Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szűz a barátom! fórum

Szűz a barátom! (beszélgetős fórum)


13. hmhmhm
2010. jan. 5. 21:35
ügyesen vezesd, irányítsd jó kis női módszerekkel, hogy a végén aztán úgy érezze ő lépett meg minden mozdulatot....de hidd el ez lesz a legszebb szexuális élményed...és tényleg ne görcsölj rá mert ő is ráfog, de szerintem úgyis magával ragad a pillanat ;-)
12. lámpa
2010. jan. 5. 07:56

Hagyd a dolgokat a medrében folyni. Finom rávezetés kell folyamatosan de ne érezze és dominanciád ne

legyen, egyenlőként tekintsd

2009. dec. 31. 18:52

Nagyon sok múlik az előjátékon,kapkodni nemszabad!Simogassátok egymást ismejétek meg egymás testét,a többi már magától megy.

Mivel Te vagy a tapasztalt ,Te irányíthatod hogy minden simán menjen.

SOK SIKERT!

10. 80ASIQ
2007. nov. 24. 20:57

Csak nők írtak eddig? Én ffi. Előfordulhat, hogy az tulzott izgalom hatására nem lesz merevedése. Azt mondom, nem kell erőltetni, hogy az első alkalommal minden tökéletes legyen, sőt a teljes kudarcból sem szabad tragédiát csinálni!

Vagy ha korai magömlés lesz. Csak nyugi! Ha ma nem, akkor majd holnap. Vagy azután. Nem lóverseny ez! Meg egyáltalán: Nem sportesemény!

Sok sikert!

2007. nov. 17. 11:16
Az én práom szűz volt ,és imádom mert nagyon jó akart lenni nálam,és mai napig nem tudok ezen a téren megszabadulni tőle!Talán azért mert olyan lett mint én!:-)
2007. nov. 1. 19:14
Adj bele mindent, mert te már tapasztaltabb vagy. Ne félj a srác keni-vágja a dolgot már egy két alkalom után! Adjatok az élvezeteknek, hajrá!
2007. okt. 21. 13:14
Szóval érezzétek, és ne gyakoroljátok!:)
2007. okt. 21. 11:37
akkor komplikaltabb a helyzet, amikor mindketten azok vagytok. de ha nem, akkor majd minden jon magatol. ok lesz. a szexet nem gyakorolni kell, hanem erezni.
5. 53cc09e608 (válaszként erre: 1. - E7a6785cc7)
2007. okt. 17. 18:13
Szerintem menni fog magától a dolog ,de ha nem akkor nyílván neked kell segitened Neki,mivel van tapasztalatod ! !
2007. aug. 21. 17:13
Szerintem sem kell tudomást venned róla,mert észreveszi rajtad,hogy parázol és feszültebb lesz tőle.Sokkal többet fogsz akkor ártani neki,mint segiteni.Csak engedjétek el magatokat és minden ok lesz.
3. tengericsillag (válaszként erre: 1. - E7a6785cc7)
2007. aug. 21. 16:26

Irigyellek.Biztos izgi lesz!

Egyetértek Mothertigerrel.

Sok sikert!

2007. aug. 21. 16:22

Szerintem ez abszolút olyan dolog, ami valójában tiszteletre méltó, ám nem kellene neki nagy jelentőséget tulajdonítani. Bánj vele úgy, mint a többiekkel. Nem kell ezzel kiemelten foglalkozni. Ha ügyes lesz, az a tény, hogy azelőtt nem volt mással, jelentéktelenné válik.

Nekem is volt szűz fiúm. Észre se vettem, hogy az volt. Mert nagyon ügyes volt!

Nem kell tőle elvárni extrákat, hagyd, hogy minden jöjjön magától, s te ha tapasztaltabb vagy, segíts neki, hogy minél előbb megismerhessen téged, meg a vágyaidat!

Sok szerencsét!:)

2007. aug. 21. 16:04

Sziasztok!


A segítségeteket kérem! Jómagam már nem vagyok szűz, de a barátom nemrég elmondta, hogy igen!

Hétvégén lesz alkalmunk az első igazi együttlétre, mert elutazunk egy kis panzióba, ahol senki és semmi nem zavarhat meg minket.

Nagyon készül rá, és én is, természetesen. De én még nem voltam szűz fiúval. Akikkel eddig ágyban kötöttem ki, mind tapasztaltabbak voltak nálam.


Adjatok tanácsot, mire figyeljek, hogyan segítsem, hogy ne érje kudarc érzés és boldog legyen az első alkalomtól!


Köszönöm szépen, ha válaszoltok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook