm szépen!

4389. cili682017-08-20 00:05
Ismerek közvetlen beszállítót, aki jó minőségű, használt angol ruhákat, cipőket, táskákat, játékokat elad válogatási lehetőséggel.
(válasz kabalog 4386. hozzászólására)

4388. shaaandor2017-08-18 10:25
Jo napot kivanok. Jo minosegu hasznalt cipoket keresek, lehetoleg Kelet Magyarorszag teruleten. Elore is koszonom, egy szep napot mindenkinek. Tisztelettel , Sandor

4387. boba112017-08-17 10:39
Sziasztok! Egy hirtelen jött lehetőség miatt három hét múlva, külföldre költözünk...Van egy két éve üzemelő boltom Heves megyében amitől most fájó szívvel búcsúznom kell :( Két lehetőségem van: Így ahogy van átadom valakinek aki bolt nyitásban gondolkodik, vagy megszűntetem És az árukészletet adom el, illetve a berendezéseket. Az áruról amit tudni érdemes hogy gyűjtőzsákos osztrák. Mivel nem erre készültem már a rossz darabok ki vannak valogatva és csak az üzlethez méltókat tartalmazza. Összezétele: felnőtt gyerek és baba ruha vegyesen, a nagy része már az őszi szezonra és a télire, de van még erre a maradék pár hétre nyári is. Cipők vegyesen, mind a pártjával.Kirakat baba, torzók,fogasok,állványok, tároló kosár stb.. Szóval ha valaki szeretné a telefonszámon:20/513-6688