Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nemrég kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Már 21 megvolt, az 1 hetes szünetbe pedig a vérzés is, mikor hagyhatom el az óvszert? fórum

Nemrég kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Már 21 megvolt, az 1 hetes szünetbe pedig a vérzés is, mikor hagyhatom el az óvszert? (tudásbázis kérdés)


8. Nyafa (válaszként erre: 7. - Bea0124)
2010. nov. 25. 12:02
Szia Bea. Igen,én is azt gondolom,hogy még 1 vérzést megkéne várni,hogy az is rendjén megjön-e a szünetben. 23éves vagyok,sose akartam tablettát szedni. Mindig is óvszerrel védekeztem. Szeptemberbe abortuszom volt,tele vagyok félelemmel. Nem akarom,hogy megismétlödjön. Köszi mnkinek a segítséget.
2010. nov. 25. 10:20
Szia én mivel fiatalon kezdtem el szedni a fogigátlót így mi vártunk 2vérzést,de ezt csupán azért hogy tudjam hogy jól reagál-e a szervezetem rá,mert van olyan akinek nem pont az első tabletta a megfelelő!!!
2010. nov. 25. 10:13
Szia!!Én szerintem(sőt)már elhagyhatod!!!!Nem lesz semmi gond!!!!Én annak idején ennyit nem vártam talán a 20. szemnél már elhagytam!!:)De hallgass meg mást is!!!Szia!!!:)
5. 204b456479 (válaszként erre: 1. - Nyafa)
2010. nov. 25. 10:13
Már rég elhagyhattad volna.
2010. nov. 25. 10:12
persze, sztem is véd már...hiszen ez már a 2. havid!
2010. nov. 25. 10:12
az első levél beszedése után már biztosan véd!
2010. nov. 25. 10:11
Nem tudom, milyen gyógyszert szedsz, mindenesetre az orvosnak ezt el kellett volna mondania. Illetve a tájékoztatón is rajta szokott lenni. Én Volina-t szedek, ami ugyanaz, mint a Yadine, és az már az első szemtől védettséget nyújt. Szerintem már te is nyugodtan elhagyhatod az óvszert, hisz a legtöbb gyógyszer már 1 hét után véd.
2010. nov. 25. 10:09
Nemrég kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Már 21 megvolt, az 1 hetes szünetbe pedig a vérzés is. Már 3at bevettem azóta is, de nem tudom, mikor hagyhatom el az óvszert nyugodt szívvel?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook